Скільки коштує пальовий фундамент дла каркасного будинку?

  Рет қаралды 7,275

fazenda13aa

fazenda13aa

Күн бұрын

Пікірлер: 96
@ПавлоПузир
@ПавлоПузир 9 ай бұрын
Просто клас!, вирішив зекономити, поставив паркана за ........грн, і фундамент, який хтось там порадив...офігеннннно.
@avishnevsky7394
@avishnevsky7394 Ай бұрын
Та розвели хлопця на фундаменті нормально. Замість того щоб знайти міцевих чуваків які б йому за дешево залили бетон, йому впарили металеві сваї які можуть згнити в грунті через 10 років, ще й заплатив дорожче ніж коштує бетон.
@mad-hat
@mad-hat 4 ай бұрын
дякую за корисну інформацію.
@fazenda13aa
@fazenda13aa 4 ай бұрын
@@mad-hat завжди, будь ласка ☺️
@dimayamananev5138
@dimayamananev5138 Жыл бұрын
Взагалі круто, що ти почав знімати цей проект і ділитись з нами. Хотілось би побачити власне сам процес монтажу. А проект будинку можна побачити?
@dmitroukr
@dmitroukr Жыл бұрын
Та там процес монтажу нічого нового не покаже: просто бурова загвинчує палі, зовнішнього майже жодної відмінності від відео буріння свердловини для води.
@dimayamananev5138
@dimayamananev5138 Жыл бұрын
@@dmitroukr я взагалі планую теж будувати собі дім в Польші. Можливо можна якось сконтактувати з тобою, пару питань задати?
@dmitroukr
@dmitroukr Жыл бұрын
@@dimayamananev5138 , та зконтактуватися можна, додай після ніку собаку та гмейл.ком, от і маєш адресу. Але я гуманітарій, який будував свій перший будинок, збудував сіп-коробку з дахом та вікнами через фірму, просрав на тому пачку грошей (хоча, побудували якраз якісно). Фасади, внутрішні комунікації, внутрянку вже інші майстри та трохи сам.
@dmitroukr
@dmitroukr Жыл бұрын
@@dimayamananev5138 , то скоріше питання про контакт до автора відео 😉
@МаринаКириленко-ш7ъ
@МаринаКириленко-ш7ъ Жыл бұрын
Ти молодець
@anatoliyalekseenko3506
@anatoliyalekseenko3506 3 ай бұрын
Вітаю...можливо помиляюсь, але мені здається я з вами працював в Польщі на підприємстві по виготовленню дорожніх знаків та парканів...дуже цікаво вас побачити...бажаю успіх...
@fazenda13aa
@fazenda13aa 3 ай бұрын
@@anatoliyalekseenko3506 Вітаю! Так, було таке діло)))
@alemokes
@alemokes Жыл бұрын
Якщо хороші грунти (пісок) то, крутити сваї не вигідно. Так, якщо розглядати це окремо від комплексу задач які потім потрібно вирішити, то здається дешевше... по факту геморойніше і дорожче.. і менш надійно ніж скажемо звичайний стрічковий фундамент і поли по грунту. Ось наприклад, треба буде захистити утеплювач від мишей, для цього по технології використовується нержавіюча сітка, з маленьким вічком... подивіться її вартість. Я вже мовчу про мембрани і тп.
@dmitroukr
@dmitroukr Жыл бұрын
Пісок різний буває 😉 Може бути намивний пісок на осушеному болоті - от і маємо грунтові води на 1,5-2 метрах і нестабільну основу під стрічку. Без геології робити фундамент - можна отримати сюрпризи, і добре, якщо ті сюрпризи вилізуть на етапі копання траншеї під стрічку, як в моїх сусідів, коли вода поперла як метрів 5 траншеї прокопали. Палі, звичайно, не дуже красиві, їх потім зашивати ще по периметру, але з явних плюсів - повний захист від грунтової вологи. Якісно та правильно зроблений стрічковий фундамент, насправді, не дешевше вийде, і від гризунів не захищає.
