Народ, чи дізналися ви щось нове для себе з цього відео? 👀
@игорь-ъ3с4х2 жыл бұрын
Нічого з цього не знав,дякую
@Svijseredchuzhihchuzhijsered..2 жыл бұрын
Так. Дізнався, чому тільки перший куплет є офіційним гімном. До речі, привіт зі Східної Слобожанщини 🟦🟨⬛.
@tivan33772 жыл бұрын
Ви просто супер
@BoykoMandry3 ай бұрын
Дуже гарна розвідка) Що нового дізналася? Та, що можна з мемчиками про це все розказувати))) Хочу лиш додати важливі акценти: 1) Михайло Вербицький був не просто композитором, але й... греко-католицьким священиком! Тому обов'язково слід відходити від комуністичного затирання букви "о." перед іменами наших видатних й епохальних діячів: - о. Маркіян Шашкевич, о. Яків Головацький, о. Іван Вагилевич - "Руська трійця"; - о. Августин Волошин - президент Карпатської України; - єпископ Григорій Яхимович - очільник Головної Руської Ради; - о. Михайло Вербицький і т.д. Це все були греко-католицькі священики та єпископи. А про скількох ми навіть і не здогадуємося, що вони були священиками!) 2) Духовна єдність нашого Гімну полягає навіть у тому, що слова написав православний, а музику - греко-католик. Слова написав підданий російської, а музику - підданий Австрійської імперії. Ну і, як ви чітко зауважили, вони були з Центральної та Західної частин України. Це навіть особливо символічно, оскільки, за домовленістю, сучасна літературна українська мова основується на наддніпрянському діалекті (зокрема, полтавському), а наукова українська мова - на галицькому. Слова гімну пише уродженець Полтавської губернії, музику - уродженець Королівства Галичини і Володимирії. 3) Відколи вперше вірш опублікували у 1863 році у Львові (без підпису), а після нього - ще 3 поезії Шевченка і аж в кінці підпис "Тарас Шевченко", то 22 роки всі на Галичині були щиро переконані, що автором є саме Тарас Григорович. Називали його "Завітнім гімном Кобзаря". Отець Михайло Вербицький був однолітком Шевченка і перший з галицьких композиторів, хто клав його вірші на музику і так популяризував тут. Скоріш за все, він саме тому й надихнувся цим неймовірно резонуючим віршем і спершу написав для нього мелодію для співу під гітару! Так, о. Михайло один з перших на Галичині популяризував гітару і сам був віртуозним гітаристом. Вперше він сам заспівав цю пісню під гітару перед семінаристами. А оскільки пісня набула шаленої популярності, він майже одночасно створив інший варіант мелодії - для чоловічого хору.
@ЕвгенийФранцук-н7х11 ай бұрын
Підтримаємо наше військо! Співаємо разом та поширюємо духовну зброю молитви на мелодію славня України. --- Славсь во віки в Україні Ім’я Христове, Допомогу дай нам, Боже, в правді і в любові, Возроди нас Твоїм Духом, щоб всім мудрість мати, Милість, щирість та й повагу, людям віддавати. Гинуть від Твоєї Слави всі гріхи й страждання, І до нас від Тебе лине, радість процвітання! З БОГОМ, ПЕРЕМОЖЕМО! Молитви, ніколи багато не буває!
@МаріяШтаюра-ф2о2 жыл бұрын
Дякую за ваші відео💙💛
@svitlanakindrat551311 ай бұрын
Щиро Дякую!!!💙💛
@aleksandrsij80802 жыл бұрын
дякую за вашу роботу! Дуже пізнавально!
@NazarShchur112 жыл бұрын
Дуже чудове відео! Молодці! Якісний контент! Супер! Бажаю розвитку каналу, багато вподобайок, коментарів та підписників! Дякую, що розвиваєте україномовний KZbin! Дуже хочеться, щоб ваші відео набирали мільйони переглядів :) У кожному відео просіть підписників, щоб обов’язково ставили вподобайки, писали коментарі та поширювали в соціальних мережах. Дуже вболіваю за розвиток україномовного KZbin.
@anethum20792 жыл бұрын
Комент у підтримку.
@ВалерійЯценко-у9я11 ай бұрын
Біда нашого народу в тому, що він всього боїться... Він вже не вірить навіть сам собі... Вірить тільки якимось прохіндеям ісусикам... Що це лише ті ісусики будуть їм давати, допомагати, посилати... А вони ось так, сядуть і будуть чекати хто що...Хто (манни небесної, хто якоїсь ,,божої благодаті")... Як показує час і досвід, з ,,бохом" яхве,- ви не досягнете нічого, крім горба і мозолів...!
@НазарЧеховський-х5в2 жыл бұрын
Нічого скоро можна буде добавити й другий куплет у гімн Слава Україні 💙💛
@d342v Жыл бұрын
Треба увімкнути в гімн повний твор 🔱
@АндрейДобросердов11 ай бұрын
Можно, но сейчас эти слова будут звучать ещё более странно.
@ГалинаЛагута-р8г11 ай бұрын
Все рівно вірю,що відбудеться Україна на чолі з лідером,українцем-патріотом!бо наш Славень-молитва,і це-навіки дороговказ і код наш буття!!!❤🎉😊
@АндрейДобросердов11 ай бұрын
А пока у вас во главе брехун и не совсем украинец.
