Surja el Bekare

  Рет қаралды 13,878,992

Musliman

Musliman

5 жыл бұрын

Surja el Bekare - Suretu el Bekare - Recitim Emocional me perkthim ne shqip, Recituar nga Mishary Rashid Al Afasy
Degjojeni Suren e e dyte te kuranit Suren el Bekare e cila eshte surja me e gjate e Kuranit.

Пікірлер: 2 045
albania tv
albania tv Жыл бұрын
Rona O Alla na mbro dhe shpeto nga e liga dhe na jem çdo te mire. O Zot te qofshim fale☀️🙏
your_bubble🤍
your_bubble🤍 6 күн бұрын
I cant explain... this is so beautiful ❤
Keti Alikaj
Keti Alikaj Жыл бұрын
Sure Bekare!!☀️ Është një qetësim për zemrat.Më saktë cdo sure është një qetësim për zemrat.Allah na ruaj nga njerëzit e këqij.
Stay_Muslim
Stay_Muslim Жыл бұрын
Elhamdulillah we are Muslim 💓🥺
Rimi ME
Rimi ME Жыл бұрын
Amin 🤲🥺
valentina muslia
valentina muslia 10 ай бұрын
​@Stay_Muslim
Violanda Kullolli
Violanda Kullolli 6 сағат бұрын
O zot na mbro nga cdo e keqe femijet dhe gjith familjen na shpeto nga e liga dhe na sjell cdo te mir . Zot te qofshim fal🙏🙏🙏🙏🙏
Rosni MD. Isa
Rosni MD. Isa 4 жыл бұрын
Touching my heart ..so beautiful voice ...Allahu Akhbar
Saifullah Khan
Saifullah Khan 2 жыл бұрын
I am feeling same
Rosni MD. Isa
Rosni MD. Isa 2 жыл бұрын
@Saifullah Khan Alhamdulillah Wasyukurillah
Omar Kadir
Omar Kadir Жыл бұрын
MashaAllah I feeling good now it's was brake my heart ❤️ so beautiful voice 💖 MashaAllah.
Adelina Iseni
Adelina Iseni 7 ай бұрын
@Rosni MD. Isa t88u
Donika Bushpepa
Donika Bushpepa 4 күн бұрын
Sure Bekare. Me qetesoft familjen time femijet e mi shtepin e te gjitha te mirat qe me ka dhen i madhi Allah 🙏🙏🙏🙏
Sabina Mitraku
Sabina Mitraku 2 жыл бұрын
O Allah te lutem na ruaj nga cdo e keqe ,na jep te mirat e kesaj bote dhe te botes tjeter.Elhamdulilah
Irini Seferi
Irini Seferi Жыл бұрын
Can't explain how good this made me feel Alhamdulilah for every letter of Quran 💓
Hirmete Durguti
Hirmete Durguti Жыл бұрын
Ha t
Irini Seferi
Irini Seferi Жыл бұрын
@Hirmete Durguti sorry?
Bled Hyka
Bled Hyka 11 ай бұрын
@Hirmete Durguti aA
Besim Hoti
Besim Hoti Ай бұрын
So so schön❤❤❤das höre mir das immer😘😍💕❤️😇✨️🥰
Drita Gashi
Drita Gashi 19 сағат бұрын
Ooo Allah qe po lutna qdo dit ndihmoj fmin e mi ta gjejn fatin e vet 🤲🤲🤲
Eron Krasniqi
Eron Krasniqi 2 жыл бұрын
❤️❤️❤️🙏
Zara Nalic
Zara Nalic Жыл бұрын
Selam alejkum 💚💚
Miradije Tërshana
Miradije Tërshana 10 ай бұрын
🙏🙏🙏☝️🤲🏻🤲😭
teli ueli
teli ueli 23 күн бұрын
O ALLAH i madheruar na ndihmo dhe na ruaj nga cdo e keqe qe na bejne keqberesit femijet e mi niper e mbesa vella e motra prinder te gjith ngado i kemi te lutem o Allah 🙏🙏🙏🙏
Allyson Baldi
Allyson Baldi 19 күн бұрын
Amin inshallah 🤲🤲🤲🌺
Maria Elezi
Maria Elezi 2 жыл бұрын
All llahu Ekber ☝️🕋🕌❤️
Keti Alikaj
Keti Alikaj Жыл бұрын
I love this voice!🤍 Amin! So beautiful voice🤍 My heart is🎵🎶!
