Підривачі сповільненої та миттєвої дії

  Рет қаралды 16,686

Spectator

Spectator

Күн бұрын

У цьому відео ми розглянемо підривачі сповільненої та миттєвої дії, їх конструкцію, принцип роботи та застосування у військовій справі. Ви дізнаєтеся, як детонатори використовуються для створення контрольованих вибухів, які переваги вони мають у порівнянні з іншими типами детонаторів, а також про важливість їхньої точності та надійності. Експерт з вибухової справи поділиться технічними деталями та покаже процес налаштування цих детонаторів. Дивіться наше відео, щоб дізнатися більше про інновації та технології, які допомагають військовим виконувати свої завдання.
.
Не забудьте підписатися на наш канал для отримання ще більше цікавої та важливої інформації про військову справу!
ПОСИЛАННЯ
🟧 Література - drive.google.c...
🟧 Новини - t.me/sptua
🟧 Збори - t.me/sptzbir
-----------------------
По питанням та пропозиціям створення спільного контента - sptua@protonmail.com
-----------------------
ПІДТРИМКА
🟧 / @sptua
🟧 Конверт - www.privat24.u...
🟧 t.me/sptua/1365
#військовасправа #спектатор #spectator #міннабезпека

Пікірлер: 60
@sptua
@sptua 4 ай бұрын
Ми розпочинаємо благодійний збір коштів для ЗСУ, щоб придбати дороговартісний прилад нічного бачення PVS14 для нашого захисника. Цей відважний воїн віддав свій прилад друзям, які працюють на перемогу разом з ним вже більше року. Тепер і йому потрібна перевага перед ворогом вночі, і ми можемо допомогти йому в цьому. Будь ласка, приєднуйтесь до нашої ініціативи та зробіть свій внесок. Навіть найменша сума має велике значення! Підтримати можна за посиланням на монобанку або безпосередньо на номер картки: 🔸send.monobank.ua/jar/85RuJf2LAV 🔸5375411216982293 Прошу вашої підтримки у вигляді донатів, лайків, коментарів та репостів. Разом ми можемо забезпечити наших героїв всім необхідним для досягнення перемоги! Дякую всім за допомогу та небайдужість! 💙💛
@ШАМІЛЬ_81
@ШАМІЛЬ_81 4 ай бұрын
+
@ШАМІЛЬ_81
@ШАМІЛЬ_81 4 ай бұрын
@@DonTihli ну а ты конечно же сына отправил бы штурмовать посадку вместе с тайфун хз, и вместо двух автобусов пустил ветку метро?
@85fingers
@85fingers 4 ай бұрын
Автору відео респект 👍 Увімкнути швидкість 2х Ї цей канал відкривається по новому ✌️ Дякую за вашу роботу 👍
@Дмитро-ш1н
@Дмитро-ш1н 3 ай бұрын
1.75 оптимально, як на мене
@SaperUA321
@SaperUA321 3 ай бұрын
Раз вже заговорили про дистанційне мінування. Міни у нас є різні, а ось "розумного детонатора" не було. Тоді добрі люди придумали розумний модуль ініціації (у народі його називають Джонік). Це пристрій активується через 10 хвилин після скидання і перебувае в бойовому положенні 14 днів. Спрацьовує при переміщенні та при появі металу в ближній зоні. Звичайно цей модуль давно і багаторазово вивчений нашим противником ще з минулой осенi. Ось кілька відео про нього вiд ворога. Те, що противник про нього дізнався ніяк не вплинуло на роботу модуля та його ефективність.
@РоссКислий
@РоссКислий 4 ай бұрын
Клас клас дякую за роботу в нашій справі вчитися завжди актуально і завжди важливо , хороший сапер сапер на пенсії
@АндрейСергеев-п6ъ
@АндрейСергеев-п6ъ 2 ай бұрын
Нас в роті охорони на початку війни вчили краще ніж зараз рядових саперів)) ну а дивлячись ваші відео я вже взагалі фахівець) сам виріс між трьох кар'єрів в 90))) і сам цікавився. Пальці на місці, це багато значить, повірте. А в піхоті на фронті сг медик
@avdom77av4
@avdom77av4 4 ай бұрын
Дякую. Цікаво і корисно, в прочим як завжди. Слава Україні. Слава Нації
@DiffusionDuude
@DiffusionDuude 4 ай бұрын
А можете зробити відео про зенітні снаряди з радіопідривачем ? Бо в ютубі є тільки відео від узьких
@Baycanur
@Baycanur 4 ай бұрын
Да било интересно,даже от зсушкии
@ВадікБекеш
@ВадікБекеш 3 ай бұрын
Мені здається, що це не його спеціальність
@ZubastikDentistry
@ZubastikDentistry 4 ай бұрын
Вітаю, дякую за чудове відео. Разом сила!