@alemokes
@alemokes Жыл бұрын
@@dmitroukr так пісок буває різний, но враховуючи що не могли закрутити то пісок досить щільний. І так звичайно треба геологію робити... стічка була як приклад того, що треба рахувати комплексне рішення в цілому... і різницю в шоторисі... бо часто виходить таке, що різниця в цілому 5-10%, а різниця в довговічності в рази, якість. Ось наприклад деревяне перекриття по тим палям... Як не крути, а зробити його без батуту і в той же час теплим та ще задача. Те ж саме, чим складніша технологія (геморойніша) тім більше де наші будівельники можуть накосячити.
@dmitroukr
@dmitroukr Жыл бұрын
@@alemokes , крок між палями на відео дозволяє уникнути батуту, імно, при правильному укладанні балок. Щодо каркасного будинку маю ще свої виключно побутові спостереження: ми з приятелями побудували дуже схожі сіп-будинки, будувала одна компанія. В друзів на глинистих грунтах, стрічка, поли по грунту, другий поверх мансардний - шалена проблема з вологістю в будинку. В мене на палях, повноцінний другий поверх з холодним горищем, підлога і стеля між другим поверхом та горищем за класичною каркасною технологією (вата з якісними плівками) - я, т.т.т., взагалі не маю проблем з вологою навіть на фоні того, що будинок зводили по дощах та снігу. Друзі побудувались раніше, виходячи з їх досвіду та рекомендацій менеджера я собі в попередній кошторис заклав рекуператори. Блін, я, звичайно рекуператор поставлю на 300 кубів в сходову клітину, де він і запланований, бо зекономив трохи на вентиляції, але будинок комфортний і без того , а не так, як у приятелів, коли без рекуператора в кожній кімнаті неможливо нормально дихати.
@alemokes
@alemokes Жыл бұрын
@@dmitroukr по вологості то скоріше якраз проблеми в виконанні або проєктуванню того фундаменту, з чого стіни тут не до чого. Останній до війни будували каркасний гістевий будинок, на палях тисє з ж/б ростверком. Але перекриття було з дошки 60-70х250 (не стандарт був ще з тих часів) дуб. З кроком 450 здається можу помилятись, під якусь хитру фінську вату. Зверху фанера 18 + 18 , купу різних демферів і тп.. Я відчував батут, коли вже навантажили перекриття різними меблями і тп. стало краще, але все рівно ж/б перекриття є ж/б.
@dmitroukr
@dmitroukr Жыл бұрын
@@alemokes , про стіни зазначив у розрізі того, що сіп-панелі не пропускають ні повітря, ні вологу.
@Ant-el6mj
@Ant-el6mj Жыл бұрын
🔥🔥🔥
@ОлександрВойтенко-ь5с
@ОлександрВойтенко-ь5с Жыл бұрын
Привіт, гарне відео👍 Розкажи більш детальніше про вибір каркасного будинку. Будеш по проекту будувати?
@fazenda13aa
@fazenda13aa Жыл бұрын
привіт) дякую 🤩 так, по проекту. найголовніше це ціна) на 2му місці це швидкість будівництва та простота, і на 3му місці - енергоеффективність.
@igorsh5611
@igorsh5611 9 ай бұрын
@@fazenda13aaтакий бусинок не мало потягае в якісній вентиляції Не раджу там економити
@dmitroukr
@dmitroukr Жыл бұрын
Зрозуміло, що забудовники гнуть ціни, аж бігом. Але з іншого боку матеріал самих паль може бути різний, наприклад, з гарячою оцинковкою буде помітно дорожче. Щодо довжини палі, то теж варто було б обирати на підставі даних геології. Наприклад, в мене грунт теж піщаний, але на осущених болотах, близькі води, намивні піски, капітальні грунти на які можна нормально опертися - 6-7 метрів, води активні до металу. Відповідно під палевий фундамент був окремий проект з урахуванням проекту будинку і навантаженням, згідно якого палі потрібні оцинковані по 6-7 метрів і саме з оголовком-гвинтом, щоправда, без заповнення цементом. Мабуть, запас надмірний, але але маю, що маю.
