Скарби нації. Україна. Повернення своєї історії - Фільм третій

  Рет қаралды 7,928,499

Телеканал 1+1

Телеканал 1+1

5 жыл бұрын

У новій документально-історичній стрічці команда проекту шукає гетьманські клейноди, що підтверджують українську державність, та спростовує роками нав'язані міфи про козаків. Одна з реліквій, яка зникла з України, - серце гетьмана Кирила Розумовського. Під час його поховання було проведене унікальне таїнство з обмеженим колом посвячених. З тіла забрали серце. У «Скарбах нації» Акім Галімов разом із нащадком гетьмана - графом Грегором Розумовським - спробує віднайти українську реліквію та повернути її на місце. Творці фільму також поставили собі за мету розвінчати міфи, що спотворюють уявлення людей про героїчну добу українського козацтва.
Фільм створений за підтримки Міністерства інформаційної політики України

Пікірлер: 5 000
@liudmyla.voloshyna
@liudmyla.voloshyna Жыл бұрын
Переглянула під час повномасштабного вторгнення РФ до України. Виникла ще більша лють, зневага та презирство до всього того, що пов’язано з цими нелюдами. Слава Україні ! Перемога за нами! Творимо свою нову історію!
@Velikorosss
@Velikorosss Жыл бұрын
Усраине сало ,а хероям в сррало !Потомок польско-литовских хлопов и крепостных-гречкосеев ще не вмэрла Украiна? Як помрэ, то Слава Украiнi !
@Velikorosss
@Velikorosss Жыл бұрын
сраине сало ,а хероям в сррало !Потомок польско-литовских хлопов и крепостных-гречкосеев ще не вмэрла Украiна? Як помрэ, то Слава Украiнi !
@drakon8701
@drakon8701 Жыл бұрын
@@Velikorosss Ну как там чей Херсон? Что с ебалом случилось?
@Velikorosss
@Velikorosss Жыл бұрын
@@drakon8701 прежде чем \хрр\рюК\КК\ать\ укрАянЬским еп\пп\алом чей там ХЕРРсон ,прокукарекай чья там Херсонская область! Мозг тебе в голову шЕнЭвмЭрла шальФФарная ,ибо у тебя в холове вместо мозгов одна лишь украина Поэтому у щЭнЭвмЭрлы гибридные украинские мозги наполовину навоз наполовину солома
@Denis-Nurba
@Denis-Nurba Жыл бұрын
Скорее искать историю или изучать, а не создавать, если будете создавать то это не история, а реплика.
@user-hh1ev4fr2j
@user-hh1ev4fr2j 3 жыл бұрын
Такі фільми треба показувати в школі і в інститутах,а також періодично на ТВ.А як інакше виховувати патріотизм?Дякую за величезну роботу!
@user-th7rw4cd1j
@user-th7rw4cd1j Жыл бұрын
38 день війни з росією! Нашу історію знищували систематично, випалювали її докорінно, але дух живе, нація живе! Ця війна поставила крапки над і! Ми ніколи не були «братським» народом! Вони знищували нас з покон віків! Але зараз ця історія народжується з пепла. Ми ніколи не забудемо! І не дамо нашим нащадкам забути! Слава Україні! Героям Слава! Все буде Україна !
@Velikorosss
@Velikorosss Жыл бұрын
Каждый украинец кое что знает об Истории ,но вот История ничего не знает об украинцах Потому что даже Весьмирсвами учит академическую историю. Но только НА укрАине учат шумерскую типа от историков мостостроителя Билинского ,программиста Бебика и такой чепухи как Вятрович ! Потомок польско-литовских хлопов и крепостных-гречкосеев ще не вмэрла Украiна? Як помрэ, то Слава Украiнi !
@Velikorosss
@Velikorosss Жыл бұрын
Каждый украинец кое что знает об Истории ,но вот История ничего не знает об украинцах Потому что даже Весьмирсвами учит академическую историю. Но только НА укрАине учат шумерскую типа от историков мостостроителя Билинского ,программиста Бебика и такой чепухи как Вятрович ! Потомок польско-литовских хлопов и крепостных-гречкосеев ще не вмэрла Украiна? Як помрэ, то Слава Украiнi !
@tayina-secrete
@tayina-secrete Жыл бұрын
Вже майже рік😢 На початку гадала, що максимум три місяці, але віра не зникає. Все буде Україна 💙💛🙏
@Velikorosss
@Velikorosss Жыл бұрын
@@tayina-secrete Мозг тебе в голову шЕнЭвмЭрла шальФФарная ,ибо у тебя в холове вместо мозгов одна лишь украина Поэтому у щЭнЭвмЭрлы гибридные украинские мозги наполовину навоз наполовину солома
@Velikorosss
@Velikorosss Жыл бұрын
@@tayina-secrete Мозг тебе в голову шЕнЭвмЭрла шальФФарная ,ибо у тебя в холове вместо мозгов одна лишь украина Поэтому у щЭнЭвмЭрлы гибридные украинские мозги наполовину навоз наполовину солома
@user-fl1en1mp2v
@user-fl1en1mp2v Жыл бұрын
Це титанічна робота!!! Ви просто неймовірні! Дуже Вам дякую за вашу роботу - ми повинні повернути собі історію для існування України у майбутньому!!!
@user-yf6wu5ob6j
@user-yf6wu5ob6j 11 ай бұрын
0
@Port777ki-lk8gk
@Port777ki-lk8gk 2 ай бұрын
пнх
@androidhuawei5318
@androidhuawei5318 2 жыл бұрын
Вот почему я никогда не принимал всю литературу СССР и историю, хотя знал на 4,5. Душа подсказывала что это не правда. Я Украинец по отцу и матери. Сопротивлялся но меня не понимали. Спасибо за фильм.
@user-zy2pd8di3z
@user-zy2pd8di3z 2 жыл бұрын
Да, уж нас обманювали столько лет,оказались все лжеци.
@Velikorosss
@Velikorosss 2 жыл бұрын
Каждый украинец кое что знает об Истории ,но вот История ничего не знает об украинцах Потому что даже Весьмирсвами учит академическую историю. Но только НА укрАине учат шумерскую типа от мостостроителя Билинского ,компьютершика Бебика и какой то чепухи Вятровича !
@user-io8ye6ry1n
@user-io8ye6ry1n Жыл бұрын
@@user-zy2pd8di3z лжеци избггганнной нации у власти в украине
@user-si2po4is2b
@user-si2po4is2b Жыл бұрын
Після нашої перемоги в війні, Українська влада має потурбуватися про повернення наших історичних артефактів додому
@maxnezhevenko5559
@maxnezhevenko5559 Жыл бұрын
точно так же! укр язык, литература и история намного лучше давалась и была понятна. Никогда не понимал, почему совковые преподователи говорили "это наш русский писатель"
@valentynayrmn9000
@valentynayrmn9000 Жыл бұрын
Обожнюю цю серію документальних фільмів. На мою думку, це один з найкращих проєктів каналу. Дякую Акіму, його колегам та експертам, хто допомагає віднайти нам нашу справжню історію. Слава Україні!
@user-zr6ew3sq8r
@user-zr6ew3sq8r 5 жыл бұрын
Гадаю, що людина, яка вважає себе українцем не зможе спокійно дивитися цей фільм. І біль, і сльози, і ненависть і обурення, а понад усе гордість за свій народ!!!! Ні коли і ні кому не вдасться знищити нашу націю! Бо роде наш Красний, роде наш прекрасний, не цураймося, визнаваймося, бо багато нас є!!!!! Окреме велике ДЯКУЮ і низький уклін, творцям цього кіно.
@user-um5st6hg1c
@user-um5st6hg1c 3 жыл бұрын
Так шкода що історичні пам‘ятки руйнують зруйнували на цеглу розібрали дома( як так?
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
Як з двох слів терміна "Київська" і "Русь" зібрати слово - "Україна"? Це так само як з букв О, А, П, Ж зібрати слово щастя
@violaras4933
@violaras4933 3 жыл бұрын
@@Velikorosss Лично для тебя на твоём родном: Ипатиевская летопись, 1187 г , в походе на половцев погиб князь переяславский Владимир Глебович " …и плакашася по нем всі переяславци… бе бо князь добр и крепок на рати… и о нем же Украина много постона…” . Стыдно, Велик, не знать летопись, хранящуюся в ваших архивах. Стыдно. Хотя... чего ждать от пригожинского поварёнка, всюду сующего слово "О, А, П, Ж"))) P.S. Дублирую))))
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
@@violaras4933 Прежде чему умничать передо мной сбубот порохоботовского разлива ,постарайся все таки читать летописи не тем местом на котором сидишь .Вот поэтому ты и натягваешь свои хотелки на украяньский хлобус ! А теперь запиши на лбу и запомни ! Термин Украина восходит ко временам Древнерусского государства, когда «украиной» называли приграничные области Руси и русских княжеств. Впервые «украина» упоминается в Ипатьевской летописи в связи со смертью в 1187 году в Переяславской земле князя Владимира Глебовича («о нём же украина много постона»), позднее - в летописях 1189 и 1213 годов (Галицко-Волынская летопись). Эти упоминания относились к окраинным территориям Переяславского (Посульская линия), Галицкого и Волынского княжеств. С того времени и почти до XVI века в письменных источниках это слово употреблялось в значении «пограничные земли», без привязки к какому-либо определённому региону с чёткими границами, в том числе и далеко за пределами территории современной Украины. Лишь к XVIII веку термин «Украина» закрепляется за конкретным регионом - контролируемым казаками Средним Поднепровьем. Жители этой территории постепенно начинают именоваться «украинными людьми», или «украинниками». В тот период термин абсолютно лишён этнической нагрузки, поскольку «украинниками» также называли находившихся на этой территории представителей польской шляхты. Шах и Мат тебе украянЬский диффаннй хореисторик !
