STAN MUNDIALU #2 - GRAMY Z MEKSYKIEM! SĄ TRZY OPCJE: ALBO WYGRAMY, ALBO ZREMISUJEMY, ALBO PRZEGRAMY!

Рет қаралды 22,052

WeszłoTV

WeszłoTV

Күн бұрын

Subskrybuj #WeszłoTV: bit.ly/WeszloSUB
A może kubełek kurczaków w złocistej panierce prosto z KFC?
Sprawdźcie ofertę tutaj: cutt.ly/APszUyE
Sprawdzajcie nasze typy: tinyurl.com/We...
Nowy format: • O GUSTACH SIĘ DYSKUTUJ...
To jest #StanMundialu! Gadamy o #mundial w składzie: Michał Kołkowski, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Jan Mazurek.

Пікірлер: 52
@ambasadorgkar764
@ambasadorgkar764 Жыл бұрын
Janek jak zawsze odklejony! Super doliczanie tych minut! To powinno zostać na stałe!
@Lechh17 Жыл бұрын
4:42, Panie Janku a jeśli ten Iran dzięki temu golowi miałby awansować do następnej rundy lub inny zespół miałby awansować dzięki temu że Anglia straciła tego jednego gola to jak Pan wytłumaczy swoją tezę? Koniec końców nikt nie będzie brał pod uwagę w której minucie gol był strzelony.
@kptyossarian1881
@kptyossarian1881 Жыл бұрын
Dokładnie, jeśli był faul w polu karnym to powinien być odgwizdany. Nieważne czy jest pierwsza, dwudziesta czy dziewięćdziesiąta minuta meczu. Nieważne też czy wynik to 6:1 czy 0:0.
@dawidsienkiewicz7881
@dawidsienkiewicz7881 Жыл бұрын
Hurwa ten Janek to chyba tym talerzem przyleciał do studia. Co za typ.
@patryczek0808
@patryczek0808 Жыл бұрын
Hahahahahahah
@paweleszka9998
@paweleszka9998 Жыл бұрын
Teoria Janka zywcem sciagnieta z Kowaliz, ja sie kompletnie z Nim nie zgadzam i irytuje mnie wlasnie lezenie po byle bzdecie na boisku zeby tylko czas lecial a nie doliczanie czasu który traci sie na Var, kontuzje, zmiany itp. A Kołek super, ma fajne spostrzenia krotko i zwiezle a zarazem konkretnie
@dobryrolo4837
@dobryrolo4837 Жыл бұрын
Ten miły łysy Pan bardzo pozytywnie!! Kudłaty jak zawsze top!!
@wojtek_kociak
@wojtek_kociak Жыл бұрын
Kołek to jest top, powiew świeżości
@lucjanbigos
@lucjanbigos Жыл бұрын
Rozwiazanie problemu czasu. Złoty gol albo do czasu az wlasciciela pilki zawola mama na kolacje xd
@kubamichalik8525
@kubamichalik8525 Жыл бұрын
Glazurek odklejka
Ja oczekuję tylko tego, by nasi sami sobie nie wbijali bramek i się nie skompromitowali jak np. w meczu z Senegalem. Z remisu po wyrównanym meczu byłbym zadowolony.
@kacperkacper7500 Жыл бұрын
Mazurka dobrze popierdoliło z tym doliczanym czasem. Fajnie, że chłopak ma swoje zdanie i jest w tym konsekwentny, ale to co tutaj opowiada to jakieś kompletne odklejenie.
@Toxomek
@Toxomek Жыл бұрын
Co się dzieje z Kowalem? Jakoś go mało ostatnio.
@filipl5888
@filipl5888 Жыл бұрын
Teoria z czasem pana Janka to jakaś paranoja, „na tym etapie turnieju” No właśnie w grupie jeszcze bardziej niż w fazie pucharowej bramki się liczą, czy przegrywasz 6:1 czy 6:2 może mieć to znaczenie, a nawet jeśli go nie będzie miało to dla mnie to fair play ze każdy ma w końcu tyle samo czasu na grę, jeżeli był faul i trzeba analizować Var to nieważne czy to 20 czy 90 minuta i nieważne jaki wynik taka analiza ma być, doliczenie 10/15 minut jest super, nareszcie sprawiedliwie doliczany czas, teraz gra na czas będzie sztuka, podawania i utrzymywania piłki, a nie kładzeniem się i wypadająca piłka z rak przy wznowieniu z autu, zmiana na duży plus, tylko czekam aż w fazie pucharowej przy meczach o jeszcze większym napięciu i drużyn z topu takie +10 minut przyniesie odrobienie strat 2 bramkowych albo innych ciekawych scenariuszy, pozdrawiam
@matialigator2997
@matialigator2997 Жыл бұрын
Uff, dobrze że bez Smyka. Oglądam!
@pankrzysioo
@pankrzysioo Жыл бұрын
Glazurka i Paczula fajnie posłuchać dla jaj. Co za drużyna kosmitów :D.
@evenement14021
@evenement14021 Жыл бұрын
9:54 Janka byłe dziewczyny chyba mu to w głowie zaszczepiły :D
@czeslawmchaqu3746
@czeslawmchaqu3746 Жыл бұрын
Obawiam się czy Bielik poradzi sobie na 6-ce z niskimi i grającymi po ziemi napastnikami. Na 6-ce powinien grać Szymański. Krychowiak i Bielik powinni walczyć w kole środkowym o górne piłki tzn. " lagi" od obrońców.
@kowcio94
@kowcio94 Жыл бұрын
po komentarzach widzę że nie jestem jedyną osobą którą irytuje glazurek, na prawdę ciężko go słuchać
@ogrud5000
@ogrud5000 Жыл бұрын
Nie doliczanie czasu dlatego ze mecz jest już rozstrzygnięty to głupota, zwłaszcza na turnieju gdzie w pierwszej kolejności liczy się bilans bramkowy.
@kaqtus9956
@kaqtus9956 Жыл бұрын
Ale marnowanie czasu i przeciąganie każdego możliwego stałego fragmentu gry jest ok? A co gdyby ten stracony przez Anglię gol decydował o wyjściu z grupy?
@bartosznowakowski3914
@bartosznowakowski3914 Жыл бұрын
Ooo 4 min doliczone do pierwszej połowy Dania-Tunezja Pan Glazurek uśmiech na ryju
@padre1888
@padre1888 Жыл бұрын
Dziennikarz sportowy mazurek narzeka, że mistrzostwa świata będą trwały za długo 🤦🏻‍♂️