@fazenda13aa
@fazenda13aa Жыл бұрын
у мене ділянка коло соснового лісу, то грунт звичайний пісок. копали септик більше 2м в глибину - тільки пісок. розрахунок кількості паль робив проектувальник, але він нарахував 56 паль, я трішечки підкорегував на 40)
@fazenda13aa
@fazenda13aa Жыл бұрын
як правило, виробнику каркасного будинку, байдуже) його головна мета - продати вам цей будинок, що там буде далі, його це обходить. майже любий пальовий фундамент прослужить 5 років, а за 5 років ви вже тому виробнику нічого не доведете)
@dmitroukr
@dmitroukr Жыл бұрын
@@fazenda13aa , а Ви історію ділянки знаєте? В мене теж біля соснового лісу, теж лише пісок, але я свою землю знаю з 1988-89 року, то дідова дача була, і він отримав ділянку одним з перших, я по тому піску ще хлопом разом з дідом землю по піску тачкою вантажів-возив-розкидав. Але я таки робив до початку будівництва геологію і геодезію. В мене теж суцільний пісок, але стабільний починається саме на 6-7 метрах.
@fazenda13aa
@fazenda13aa Жыл бұрын
@@dmitroukr так, все життя був пустир) навіть по старовинних картах перевіряв
@fazenda13aa
@fazenda13aa Жыл бұрын
чи взагалі є сенс будуватись на такій ділянці?)) я планую побудувати каркасний будинок, щоб не будувати все життя) якщо потрібно буде, то перебудую, ціна каркасного будинку в рази менше і швидкість будівництва в сотні разів швидша, тому я не переживаю. а виходячи з ситуації в країні і загалом, в світі, то хто зна зо буде завтра. тому, ліпше швидко і зараз, чим все життя будувати 6 метровий фундамент
@avishnevsky7394
@avishnevsky7394 Ай бұрын
Гвинтові металеві палі можуть з часом поржавіти, краще використовувати бетон. Тим більш що бетонні дешевше. Те що якісь кєнти кажуть "та давай ми тобі металеві вкрутимо, у нас бетонні дорожче" зовсім не означає що вони дорожче. Я брав мотобур в оренду за 350 грн в день, пробурив штук 25 ямок глибиною 120 см в твердій глині за годин 4. Оренда самого дешевого бетонозмішувача на 1 день (бо залити можна самостійно за день) - це ще гривень 500. Далі, на кожну таку ямку треба десь 75% від замісу М500 в самому дешевому бетонозмішувачі (пів мішка цементу, 2.2 відра щебеню, 1.25 відра піску, 6-7 літрів води). Тобто на 25 ямок треба 10-11 мішків цементу (наче 150 грн за мішок). Машина щебня - тисяч 7, машина піску - тисяч 5. Знадобиться на інші роботи, можна замовити ЗІЛ чи попросити закинути пісок та щебінь в один кузов.