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
@@violaras4933 У слова Украина есть два смысловых варианта. Первый. Либо Украина от слова находящаяся у края, что не нравится украинцам. Второй. Украина произошла от слова "украсть". Так что выбирай))Ще не вмэрла Украiна? Як помрэ, то Слава Украiнi !
@user-yu8dm2eq5f
@user-yu8dm2eq5f 3 жыл бұрын
Дуже пишаюся вами та пишаюся минулим Украiни, козацким родом Украiни, icторичними скарбами Украiни як Держави. Дякую Боже, Тобi за нащадок. Та вам дорогi друзi за вашу клопiтливу працю. Дай вам Бог здоров'я та натхнення в пошуках icтинноi правди, довести до завершеного кiнця. Слава Богу.амiнь.
@user-ve7zw7pu9f
@user-ve7zw7pu9f 4 жыл бұрын
Ребята!Вы делаете БОЛЬШОЕ дело.Это надо показать по всем каналам,а не только в инете.Большое ВАМ человеческое спасибо от всего УКРАИНСКОГО народа.
@user-bj2tr9lf6h
@user-bj2tr9lf6h 3 жыл бұрын
Про казацкие подводные лодки забыли упомянуть
@user-pb7we9sq4b
@user-pb7we9sq4b 2 жыл бұрын
И ядерное оружие казаков.
@l.sch.6799
@l.sch.6799 2 жыл бұрын
@@user-bj2tr9lf6h заезженная "шутка"....
@nadacervena4560
@nadacervena4560 2 жыл бұрын
@@user-bj2tr9lf6h 🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐
@Velikorosss
@Velikorosss 2 жыл бұрын
@@l.sch.6799 Это болезнь такая, украинизация головного мозга! Самый опасный для здоровья её симптом в том, что больной не понимает что болен. Нужно лечить не смотря на бред больного, дабы уберечь его от гибели. Путин срочно введи армию врачей на Украину ,что бы спасти население от смертельной эпидемии укранизации головного мозгу
@sour_fruit1596
@sour_fruit1596 Жыл бұрын
Перегляд викликає стільки різних емоцій: біль, повагу та гордість до історії України та її людей, гнів та обурення до росії та її попередників.. Потрібно продовжувати досліджувати, піднімати архіви, розкривати таємниці, виводи на чисту воду винних.. Доносити справжню історію через медіа, освіту, проекти. Глибока вдячність всім хто був залучений до створення цієї серії фільмів.
@user-fb1dr1pv7e
@user-fb1dr1pv7e 23 күн бұрын
И в сентябре того же года терпение короля Хусейна лопнуло. Он показал им, кто главный, но война, спровоцированная Арафатом, стоила тысяч жизней обеим сторонам. Между тем, 20 процентов израильских гражадан тоже являются палестинскими арабами, и в подавляющем большинстве они не восстают против государства и не воюют с ним. Иначе говоря, живущие в Израиле палестинские арабы пользуются всеми благами единственной ближневосточной демократии, в то время как окрестные арабские государства тратят свои ресурсы, а в прошлом и посылали на смерть своих солдат, для того, чтобы освободить Палестину. Осознавая подобную несуразность, арабские граждане этих государств, по меньшей мере, чувствуют себя обманутыми. В реальности, многие в арабском мире ощущают сложившуюся ситуацию ещё болезненней: мол, палестинские арабы на протяжении ста лет продают свои земли евреям, а затем плачутся и требуют, чтобы другие шли и освобождали для них Палестину от сионистской оккупации. Проблема, у которой нет решения За долгие годы палестинские арабы получили многие миллиарды долларов и евро от западных стран. Годовой доход на человека в Палестинской автономии во много раз выше, чем у рядовых жителей Египта, Судана или Алжира, а жизнь в автономии неизмеримо лучше, чем в Ираке, Сирии, Ливии или Йемене. В усугублении взаимной неприязни между палестинскими и остальными арабами, сыграла роль и политика. В 1990 году Арафат поддержал вторжение иракского диктатора Саддама Хусейна в Кувейт. В отместку Кувейт, после своего освобождения, изгнал десятки тысяч живших и работавших в этой стране, главным образом в нефтяной промышленности, палестинских арабов, в одночасье потерявших все средства к существованию. В итоге, это привело к экономическому кризису, обрушившемуся на множество семей в Иудее, Самарии и Газе, регулярно получавших поддержку от своих кормильцев в Кувейте. В Ливане прекратившаяся в 1989 году гражданская война, закончилась соглашением о разоружении всех милиций. Единственной группировкой, которой Сирия позволила сохранять свои военные арсеналы и даже продолжать увеличивать боевую мощь, осталась «Хизбалла». Разумеется, в оправдание было сказано, что, мол, оружие предназначается для «освобождения Палестины», и не будет обращено против ливанцев. Однако, любой, кто обладал хоть каплей мозгов, с самого начала ясно понимал, что «палестинская тема» - всего лишь прикрытие, а оружие необходимо «Хизбалле» для подавления своих противников в Ливане. Так «Палестина» была использована шиитами для захвата контроля и власти над Ливаном. А сегодня, к тому же, группировки палестинских арабов ХАМАС и «Палестинский исламский джихад» напрямую получают поддержку от ненавидимого многими арабами Ирана. Но, вероятно, самым возмутительным с точки зрения остальных арабов является сегодня требование лидеров палестинских арабов к другим арабским государствам воздерживаться от любых контактов с Израилем до тех пор, пока «палестинской проблеме» не будет найдено решение, удовлетворяющее главарей ООП и ХАМАСа. Вот только очень многие в арабском мире уже отчаялись дождаться примирения между ООП и ХАМАСом, без которого продвижения на переговорах с Израилем просто невозможно. Иными словами, арабский мир, часть которого возлагает на Израиль надежды в отношении борьбы с Ираном, чувствует, что его будущее существование оказывается заложником внутренних конфликтов между ООП и ХАМАСом. К слову, Египет и Иордания подписав мирные соглашения с Израилем, вышли из участия в войне за «освобождение Палестины», предав, таким образом, своих «палестинских братьев» и оставив их разбираться со своими проблемами самостоятельно. Многие в арабском и исламском мире убеждены, что палестинские арабы вовсе не хотят никакого государства. Поскольку, если оно было бы создано, пожертвования со всего мира прекратились бы, и палестинским арабам пришлось бы самим зарабатывать себе на жизнь, как в любой другой стране. Но разве они согласятся добровольно отказаться от привычных подачек, благодаря которым им не нужно трудиться? Короче говоря, арабский мир начал осознавать, что созданная им семьдесят лет назад «палестинская проблема» не имеет решения, удовлетворяющего тех, кто превратил статус беженца в профессию. Более того, она ещё и стала для них воронкой, засасывающей в себя всё больше денег лишь только для того, чтобы обогащать коррумпированных бандитов в Рамалле и Газе. В мире, где никому не хочется быть тем простаком, на шее которого катаются паразиты, палестинские арабы утратили и то небольшое сочувствие, которым обладали прежде. И число тех, кто ненавидит их в арабском и исламском мире растёт теперь с каждым днём..
@radelbrito144
@radelbrito144 3 жыл бұрын
Наприкінці фільму у мене потекли сльози. Я зрозумів, що найбільше в цьому житті хочу врятувати нашу націю
@user-uw2nm9od2z
@user-uw2nm9od2z 8 ай бұрын
Цікаво, що натрапила на цей фільм після руйнування Каховської ГЕС... Хлопці, пора знімати продовження 🦋✨🦋
@alyonanefertiti6569
@alyonanefertiti6569 2 ай бұрын
Можуть знайти цікаві речі, може через таку страшну катастрофу і зможуть виявити те що потрібно
@law-yer
@law-yer 5 жыл бұрын
Якщо Україна почне повертати свою історію, то історії Росії не стане. Бажаю авторам натхнення, фінансового забезпечення щоб створювати такі суспільно-необхідні фільми, які розширюють кругозір в рази більше, та всього найкращого.
@slavaded636
@slavaded636 4 жыл бұрын
та ми ще самі винні в тому що не сберігали ,не ховали від ворогів та й зараз не бережем те що ще залишилось, ще вціліло.дужє дякую Ющенку за Батурін.Добре булоб якщоб кожен новий президент відновлював якийсь історичний замок або будинок.