Cennet
Cennet 9 ай бұрын
Amin Mashallah Subhanallah
sumeja brahimi
sumeja brahimi 7 ай бұрын
|Pzpp
burbuqe bytyqi
burbuqe bytyqi Жыл бұрын
😍😍😍😍
Bahar Iseni Asksa Iseni Xheten Iseni
Bahar Iseni Asksa Iseni Xheten Iseni 6 ай бұрын
Amin
Kune Mustafaj
Kune Mustafaj 15 күн бұрын
Allahu na ndihmoft te gjithve e juve zoti ju shperbleft amin 🤲🤲🤲🙏🙏🙏
Abokalypto_leart
Abokalypto_leart 2 жыл бұрын
oh wie Schön ich höre es mir jeden Abend an 🙏🏼🙏🏼
Manal hachem
Manal hachem Жыл бұрын
Ich auch 🥰 das tut so gut
Zara Nalic
Zara Nalic Жыл бұрын
@Manal hachem Hajd bicu kraj tebe 🥺💖
Sali Salija
Sali Salija 8 ай бұрын
Ich auch höre jedes Abend an. Bismillaahhh
Selma Katavic
Selma Katavic 11 күн бұрын
Allahu dragi molim te olaksaj svim porodicama. Ti si najveci, najpametniji i ti vladas niko ti na put ne moze stati. O Al-Hakam tebi se molimo i tebe postujemo, uputi nas na pravi put❤️👀
Tirane Tirana
Tirane Tirana 2 жыл бұрын
O Allah i madh me ndihmo mua dhe familjen time femite e mi❤☝️❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌍
Omar Kadir
Omar Kadir Жыл бұрын
MashaAllah I feeling good now it's was brake my heart ❤️ so beautiful voice 💖 MashaAllah.
Igballe Zeqiri
Igballe Zeqiri Жыл бұрын
ü
Keti Alikaj
Keti Alikaj Жыл бұрын
Amin!Allah ja rra bi!☀️ Falënderimet i takojnë vetëm krijuesit të botëve(Allahut).Ai meriton cdo gjë,cdo lutje,cdo falënderim.💜Amin ja rrabi...Ky është një qetësim për zemrat e cdo njeriu! ...💜...
Memeti Mensure
Memeti Mensure Жыл бұрын
A mo
Memeti Mensure
Memeti Mensure Жыл бұрын
Öö
Memeti Mensure
Memeti Mensure Жыл бұрын
Lop ö
Muala Azemi
Muala Azemi Жыл бұрын
Amin🤲🏻💖
F
F 16 күн бұрын
O Zoti madh 🙏 te lutem mi ruaj dy femijet e mi mi drejto ne rrug te mbare o Zot te lutem ma shero gocen,shpresat tek ty o Zot te lutem 🙏