@РоманПроцак-е1ш2 жыл бұрын
Так багато чого
@OSELBOGA2 жыл бұрын
Добре
@BoykoMandry3 ай бұрын
Дуже гарна розвідка) Хочу лиш додати важливі акценти: 1) Михайло Вербицький був не просто композитором, але й... греко-католицьким священиком! Тому обов'язково слід відходити від комуністичного затирання букви "о." перед іменами наших видатних й епохальних діячів: - о. Маркіян Шашкевич, о. Яків Головацький, о. Іван Вагилевич - "Руська трійця"; - о. Августин Волошин - президент Карпатської України; - єпископ Григорій Яхимович - очільник Головної Руської Ради; - о. Михайло Вербицький і т.д. Це все були греко-католицькі священики та єпископи. А про скількох ми навіть і не здогадуємося, що вони були священиками!) 2) Духовна єдність нашого Гімну полягає навіть у тому, що слова написав православний, а музику - греко-католик. Слова написав підданий російської, а музику - підданий Австрійської імперії. Ну і, як ви чітко зауважили, вони були з Центральної та Західної частин України. Це навіть особливо символічно, оскільки, за домовленістю, сучасна літературна українська мова основується на наддніпрянському діалекті (зокрема, полтавському), а наукова українська мова - на галицькому. Слова гімну пише уродженець Полтавської губернії, музику - уродженець Королівства Галичини і Володимирії. 3) Відколи вперше вірш опублікували у 1863 році у Львові (без підпису), а після нього - ще 3 поезії Шевченка і аж в кінці підпис "Тарас Шевченко", то 22 роки всі на Галичині були щиро переконані, що автором є саме Тарас Григорович. Називали його "Завітнім гімном Кобзаря". Отець Михайло Вербицький був однолітком Шевченка і перший з галицьких композиторів, хто клав його вірші на музику і так популяризував тут. Скоріш за все, він саме тому й надихнувся цим неймовірно резонуючим віршем і спершу написав для нього мелодію для співу під гітару! Так, о. Михайло один з перших на Галичині популяризував гітару і сам був віртуозним гітаристом. Вперше він сам заспівав цю пісню під гітару перед семінаристами. А оскільки пісня набула шаленої популярності, він майже одночасно створив інший варіант мелодії - для чоловічого хору.
@lynx28652 жыл бұрын
Так круте відео . Але одне питання коли буде відео про історію Українських монет . Під минулим відео в тому коментарі набралось понад 50 вподобайок
@Паляниця-н3и2 жыл бұрын
Аргумент) Будемо робити
@АлексейИванов-щ2у9й Жыл бұрын
Не можно так казати,ще не вмерла Україна,ще не вмерла України ні слава ні воля...
@odessitka_58 Жыл бұрын
Да всё уже "вмерла Україна" - один позор предательства, да могилы останутся.
@skif_ua9735 ай бұрын
За перший фестиваль Червона рута, ще казали що коли співали гімн України, відключили мікрофони і їх підтримали співом усі люди що були на фестивалі, правда незнаю чи це точно, але були такі чутки)))))🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@SherlockHolmes_numismatics2 жыл бұрын
Слава Украине!!!!
@__-xl1mk2 жыл бұрын
😀😀😀
@miltarybruno2 жыл бұрын
2:11 що за фільм?
@Паляниця-н3и2 жыл бұрын
Джанго вільний
@Владимир-в8й1ю Жыл бұрын
Я коли слухаю Гімн України, в мене сироти на тілі і сльози появляються - яка ж могутня - енергетична його сила, це енергетичний код і з ним нас ніколи не здолати.Слава Україні!
@odessitka_58 Жыл бұрын
Тут могутней и енергетичней: kzbin.info/www/bejne/bWqydXlqhq-YjcU
@АлексейЧайка-ц1э2 жыл бұрын
"Так Украіна жє біла прідумана лЕНІНОМ. Почіму ві врьотє, не мог гімн біть прідуманім ріньшє страні" - звичайні слова зомбі-рашиста. Якщо чесно, я знав що гімн був придуман давно, але все одно було цікаво!
@odessitka_58 Жыл бұрын
Да, да, и Чёрное море выкопали. Окраина русская возомнила себя государством. Без России погибель неминуемая, Украинская мова это деревенская неграмотная речь. Украину создал Ленин, которого вы уничтожили, теперь дуркаина вернётся в то состояние в котором оно было до Ленина. Без Крыма, без Донбасса, без Новороссии и без Карпат. Доскакались рогули.
@OSELBOGA2 жыл бұрын
Так
@nottikiramo32322 жыл бұрын
Я ніколи! ніколи! не зрозумію як можна? як можна? в Гімн не важливо якоі держави! втавляти слово ВМЕРЛА! Ось що ми відчуваємо коли чуємо взагалі це слово?
@R136a1y2 жыл бұрын
1 можна медальку
@Паляниця-н3и2 жыл бұрын
🥇
@kayb1ks Жыл бұрын
а можно текст который написал Чубинський 1862 року на той вечеринке? просто 1 стать пишет одно а друга другое
@d342v Жыл бұрын
А чому ще не вмерла УкраїнИ а не УкраїнА? Я так і не зрозумів, постійно ламаю голову
@odessitka_58 Жыл бұрын
Уже в последних конвульсиях...
@ИринаПодарилова-ь4ц9 ай бұрын
Для школьников видеореферат
@МельникРоман2 жыл бұрын
Не по теме ребята но мне этот голос напоминает голос одного диктора с канала Inside про футбол который он сейчас на войне и как Он успевает вести канал на украинском языке?