@fazenda13aa
@fazenda13aa Ай бұрын
@@avishnevsky7394 а скільки людино-годин пішло?) чи достатньо глибини 120см в вашому грунті? не має морозних пучень? бо будинок легкий і може бути біда
@avishnevsky7394
@avishnevsky7394 Ай бұрын
@@fazenda13aa каркасний будинок доволі легкий, на більшості грунтів (у мене суглинок) треба бурити нижче рівня промерзання. Рівень промерзання в Україні залежить від області, 120 см достатньо для більшості областей. Можна і 2 метри бурити, штанги доставляються і вперед. Тим більш що можна бурити під кутом (складніше рівно ніж під кутом), це додатковий контакт з землею. Що стосується затрат часу, найбільше всього часу займає розмітка. Лити бетон - проста робота, на яку можна найняти місцевих будівельників за невеликі гроші. Я думаю що у мене б пішов один день на розмітку та буріння. Ще два дні - на вʼязку арматури та заливання стовпчиків. Якщо в бетоні буде металева закладна для кріплення а не дюбель (щоб не чекати місяць поки висохне щоб перфоратом свердлити), то це ще день роботи зварювальника. 3-4 дні роботи одному. Вартість матеріалів та оренди інструменту можна втиснути в 500 баксів. За 1000 баксів таке зроблять під ключ, може навіть дешевше. І це не метал який згниє в агресивному грунті за 10 років (кислотність та лужніть грунтів - основний фактор проти металевих паль), а нормальний бетон якому пофіг на це.
@fazenda13aa
@fazenda13aa Ай бұрын
@ це ви про свій досвід писали чи моделюєте ситуацію як би ви зробили? бо як каже мій батько: было гладко на бумаге, но забыли про авраги))) я теж думав, що за 10 тис долларів побудую будинок максимум за 3 місяці…)))))))
@avishnevsky7394
@avishnevsky7394 Ай бұрын
@@fazenda13aa конкретно я бетонував сталеві труби під каркасний гараж та паркан в цьому році. Робив це сам тому що знайти робітників на мої невелеки обʼєми за адекватні гроші було складно. Досвід та розуміння маю. В минулому році збудував собі будинок з нуля, наймав недорогих робітників та самостійно наглядав за роботою. Проект мій також.
@avishnevsky7394
@avishnevsky7394 Ай бұрын
@@fazenda13aa схоже що моя відповідь не відправилась. Я особисто в цьому році бетонував труби для паркану та каркасного неутепленого гаража, так що досвід у мене є. Довелось робити самому бо у мене малий обʼєм робіт і знайти робочих за адекватну суму було проблематично. Живу в будинку який сам проектував та контролював будівництво, до цього перебував інший будинок та робив декілька ремонтів в квартирах.
@НамтЛвдаьсь
@НамтЛвдаьсь 5 күн бұрын
Планую також будувати каркасний будинок і маю дуже багато питань, але основне...чого всі будують каркас з дерева, а не з заліза (профтруба, швелери або зварні ферми)??? Я сам зварювальник, маю великий досвід в виготовленні металоконструкцій. Дайте відповідь будь-ласка, хто в курсі. Мені було б так простіше та й наче надійніше...
@fazenda13aa
@fazenda13aa 5 күн бұрын
@@НамтЛвдаьсь по-перше, це ціна) щось мені здається, металопрокат коштує набагато дорожче за дерево) плюс всі супутні витрати на електроди і тд тп. по-друге: це теплопровідність. як ви знаєте, метал на холоді стає просто льодяний, а також може конденсувати (я протупив із вхідними дверима, вони без терморозриву, з металевим коробом який утеплений всередині ватою, так ось в середині будинку калюжі стоять від тих дверей). якщо цікаво, є соц мережах чоловік, “dudko”якось так, він будує будинок з сендвіч панелей на металевий каркас, можливо вас це зацікавить більше. сам суть каркасного будинку в енергоефективності - менше платиш за обогрів/охолодження
@НамтЛвдаьсь
@НамтЛвдаьсь 5 күн бұрын
@fazenda13aa згоден з вами. Але я думаю так як залізо міцніше, то його можна монтувати з більшим кроком. Та і терморозрив з таким каркасом не дає покою, поки ще не вивчив це питання... Дякую за пораду. Розглядаю також і сендвіч панелі. Подивлюсь неодмінно!
@doctor8073
@doctor8073 10 ай бұрын
Ви будуєтесь в Полтові ( полтавська область ?!)…?