Mateo Kaba
Mateo Kaba 2 жыл бұрын
Ai QE e ka kenduar I kendoft zemra 👏🏻
Safete Sulejmani
Safete Sulejmani 2 жыл бұрын
Allah ja ke meshir
D. S.
D. S. Жыл бұрын
Amin Amin Amin☝️🙏🤲
Qerime Zerka
Qerime Zerka Жыл бұрын
Amin
Rahim Hoxhaj
Rahim Hoxhaj 5 ай бұрын
@Safete Sulejmani he
Eris Xhafa
Eris Xhafa 4 ай бұрын
@Safete Sulejmani ëçëç
Viron Qendraj
Viron Qendraj Ай бұрын
🕋🌴🌄LA ILAHE IL ALL LLAH❤ ❤MUHAMMED RESULALLAH❤️🌄🌴🕋🌴🕋🌴🕋🌴🕋🌴🕋🌴🕋🌴🕋🌴🕋🌴🕋
Drilon Bela
Drilon Bela 2 ай бұрын
I love Allah🕋🕋😇🕋😇🕋😇🕋🕋🕋🕋❤️❤️
Alba Spahija
Alba Spahija 3 жыл бұрын
Qetsim 😢🤲
Brayden Bjorn
Brayden Bjorn Жыл бұрын
i guess Im asking randomly but does anyone know a way to get back into an instagram account..? I was dumb forgot my password. I would love any help you can offer me!
Batije Isak
Batije Isak 2 жыл бұрын
Maşallah çok güzel bir şekilde okuyor çok beğendim herkes için rahat uya bilir daha çok çocuklar
Luljeta Kolgeci
Luljeta Kolgeci Жыл бұрын
9
Olta Norja
Olta Norja Жыл бұрын
w
Leonora Beqiri
Leonora Beqiri 23 күн бұрын
o allah ishalla na jep shendetin gzim lumturi me fmit e ton ishalla na ruan prej sherrit te njerzv e prej shejtanit mallkuar amin jarabi lalemin
enzo
enzo 2 жыл бұрын
Kjo sure eshte qetesimi i zemres time ❤️❤️😍😍
Kristina Koxha
Kristina Koxha 8 ай бұрын
Lotet me shkojnë 😭😭😭kur degjoj sure nga Kurani famëlartë, Allahu ynë të falenderoj për besimin në ty një milion herë që me dhe dije nga e verteta 🤲🤲🤲🤲🤲😭😭
naza tahiri
naza tahiri 9 күн бұрын
O allah na ruaj nga qdo e keqe femiet e mi mua e burrin meshiroe me gjenet e na bashko n gjenetin firdiuz😢
Emily 87
Emily 87 3 ай бұрын
Elhamdulilah Allahu ta shperblefte goca ime 3 vjece fle me kete sure🤲🤲
Samir Sulejmani
Samir Sulejmani 9 ай бұрын
Djali im 6 vjecar nuk e zë gjumi pa e ndegjuar kete sure te mrekullueshme. Elhamdulilah qe jena musliman 🤲
Ana Ana
Ana Ana 8 ай бұрын
E njeta te na djal im 6 vjec nuk fle dir pa ket
Rona Azizi
Rona Azizi 8 ай бұрын
Kj7d
$uel$
$uel$ 6 ай бұрын
Mashallah zoti e rujt❤
Arjan Gruti
Arjan Gruti 6 ай бұрын
El Hamdulilah El Hamdulilah El Hamdulilah Allahu jua shperblefte .
Luljeta Berisha
Luljeta Berisha 4 ай бұрын
Subehan'Allah Alijjil Adhim Allahumme Amiiin We alejkum selam we rahmetullahi we beraketuhu ☝🙌
Mimoza Elmazaj
Mimoza Elmazaj Жыл бұрын
O Allah na fal e na begato më të mirat e tua🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲☝️☝️☝️☝️❤❤❤❤
Maliqe Kalludra
Maliqe Kalludra Жыл бұрын
🙏🙏🙏 kjo shenjē ēshtē e ndaluar tek ne muslimanet moter e dashur Allāhu t’dasht fort 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Xhevrije Batusha
Xhevrije Batusha Жыл бұрын
AMIN
