Znajdź idealne ujęcia dla siebie w największej bazie ujęć Polski z drona. Zapraszamy na naszą stronę: www.lecewmiasto.pl 🤗
@ericdanielski48022 жыл бұрын
Kocham Polskę. Jestem Niemcem. Nice video.
@danutabryk78942 жыл бұрын
Dziękuję. Pozdrawiam 👌😊
@magdalenabiedron515710 ай бұрын
No i pięknie!
@annnikolas56852 жыл бұрын
Kocham to miasto.
@BenekRKL2 жыл бұрын
Czekam na Kolbuszową :)
@markopreili73812 жыл бұрын
Bylem tam kiedys kilka razy i zdaje mi sie, ze duzo sie wizualnie poprawilo (odnowilo), ale Stalowa Wola, to jest malo interesujace wielkie "blokowisko".
@Bolobilek2 жыл бұрын
Jednak rozwijająca się ekonomicznie i gospodarczo. Z małej mieściny stała się średnią mieściną. Jest co raz lepiej i ja to widzę z daleka.
@Slv45 Жыл бұрын
Racja ! A zieleni tam coraz mniej ,szkoda
@invirux Жыл бұрын
To prawda że wizualnie jest o wiele lepiej i na przestrzeni ostatnich lat pojawiło się wiele nowych obiektów, to zasługa obecnego prezydenta miasta. Prawdą też jest to że Stalowa Wola to blokowisko bez historii, zabytków, rynku czy kamienic a to dlatego że powstało dopiero na moment przed wojną w ramach Centralnego Okręgu Przemysłowego, miasto zaczęto budować w związku z powstaniem Huty Stalowa Wola.
@heliodorbard9 ай бұрын
Mało zdeptałeś, mało widziałeś.
@ryszardmatuszewski44192 жыл бұрын
bardzo,,industrialne,,
@ryszardmatuszewski44192 жыл бұрын
miasto z klimatem.......zapraszamy - jest akcja w całej Polsce, wzmacniamy więzi-korzenie rodzinne, posadź drzewo mamie tacie siostrze cioci przodkom przyjacielowi dziewczynie dzieciom itd, NADAJ TEMU DRZWU ICH IMIĘ, podaj dalej, posadź
@karol85282 жыл бұрын
XDD
@ryszardmatuszewski44192 жыл бұрын
Ja już trochę posadziłem,i prababci z 1888 tęż,😊zapraszamy
@Slv45 Жыл бұрын
Przydało by się , bo tam już prawie zielono niema
@lidiaciba99393 ай бұрын
...i z PLUSWAMI
@lidiaciba99393 ай бұрын
Szkoda,że z drona nie widać PLUSKIEW,które zaatakowały miasto...władze mają to w nosie
@Patriikc Жыл бұрын
Ochydne ukraińskie miasto
@artem.k2 ай бұрын
Miasto powstało jako rezultat decyzji o zlokalizowaniu w pobliżu wsi Pławo między miasteczkami Nisko i Rozwadów w ramach budowy COP tzw. Zakładów Południowych. Przełomowym momentem dla mieszkańców Pława, było zatwierdzenie rozporządzenia o ulgach inwestycyjnych z 22 marca 1928 roku do planu budowy Centralnego Okręgu Przemysłowego[18], i budowa od 1936 roku Zakładów Południowych na terenach wsi. Głównym inicjatorem planu i autorem programu był ówczesny wicepremier i minister skarbu, budowniczy Gdyni, Eugeniusz Kwiatkowski.