Дякую! В дитинстві часто шматки мамалиги просто пальцями обмокували в гарячу піджарку зі шкварок з бринзою. Думаю, гаряча рідка страва на основі кукурудзяної муки, шкварок, помідорів і бринзи таки могла існувати. Та дуже древня їжа в Бесарабії, мабудь, була ще без помідорів
@aleksandrpopriaha6141 Жыл бұрын
тут я на этой ферме в детстве часто был) классно наблюдать за всем этим спустя много много лет)
@irenayancheva9970 Жыл бұрын
Благодаря много!🙂 Балканските колонисти от 19 в. - това са българските общности.
@user-hy4gt4vg3g Жыл бұрын
В каждом болгарском селе готовят брынзовую кашу, принцин приготовления такой же, как и этот суп, только при зажарке добавляют муку, заливают водой и взбивают яйцо !
@igbjyxbr Жыл бұрын
Кочові народи, які переганяли отари овець з місця на місце, зберігали солоний сир, висушуючи його так, що він ставав, як камінь. Таким чином поєднувались два методи консервації: соління і висушування. Щоб можна було його їсти, треба було кинути той сир в казан з окропом і розварити.
@ГалинаБлинова-м1е Жыл бұрын
Это исторические земли Молдавий. И музыка молдавская и блюда молдавские.
@niliit Жыл бұрын
Ось саме ця "бісарабська" бринза то жах. Така гідота ..світ не бачив. Смаку ти не відчуєш тому що суцільна сіль. А тхне...кошмар та ужас. Свекруха колись передала... Що я тільки не вигадувала щоб цю "бринзу" врятувати. Перепортила купу продуктів. Усе викинула. Чоловік теж її не їв та не любив. На що вони це готують???
@alextopal222710 ай бұрын
фаріон, ми тебе впізнали. Закінчуй переливати свою злість та тупість на здорових людей.
@МИколаЗіньо-х7х8 ай бұрын
смакота до вина
@Kinder-ukr8 ай бұрын
Да запах зависит от того как хозяин приготовил... чистоплотный или ...так сяк...да может вонять .пахнуть своим специфическим запахом ...ИЗБАВИТЬСЯ ,ПРОСТО ВЫДЕРЖАТЬ В ВОДЕ ИЛИ ЛУЧШЕ МОЛОКЕ... Да и под СТАКАН ДОМАШНЕГО ВИНА САМЕ ТО