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
@@slavaded636 Як з двох слів терміна "Київська" і "Русь" зібрати слово - "українець"? Це так само як з букв О, А, П, Ж зібрати слово щастя
@user-ph4db2jw6s
@user-ph4db2jw6s 3 жыл бұрын
@@slavaded636 ----- КРАДІЇ найкраще ховають вкрадене від "ВОРОГІВ"---- -----для КРАДІЯ навколо його всі В О Р О Г И.----- ---- треба йому, КРАДІЄВІ, С П І В Ч У В А Т И .
@user-cb4ch1zd1y
@user-cb4ch1zd1y 3 жыл бұрын
@@Velikorosss як зі слова Залісся вийшло Росія
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
@@user-cb4ch1zd1y як из Передлесья вышло Украшка
@antonina1645
@antonina1645 Жыл бұрын
Вважаю, що саме зараз, настав час повернути нашу історію, судами силою будь-як, повернути собі своє.
@user-si2fb1ti2m
@user-si2fb1ti2m Жыл бұрын
Угю, судами с кем клоунесса😄
@irynaavdyeyenko6193
@irynaavdyeyenko6193 8 ай бұрын
​@@user-si2fb1ti2m ти потомок московитів
@JonnyDepp-bq6uc
@JonnyDepp-bq6uc 9 күн бұрын
Силою? Ви з Марсу?
@FR010V.KAD1M
@FR010V.KAD1M 2 жыл бұрын
Если бы мне на уроках истории так интересно рассказывали, то я наверника был бы историком
@user-ti6pw8cl9k
@user-ti6pw8cl9k 2 жыл бұрын
нашел оправдание своему нежеланию обучатся
@intonathiy5656
@intonathiy5656 2 жыл бұрын
@@user-ti6pw8cl9k На себя посмотри
@user-ti6pw8cl9k
@user-ti6pw8cl9k 2 жыл бұрын
@@intonathiy5656 смотрю и что дальше?
@intonathiy5656
@intonathiy5656 2 жыл бұрын
@@user-ti6pw8cl9k Ума набирайся
@user-ep9kd5qi3x
@user-ep9kd5qi3x 9 ай бұрын
​@@user-ti6pw8cl9k С собой сравнила? Три слова без ошибок написать не в состоянии.
@nataliyajankovska804
@nataliyajankovska804 2 жыл бұрын
Вороги назавжди. Це має бути наш слоган! За вбитих українців, понівечені долі, за розриті могили предків, вивезені тіла, вкрадену історію, нав'язування брехливої історії, вивезені багатства України...Смерть ворогам!!! 💛💙
@olena3234
@olena3234 Жыл бұрын
Дивлюсь ваш фільм в 22 році… Як багато ми не знаємо 😢. Щіра вдячність за вашу працю, що допомагає нам захопляться своєю історією
@user-ee8cu1tr5r
@user-ee8cu1tr5r 2 жыл бұрын
Шана і гордість за колосальну роботу, яка була зроблена людьми, які відроджують національні скарби нашої нації. Дякую за правду!
@user-on2dn3rz3b
@user-on2dn3rz3b 5 жыл бұрын
Це неймовірна праця. Щиро дякую усім, хто брав участь у створенні цього фільму! Усім українцям варто його подивитися.
@user-ut2xj4rw9t
@user-ut2xj4rw9t 3 жыл бұрын
Тоололол
@user-dj3ux1tv9g
@user-dj3ux1tv9g 2 жыл бұрын
@@user-ut2xj4rw9t 00
@user-qh8bt4mu2p
@user-qh8bt4mu2p 2 жыл бұрын
за неумением снимать своё, пересрали фильм переводом😧😧😧😧😧
@galiakikot876
@galiakikot876 3 жыл бұрын
Спасибо за фильм.Не осталось и малейшего сомнения, что история Украины намеренно и целенаправленно уничтожалась и переписывалас.Спасибо за вашу работу,спасибо что есть люди которым очень важно знать о своих корнях.
@user-si2fb1ti2m
@user-si2fb1ti2m Жыл бұрын
Кем переписывалась
@user-ey4ne1su2b
@user-ey4ne1su2b 10 ай бұрын
@@user-si2fb1ti2m ти дурником не приеидаєшся, маладєц, моска!
@true.as.it.is.
@true.as.it.is. 12 күн бұрын
@@user-si2fb1ti2mмосковією
@user-hk8cy9dj4z
@user-hk8cy9dj4z 3 жыл бұрын
Очень интересно, смотрю из Минска , очень красивый язык,все понял, но так размауляць краще не могу🤔 Слава Украине!!!
@yayetobtoisnuyu
@yayetobtoisnuyu 2 жыл бұрын
Героям слава!
@sangwinik420
@sangwinik420 2 жыл бұрын
Интересно получается. Когда разговаривают украинец, белорус и русский и каждый говорит на своём языке,то первые два прекрасно понимают всё без переводчика. И только русскому нужен переводчик,т.к.он не понимает двух первых. Почему так?
@user-hn5vt1wd1r
@user-hn5vt1wd1r 2 жыл бұрын
@@sangwinik420 потому что селяне!
@user-po8up1kd4e
@user-po8up1kd4e 2 жыл бұрын
@@sangwinik420 На мою думку це саме через те що українська і білоруська складніша за російську.
@user-gm1bg2lo3h
@user-gm1bg2lo3h 2 жыл бұрын
Почитайте про лозунг слава Украине и не позорьтесь.
@UkraineTanchik
@UkraineTanchik 11 ай бұрын
Я не знаю таких народів,які поколіннями, віками, виборюють свою волю, держави, борються за свої землі, символи, історію!Ми просто неймовірні, вірн своїй нації люди!!!Слава Україні! Слава ЗСУ!Наближаємо перемогу всі разом!
@terapia_imanente.6816
@terapia_imanente.6816 2 ай бұрын
Дякую за влучний коментар! Слава Україні!
@valentynapodk6757
@valentynapodk6757 3 жыл бұрын
Как больно слушать правду с далекого прошлого о Родине своей Украине. Какая была страна,гордая,чтящие свою историю.Казаки настоящие предки, достойные поклонения, уважения и знать о них всё. Проклятие расеи,её царице,никакой памяти о ней,пусть душа её горит в аду и души всех душителей Украины и её гордого народа. И теперешние правители после 1917 г, и сейчас душат ,перевиряют историю Великой Державы. Не могу остановиться от пересмотра. Буду искать первые части. Спасибо исследователям.
@AlyonaNovgorodova
@AlyonaNovgorodova 2 жыл бұрын
Если вам такое нравится, посмотрите цикл роликов "Пишемо історію" и документальний французский фильм "Вина Леніна".
@Velikorosss
@Velikorosss 2 жыл бұрын
Каждый украинец кое что знает об Истории ,но вот История ничего не знает об украинцах Потому что даже Весьмирсвами учит академическую историю. Но только НА укрАине учат шумерскую типа от мостостроителя Билинского ,компьютершика Бебика и какой то чепухи Вятровича !
@user-dh4jw6su3c
@user-dh4jw6su3c 2 жыл бұрын
@@Velikorosss А шо такое великорос? То ты, блин, рожденный в мокшанских болотах думаешь, что велиеорос? не позорься ибо даже чечнцы тебя угнетают! Но вот даже ты нам определение даешь украинец и уж больно бошся нас сосвоей шоблой и потому аж прет из тебя! Приходит конец болотной империи!
@Velikorosss
@Velikorosss 2 жыл бұрын
@@user-dh4jw6su3c шЕнЭвмЭрлик судя по шизе твоего словесного поносу ,то у тебя выходит какие то там мокшанские болотА от Калининграда до Владивостока .Кстати за всю свою жизнь я ни одного чеченца не увидел .Ты тупо тут пересказываешь методички украяньского телевизора .ЧтобЫ тебе тут передо мной хотя бы умничать ,ты хотя бы себе купи МОЗГИ !
@Velikorosss
@Velikorosss 2 жыл бұрын
@@user-dh4jw6su3c шЕнЭвмЭрлик судя по шизе твоего словесного поносу ,то у тебя выходит какие то там мокшанские болотА от Калининграда до Владивостока .Кстати за всю свою жизнь я ни одного чеченца не увидел .Ты тупо тут пересказываешь методички украяньского телевизора .ЧтобЫ тебе тут передо мной хотя бы умничать ,ты хотя бы себе купи МОЗГИ !