@Pav_Frick
@Pav_Frick 4 ай бұрын
Дякую за відео. Коментар на підтримку каналу
@WebVictory-jz2iu
@WebVictory-jz2iu 4 ай бұрын
дякую за навчання, було дуже цікаво
@АндрейГончаров-к6р
@АндрейГончаров-к6р 4 ай бұрын
Історія про Імп. Марію, дуже цікава. По радянській версії, це зробили німці, обвинуватили корабельного інженара з немецьким походженням, який був на будівництві лінкора. Але забули про те, що він бів віслан за Урал з початку Першої Світової війни. Використання "Адської машинки", приписують вибухам у італьянцькому, та французському флотах, у тому чеслі і на крейсери Аскольд, під час ремонту у Франції. То що Марію підірвали свої це так, треба звернути увагу що командовання ЧФ, мало немецькі корні, а назначення Колчака, на посаду главфлота, привело до баготьох незадоволених.
@АртурОрел-т3д
@АртурОрел-т3д 4 ай бұрын
Дякую,дуже цікаво хоч побачити як ці штуки візуально виглядають
@SaperUA321
@SaperUA321 4 ай бұрын
Читав за цей лінкор. Він був італійський флагман "Джуліо Чезаре". За репарації його забрали. Італійці перед тим,як його віддати зробили ремонт. Через якийсь час лінкор вибухнув у бухті Севастополя,поховавши 614 совєтських моряка. Найуспішніша диверсійна операція італійських ВМС. Сила вибуху була еквівалент 1000-1500 кг тротилу. Площа(дірка)в носовій частині була 150 м.кв.,так як там були кубрики екіпажу зразу загинуло до 175 моряків. Потім приїхав адмірал довбойоб,який заборонив буксирування судна на мілину,ходив кричав матом і посилав всіх нахйу. Моряків що були не задіяні в спасінні назбиралось як глядачів до 1000 і адмірал заборонив їм евакуацію. Лінкор набрав води і раптово перекинувся чим вбив ще десь 440 чоловік. Все в радянському,комуняцькому стилі.
@anizol86
@anizol86 4 ай бұрын
Ви сплутали підрив лінкора ,,Императрица Мария", 1916 р, про який розповідав Лісник, з подіями 1955р, де також висувалась версія про диверсію італійських бойових пловців.
@Allabaout
@Allabaout 4 ай бұрын
Вітання ✋. Хотів предложити тєму для відео (мене цікавить) якщо вас зацікавить то буду чекати . Тема така : всі вибухові пристрої вбивають ... Цікавить безпечна відстань від вибухової хвилі, від осколків. По типу там снаряд ( міна ) гепнула , допустім 5 метрів 100% жмур 16м це контузія ...ну я надіюсь що я пояснив те що б хотілося почути у відео
@pavlo___3196
@pavlo___3196 Ай бұрын
Та зараз щось подібне зробити - не має проблем. Наприклад, можна використовувати мікроконтролери які програмуються. Разом з купою датчиків. А там хоч на відлік часу можна зробити, хоч з датчиком руху. І все це буде в залежності від фантазії, кваліфікації того хто робе. Я веду до того, що для таких завдань/диверсій - навіть заводські взривачі не потрібні.
@ВолодимирДмитрук-ъ3т
@ВолодимирДмитрук-ъ3т 4 ай бұрын
Слава Україні
@SaperUA321
@SaperUA321 4 ай бұрын
Розкажіть про Джонік. Дуже цікава тема. Підари його вивчили вдоль-і-попєрьок,а для українських саперів український виріб Джонік досі таємниця
@александрпрыщенко-н1н
@александрпрыщенко-н1н 3 ай бұрын
Бажаю здоров'я . Поясніть будь ласка як будується Електрична Вибухова Мережа і як її правильно розрахувати . Маю на увазі по формулі порахувати опір . Дякую .
@КостянтинПриходько-п5ж
@КостянтинПриходько-п5ж 4 ай бұрын
Дивлячись відеоролік мимоволі згадався шкільний віршик про народовольців- терористів, що підривали російського царя: ""рвануло к шести, честь по чести да так что сервизы в муку, и устриц с креветками вместе размазало по потолку. В пыли заметались фигуры, а где он подика сыщи..... и грусно смотрели лакеи как стынут меж люстрами щи!
