Зроби донат на 1000 грн і більше, та отримай відеозапис вебінару «Майстерність в Еру Штучного Інтелекту» 🤖 Новий збір на Зарядну Станцію🔋 🎯Ціль: 40 000.00 ₴ 🔗Посилання на банку send.monobank.ua/jar/UBkJfizGc 💳Номер картки банки 5375 4112 2053 6838 Дякуємо за вашу допомогу! 🙏🏼
@DmytroShpak-d6m7 ай бұрын
Дуже дякую, цікаво і натхненно! Єдине: дуже хотілось би побільше такого від вас і частіше )
@Bobocode7 ай бұрын
Ми над цим працюємо 😉
@stanislawrudnicki7 ай бұрын
Чоловіче, величезна подяка тобі за цю лекцію! Нарешті у мене в голові вся ця інформація склалася в цілісну картину! І ще окрема подяка за лекцію по SOLID! Завдяки ній теж прийшло розуміння!)
@Bobocode7 ай бұрын
Дякую, дуже радий, що допоміг. Тарас
@RobbinGut0087 ай бұрын
Дякую за відео, дуже корисно!!!
@ivankobyuk83857 ай бұрын
Як раз вперше глянув Ваше відео "Реалізовуємо Бінарне Дерево Пошуку - Для чого потрібні дерева?" тепер ще і цим закріпити свіжі зняння киплячих мізків ))
@jeoparrdy7 ай бұрын
Хоч одна стабільність в державі - стабільно цікаві і пізнавальні відео на Бобокод)))
@Bobocode7 ай бұрын
Дякую за таку чудову рецензію 🙃
@redDuck7577 ай бұрын
Дуже дякую за лецію. Піднялося цікаве питання з приводу структур даних під капотом, бо я думав що в залежності від типу індекску використовуєть або те, або те. Відео - супер, Підписався) Поліз дивитися що ще корисного є на каналі і що там за підписка. Ще раз дуже дякую за якісний україномовний контент і гарну, структуровану лекцію.
@Bobocode7 ай бұрын
Дякую вам!
@feoktant7 ай бұрын
Дуже круте відео, дякую 👍 На цьому ж принципі побудований immutable sequence в багатьох фп мовах, починаючи з Closure. В ньому взяте дерево, тільки не binary, а 32 чайлдів. Весь int вкладається в глибину 5. Завдяки такому високому числу, його називають ~майже O(N), бо до 5 воно росте майже лінійно 😅
@Bobocode7 ай бұрын
Класний інсайт. Дякую! 🔥
@artems46387 ай бұрын
Вперше в глибині душі відчув що таке насправді o(n), завдяки такому простому поясненню! Дякую!!! Лайк за корисний канал! 🎉
@Bobocode7 ай бұрын
Круто!
@AlexeyZabrodin7 ай бұрын
Повністю Вас підтримую! Продовжуйте будь ласка цю справу.
@Bobocode7 ай бұрын
Дякую! 🙌
@asdflkgheike32277 ай бұрын
Подобається підхід спочатку розуміння змісту а вже потім форма. Дякую
@alexandergryn7 ай бұрын
здається Тарас сам прозрів у цьому відео))) дуже дякую за працю!
@LAZIO147 ай бұрын
Друг, спасибо тебе огромное! Ты ТОП! Счастлив, что могу понимать украинский язык. Героям Слава! Украина будет свободной!
@KristiLungu7 ай бұрын
Хороший жарт😅
@Bobocode7 ай бұрын
Мені чисто вирвалася фраза 😀
@zkovalz7 ай бұрын
Цікаве відео, дякую!
@vermilinguas7 ай бұрын
Було би ще непогано чути рекомендації по книгам, де можна поглибити своє розуміння)
@Bobocode7 ай бұрын
Книги самі мало що поможуть, бо ми навчаємося не тоді коли читаємо інформацію, а тоді коли дістаємо її з голови
@vermilinguas7 ай бұрын
@@Bobocode я розумію, але без знань, ти не зможеш їх якось практикувати) В книгах можна теорію прочитати, і намагатися її застосувати на практиці
@Bobocode7 ай бұрын
Так, звичайно. Але типова ситуація для працюючих розробників - це дуже багато нового дізнаватися і майже все забувати. Ми стараємося використовувати інший підхід: сфокусуватися на практиці і якнайбільше дізнаватися з коду, експериментів і розвʼязування реальних задач.