Minire Shabani
Minire Shabani 3 ай бұрын
0zoti imdhëruar veq ti je një ska tjetër që adhurot po teje o zoti xhthsis kërkoj falje nga ti dhe kërkoj mbrojtje me mëshirën tënde ozot na mëshiro krejt familjen time fëmijët emi dhe krejt të tjrve pa dallim dh mi mbroj oo zot prej qdo të keqe që ekziston në kët bot dhe në botën tjetëramin jareebii
Aurel Doci
Aurel Doci 7 күн бұрын
O iMadhi Zot ndihmohe aurelin qe esht ismun hiqja veset e keqija shnoshe ti o iMadhi Zot❤
Hajrie Onuzi
Hajrie Onuzi 2 ай бұрын
Allahu i madheruar na fal na meshiro dhe me udhezo ne rrugen tende te bukur O Allah i plotfuqishem Amin ☝☝☝
Nergjivan Iljazi
Nergjivan Iljazi 4 жыл бұрын
O Allah na fal gjynahet tona dhe na meshiro ne diten e xhykimit o Allah ti je 1dhe gjithmon ki me met 1
don_helmusiii
don_helmusiii Ай бұрын
O zot ti na krijove neve ti je me i madhi me i madhi ne bote . Ti na dhe cdo mundesi . Amin❤️🕋🤲👆🙏😇🕋🤲🤲👆👆👆👆
buletin zeqiri
buletin zeqiri 22 күн бұрын
Allah na mbroj na mëshiro, na i pastro zemrat ,trupat,mendjet tona nga gjdo e keqe . Amin❤
Diar Gashi
Diar Gashi 3 ай бұрын
O Zot sheroje qdo te Semur qdo magji largoje syrin e keq njerzit dashak keq Amin Amin Amin O Allah i Madh l lart i ditur i Mir i Urtë I Plotfuqishëm per qdo gje Ruma familjen time Amin
Kristina Koxha
Kristina Koxha 7 ай бұрын
O Allahu im ma ruaj mamin tim dhe vellezerit e mi 🤲🤲🤲❤️❤️❤️
Festim Festim
Festim Festim Ай бұрын
Amin❤❤❤
Ije Haxha
Ije Haxha 7 ай бұрын
Jam e lumtur kur e degjoj sepse fillon me emrin e ALLAHUT😢😇
le ricette di Agni
le ricette di Agni 2 жыл бұрын
O zot na ruaj nga cdo e kejqe me ruaj femijet 🤲
Agon Haliti
Agon Haliti 2 жыл бұрын
Allahu Ekber Allahu Na Rujt Nga Fatkeqsitë SuphanAllah Amin 🙏🙏🙏🙏🙏
Sergio Amati
Sergio Amati 4 ай бұрын
Qetësim shpirtëror 🤲📿ALLAHU na ruajt me familje inshalla.
F
F 3 ай бұрын
Amin 🙏
Leonora Beqiri
Leonora Beqiri 4 ай бұрын
oallahi im me ruaj femijet e mi prej qdo gje te keqe dhe ju jep mbarsi dhe lumturi o zoti im i udhzon ne rrugen tende tmir amin amin amin
youaremy enemy
youaremy enemy 10 ай бұрын
Allahu Ekberr..🫀💖💟
Ramiz Hajrulayh
Ramiz Hajrulayh Жыл бұрын
O allahi madhe MI ruj kto evlad edhe gjith femijet neper bote edhe na ndihmo ne rrugen tende te vdesim in Sha Allah me imam
koli rapaj
koli rapaj 2 жыл бұрын
o Allah na beko meshiro o Allah o qetesusi I shpirtin na I gezo zemrat ❤
Shqipgaming
Shqipgaming Ай бұрын
Allahu ekber ❤
Es,Samed
Es,Samed Ай бұрын
Amin Allah ❤
FF:BENI
FF:BENI 5 жыл бұрын
allahu ju dhashte shendet dhe gjith te.mirat njerzve qe nuk kane AMIN 🙏
Kristina Koxha
Kristina Koxha 7 ай бұрын