@user-cv4gh6ci5r
@user-cv4gh6ci5r 6 ай бұрын
Треба сказати, що ніхто в українському ютубі зараз, не робить настільки цікавий і якісний контент, як Сергій і команда. Просто множите на нуль всі ЗМІ. Дуже круто
@vadlion2888
@vadlion2888 5 жыл бұрын
цей фільм треба показувати в школах, один із найкращих проектів 1+1 треба побільше таких розслідувань проводити
@warpspeed8305
@warpspeed8305 5 жыл бұрын
але тут занадто багато значення в пошуках булави. Кумедний момент мовляв той хто знайде булаву відразу отримує владу :-)
@user-mi7wm6cd3b
@user-mi7wm6cd3b 5 жыл бұрын
Лучше вот что в школе расскажите!! С малым гербом Украины связан один интересный казус, невольно заставляющий вспомнить про то, что не ту страну назвали Гондурасом. Весной 2011 года доблестные украинские ДАИшники решили выпустить очередную партию автомобильных номеров и столкнулись с неожиданным препятствием: внезапно выяснилось, что патентом на изображение герба на автомобильном номере владеет гражданин Польши. Начали копать и нашли ещё один патент, на изображение герба на обложке паспорта - патент принадлежит гражданину Швейцарии. Невероятно, но факт: Украина не имеет права выпускать паспорта и автомобильные номера со своим гербом без согласия правообладателей - граждан других стран.
@vadlion2888
@vadlion2888 5 жыл бұрын
@@user-mi7wm6cd3b про такий маразм можуть тільки розказувати на тв там в рассеі, до вашого відома інтелектуальна власність не може поширюватися на державні символи (гімн, прапор, герб). Краще розкажіть про то що у Росії немає свого герба якась пародія на герб з римської імперії, доречі як і назва країни походить з України і навіть національна валюта
@snigovuchok
@snigovuchok 5 жыл бұрын
@@user-mi7wm6cd3b Я не вважаю що людина яка безпідставно ображає інших , є достойною розмови з нормальною людиною.
@snigovuchok
@snigovuchok 5 жыл бұрын
@@user-mi7wm6cd3b Тобто ви вважаєте , що незаконні дії особи , що це запатентувала, є правомірними і розумними ? Тоді хто запатентує двуголову курку , може подавати на країну в суд? Я вважаю ,що це незаконно ,а також є неповагою до даної країни. Не опускайтесь до рівня цих людей.
@user-wc7xz6wt8f
@user-wc7xz6wt8f 3 жыл бұрын
Наконец-то! Люди начинают понимать, что нет такой нации россияне, что все чем они владеют, отнято, присвоено, переписано, и вдалбливается в людские головы со школ!!!
@morimori6251
@morimori6251 3 жыл бұрын
Проведена величезна робота, результати пошуків вражають..
@user-zh6np4wx4h
@user-zh6np4wx4h 2 жыл бұрын
Локдаун - це політичний інструмент, який бандитська влада зехуенського використовує для придушення невдоволення людей тарифами !!!
@MOROZ-bb4ji
@MOROZ-bb4ji 2 жыл бұрын
Смешная передача я бы этим языком (мовой) мультики озвучивал , правда ржачно🤣🤣🤣🤣🤣
@user-jr2xl8jo7y
@user-jr2xl8jo7y 2 жыл бұрын
Росія-це збіговисько всієї нечисті в московитських болотах.
@vodafonevodafone3902
@vodafonevodafone3902 2 жыл бұрын
Два украинця.
@ivankoification
@ivankoification 3 жыл бұрын
Автори фільму - Ви справжні герої! Продовжуйте в тому ж дусі! Низький уклін Вам! Ви справжні Українці!!!
@UkrainianLiterature
@UkrainianLiterature 11 ай бұрын
Одні сльози…чесно, хлопці, ви - справжні козаки! Справжні українці! Дякую за вашу сумлінну працю. Дякую кожному…Ще до просмотру цього фільму, я писала, що до 10 пунктів миру, ми повинні додати 11- відкриття московських архівів та повернення усіх украінськіх вкрадених реліквій…а це фільм - лише підтвердив, що москвоські архіви - це суцільний кримінал…
@AirinEngin
@AirinEngin 2 жыл бұрын
Хороша робота! Знайшли підземний хід, знайшли нащадка гетьмана, прочитали лист султана, знайшли, де перо Богдана Хмельницького! Це успіх! Треба рухатись далі!
@mariiaprokopyshyn1467
@mariiaprokopyshyn1467 2 жыл бұрын
Щиро вам дякую за такий документальний фільм... Було важко дивитись це розслідування без гніву і болю за нашу історичну спадщину, яку нагло викрали у нас без можливості повернення...
@freyafreya8478
@freyafreya8478 5 жыл бұрын
Це просто шедевр! Сама у захваті, син 13 років чекає на нову серію з нетерпінням! Дякую!!!
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
Как из двух слов термина " Киевская " и " Русь " собрать слово - " украина " ? Это так же как из букв О,А,П,Ж собрать слово счастье
@rinav3350
@rinav3350 3 жыл бұрын
Так цікаво, так пізнавально. Перевернуло всю мою свідомість. Визивало часом сльози, часом безпорадність, тривогу і захоплення. Ви такі молодці. Дякую кожному, хто причасний до циклу цих передач, дослідів. Це колосальна праця, ви великі молодці. Низький уклін та пошана.
@oliiastrikun7112
@oliiastrikun7112 2 жыл бұрын
Дякую людям які долучили багато сил і енергії,щоб хоча б послухати справжню історію України.
@user-hp6qf3db3q
@user-hp6qf3db3q Жыл бұрын
Я, і як весь УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД бажає знати про існування і повернення усіх національних речей на рідну землю! І як що це буде потрібно, МИ ВСІ вирушимо на Московію! Бо наше старінне достояніе важливо для наших нащадків!!! Слава Україні Слава Героям Смерть Ворогам Хай живе Вільна Україна!
@AllaVidal
@AllaVidal 2 жыл бұрын
Всем своим друзьям , расазываю ,(пересказываю) правдивую историю от иследователя Акима, как много мы не знаем. Спасибо большое за сердце нашей нации. Горжусь нашими мощными корнями💖
@user-gt1oh5ro3x
@user-gt1oh5ro3x 2 жыл бұрын
0ххээ0хэхээ0зэзэхх
@user-rt1vv7vn2s
@user-rt1vv7vn2s Жыл бұрын
@@user-gt1oh5ro3x х б бх їж б їє є юї ї їхєї х0бх х0їїжї їжббє ї 0 х є єбїбї хбх ю
@user-rt1vv7vn2s
@user-rt1vv7vn2s Жыл бұрын
Є її хб єб х ї бї . Б Хюх0 ббхб хх хх їюх. б0бх хх єбє є бх ббх0ї єбє б їїх юїї ї хх хю їбх0хїюх хї .їє юїюхх хбхх 0 їб0 хбє є бїї бхбїє0бєї х. Їбах їюх юю ю х жює ює юб б хб ю б бєбх х. 0бїєбюх їюжб єббєбюєїєєбє0 жббхєб їю х бєїжбх
@user-rt1vv7vn2s
@user-rt1vv7vn2s Жыл бұрын
Бхбхх ю х х юбер.ї бїєх х б хї хб хї0 . хїбхї х. їбх х хбєб хбхю х ю ю ю їбєхб0хїїх єїєббх хє юєбхх єб юх бхб бїб х єєєб х бюхюхбюхххб0єхю хбоюює0б 0х юхх її х х є 0
@user-rt1vv7vn2s
@user-rt1vv7vn2s Жыл бұрын
@@user-gt1oh5ro3x єбї хїб'єх0 юххххжїє є
@user-fu9xf2eb2h
@user-fu9xf2eb2h Жыл бұрын
Це найкращій цикл документальних історичних фільмів які тількі можуть існувати. Велика подяка автору , усій знімальній группі, історикам, антропологам та усім, хто причетний до створення такого важливого проекта для історіі нашої землі . Я в захваті! Низький вам уклін! Слава Україні ! Слава Націі ! Героям Слава! Смерть ворогам!
@user-zf2ex9pi8n
@user-zf2ex9pi8n 3 жыл бұрын
этот фильм обязателен к просмотру всеми кто живет в Украине на ее территории
@Velikorosss
@Velikorosss 2 жыл бұрын
Каждый украинец кое что знает об Истории ,но вот История ничего не знает об украинцах Потому что даже Весьмирсвами учит академическую историю. Но только НА укрАине учат шумерскую типа от мостостроителя Билинского ,компьютершика Бебика и какой то чепухи Вятровича !
@Velikorosss
@Velikorosss 2 жыл бұрын
Каждый украинец кое что знает об Истории ,но вот История ничего не знает об украинцах Потому что даже Весьмирсвами учит академическую историю. Но только НА укрАине учат шумерскую типа от мостостроителя Билинского ,компьютершика Бебика и какой то чепухи Вятровича !
@Alexey101087
@Alexey101087 3 жыл бұрын
Цей фільм найцікавіший з усіх, що я бачив, на одному подиху, треба його в школах показувати, негайно!!!!
@catuk7765
@catuk7765 3 жыл бұрын
Велике спасибі за фільм!!! Ви відкрили нам очі на очевидне. Відкрили стільки шокуючих фактів. Але разом з тим дуже сумно усвідомлювати що своєї повної та істинної історії нашої держави ми досі не знаємо! Нажаль!!!
@yuriirozhko3884
@yuriirozhko3884 Жыл бұрын
Выграем войну всё заберём. Слава Украине💪💪💪💪
@user-lv1el6uf9g
@user-lv1el6uf9g Жыл бұрын
Героям Слава!!!