@БелгородєтоУкраина
@БелгородєтоУкраина 4 ай бұрын
Риторика ведення лекції дуже заходить
@ГодунДмитро
@ГодунДмитро 3 ай бұрын
Розкажіть про МДЗ і яку вибухівку може завести ?
@Victor_M_D
@Victor_M_D 4 ай бұрын
Давно хотів запитати в розумних людей (ну не розумію я) чому підривач до гранати називають запалом (УЗРГ) якщо він містить пружину, ударник, детонатор з запалом і уповільнювачем а той же МУВ містить все те саме і також детонатор (КД8) і капсуль запалу (КВ-11) але при цьому отримуємо різні назви для однакових по функціоналу речей (запал для гранати і підривач для інших речей), це совкова особливість?
@atenrok
@atenrok 4 ай бұрын
Підозрою шо різниця така сама як між автоматом, карабіном, та штурмовою гвинтівкою.... В совку придумали собі піздаваті термінології, котрих ніде в світі більше нема, а ми цієї спадщини не можемо тепер позбутися... 🤷🏻‍♂️
@КостянтинПриходько-п5ж
@КостянтинПриходько-п5ж 4 ай бұрын
Швидше за все назва запал зберіглась за звичкою, ще з часів димного пороху.
@Victor_M_D
@Victor_M_D 4 ай бұрын
@@atenrok ось я теж про це і подумав, пробував шукати в західній літературі але там здається є лише fuze і жодних запалів як окремого пристрою)
@SaperUA321
@SaperUA321 4 ай бұрын
Я не претендую на "розумний". Цікаво було нащо шукати на таке питання відповідь. Що це змінить чи яке буде надбання від пошуку відповіді. Але цікаво завжди пошук відповіді. Можливо називають тому,що попередник МУВа,називався УВ(упрощенньій взрьіватєль). Багато плутали і називали дідуся МУВа "унівєрсальним взрьіватєлєм",хоча вірніше все ж перший варіант. Цей УВ зустрічається в настановах ще 1932 років. Бо був тоді прийнятий на озброєння інженерних військ Червоної армії. Він був призначений тільки для мін (протипіхотних та пізніше протитанкових). Причому фішка була,що він був як натяжним так і нажимним(причиплялась спеціальна лапка з п'ятаком контакту і вривалась у землю). Після експериментів з трикутною голкою,мідними ковпачками,р-образними чи т-образними чеками народився класичний МУВ. УЗРГМ продукт вже більш функціональний і направлений тільки на напрямок ручних гранат. Дє функціонал "замєдлітєля" МУВа і УЗРГма має різний конструктив і призначення. До речі КВ-11 досі архаїчна річ. Використовувалась як ініціатор КД#8,але в більшості випадків,як спалахувач "бікфордова шнура" . P.S.документ под названием: "Наставленiе для инженерныхъ войскъ по спецiальному образованiю. Подрывныя работы. Новая Россiя. Петроградъ. 1917". На сегодняшний день это самый ранний документ (1917 год!), где на стр. 119 мы находим описание воспламенительного изделия под названием "Ударный воспламенитель", в котором без труда можно узнать взрыватель МУВ. Изготавливался ударный воспламенитель из меди и предназначался в основном для воспламенения огнепроводных сосисов ( холщовая трубочка диаметром в полдюйма, набитая черным порохом) или огнепроводного шнура. Любопытно, что в Наставлении 1917 года это изделие так и называется "огнепроводный (Бикфордов) шнур". Т.е. уже тогда словосочетание "бикфордов шнур" было неофициальным. Скорость горения русского огнепроводного шнура 1 аршин ( 0.7112 метра) в минуту, т.е. 1.19 см. в сек, что очень близко к скорости горения современного огнепроводного шнура.
@АлександрКавасаки-щ7т
@АлександрКавасаки-щ7т 4 ай бұрын
Шо ви думаєте про використання дронів ів інженерній справі? Цікаво було б якийсь аналог озмки для дрона придумати, щоб шрапнелью дрібною хуячила. Ну чи інші шрапнельні аналоги що в повітрі взриваються. Яка ваша думка що до дронів в інженерній розвідці, на мою думку було б корисно видати такі штуки саперам та навчити їми користуватися. Як мінімум інфу збирати, та шукати різні протитанкові міни, ящіки з під озмок. Можливо навіть якось за допомогою кішки прикріпленої до дрона розтяжки здьоргувать. Ну про хімічну зброю яку можна булотб кидати я взагалі мовчу..
@путлеркапут-с7ф
@путлеркапут-с7ф 3 ай бұрын
в шрапнельних снарядах теж псд використовували ніби
@ВолодимирВолодарець
@ВолодимирВолодарець 4 ай бұрын
Німці і комуняки ніколи не мінували будинки де розміщувалися НКВД чи Гестапо.
