Cienki obrzeża mają to do siebie że pod światło widać nierówności. Doskonale widac to w 2:53. Sam jestem zwolennikiem 0,8 -1mm
@krzysztofdondalski416311 ай бұрын
Potwierdzam słowa przedmówcy. Od wielu lat oklejam fronty obrzeżem o grubości 0.8 i 1 mm i klienci nie mają zastrzeżeń co do jakości. Teraz z racji wykonywania coraz większej ilości mebli laboratoryjnych i biurowych zlecam oklejanie obrzeżem 2 mm. Lada chwila uruchomię nową - starą okleiniarkę, która obrabia 2 mm i zarabia naroża. Trochę odbiegłem od tematu, ale reasumując obrzeże 0,35 mm nie nadaje się do płyt wiórowych, tylko do twardych materiałów.
@krzysztofdondalski416311 ай бұрын
Jeśli mogę dodać coś od siebie, to chylę czoła przed twórcą tego kanału, za ciekawe i rzeczowe odcinki n/t okleiniarek Lazzuri. Każdy odcinek oglądam kilka razy, pomimo że od 15 lat mam doczynienia z oklejaniem krawędzi różnymi obrzeżami i mogę powiedzieć, że znam się trochę na okleiniarkach. Należę do tych co im się chce i sami potrafią zlokalizować ewentualną usterkę, tudzież awarię, i w miarę możliwości radzę sobie sam z ewentualnym problemem. Większość okleiniarek działa tak samo, więc można przyjąć te porady za uniwersalne. P.S. Przydałby się odcinek o panelu sterowania (różnych modeli Lazzuri i Lazzoni), i możliwości ustawień fabrycznych i indywidualnych. Przewagą okleiniarek sterowanych z panela dotykowego jest większa możliwość ustawień agregatów zarówno mechanicznie jak i softwarowo. Oczywiście w obie opcje regulacji agregatów nie powinno się ingerować, ale dla dociekliwych jest to kolejna opcja poradzenia sobie bez serwisu, który nie może dojechać na czas, no i oczywiście względy finansowe mają znaczenie.
@lazzurizewstepnymfrezowaniem11 ай бұрын
Dziękuję, takie słowa budują i dodają werwy do dalszego rozwoju kanału :) Pomyślimy o odcinku na temat panelu sterowania, pozdrawiam!