@ПавлоПузир
@ПавлоПузир 9 ай бұрын
Для тих хто збирається будувати: 1. Звернутися до проєктувальників (архітектора, конструктора сантехніка електрика), які проєктують великі будинки (5-10-15 поверхів) бо вони знають як робити, бо їхню роботу перевіряють експерти, які постійно проходять навчання, і ці проєктувальники хрінь всяку не робитимуть , бо вони не можуть по-іншому. 2. отримати будівельний паспорт 3. зробити геологічні вишукування (зробити кілька отворів у землі і подивитися на грунт, а насправді відправлять грунт в сертифіковану лабораторію в Дніпрі чи Києві) і зроблять звіт на 30 аркушах і порекомендують тип фундаменту 4. зробити топогеодезичне знімання (нанесуть на папір перепади висот, привязку дерев, будівель і т. і. у вас і у сусідів) і тоді видно буде де можна садити хату 5. після цього робиться проєкт Для чого все це робити? - для того, щоб перенести свою відповідальність на людей яким заплачені кошти, і в цьому разі не будуть викинуті у смітник гроші. А хата стоятиме 100років, і це обійдеться дешевше ніж робити "на глазок" менеджерки, яка просто сьогодні любить шурупи, а не цвяхи, які любила вчора, а завтра скрепки...... Порада від себе: "дом поросьонка должен бить крєпостью", передивіться, перечитайте, переслухайте казку про трьох поросят, там багато розумного написано Для тих у кого є кошти - будуйте повністю монолітний будинок, у кого менше- той будує монолітнокаркасний, в кого ще менше - будує цегляний, ще бідніший - газоблок, ще бідніший - нехай збирає кошти. Будинок має бути важкий, краще бетон, гірше цегла, ще гірше газобетон ... і добре утеплений, на сьогодні - це 200мм пінопласту
@fazenda13aa
@fazenda13aa 9 ай бұрын
побачите через десяток років скільки буде каркасних будинків) канадці будують 5 поверхівкі каркасні, фіни живуть в каркасниках, американці, за те наурозумніші українці живуть в каміннях) за ці кошти що мені вийде каркасний будинок, я побудую 3 таких, ніж 1 але з каменю. і не буду знати чим його опалювати, чи вугіллям чи багаттям) а ще в мене автівка - ПЕЖО, то це ж зламок французький, який з сто не викзжая і взагалі гімно, от фольксваген то машина…
@fazenda13aa
@fazenda13aa 9 ай бұрын
до речі, все в мене є, крім геології, бл вважаю, що не має сенсу її робити, так як у мене суцільний пісок, на глибину 2 метри як мінімум, і ділянка спланована
@fazenda13aa
@fazenda13aa 9 ай бұрын
я з вами згоден, ви все правильно пишете, так повинно бути в ідеальному світі, і коли в тебе під подушкою 100тис $ лежить і ти готовий їх віддати, я такими грошима не володію, а збирати їх до 70 років теж не хочу)
@ПавлоПузир
@ПавлоПузир 9 ай бұрын
@@fazenda13aa Американці дуже дотримуються традицій, то інший світ і приплітати сюди немає сенсу. Ціна якості фінського будинку -не буде менше кам"яного. Про утеплення не чули?, чи ви думаєте, що кам"яні не утеплюють )))))). Машини усі однакові, чим далі тим дешевші.
@avishnevsky7394
@avishnevsky7394 Ай бұрын
Давай, будуй "максимально важкий" будинок на схильному до сповзання схилі😆😆😆 Терехова переслухав?
@yurii.lompart
@yurii.lompart 2 ай бұрын
Привіт! Дякую за відео! А хто робив розрахунок фундаменту: скільки і яких паль потрібно? Чи робили геологію перед тим?