@ОлегМельник-т2е
@ОлегМельник-т2е 4 ай бұрын
Спрацював о 45:38, а запустили о 33:03 на 20 хвилин. Нічого собі розкид часу (якщо звісно сильно на монтажі не міняли), це по нормативах допустимо?
@Leshiy_Dnepr
@Leshiy_Dnepr 4 ай бұрын
+
@nazarr7382
@nazarr7382 4 ай бұрын
Зробіть будь ласка відео на тему: дії підрозділу при виявленні мін. Як оглядати місцевість підрозділом при пересуванні на машині. Що робити коли немає можливості об'їхати заміновану територію. За підрозділ маю на увазі відділення/взвод
@bogdanteodor3475
@bogdanteodor3475 4 ай бұрын
є ціла настанова
@nazarr7382
@nazarr7382 4 ай бұрын
@@bogdanteodor3475 де можна знайти?
@Угір-д2т
@Угір-д2т 3 ай бұрын
​@@nazarr7382 гугли все це є
@viktorzarecky2974
@viktorzarecky2974 4 ай бұрын
🙏🙏👍🌻🇺🇦🌻❤️
@Ігор-г1у
@Ігор-г1у 4 ай бұрын
Цікаво дізнатись більше про замінування і тактику мінування.
@pc777996
@pc777996 4 ай бұрын
Жаль на Чангарі так не дублювали
@SaperUA321
@SaperUA321 4 ай бұрын
Цікаво,що проваленою обороною Харкова в районі Вовчанська, займається один з генералів на прізвище Соколов. По ньому досі йде кримінальна справа про розмінування Чонгару.
@юрак-ю3г
@юрак-ю3г 4 ай бұрын
...найпростіший ел.підривник мож зробити на компоненті таймера як радянского так і китайского виробництва..
@АртемГринько-ц9у
@АртемГринько-ц9у 4 ай бұрын
Ви про 555 таймер?
@msc2114
@msc2114 4 ай бұрын
Детонатори сповільненої дії це Єрмак i Зеленський
@htc_one.
@htc_one. 4 ай бұрын
Бачу без матюків вже,але без матюків ця інформація не працює,то як мультфільми для недолугих бл...Хто зрозумів той ще має спробу ще більше зрозуміти ...
@johbsmith5631
@johbsmith5631 4 ай бұрын
Є деанлг автора? Голос гучний, руки молодої людини.
@Богдан-у3н2з
@Богдан-у3н2з 4 ай бұрын
це вейп чи шо
@ВикторВикторович-ь2ъ
@ВикторВикторович-ь2ъ 4 ай бұрын
👍👍👍
@КирилШ-з5в
@КирилШ-з5в 4 ай бұрын
А что за детонатор который плоскогубцами надо было раздавливать для взведения его железную капсулу корпуса? В фильме когда взрывали Гитлера показывали, англиский вроде как 😊🎉
@КирилШ-з5в
@КирилШ-з5в 4 ай бұрын
@@ПетяизПитера Зачем тогда производится? Кто изготавливает?
@SaperUA321
@SaperUA321 4 ай бұрын
Британский взрыватель-"карандаш" (Time Pencil), использованный Шлабендорфом/Трeсковым 13 марта 1943 и Штауффенбергом 20 июля 1944. Жидкость в контейнеле с кислотой (acid, англ. кислота) разъедала проволоку за определённое время. В результате чего растянутая пружина сжималась и посылала ударник (striker pin) на капсюль-детонатор (detonation cap). Такой взрыватель использовали британские агенты УСО (Управления специальных операций англ. Special Operations Executive, SOE), кроме того, им снабжали и группы движений Сопротивления в оккупированных немцами странах. Немалая часть этих поставок попадала в руки германской контрразведки абвера Рис.: National Archives, Washington D.C., EAP 105/16 Английские взрыватели были очень искусно сконструированы. Их было три типа. Первый действовал через 10 минут, второй через полчаса и третий через два. Таким образом, можно было выбрать нужный, исходя из желаемого момента взрыва. В момент зажигания отсутствовал малейший шум. Простым нажатием на горлышко взрывателя разбивалась маленькая бутылочка из которой вытекала едкая жидкость. Она разъедала проволоку, удерживавшую пружину и ударник. После разрыва проволоки ударник быстро летел вперёд, ударяя в гильзу детонатора, который в свою очередь инициировал взрыв.