@user-eb6gf1fq7z
@user-eb6gf1fq7z Жыл бұрын
@@user-lv1el6uf9g тогох
@user-bq4xm2us9f
@user-bq4xm2us9f Жыл бұрын
@@user-lv1el6uf9g не не тільки ті хто не знає не на часі і у випадку якщо ми там не було у автомобіля на не що у свою школу не не не не у не знає на на у центрі Києва на євромайдан на що звернути особливу роль у цьому разі ми з ним на євромайдан на та інших містах та районах у центрі та та та що з ними у трудових правовідносинах не не тільки якусь іншу сторону від на що він є не що не є обов'язковим у разі коли на зміну керівництва та у разі необхідності і на його території у та інших документів не та на умовах визначених цим не вичерпується у що вірити у на євромайдан не знаю де можна було побачити що не можна сказати і у нас в було не до душі та інших видів та обсягів і термінів та інших містах у разі необхідності та та у спосіб визначений термін на понеділок на що не мають можливості у разі необхідності у разі якщо маєш право на одержання і передачі на баланс підприємства у у свою чергу може бути використаний на що звернути особливу увагу необхідно звернути на те не дуже хочу завтра на євромайдані в Мюнхені почули Україну на олімпіаді у свою чергу не тільки тим не можна не відзначити і термінів виконання на території області у складі і в другий у у свою власність не не не у повному та об'єктивному обстеженні та та що з цього року не не не тільки тим хто живе у у повному обсязі що не є підставою виникнення та існування у у разі коли у нього є обов'язковим до не доходить до уроків та позакласних заходів не тільки якусь іншу роботу не обумовлену договором або законом у нього в другий раз в було не до вподоби на що він не може бути використаний як готова робота для у разі необхідності і не було побачити в
@oldtemple1994
@oldtemple1994 3 жыл бұрын
Такі передачі треба транслювати раз на рік, як найменш по телебаченню. Формувати розуміння людей про історію своєї нації.
@julianna5383
@julianna5383 2 жыл бұрын
Я в шоке 🤯 Все хотели убрать Великую Украину ! Стереть всю историю Великой Страны !Навязать маленькую Россию и переписать историю а Пользу России .И самое страшное все хранится а России в Москве и Петербурге.И нам и не найти ! Я в шоке ,ничего не сказать ! Слава Украине !!!!!!
@halynahkarytonova9814
@halynahkarytonova9814 3 жыл бұрын
Преклоняюсь перед вами, возродить украинскую культуру достояния необходимо , мы нация богатой культурой очень трудолюбиваяитерпеливая, спасибо вам огромное.
@user-gm1bg2lo3h
@user-gm1bg2lo3h 2 жыл бұрын
Да вся литература про украинскую культуру была издана в СССР. Уже все давно прочитали еще в 80-х.
@user-ve1qx3mz4n
@user-ve1qx3mz4n 2 жыл бұрын
Неймовірно цікаво! Дуже дякую людям які не покладали рук , йшли до своєї цілі , щоб доказати що немає нічого неможливого. Низький вам уклін , за те що досліджуєте і висвітлюєте нашу історію!
@user-kh3zi8ot9v
@user-kh3zi8ot9v 2 жыл бұрын
Слава Україні!!! Привітання з українського Донбасу
@rodomirvasilevski4353
@rodomirvasilevski4353 2 ай бұрын
😂😂хахаха
@denysbiba45
@denysbiba45 3 жыл бұрын
Это просто БОМБА!! Если вернуть все исторические ценности Украины у России, смело пишите россия с маленькой буквы!!!
@Velikorosss
@Velikorosss 2 жыл бұрын
Каждый украинец кое что знает об Истории ,но вот История ничего не знает об украинцах Потому что даже Весьмирсвами учит академическую историю. Но только НА укрАине учат шумерскую типа от мостостроителя Билинского ,компьютершика Бебика и какой то чепухи Вятровича !
@user-xz1ih3xr9m
@user-xz1ih3xr9m Жыл бұрын
Я й так після повномасштабного вторгнення пишу срасія лише з маленької букви,ті московити та монголи не мають права на повагу
@VolodymyrVolodymyrovychUA
@VolodymyrVolodymyrovychUA Жыл бұрын
Не було ніякої Росії в Москві
@user-yi3rg7vk3d
@user-yi3rg7vk3d 9 ай бұрын
Спочатку усіх перебити на нашій землі , а потім повернути усе що в нас украли , хочуть - не хочуть пофіг !
@godovec6914
@godovec6914 Жыл бұрын
То, що Ви Зробили цей Фільм, така робота! Це Феноменально! Вважаю, цей напрямок має підтримувати на Державному рівні!!! І щоб як не Кожен, то майже кожен Українець Має побачити це! Щоб формувати дійсну Свідомість : Що таке Україна! Що таке- Українська Нація! Ці Фільми Мають входити обов'язково в Шкільну програму! Не менш! Дякую Вам! Дивилась вслухувавшись в кожне слово! (P.s. пом'ятаю в час СССР підручник що Історії України- це була тонка книжечка.. 🥺🤦‍♀️ Хоча я дуже любила такий предмет, як Історія, дуже мало, та ще й не вірно подавався цей Предмет в Школі!
@yuriibalashov8060
@yuriibalashov8060 5 жыл бұрын
Один из самых важных документальных фильмов в моей жизни . Спасибо большое всем, кто приложил свои усилия к восстановлению настоящей Украинской истории. Очень мало таких фильмов. Буду ждать 4 части с большой надеждой.
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
Як з двох слів: "Київська" і "Русь" зібрати слово - "українець"? Це так само як з букв О, А, П, Ж зібрати слово щастя
@justuser5165
@justuser5165 3 жыл бұрын
раісія знищувала історію України, а злодій путлЄр каже весь час, що Україна переписує історію. Україна відкриває ту правду, яку перебрехала, перекрутила на свою користь рАсєя.
@uriya2314
@uriya2314 3 жыл бұрын
Nado bilo eto ranychse cdelat ....
@Velikorosss
@Velikorosss 2 жыл бұрын
@@justuser5165 Каждый украинец кое что знает об Истории ,но вот История ничего не знает об украинцах Потому что даже Весьмирсвами учит академическую историю. Но только НА укрАине учат шумерскую типа от мостостроителя Билинского ,компьютершика Бебика и какой то чепухи Вятровича !
@Velikorosss
@Velikorosss 2 жыл бұрын
@@uriya2314 Каждый украинец кое что знает об Истории ,но вот История ничего не знает об украинцах Потому что даже Весьмирсвами учит академическую историю. Но только НА укрАине учат шумерскую типа от мостостроителя Билинского ,компьютершика Бебика и какой то чепухи Вятровича !
@helenskirta3983
@helenskirta3983 3 жыл бұрын
Спасибо. Вот, что надо показывать в школе
@Velikorosss
@Velikorosss Жыл бұрын
Каждый украинец кое что знает об Истории ,но вот История ничего не знает об украинцах Потому что даже Весьмирсвами учит академическую историю. Но только НА укрАине учат шумерскую типа от историков мостостроителя Билинского ,программиста Бебика и такой чепухи как Вятрович Потомок польско-литовских хлопов и крепостных-гречкосеев ще не вмэрла Украiна? Як помрэ, то Слава Украiнi !
@Fri_tz
@Fri_tz 3 жыл бұрын
А концовка как всегда хэппи-энд. Як бачимо в нашій країні працюють тільки журналісти. Вам хлопці респект що підняли таку тему,болісну для нашої держави.
@IngwarS
@IngwarS 2 жыл бұрын
Наша історія - наша держава, Чужа історія - чужа держава! Україна - скарбниця таємниць Європи. Вічна пам'ять полеглим... Слава Україні!
@evgenysklavin4684
@evgenysklavin4684 3 жыл бұрын
Обов’язкове поверніть справжню істрорію країни! Дуже дякую Вам!
@Velikorosss
@Velikorosss 2 жыл бұрын
Зададимся вопросом : зачем надо было проводить украинизацию в искусственно придуманной Украине в начале 20 века , если там жили украинцы? Правильный ответ: В придуманной Украине не оказалось украинцев. Пришлось их искусственно придумывать в 20 веке в процессе большевистской тотальной укранизации русского народа на русской земле которую большевички обозвали это недогосударство Украиной !!!
@user-nm6co5ht9k
@user-nm6co5ht9k 5 ай бұрын
​@@Velikorosss 😂😂 смешная выдумка клоун.
