Egyetértek! A 7 éves kisfiunk minden nap előveszi amióta megvan, én igazából baromi hálás vagyok, hogy találkoztunk ezzel a termékcsaláddal! 🎉
@katalinkoszegine42682 ай бұрын
Fantasztikus a videó: egyszerre informatív, humoros és kedves. A Tolki könyveket a kislányom is nagyon szereti, nekem sokat jelent, hogy ez egy átmenet a kütyüzés (mobilozás, tabletezés) és az olvasás között. Tapasztalatból írom, hogy SNI-s, szórt figyelmű kisgyerekeknek is jó szívvel ajánlom ezt a termékcsaládot.
@mitjatsszunk2 ай бұрын
De jó, hogy írod!🧡 Köszönjük a kedves visszajelzést és ezt a meglátást is, ez remek szempont - a mi ADHD-s kisfiunkra is igaz! Pont így érezzük.:)
@juhaszkata60492 ай бұрын
Mi Németországban élünk. Itt több ilyen tollas rendszer van. TipToi és a Bookii. Mind a kettő van nekünk. Mert más-más könyveket lehet kapni hozzájuk. Nagyon szeretik a gyerekek (9 és 3 éves). Utazáshoz is tökéletes. Nem tudom, hogy a magyar változatához lehet-e fülhallgatót csatlakoztatni, a mieinkhez igen, ami igen hasznos, amikor az autóban egyszerre nézik a könyveket. Már keresgéltem, hogy magyarul van-e ilyen, de eddig nem találtam meg. Szóval köszönöm!
@mitjatsszunk2 ай бұрын
Nagyon örülünk, jó játékot!:)
@mariannacsermely410225 күн бұрын
Titkos szerepes játékokról néznék meg összefoglalót
@zsuzsagelencser35022 ай бұрын
Előre 😊elnézést kérek, de az extra "toll" felnőtt játékszerre emlékeztet. Régen ( nem emlékszem a nevére) az kisebb volt és pirosan vagy zölden világitott. Ahogy haladok a videóban ( miközben kommentelek) valóban 21dik századi kialakítás és tanít. Köszi az ajánlását 👍
@mitjatsszunk2 ай бұрын
Igeeeen… 😂 ezen a vicces fázison mi is átmentünk de szerencsére csak 2 percig. És igen, nagyon király interaktív oktató eszköz is.:)
@roselelieАй бұрын
Emlékszem arra amit írsz, vagy egy másik régi verzióra, ami bip-pen vagy bipen volt. A miénk beszélt, "Eltaláltad!" "Nem talált. Próbáld újra!" Nagyon nagy érdekesség volt akkoriban (90-es évek).
@anubys19842 ай бұрын
Tényleg nincs új a nap alatt. Gyerekkoromban nagyon hasonlót lehetett kapni. Persze az eltelt évtizedek alatt modernizálódott a dolog, de az alapelv, hogy a könyvhöz kell érinteni a tollat, amire az visszajelez, változatlan maradt.
@noemiszecsei21692 ай бұрын
A Sapientino volt hasonló, ha ugyanakkor voltunk gyerekek :) Bár én már kicsit túl idős voltam hozzá, mikor az itthon divatba jött. Abban nem dumált a toll, csak pozitív/negatív visszajelzést adott, és az oktatás része sem volt így kidolgozva, csak visszajelzett, hogy a tesztlapon a válaszod helyes-e. Legjobb volt a kezünkhöz nyomogatni a tollat, meg más random dolgokhoz, hogy mi igaz vagy hamis :D
@anubys19842 ай бұрын
@@noemiszecsei2169 Más volt a neve, de az alapelv hasonló volt. Felülethez hozzáérintve a piros/zöld led villat fel és csipogott, hogy helyes volt-e a válasz. De ez régebben volt, még a 80-as évek vége felé. :) Akkor ezek szerint időről időre újra előkerül más néven. :)
@mitjatsszunk2 ай бұрын
Nem ismertem sajnos, szerintem izgalmas találmány.:)