O Allahu ynë i madhërishëm krijuesi i çdo sendi!!!tTy të përket çdo gjë që është në qiell dhe në tokë!!Ma ruaj vajzën nga çdo gjë që t'i di më së miri dhe ma udhëzo në rrugë të drejtë Amin Amin 🤲🤲
Baci Deda
Baci Deda 3 жыл бұрын
O Allah i madhe te falenderojm qe na mbrojte e na mbron nga cdo e keqe ......Allah i madhe te perulem e te falenderojm per cfar me le dhen
Shpresa Manxhuka
Shpresa Manxhuka 2 жыл бұрын
Wq
Beca Beca
Beca Beca Жыл бұрын
O ALLAH na mbro nga shejtani dhe njerezit e kqinj e te lig o ALLAH na e largo njerezit që meren me thashetheme o ALLAH shpresat vetem tek ti i kam se forca jote ska kufi o ALLAHU i gjithsise o ALLAH të lutem mi prano lutjet e mija 🕋🤲🤲🤲🤲🤲 Çdo sure e KURANIT është perl ne vete o ALLAH ne doren tende jemi 🤲🤲🤲🤲🤲
arta muharremi
arta muharremi 4 ай бұрын
amin o allah rujmi fmit e mi la ilah il allah 🤲🤲🤲🤲🤲🤲❤️❤️💙💙🤲❤️❤️
ESMERALDA KECI
ESMERALDA KECI 7 ай бұрын
ALLAHU Na Rujt te Gjithve motrat e vellezrit musliman Amin🤲❤️🌹
Genc Vozga
Genc Vozga Жыл бұрын
Allahu Akber ☝
Sparxx
Sparxx Ай бұрын
Elhamdulilah ❤
hana Idrizi
hana Idrizi 3 жыл бұрын
Bismillah o allah rujmi du cikat te mija bukurosat emija se mika fal allahu allahu me amin☝️🕋
Ledion Spahiu
Ledion Spahiu 5 ай бұрын
O Zot im i madheruar e lartësuar je Dhe ska tjetër me te lartësuar përpos teje.. Elhamdulilah🤲🤲🤲🤲🤲🤲☝️☝️☝️☝️☝️☝️🤲🤲🤲
Ornela Kruta
Ornela Kruta 6 ай бұрын
O Allah pranoje lutjet tona në këto ditë të vështira që po kalojmë na lehtësojnë nga borxhet varfëria të lutem na jep rrugë zgjidhje në jetë 🤲🤲🤲
tani
tani 6 ай бұрын
Amin
Gresa
Gresa 3 ай бұрын
Allahu im na ndihmo dhe na ruaj familjen 🤲😥
Liro Tamnik
Liro Tamnik Жыл бұрын
O Allah na ruaj nga njerzt e kqinj.. O Allah na fal dhe na begato me te mirat e tua..O Allah i madherushem O Allah fuqiplot 🙏🙏🙏🙏🙏
Elsa Bulliqi
Elsa Bulliqi 2 жыл бұрын
Allahu eshte nje☝🏻☝🏻 Nuk ka Zot tjeter perveq teje❤️❤️🕌🕋💘💖
Laura
Laura Ай бұрын
O zot na mbro❤
Arzana Arifi
Arzana Arifi Жыл бұрын
O Allah na ruj nga cdo e keqe aminn
Sadete Qupevaj
Sadete Qupevaj 4 жыл бұрын
Lutjet e te gjithve per femijet e ter botes ku ka musliman amin
Tirane Tr
Tirane Tr 7 ай бұрын
o Allah me fal shendet e me largo cdo gja te keqe 🙏
Ermal 54
Ermal 54 Ай бұрын
O Allah na i largon njerzit e këqi, mi ruaj fëmijët nga e keqja 🤲🤲🤲☝️❤ mi udhëzo në islam Amin Elhamdulilah ❤
DIE-Koli z-
DIE-Koli z- 2 жыл бұрын
o Allah na udhezo ne rrugen tende mua dhe femijet e mi o Allah ndihmoj dhe shikoj o Allah femijet Amin Amin Amin
ervis_mici7
ervis_mici7 2 жыл бұрын
Amin🤲
Arjan Gruti
Arjan Gruti 8 ай бұрын
O Allah e vertete kerkojme ndime dhe mbrojtje dhe ndiime eshte i Fuqishem per cdo gje .