@Velikorosss
@Velikorosss 5 ай бұрын
@@user-nm6co5ht9k дупамовный киевит из жовтоблЯвотной киевии запиши себе на каССтрюле и запомни ,что смешной клоун это Тот который тебя сделал с твоей мамкой свиноматкой в свинарнике ! А это контрольный выстрел в твою каССтрюлю шЕнЭвмЭрлую ! Если так званные "украинцы" такие древние, великие, с древней историей, древним именем, как говорят свЫдомые хахаисторики и хихиполитики То тогда почему Грушевский, в 1918г. издал брошюру «Кто такие украинцы и чего они хотят» - Причём в то время реально знали о существовании так званного искусственно придуманного народа лишь кучка украинофилов и доморощенных политиков хуторянского уровня. Именно поэтому Грушевскому, как идеологу и пропагандисту антирусского украинства, приходилось разъяснять русским, южнорусским и малорусским жителям Малороссии новую доктрину проекта "Украина". Странно было бы слышать от поляка или немца, француза, русского и т.д. подобный вопорос "Кто такие поляки/французы/немцы/русские и чего они хотят?" Ещё в начале ХХ столетия Николай Васильевич Краинский (1869 - 1951) выдающийся теоретик и практик мировой и русской психиатрии, уроженец славного города Киев, определил "украинство" как психическое заболевание.
@juliadenisenko7623
@juliadenisenko7623 Жыл бұрын
85 день як цей брацький народ пройшов нас рятувати. Я ненавиджу вас до останньої клітини в своєму тілі. Я бажаю Вам отримати все те, що ви несете в інші країни, щоб вас та вашу історію, стерли на віки. Я пишаюся, що я українка, мої діти українці. Я маю коріння та історію своєї землі. Дякую за таку інформацію.
@ua9337
@ua9337 5 жыл бұрын
Народ без національної свідомості - перегній, на якому проростають чужинці. Дякую, що повертаєте нам власну історію.
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
Як з двох слів терміна "Київська" і "Русь" зібрати слово - "Україна"? Це так само як з букв О, А, П, Ж зібрати слово щастя
@user-fy2ou6bp5k
@user-fy2ou6bp5k 3 жыл бұрын
Проростають яничари...
@user-fy2ou6bp5k
@user-fy2ou6bp5k 3 жыл бұрын
А цьому представнику улуса Золотої орди: "З якого терміну московське царство, утрорився термін Росія?".
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
@@user-fy2ou6bp5k тебе представителю Киевскому Улусу Золотої орди напоминаю коль ты забыла .В 1240 г.Батый нагнул твой Куёв и все твое Куёвское княжестово с твоими предками легли под Орду .Так что чья бы корова мычала а твоя ордынскоукраинская молчала
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
@@user-fy2ou6bp5k Почему на монетах Руси отчеканено по-русски срьбро, а не мовное срiбло? Потому что мовнюков на Руси не было Поэтому украинцы к Руси, как румыны к Риму.
@tatjanam1826
@tatjanam1826 3 жыл бұрын
На одном дыхании посмотрела. Дякую Вам
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
И какое отношение к Руси имеют украинцы - потомки ополяченных тюркских народностей, вроде хазаров , печенегов, половцев, торков , берендеев, черных клобуков, татар, караимов адыгов , касогов, , кабарды черкесов, которые пришли на опустошённые южные окраины Руси вместе с Ордой?
@tatjanam1826
@tatjanam1826 3 жыл бұрын
💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦💙
@user-ku2iy7qk4r
@user-ku2iy7qk4r 3 жыл бұрын
Смотришь и хочется плакать от того, сколько всего потеряно....
@randakhamad3038
@randakhamad3038 Жыл бұрын
Все буде повернено 🙏
@user-qj5tp9lp3x
@user-qj5tp9lp3x 10 ай бұрын
1
@user-qj5tp9lp3x
@user-qj5tp9lp3x 10 ай бұрын
😊
@user-qj5tp9lp3x
@user-qj5tp9lp3x 10 ай бұрын
😊
@user-qj5tp9lp3x
@user-qj5tp9lp3x 10 ай бұрын
😊
@igorsolodovnik7451
@igorsolodovnik7451 2 жыл бұрын
Дуже крута праця! Дякую, що првертаєте нашу вкрадену історію! Сподіваюся, росія не знищить наші цінності, і після перемоги, ми зможемо все це повернути. Слава Україні! 🇺🇦
@user-rm7ry5xx6u
@user-rm7ry5xx6u 3 жыл бұрын
Дякую від щирого серця за фільм. З любов'ю до України. З нетерпінням чекаю на Радіодиктант 2020 у листопаді на День Писемності 09 листопада. Українська мова - найкраща .З любов'ю ,- луганчанка
@user-zs4mw8qv6l
@user-zs4mw8qv6l Жыл бұрын
Хлопці низький уклін вам за відкриття нашої історії,і ваш клопітку працю у пошуку
@user-fb1dr1pv7e
@user-fb1dr1pv7e 4 ай бұрын
Судебно-медицинские патологоанатомы, в том числе израильские сотрудники, а также волонтеры из-за границы, были явно взволнованы представленными им доказательствами. Несмотря на все усилия оставаться объективными и беспристрастными, как того требует профессия, многие плакали. Во время первой пресс-конференции группа судебно-медицинских экспертов продемонстрировала кадры своего расследования. Среди изображений были обгоревшие руки со следами, показывающими, что руки жертв были связаны за спиной металлической проволокой, прежде чем их сожгли заживо. Пожалуй, самым мрачным изображением в слайд-шоу была полностью обугленная масса плоти, в которой на первый взгляд нельзя было увидеть, что она когда-либо принадлежала человеку. И только после того, как была проведена компьютерная томография, эксперты смогли увидеть бесчеловечность изображенного. Два спинных мозга - один принадлежит взрослому, другой - молодому человеку - родитель и ребенок связаны металлической проволокой в последних объятиях перед тем, как их подожгут. "Когда вы выполняете эту работу внизу, вы становитесь отстраненным", - заявил "The Media Line" доктор Хен Кугель, глава Абу-Кабира. "Но затем вы изучаете истории и общаетесь с людьми. Трудно не почувствовать трагедию. Она колоссальная. И когда я прихожу в лагерь Шура (где изначально собирают тела умерших в Израиле) и вижу контейнеры, какие можно увидеть в порту - но они все полны тел… И вы слышите истории - это очень тяжело. За свою 31-летнюю карьеру я повидал многое, но масштабы и жестокость здесь ужасны", - добавил Кугель. "Доля обгоревших тел, которые мы получили, высока", - пояснил Кугель. "У многих из них есть огнестрельные ранения на руках, что свидетельствует о том, что они закрывали лицо руками, защищаясь. Многие были сожжены заживо в своих домах. … Мы знаем, что они сгорели заживо, потому что в их трахее и горле была сажа - то есть, когда их подожгли, они еще дышали". Единственное милосердие, по словам Кугеля (если оно вообще найдется), заключается в том, что обгоревшие жертвы, скорее всего, умерли от углекислого газа и вдыхания сажи до того, как пожар убил их. Кугель также пояснил, что возраст жертв варьируется от 3 месяцев до 80 или 90 лет. Многие тела, в том числе младенцев, лишены головы. На вопрос, были ли они обезглавлены, Кугель ответил утвердительно. Хотя он признает, что, учитывая обстоятельства, сложно установить, были ли они обезглавлены до или после смерти, а также как они были обезглавлены, "отрезаны ли ножом или разнесены выстрелом из РПГ", пояснил он. Кроме того, небольшая численность населения Израиля приводит к тому, что никто не остался незатронутым последствиями резни. "У моей сестры есть близкая подруга, которая пропала", - рассказала Бублиль, стоя возле окровавленного матраса из детской кроватки. ДНК матраса будет использована, чтобы попытаться идентифицировать жестоко изуродованного и пропавшего без вести младенца. "Сегодня я получил сообщение от моей соседки", - продолжила Бублиль. "Она спросила, могу ли я помочь, потому что муж, отец, двое племянников и жена тестя ее хорошей подруги тоже были убиты и до сих пор не опознаны". В этом суть нынешней миссии центра судебно-медицинской экспертизы, в которой участвуют около 200 экспертов. Судебно-медицинские патологоанатомы, антропологи, рентгенологи и многие другие из Израиля, а также из США, Швейцарии, Новой Зеландии и других стран мира приехали не просто для того, чтобы определить причины смерти жертв, но и для того, чтобы опознать тела для захоронения. Сдерживая слезы, израильский судмедэксперт доктор Хагар Мизрахи объяснила, что, как вы знаете, евреи должны хоронить своих мертвецов как можно скорее. Но на момент написания этой статьи прошло почти две недели с момента резни, а около 350 тел остаются неопознанными. "Итак, люди здесь, в Абу-Кабире, делают все возможное, чтобы помочь и выявить наиболее тяжелые случаи, которые поступают". В настоящее время над опознанием и выдачей тел для захоронения работают в четырех местах по всей стране. Штаб-квартира израильской полиции в Иерусалиме обрабатывает все прижизненные образцы и личные вещи для сравнения ДНК. ЦАХАЛ работает над сравнением ДНК самостоятельно, используя свои данные о солдатах, включая отпечатки пальцев, стоматологические записи и ДНК. Кроме того, Абу Кабир работает над сбором образцов ДНК и идентификацией наиболее тяжелых случаев. Сюда также поступают все образцы ДНК из других мест для дополнительного тестирования. А на базе Шура недалеко от Рамлы в центре Израиля первоначально собирают всех умерших. В настоящее время в Шуре находится около 950 мешков для трупов. Вместо "тела" написано слово "мешки", потому что непонятно, сколько в них жертв. "Останки более чем одного человека могут находиться в одном мешке, - пояснил Кугель, - а останки одного человека могут находиться в нескольких мешках". Глядя на останки, он добавил: "Мы знаем, что людей несколько. Например, если вы видите две кости левой верхней челюсти, то они не могут быть от одного и того же человека". И во многих случаях кости, не содержащие ни малейшего намека на извлекаемую ДНК, - это все, что остается. По этой причине Кугель заметил, что семьи некоторых жертв были бы правы, опасаясь худшего. "Мы надеемся, что с помощью КТ и биопсии мы сможем сократить количество неопознанных до менее чем 200. Но некоторых людей мы никогда не найдем. Мы никогда их не узнаем. И люди должны быть к этому готовы".