@MrMor94ok7 ай бұрын
Читав книгу Фейнмана, раджу всім теж почитать.
@Bobocode7 ай бұрын
Так, гарна книга. Що вам найбільше запам’яталося?
@ПетроЦуприк-о8е7 ай бұрын
Про яку саме книгу автора ви говорите? Закиньте будь ласка назву. Дякую!
@MrMor94ok7 ай бұрын
@@ПетроЦуприк-о8е Назва книги «Та ви жартуєте, містере Фейнман!"
@MrMor94ok7 ай бұрын
@@Bobocode Запам’ятал те що він був звичайной людиной. Він був учасником якогось конкурсу самби в Ріо коли преподавал фізику в Бразілії. Не уявляю собі радянського фізика такого же рівня которий був би звичайной людиной можливо тількі Сахаров.
@friedbearsburninhell20227 ай бұрын
Все так - маленький додаток: індекс у вигляді дерева, краще оптимізований для бататопоточного запису і зчитування з диску ніж хеш структури. Але коли Ви згадували пам'ять, можливо, Ви саме це мали на увазі в контексті.
@Bobocode7 ай бұрын
Дякую! Я мав на увазі цілий ряд властивостей, але не хотів вдаватися в деталі, щоб не ускладнювати відео.
@KristiLungu7 ай бұрын
Дякую, дуже пізнавально. Чи зможу я доєднатись до спільноти, якщо я ще не працюю, чи карще сказати, чи це буде легко для початківця ?
@Bobocode7 ай бұрын
Привіт! Цільова аудиторія - це працюючі розробники. На тренінгах ми, зазвичай, робимо досить складні завдання, тому це навряд чи підійде для початківців.
@KristiLungu7 ай бұрын
@@Bobocode дякую, тоді буде + до мотивації знайти роботу і потрапити до вас
@alex_tor5 ай бұрын
я одного разу вирішив зробити select count(1) на одній з найбльшіх таблиць, запит не пройшов, вилетів по timeout-y, а от листи від DBA приходили ще довго, з проханнями більше так робити)))
@olhapashchenko43706 ай бұрын
Ще момент про елементи, які повторюються. Ну наприклад з 10 млн записів 100 тис мають значення - 1, 200 тис - 2 і т.д. Для бінарного дерева це все рівно 1 нода на кожне значення (ну і + висота зменьшується), а для хеш-мапи - колізія. А коли колізія, то там вже не O(1). Вірно?
@БогданКоваль-у5щ7 ай бұрын
аххаха, за базу даних посміявся)))
@kirillnizhnik21927 ай бұрын
у хеш таблицы есть классное свойство превращаться в дерево
@OlegGoodsoul7 ай бұрын
Дякую за відео. Мені як програмісту з досвідом 2.5 роки, в рамках повторення і засвоєння інформації, хотілось би побачити більш комплексне відео. У якому були б переваги та недоліки кожного алгоритма. "Дерево" теж має свої недоліки, наприклад час додавання елемента. Ви дуже багато уваги акцентуєте на алгоритмах. Чому б не пройтись по ним більш фундаментально? Зробити одне відео загальне про існуючі актуальні алгоритми із порівняльною таблицею переваг і недоліків (складністю виконання різних операцій), та по одному відео на кожний алгоритм із теорією та практикою. Було б корисно зробити прив'язку до Java. Я більш як впевнених, що дуже мало людей знає яке саме дерево використовується в TreeMap.
@KolomiecSergeyK7 ай бұрын
Лайк є
@Bobocode7 ай бұрын
Дякую! 🙂
@daniilboiko7 ай бұрын
Уоу, пошук по хеш таблиці не константний час, а лінійний. Якщо б був константний , то дерева б і не треба були )
@Bobocode7 ай бұрын
Пошук по Хеш-Таблиці займає константний час з поправкою на колізії, які, за умови нормальної хеш-функції будуть мінімальні. Лінійний час можливий хіба коли ваша хеш-функція повертає однакове значення для всіх елементів.