Bresana
Bresana Жыл бұрын
Mashallah o zot na fal gabimet tona gjynahet ALLAH❤
Ekipa Zez
Ekipa Zez 2 жыл бұрын
Like kush menon qe po na qetson shpirtin💞
Arjan Gruti
Arjan Gruti 7 ай бұрын
El Hamdulilah Allahu i Lartesuar i merton lavdat i qofshmi fale Amin
Edlira Muca
Edlira Muca 2 ай бұрын
ELHAMDULILAH ☝️🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Diana Eljesa
Diana Eljesa 2 жыл бұрын
OAllah ma ruja familjen femijet emi na drejto ne rruge e drejt ishalla jemi gjithmon me ty ne mbrojtjen Tende Amin inshAllah 👆🙏🙏🙏🙏
Vladimir Berat
Vladimir Berat 2 жыл бұрын
B.
Zyra Neziraj
Zyra Neziraj 2 жыл бұрын
O Zoti im o Allahu i madheruar tj je me i madhi ska Zot tjeter pervec teje,te lutem me ndihmo babain tim te sherohet te cohet nga krevati o Allah na ndihmo
Serxho Ballabani
Serxho Ballabani 2 жыл бұрын
O zot ti gjithça per mua o zoti na pre rrezigjet semundjet o zot hapi rrugët çunit o zot je gjithça o zti im❤❤🙏🙏🙏
Lensi
Lensi 4 жыл бұрын
Allah te lutem na ndihmo te gjitheve e udhezona ne rrugen e drejte e na ruaj prej zjarrit ne boten tjeter amin
Halime Gjeneti
Halime Gjeneti 2 жыл бұрын
Ämin 🙏😢💖 Allahim Rabim Kerim Hayum Kaym Allshu te Alaa 🙏❤
Hajrie Fandaj
Hajrie Fandaj Жыл бұрын
Allah na ruaj nga qdo e keqe 🤲Allah Lum na per ty 🤲
Haxhire Zylfo
Haxhire Zylfo Жыл бұрын
faleminderit o zot per mbrojtjen tende per ne tgjith njerzimin
dilara tetove
dilara tetove 2 жыл бұрын
Jam krenare qe jam musliman jam krenare qe egsiston Allahu o allah na meshiro na qo ne rrugen e drejt na jep te mira e na rruaj prej te keqijat Amin🤲🏻☝🏻
Erona Haxholli
Erona Haxholli Жыл бұрын
O Allah i madh ti je 1 Allah i madh ndihmoju njerzve dhe te gjitheve jepua te gjitheve shenderin Allah ti je 1 Allah i plotfuqushem❤❤
Arilena Morina
Arilena Morina Ай бұрын
.mp
Allyson Baldi
Allyson Baldi 19 күн бұрын
Amin inshaAllah 🤲🤲🤲🌺❤
alejna shatri
alejna shatri 2 күн бұрын
13:18 😅iii
alejna shatri
alejna shatri 2 күн бұрын
@Arilena Morinai😊i😊i😊
Selvie Lakna
Selvie Lakna 2 жыл бұрын
Jam krenare si i perkas besimit islam elhamdulilah o Allahu im falnaj mekatet pranonaj veprat e mira jarabi amin Allah
Drilon Buzani
Drilon Buzani 3 жыл бұрын
O Zot na ruaj nga cdo e keqe,na ruaj nga sherri i shejtanit dhe nga veprat e tia te keqija.Amin
Don't be sospicious
Don't be sospicious Жыл бұрын
o allah te lutem mi fal gabimet e mia o allah ma ruj ma mbro ma udhezo familjen time na udhezo ne udhen tende mi zgjidh hallet e mia o allah me pasuro me pasurin tende o allah te lutem me prano luthet fejesa martes pun fmijve amin amin amin
Ajlan Zeqiri
Ajlan Zeqiri 4 ай бұрын