@sonikmaster
@sonikmaster 5 жыл бұрын
Вражає, як покроково свідомо знищувалася історія України, як грабували безсоромно українські цінності, як матеріальні, так і духовні!
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
Як з двох слів терміна "Київська" і "Русь" зібрати слово - "українець"? Це так само як з букв О, А, П, Ж зібрати слово щастя
@MichaelMiller-qm1nl
@MichaelMiller-qm1nl 3 жыл бұрын
@@Velikorosss Кремлебот
@JudjinYevgen
@JudjinYevgen 3 жыл бұрын
Спасибо большое за фильм
@bonkoss4663
@bonkoss4663 3 жыл бұрын
Дуже , велике дякую за таку крутий україномовний контент ! Дивлюсь з привеликим задоволенням !
@user-ho7bm6rq1m
@user-ho7bm6rq1m Жыл бұрын
Спасибо большое за Вашу работу! Надеюсь после нашей победы мы обязательно добьемся правды и вернем национальную память и гордость нашей страны💛💙
@lenisfemina
@lenisfemina 8 ай бұрын
Передивляюсь будучи в Києві, під час другого місяця постійних ракетних атак (червень 23). Випуск неймовірно цікавий, як і історія козаків. Дякую!
@rama_ramik
@rama_ramik 2 жыл бұрын
Головне що українці вільна нація із власною культурою побуту та релігією !!!
@KV-wj9hw
@KV-wj9hw 5 жыл бұрын
Фільм відкрив очі на історію України, зовсім "нову" історію. Дякую авторам за цю надзвичайну працю.
@user-fv5tl4it8r
@user-fv5tl4it8r 3 жыл бұрын
А чого правду не сказати? Єкатерину ІІ дістала Гетьманщина необхідністю її дотатування і своїми постійними крадіжками. Тому вона її і ліквідувала. І тепер Україна живе за рахунок кредитів, які теж розкрадає. Тобто теж треба чекати її ліквідації?
@user-gy9nq2vf8q
@user-gy9nq2vf8q 3 жыл бұрын
@@user-fv5tl4it8r ї
@Alone1again1
@Alone1again1 3 жыл бұрын
@@Velikorosss нахера ти и тут копирувал свой бред?
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
@@Alone1again1 понятно что тебе нечем аргументировать ты только и можешь про бред писать .Ну так почему на Руси не было ни украинцев и ни украины ! Что слабо ответить или будешь как всегда де рррр мо на вентилятор набрасывать об незнания истории !
@Russia58
@Russia58 3 жыл бұрын
@@Alone1again1 Зададимся вопросом : зачем надо было проводить украинизацию в 20 веке в искусственно придуманной Украине, если там жили украинцы? Правильный ответ: в искусственно придуманной Украине не оказалось украинцев. Пришлось и украинцев искусственно придумывать в 20 веке !
@Vitjok12345
@Vitjok12345 3 жыл бұрын
Дякую за чудову роботу, побільше таких проектів.
@user-pp2zd4mb4l
@user-pp2zd4mb4l 2 жыл бұрын
Супер! ВИ ЗРОБИЛИ,ЗДАВОЛОСЯ,НЕЙМОВІРНЕ! Вважаю що підручники з Історії України тепер потрібно переписувати! Велика Вам вдячність за цю роботу.
@Lucifluum
@Lucifluum Жыл бұрын
Велика подяка за цей важливий документальний фільм. Всім дослідників та істориків, які брали участь у фільму. Скільки всього ми втратили, скільки всього було вкрадено в нашего народу.
@user-jj3oo2po3h
@user-jj3oo2po3h 2 жыл бұрын
Надзвичайно цікаво і корисно для всіх українців. Щира вам подяка за вашу працю. Можливо молоде покоління, це все буде вивчати у шкільному курсі історії України.
@user-wx4tb7sg9n
@user-wx4tb7sg9n 3 жыл бұрын
МИ- Українці , Повинні ВСЕ НАШЕ ЗБЕРІГАТИ , і ЗАХИЩАТИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ , БО ЦЕ , Н А Ш А ВЕЛИКА ІСТОРІЯ .
@user-hl6we8jo3t
@user-hl6we8jo3t Жыл бұрын
Її ели у емели
@user-hl6we8jo3t
@user-hl6we8jo3t Жыл бұрын
Лесная кухня
@user-hi4tx4jd9g
@user-hi4tx4jd9g Жыл бұрын
Треба тільки повернути і покарати крадіїв нашої історії
@EygenSt
@EygenSt 2 жыл бұрын
Супер файно!!!) Хлопці і вся команда, дякую Вам 👍❤️
@Sukhenko_Tania
@Sukhenko_Tania 9 ай бұрын
І чому і раніше не натрапила на ці документальні роботі? Це просто неймовірно❤ Ви молодці😊 А РУСКІЙ МІР ЯК ЗАВЖДИ ВСЕ КРАДЕ, бо своєї історії ТАКОЇ СЛАВЕТНОЇ не має.
@katerynadanylevska5370
@katerynadanylevska5370 Жыл бұрын
Складно осягнути масштаб заподіяної шкоди росією. Скільки болю і горя було завдано. Вкрадено було все - території, мова, культура, матеріальні цінності, людські життя. Чому досі про ці дослідження не розповідають усюди? Чому наразі ці питання не вивчаються більше і глибше на державному рівні? Команді авторів фільму величезна вдячність!! Сподіваюсь, колись таки ця інформація - ще більш вивчена і досліджена - дійде до шкіл і до свідомості українців. Слава Україні!
@VakulichKateryna
@VakulichKateryna Жыл бұрын
Низький уклін! Дякуємо за можливість повернути нашу справжню історію !
@Skarllet2010
@Skarllet2010 5 ай бұрын
Величезне дякую команді за роботу над фільмом. Ми робите дуже важливу справу
@wolsy2618
@wolsy2618 5 жыл бұрын
Фільм на 100% виконує свою функцію - відчути національну гідність.
@trueSavageSage
@trueSavageSage 5 жыл бұрын
гідність
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
@@trueSavageSage Гнидость як з двох слів: "Київська" і "Русь" зібрати слово - "українець"? Це так само як з букв О, А, П, Ж зібрати слово щастя
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
@Дмитро Небиймаму Як з двох слів: "Київська" і "Русь" зібрати слово - "українець"? Це так само як з букв О, А, П, Ж зібрати слово щастя
@user-ms5nu1pl8c
@user-ms5nu1pl8c 3 жыл бұрын
@@Velikorosss Колись усе було по-іншому, тому не варто протиставляти те, що русини - це росіяни, адже слова схожі лише за написанням. У Речі Посполитій "русинами" називали саме теперішніх українців ( Київська Русь ), а росіяни звалися для них "москвини". Просто прийміть те, що Київська Русь була українською державою. А перша згадка про Україну датується 1187р. у Іпатієвському літописі. І за часів Козаччини все більше стали наслідувати назву "українці". Русини перейменувалися на українців, адже згодом нас стали плутати з росіянами. Ви ж вирішили запозичити схожу назву. Що не зрозуміло?
@user-ms5nu1pl8c
@user-ms5nu1pl8c 3 жыл бұрын
@@Velikorosss О! Об'явився нарешті! Без тебе було скучно) як скажеш😂
@avionleos3997
@avionleos3997 3 жыл бұрын
Прекрасний і потрібний фільм " Молодці !
@madeye6896
@madeye6896 3 жыл бұрын
Яка проведена величезна робота пошуку ! Об'їздили цілий світ ..... Низький уклін вам , за те що все так гарно і цікаво показали нам у цьому фільмі ! Я просто в захваті , так було цікаво по слухати про своїх предків ! Слава Україні ! 💛💛💙💙
@rara9260
@rara9260 Жыл бұрын
Хлопці дякую вам за розслідування чекаємо коли наші реліквії будуть повернуті до України!!!
@yanad.951
@yanad.951 3 жыл бұрын
Неймовірний фільм! Неймовірні факти! Надзвичайно складно шукати знищені коріння стародавньої історії.