@SaperUA321
@SaperUA321 4 ай бұрын
Британский взрыватель-"карандаш" (Time Pencil), использованный Шлабендорфом/Трeсковым 13 марта 1943 и Штауффенбергом 20 июля 1944. Жидкость в контейнеле с кислотой (acid, англ. кислота) разъедала проволоку за определённое время. В результате чего растянутая пружина сжималась и посылала ударник (striker pin) на капсюль-детонатор (detonation cap). Такой взрыватель использовали британские агенты УСО (Управления специальных операций англ. Special Operations Executive, SOE), кроме того, им снабжали и группы движений Сопротивления в оккупированных немцами странах. Немалая часть этих поставок попадала в руки германской контрразведки абвера Рис.: National Archives, Washington D.C., EAP 105/16 Английские взрыватели были очень искусно сконструированы. Их было три типа. Первый действовал через 10 минут, второй через полчаса и третий через два. Таким образом, можно было выбрать нужный, исходя из желаемого момента взрыва. В момент зажигания отсутствовал малейший шум. Простым нажатием на горлышко взрывателя разбивалась маленькая бутылочка из которой вытекала едкая жидкость. Она разъедала проволоку, удерживавшую пружину и ударник. После разрыва проволоки ударник быстро летел вперёд, ударяя в гильзу детонатора, который в свою очередь инициировал взрыв.
@SaperUA321
@SaperUA321 4 ай бұрын
Британский взрыватель-"карандаш" (Time Pencil), использованный Шлабендорфом/Трeсковым 13 марта 1943 и Штауффенбергом 20 июля 1944. Жидкость в контейнеле с кислотой (acid, англ. кислота) разъедала проволоку за определённое время. В результате чего растянутая пружина сжималась и посылала ударник (striker pin) на капсюль-детонатор (detonation cap). Такой взрыватель использовали британские агенты УСО (Управления специальных операций англ. Special Operations Executive, SOE), кроме того, им снабжали и группы движений Сопротивления в оккупированных немцами странах. Немалая часть этих поставок попадала в руки германской контрразведки абвера Рис.: National Archives, Washington D.C., EAP 105/16 Английские взрыватели были очень искусно сконструированы. Их было три типа. Первый действовал через 10 минут, второй через полчаса и третий через два. Таким образом, можно было выбрать нужный, исходя из желаемого момента взрыва. В момент зажигания отсутствовал малейший шум. Простым нажатием на горлышко взрывателя разбивалась маленькая бутылочка из которой вытекала едкая жидкость. Она разъедала проволоку, удерживавшую пружину и ударник. После разрыва проволоки ударник быстро летел вперёд, ударяя в гильзу детонатора, который в свою очередь инициировал взрыв.
@SaperUA321
@SaperUA321 4 ай бұрын
Британский взрыватель-"карандаш" (Time Pencil), использованный Шлабендорфом/Трeсковым 13 марта 1943 и Штауффенбергом 20 июля 1944. Жидкость в контейнеле с кислотой (acid, англ. кислота) разъедала проволоку за определённое время. В результате чего растянутая пружина сжималась и посылала ударник (striker pin) на капсюль-детонатор (detonation cap). Такой взрыватель использовали британские агенты УСО (Управления специальных операций англ. Special Operations Executive, SOE), кроме того, им снабжали и группы движений Сопротивления в оккупированных немцами странах. Немалая часть этих поставок попадала в руки германской контрразведки абвера Рис.: National Archives, Washington D.C., EAP 105/16 Английские взрыватели были очень искусно сконструированы. Их было три типа. Первый действовал через 10 минут, второй через полчаса и третий через два. Таким образом, можно было выбрать нужный, исходя из желаемого момента взрыва. В момент зажигания отсутствовал малейший шум. Простым нажатием на горлышко взрывателя разбивалась маленькая бутылочка из которой вытекала едкая жидкость. Она разъедала проволоку, удерживавшую пружину и ударник.
Як обрати мультитул для сапера
1:02:14
Electric Flying Bird with Hanging Wire Automatic for Ceiling Parrot
00:15
Win This Dodgeball Game or DIE…
00:36
Alan Chikin Chow
Рет қаралды 15 МЛН
SCHOOLBOY. Мама флексит 🫣👩🏻
00:41
⚡️КАН АНДРЕЙ⚡️
Рет қаралды 7 МЛН
ТМ-62 в якості протипіхотної міни
28:46
Поради на війні 2024 (ч.1)
58:47
Spectator
Рет қаралды 24 М.
Мина ОЗМ-72
13:15
Ратное Дело
Рет қаралды 41 М.
Electric Flying Bird with Hanging Wire Automatic for Ceiling Parrot
00:15