🤲❤️ Dhe kush ka magji mund ta ndegjon ket sure
Shkurte Kastrati
Shkurte Kastrati Жыл бұрын
O zoti im ma largo qdo veshtersi mu dhe familjes time amin ishalla 🤲🤲🤲🙏🙏🙏☝☝☝☝☝
Adis Limani
Adis Limani 2 жыл бұрын
O Zoti na mbro O Zote na mbro O Zote na mbro nga syri keq nga hajnat mbromi femijet e mi O Zoti te lutem prej teje ndime kerkoj O Zote 💐🌼🌷🌹
Suzana Dibrani
Suzana Dibrani Жыл бұрын
❤️❤️❤️
Vildane Osmani
Vildane Osmani 9 ай бұрын
Amin❤
Atixhe Jakupi
Atixhe Jakupi 3 жыл бұрын
Allahu na mbroft prej punve kqija dhe na udhezoft ne rrug te hajrit jarahhbii🤲
Vjollca Ethemi
Vjollca Ethemi 2 жыл бұрын
Oallah ruji fmit emie largoji cdo problem qe ata kan nafal ne eprint ton ishallah jan nxhenet
Anxhelo Nuredini
Anxhelo Nuredini 3 ай бұрын
O Allah të qofsha fal ma mundëso të kem shendet të mir ma largo ankthin panikun të qofsha fal o Allah
Mira Duka
Mira Duka 5 ай бұрын
O Allah me shero dhe me mbro femijet nga cdo e keqe
Mendiana Rexhaj
Mendiana Rexhaj 2 жыл бұрын
Allahu Ekber La ilahe il Allah Elhamdulila for every thing Allah you are One-1-and not has no other☝️🤲
TV Ali
TV Ali 2 жыл бұрын
Lailahe elhajum
Xhimi Baka
Xhimi Baka Жыл бұрын
Ma qetesove shpirtin allahu im te ty gjej paqe qetesi elhamdulilah🤲🤲🤲
Dritan Uka
Dritan Uka Жыл бұрын
O Alla na ruaj nga cdo e keqe zoti na dhasht cdo te mir ne familje o zot na meshiro o meshirus i meshirushen o Alla 🙏🙏🙏
Gresa Bytyqi
Gresa Bytyqi 10 ай бұрын
P
Hatije Brahaj
Hatije Brahaj 7 ай бұрын
O Allah mi ruaj familjen time
Alban Mema
Alban Mema 3 жыл бұрын
Zoti na ndimofte amin☝☝💞
Leta Barkaj
Leta Barkaj 2 жыл бұрын
O Alla mi ruaj e mi mbro femijet emi nga keqa nga njerzit qe bejen keq nga njerzit qe lidhin e fryjn nyja Jeten na i ke dhen ti e te ti edorzoim kur ti e ke shkruajtur Amin ELHAM DYLILHa AMIN NA MBRO
Prelijepo Ucenje Sure Al Baqarah - Mishary al-Afasy
2:06:16
San Din
Рет қаралды 12 МЛН
002 - Surja el-Bekare
1:58:05
Digital Mimbar
Рет қаралды 7 МЛН
Я ПРОВЕРИЛ 5 МИФОВ О КИНО В GTA 5! #Shorts
00:36
10 Hours of Quran For Relax, Sleep 720p
10:02:53
GOALS FOR THE WIN
Рет қаралды 60 М.
1 - Surja El-Bekareh - Mahir Al-Muakily
1:47:55
IFVKuran
Рет қаралды 3,4 МЛН
Quran Recitation 10 Hours  Hazza Al Blushi
10:00:00
القران الكريم
Рет қаралды 22 МЛН
Sura El Bekare - Krava | Kur’an - Bosanski prijevod
2:05:49
Qur'an TV
Рет қаралды 2,1 МЛН
02. Surja El-Bekare - Maher Al Mueaqly - ماهر المعيقلي  [TITRAT SHQIP]
1:47:55
ISLAMI - Feja e Vërtetë
Рет қаралды 9 МЛН
Ayat Al Kursi x100 Sheikh Mishary Rashid Must Listen every day
3:30:41
Quran Surah 2 Al-Baqarah (German translation)
2:00:56
Islam Message
Рет қаралды 2 МЛН