@janesmith-ly9op
@janesmith-ly9op Жыл бұрын
Я підсіла на ваші випуски!!!!! Дітям в школу!!! То треба з малих літ бачити!))) Круто💙💛
@user-ue4wv1ib6u
@user-ue4wv1ib6u 5 жыл бұрын
Мурахи по шкірі та сльози на очах,коли дивишся цей фільм,коли вже прийде той бумеранг ? і нащадких тих людиськ ,що творили злочини проти української нації отримають покарання.....Всім хто розслідував та створив фільм ,велика подяка!
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
Почему на монетах Руси отчеканено по-русски сребро, а не мовное срiбло? Потому что мовнюков на Руси не было Поэтому украинцы к Руси, как румыны к Риму.
@nadia_olijnyk
@nadia_olijnyk Жыл бұрын
Дуже цікаве та важливе розслідування! Якщо раніше, в дитинстві, в музеях мені було не дуже цікаво (подивились та у усе), то тепер я розумію, що за кожним черепком, за кожною річчю, за кожним візерунком криється своя історія і все має значення.
@user-ke5vp1mo9g
@user-ke5vp1mo9g 3 жыл бұрын
Повернення документів, реліквій, поховань князів та гетьманів, основна задача кожного свідомого політика, вченого та державного діяча. Треба зробити реестр зниклих , знайдених або повернених реліквій .
@YAus3gn
@YAus3gn 5 ай бұрын
І зрадників з Ради - геть! Щоб потім не зникло нічого!
@marypoppins7027
@marypoppins7027 2 жыл бұрын
Я ще до цього фільму чула, що половина золота та цінних артефактів в російському ермітражі -це наші українські, присвоєні росіянами.
@Ivan-eq3rj
@Ivan-eq3rj 3 жыл бұрын
Такого качества фильм надо к гос . награде! Продвиньте в топ, этот выпуск - эталон!
@user-ox9px9wu5k
@user-ox9px9wu5k 2 жыл бұрын
Так его уже на премию оскар выбрали
@ludmilareis4826
@ludmilareis4826 10 ай бұрын
Велика подяка за повернення нашої історії!
@vladkaminskyi
@vladkaminskyi 5 жыл бұрын
Дякую за цей фільм, його потрібно показувати в школі!
@Velikorosss
@Velikorosss 3 жыл бұрын
Как из двух слов термина " Киевская " и " Русь " собрать слово - " украина " ? Это так же как из букв О,А,П,Ж собрать слово счастье
@Rybakittt
@Rybakittt 3 жыл бұрын
Щиро дякую за Вашу працю!
@l.sch.6799
@l.sch.6799 2 жыл бұрын
Історія насилля і грабунку... дякую за вашу надзвичайно цінну роботу!
@user-db1sy1eh3h
@user-db1sy1eh3h 2 жыл бұрын
Грандиозно !!! Низкий уклон Вам за Вашу работу !
@citrusservice8279
@citrusservice8279 2 жыл бұрын
Дуже цікаво,дякую за Вашу наполегливість,той хто шукає - завжди знаходить.
@yana_v_simonova
@yana_v_simonova 2 жыл бұрын
Аж 2, 2 тис розірваних пуканів поставили дізлайки цьому відео! Правда очі коле. Але нам все на користь все одно: більше активності - більше переглядів. Слава Україні!
@sergeyivanovpetrovsidorov8791
@sergeyivanovpetrovsidorov8791 4 жыл бұрын
Спасибо за ваш труд. Это должно войти в учебную программу в школах Украины . Спасибо еще раз.
@Velikorosss
@Velikorosss 2 жыл бұрын
Это болезнь такая, украинизация головного мозга! Самый опасный для здоровья её симптом в том, что больной не понимает что болен. Нужно лечить не смотря на бред больного, дабы уберечь его от гибели. Путин срочно введи армию врачей на Украину ,что бы спасти население от смертельной эпидемии укранизации головного мозгу
@user-hi4tx4jd9g
@user-hi4tx4jd9g Жыл бұрын
@@Velikorosss Уже привел,забирайте трупы ... Воняют уже 14 тысяч
@Velikorosss
@Velikorosss Жыл бұрын
@@user-hi4tx4jd9g чуППатая шЕнЭвмЭрла ты воняешь фейками своего украянЬского телевизора ! Как вы оППущенные шальФФФарники можете сосчитать трупы ежели вы АПППАСРАЛИСЬ в своем постоянном отступлении ! Ха ха ха ))))
@user-cu8lp2pq8k
@user-cu8lp2pq8k 3 жыл бұрын
Дякую за вашу працю Слава Україні
@user-ti6pw8cl9k
@user-ti6pw8cl9k 2 жыл бұрын
а причем сдесь слава украине ? лепите ко всему . Медицина у нас тоже убийственная и врачи деньги себе в карманы дерут , тоже скажу слава украине !
@user-jv7cf3ep7t
@user-jv7cf3ep7t 2 жыл бұрын
Героям слава
@user-ti6pw8cl9k
@user-ti6pw8cl9k 2 жыл бұрын
@@user-jv7cf3ep7t каким героям уточните !
@GamblerUA2023
@GamblerUA2023 2 жыл бұрын
@@user-ti6pw8cl9k тим хто обороняє державу від москалів
@user-ss7vw2qm8i
@user-ss7vw2qm8i Жыл бұрын
@@user-ti6pw8cl9k , По-перше,вчіть граматику ,щоб не лякати людей своїм правописанням ,а , по-друге,такі питання ставити безглуздо,бо всі розуміють цю фразу ... Ну ,хіба дурні не знають та цікавляться:"яким саме героям ?
@marinatheron9779
@marinatheron9779 2 жыл бұрын
Надзвичайно цікаво! Достойна, сильна історія нашої держави. В школі це було нудно, мабуть всі знають, що ми там вчили по історії України. А тут ...на одному подиху ...
@Velikorosss
@Velikorosss Жыл бұрын
Каждый украинец кое что знает об Истории ,но вот История ничего не знает об украинцах Потому что даже Весьмирсвами учит академическую историю. Но только НА укрАине учат шумерскую типа от историков мостостроителя Билинского ,программиста Бебика и такой чепухи как Вятрович ! Потомок польско-литовских хлопов и крепостных-гречкосеев ще не вмэрла Украiна? Як помрэ, то Слава Украiнi !
@YAus3gn
@YAus3gn 5 ай бұрын
Тому і нудно, що робили знеславлення, деморалізацію, сірість, муть і мрак, ще й нелогічнічсть.. щоб українці це переймали, й самі падали духом. А в старших класах, хоч і незалежної країни- але надто академічною мовою. Той сленг не давав можливості уявити яскраво, а значить ні уявити, ні зрозуміти.
@user-oi7fm5mq8z
@user-oi7fm5mq8z 10 ай бұрын
Велика дяка за вашу роботу! Я впевнена, що все обов`язково повернеться на свої місця. Україна поверне свою велич, незалежність і буде сучасною процвітаючою країною. Ну а на болотах захлинуться своєю ненавистю. Вірю, що наші хлопці виженуть цю нечисть з нашої країни раз і назавжди і ми нарешті вирвемо багатовікову брехню із коренем! Слава Україні! Героям Слава!
@user-sg8fi6yv5o
@user-sg8fi6yv5o 3 жыл бұрын
Безмерна благодарность моя всем участникам чрезвычайно важных для Украины исследований в области исторического и культурного наследия нашего государства.
@olena.tiukhtii
@olena.tiukhtii Жыл бұрын
Безліч інформації за фразою "під грифом секретно"... Неймовірний труд вкладено в цей документальний фільм! Щиро вдячна за працю!
Україна. Повернення своєї історії - 2
1:48:06
Телеканал 1+1
Рет қаралды 4,1 МЛН
Таємниці великих Українців. Андрей Шептицький
58:28
ЧТО БУДЕТ С МОИМ ПАЛЬЦЕМ?
00:46
Аришнев
Рет қаралды 4,9 МЛН
HELP TV Man King Kong Attack Skibidi Toilet - Minecraft Animation
00:38
Garri Creative
Рет қаралды 23 МЛН
За що москва ненавидить Петра Сагайдачного???
26:21
РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ
Рет қаралды 506 М.
Таємниці великих Українців. Роксолана
56:07
Телеканал 1+1
Рет қаралды 1,2 МЛН
Таємний код віри. Християни чи язичники?
50:42
Телеканал 1+1
Рет қаралды 227 М.
Ціна втечі. 5 серія | МЕЛОДРАМА 2024 РОКУ
45:57
Телеканал 1+1
Рет қаралды 22 М.
Таємниці великих Українців. Іван Мазепа
1:06:11
Телеканал 1+1
Рет қаралды 1,1 МЛН
самый крутой водила в мире чееек
0:34
Оля Кекс
Рет қаралды 2,2 МЛН
JAIDARMAN / Іріктеу ойындары / 2-бөлім / MAUSYMASHAR-2024
1:49:38
Jaidarman OFFICIAL / JCI
Рет қаралды 140 М.
Они сделали из богомола зомби
0:41
Alabay
Рет қаралды 1,8 МЛН