SLAVEN BELUPO vs OSIJEK 0:2 (12.kolo, HT Prva liga 21/22)

Рет қаралды 28,796

MAXSport

MAXSport

Күн бұрын

U dvoboju 12. kola HT Prve lige nogometaši Osijeka su u Koprivnici osvojili sva tri boda. Svladali su Slaven Belupo 2:0 te su se na vrhu ljestvice bodovno izjednačili s Rijekom, iako Osječani imaju jednu odigranu utakmicu više.
Utakmica je počela odličnom šansom domaćina za vodstvo. U tome se nakon udarca Krstanovića ispriječio okvir vrata. Osijek je uzvratio na precizniji način te je Hiroš u 22. minuti fantastično pogodio, s vrha šesnaesterca, u suprotne rašlje.
Na odmor je Osijek otišao s podebljanom prednosti jer je u 45. minuti Nejašmić zabio pogodak za 2:0.
Sve je nakon toga za Osijek bilo lakše te su gosti u nastavku mirno kontrolirali igru i rezultat. Slaven Belupo je pokušavao, ali bezuspješno te je na dnu ljestvice ostao bodovno izjednačen s Hrvatskim dragovoljcem. Slaven Belupo je upisao treći prvenstveni poraz u nizu, odnosno, ukupno već osmi.
HT Prva liga, 12. kolo: Slaven Belupo - Osijek 0:2 (Hiroš 22., Nejašmić 45.)