@fazenda13aa
@fazenda13aa 2 ай бұрын
@@yurii.lompart привіт! розрахунок кількості паль робив проектант, але я трішки зменшив кількість, бо був крок 1м…) геологію не робив, бо знаю що в мене пісок
@ValerijZatynaichenko
@ValerijZatynaichenko 3 ай бұрын
Доброго дня. Можно отримати від Вас контакт компанії що робила фундамент. Дякую
@fazenda13aa
@fazenda13aa 3 ай бұрын
@@ValerijZatynaichenko добрий день! «Виробництво | Монтаж» в тік току
@ValerijZatynaichenko
@ValerijZatynaichenko 3 ай бұрын
Дякую
@john6991
@john6991 Жыл бұрын
Який їх срок служби? що, якщо почнуть гнити?
@fazenda13aa
@fazenda13aa Жыл бұрын
десь років 50… товщина труби - приблизно 0.5-0.6мм та ще й заповнені цементно-піщаною сумішшю, тому будуть гнити довго)
@john6991
@john6991 Жыл бұрын
@@fazenda13aa Тому чи не логічніше щоб продовжити цей строк вибрати бетонні палі?
@fazenda13aa
@fazenda13aa Жыл бұрын
@@john6991 по-перше, ціна залізо-бетонних паль під ключ трішечки вище, а по друге, експлуатаційний термін такий самий як і у гвинтової палі
@dmitroukr
@dmitroukr Жыл бұрын
​@@fazenda13aa, щодо строків, то все ж таки правильно зроблені та забиті бетонні будуть служити довше, по ціні оцинкована металева паля вийде дорожче.
@dmitroukr
@dmitroukr Жыл бұрын
​@@john6991, бетонні значно складніше і довше встановлювати, треба копер, який не всюди проїде, якщо дорога вузька, сусіди будуть не в захваті від його роботи (хоча у випадку автора, мабуть, це не дуже актуально).
@doctor8073
@doctor8073 10 ай бұрын
Як можна звами звязатися і порадитися як людина з людиною яка робить сама все теж Дякую
@fazenda13aa
@fazenda13aa 10 ай бұрын
я так собі спеціаліст, роблю це все в перший раз, так що радник з мене так собі) та й сам багато помилок роблю. задавайте любі питання тут, на всі питання, з радістю, відповім )
@doctor8073
@doctor8073 10 ай бұрын
@@fazenda13aa Скільки пагонних метрів у вас І де замовляли паркан бітонний Скільки робота і все під ключ
@fazenda13aa
@fazenda13aa 10 ай бұрын
@@doctor8073 на каналі є відео про це) 5к $. це 168м паркану під ключ. (доставка+монтаж) + відкатні ворота з автоматикою і калітка
@fazenda13aa
@fazenda13aa 10 ай бұрын
@@doctor8073 показав хлопцям дільнку, де межі, приїхав через деякий час, все стоїть. віддав гроші.
@fazenda13aa
@fazenda13aa 10 ай бұрын
@@doctor8073 ціни +- однакові у всіх. паркан називається - сайдинг. у деяких виробників парканів, є навіть такий двохсторонній
@yurii.lompart
@yurii.lompart 2 ай бұрын
А який крок між палями?
@fazenda13aa
@fazenda13aa 2 ай бұрын
@@yurii.lompart 1-1.5 метри
@АлександрПетров-ж3щ
@АлександрПетров-ж3щ 11 ай бұрын
Вітаю! Яка квадратура будинку?
@fazenda13aa
@fazenda13aa 11 ай бұрын
доброї ночі) загальна площа 84 м2, тераса 14 і 70 житлова
@doctor8073
@doctor8073 10 ай бұрын
А площа забудови яка у вас ?!
@fazenda13aa
@fazenda13aa 10 ай бұрын
@@doctor8073 всього 84м2
@vitaliitsarenok6860
@vitaliitsarenok6860 9 ай бұрын
Вітаю. А можна контакт цієї компанії?
