Ahoj,cihla je prostě cihla, mám opravený dům z roku 1926 a nemám problém???
@ondrejheryan87809 ай бұрын
Máme v plánu podobnou stavbu domu - dá se v téhle konstrukci použít místo parozábrany OSB deska? Kdyžtak děkuju za odpověď
@Daniel-ex9im3 жыл бұрын
Nabudúce prosím bližší pohľad kamery pri vysvetľovaní problému. Pri tej vzdialenosti snímania a zvoleného ohniska nie je vidieť zhola nič. Darmo tam ukazujete prstom. Inak informačné veľmi dobre.
@skritkovetesari73623 жыл бұрын
Právě že je to vidět moc dobře.
@jaborek47323 жыл бұрын
Jestli to z tohoto videa nepochopíte, tak informace nejsou určené ro vás ;o)
@philipcooper82973 жыл бұрын
Jak to je s odpovědností projektanta? Tady je zcela evidentně chyba už na papíře.
@tomaskozler4856 Жыл бұрын
v praxi bohužel, dokad to někomu nespadne na kokos, tak asi smolík. jedna špatná reference, o moc práce nepřijde
@martinliska12753 жыл бұрын
Čau, nemuze tam bejt rosnej bod? Pokud se parobrzda zevnitř neudělá dokonale, ta konstrukce tomu odpovídá. Izolace je totiž zevnitz.. Aby stě to kluci nazeklopily a za 15 let tocily další video.
@MartinMarcusphotography3 жыл бұрын
Také to na mě tak působí, vzhledem k tomu, ze nektere tramy v okoli jsou v naprostem poradku! Priklanim se k vasemu nazoru...Podle me, kdyby byl problem tak jak je popusovan...byl by problem najit neporuseny tram....Takto to opravdu odpovida tomu, ze vlhkost z domu se dostavala ven skrze spatnou parozabranu...jen v urcitych mistech...
@mirorico98633 жыл бұрын
Asi je vhodnejšie riešiť roubenku tenšiu ako vo videu, formou roštu, s prevetrávaním, zvonka vizuálne rovnaký dojem, no bez rizikového priameho kontaktu dreva a minerálnej vlny..
@M.723 жыл бұрын
tak za to bych nekoho zabil....já mám roubenku z konce 60 let...žádný problám,,,,a PUR pěna je v jistých případech velké zlo,,,
@JMiskovsky3 жыл бұрын
Ty krátké or převisy taky dělají své
@HonzaTar3 жыл бұрын
To je tak když takové stavby projektuje a staví někdo kdo tomu nerozumí Staři odborníci v oboru nejsou vyslišeni . Ještě by bylo vhodné zmínit materiál stavby Na horách jsou dřevo stavby které odolávají mnohem větším náporům přírodních vlivů díky použirému kvalitnějšímu dřevu .
@TheMajsh3 жыл бұрын
do nasich vlhkych koncin se roubenky moc nehodí. Byla to móda, v drivejsich dobach nutnost (levné dřevo), ale idealni to není.
@marianbubenik17803 жыл бұрын
Do kterých končin jsou tedy podle Vás roubenky vhodné?
@janmrkos38403 жыл бұрын
@@marianbubenik1780 mrazivých
@tomaskozler4856 Жыл бұрын
dřevo není vhodný skoro nikde na světě. totiž, pokud vhodným mám na mysli zcela ideální. rád bych si přečet, co je do našich končin vhodnější?
@marianbubenik17803 жыл бұрын
Ať koukám, jak koukám, řekl bych, že stěna není severní, ale západní...
@fanda7893 жыл бұрын
Když jsem viděl jednu firmu,jak tyto budovy stavěla,divím se, že to vydrží tak dlouho.Takové boudy ani zdarma.
@tomaskozler4856 Жыл бұрын
pur pěna :-) a ještě mezi roubení :-) ta vata :-) sešlo se tam víc příčin no, zejména hloupost a dále ignorance toho, kdo to vymýšlel
@plenex3 жыл бұрын
Postavim si dom z ogranickeho materialu.. dreva. Na drevo prší a po 15 rokoch popraská a zhnije.. ja si myslim ze konštrukčné vady netreba velmi hladat.