@fazenda13aa
@fazenda13aa 9 ай бұрын
добрий день! нажаль, номер не зберігся, але знаю тік ток - Виробництво | Монтаж Свай
@avishnevsky7394
@avishnevsky7394 Ай бұрын
Для чого? Щоб і вам впарили металеві сваї, які тупо згниють в землі за 10 років? Пошукайте місцевих чуваків які роблять паркани і залийте сваї із бетона. Чи зробіть це самостійно. По матеріалам і оренді інстремента можна вкластить в 500 баксів.
@ВиталийТкаченко-ю9п
@ВиталийТкаченко-ю9п 11 ай бұрын
Скільки м2. Фундамент?
@fazenda13aa
@fazenda13aa 11 ай бұрын
84. 70-житлова та +14 тераса
@РомусРомус-у8р
@РомусРомус-у8р Ай бұрын
Автор, використовуй такий підхід завжди, дивись Тік ток і купуй найдешевше. Та і взагалі, треба закрити всі навчальні будівельні заклади, бо є тік-ток, а щоб знати геологію ділянки треба лише лопата і знову тік-ток. Є передчуття, що вийде велика і простора собача будка, яка дуже скоро почне тріскатися, але про це буде окреме відео
@fazenda13aa
@fazenda13aa Ай бұрын
@@РомусРомус-у8р ліпше дивитись тікток і щось робити, ніж усе життя збирати гроші на камʼяний будинок, який, в решті решт, так ніколи і не побудується
@РомусРомус-у8р
@РомусРомус-у8р Ай бұрын
@fazenda13aa яке ж ти дурне
@РомусРомус-у8р
@РомусРомус-у8р Ай бұрын
@fazenda13aa розповіді тіла, які обирають найдешевше ( з претензією на мудрість) будуть цікавити, лише подібних йому. Бо це тіло, навіть не здогадується, скільки коштує 1 м кв, цегляного утепленого будинку, у забудовника
@fazenda13aa
@fazenda13aa Ай бұрын
@@РомусРомус-у8р 🥲
@ilike8893
@ilike8893 Жыл бұрын
Молодець. Але помилився як на мене про х3) в україні наші колишні колхозніки мін х10 хочуть робить і казать що це нормально, в тебе просто грошей нема))
@fazenda13aa
@fazenda13aa Жыл бұрын
ахаха))) так ще й до всього, в вартість їхніх будиночків не враховується фундамент…
@canal-bx8wr
@canal-bx8wr 10 ай бұрын
@@fazenda13aa якщо ви на фундаменті вже змінили свої переконання після спілкування з відділом продажів, то мені вже цікаво що вийде вкінці) а ще обв`язка ж. замовляти в виробника будиночки варто лише коли це модульні будинки з можливістю перевезення(якраз і протестують подорозі). модуль на 40кв, + модуль на 30кв= поставити буквою Г і добавити всередині по периметру террасу) а коли вже йдуть повноцінні барнхайуси з панорамним склінням- то і вартість буде захмарна, і опалення лякатиме. понаставлять собі панорамних вікон в кожну кімнату, і жаліються, що нагріти не можна)
Кошторис. Повна вартість модульного будівництва
7:35
Внутрішньо переміщена
Рет қаралды 64 М.
Don’t Choose The Wrong Box 😱
00:41
Topper Guild
Рет қаралды 62 МЛН
The Best Band 😅 #toshleh #viralshort
00:11
Toshleh
Рет қаралды 22 МЛН
Півроку у модульному будинку в селі. Роботи і ціни
14:27
Внутрішньо переміщена
Рет қаралды 353 М.
🔥 HOW TO BUILD A FRAME HOUSE - Step-by-Step Instructions
29:02
Oleg Home&Family
Рет қаралды 99 М.
Скільки коштує побудувати будинок в Україні
12:32
Олег Дім&Сім'я
Рет қаралды 562 М.
Don’t Choose The Wrong Box 😱
00:41
Topper Guild
Рет қаралды 62 МЛН