Nervy drásající finiš pro zlato Katky Neumannové v Turíně si snad pamatují všichni čeští fanoušci. To však ale nejsou všechny. Vzpomenete si na další?
Sleduj nás na Facebooku: Český olympijský tým

@blankarehakova6343 3 жыл бұрын
Ester je jedinečná a všestranná sportovkyně.. má můj velký obdiv 💕 díky za skvělé videjko👌
@kotas5123
@kotas5123 3 жыл бұрын
Určitě Steven Bredbery na ZOH 2002 v Short Tracku. I když to je možná i do videa o nejpřekvapivějších vítězích.
@dann7238
@dann7238 3 жыл бұрын
Také jsem chtěl aby to bylo zmíněno ale nevadí, byl to úžasný závod a vítěze by nikdo netypoval a rozhodlo se až v poslední polovině posledního kola
@rockodlak
@rockodlak 3 жыл бұрын
V roce 1977 jsem byl v atletice diskvalifikovaný za křížení dráhy v cílové rovince. Byl jsem o 30 m vpředu před druhým závodníkem, ale nebyl jsem synem krajského tajemníka KSČ! Ten jeho syn, který běžel jako druhý, se tedy stal vítězem. To musel být soudruh tajemník pyšný na svého synka...🤣🤣🤣🤣
@lukyya869
@lukyya869 3 жыл бұрын
Na krajském atletickém přeboru souboj o třetí místo. Moc brzo jsem se předklonil do cíle, tak jsem zakopl a upadl a tím jsem byl 3. Sice celý stehno a bok sedřený ale cinklo to 👏👊
@danahendrychova4580 7 ай бұрын
Úplně přesně si na ten den pamatuju. Byla jsem v práci a měli jsme puštěné rádio. Při posledním kilometru závodu se nám všem zastavily ruce a jen jsme poslouchali.
@martinjanicek7997
@martinjanicek7997 3 жыл бұрын
Zlatú českú Katarinu si nepamätajú a nespominaju iba v Čechach ale aj u nás na Slovensku... to bolo niečo neuveriteľné
@zdistav
@zdistav 3 жыл бұрын
Zrovna tento týden jsem na stránkách České televize našel sestřihové pořady ze ZOH ´88, ´92 a ´94 takže ten dojezd štafet Itálie a Norska znám, jsou tam záběry i z dalších závodů v běžeckém lyžování, biatlonu, rychlobruslení atd. A všiml jsem si, jak neuvěřitelný pokrok sport udělal, pokrok k profesionalitě. V porovnání s dnešním během, střelbou, bruslením, mi ty staré záběry připadaly spíš jako závody nějakých přeborů, ač šlo o tehdejší špičkové závodníky. Myslím že tehdy šlo ještě hodně o zábavu a radost ze sportu, odměny nebyly takové jako dnes, v dnešní době jestli chcete být na výši, musíte obětovat naprosto všechno, mít prvotřídní materiál a tým, denně trénovat několik hodin a pokud nemáte talent tak vám ani tohle nemusí stačit... O to víc vynikají výkony Martiny Sáblíkové, která vyrostla v legendu prakticky z ničeho a přitom má třeba na 5000m o 50 sekund rychlejší časy, než měly medailistky tehdy... Nevím kam až se dá sport posouvat, podle mě jsme v mnoha ohledech na hraně, když vidím biatlonovou střelbu třeba JTBoe a porovnám to s tehdejší, je to neskutečný progres a nemyslím si že by to šlo o mnoho lépe, natož běh... Už se asi nikdy nestane jako ve vytrvalostním závodě v ´92 aby ho vyhrál naprosto neznámý závodník, vlastně náhradník, který nikdy předtím ani nikdy potom nebodoval ve SP, i když v tomto odvětví není o překvapení nouze, tohle byl opravdový šok, o Jevgenii Redkinovi nenajdete vůbec žádné informace...
@wertousek
@wertousek 3 жыл бұрын
Yes nové video
@damiankantor3687
@damiankantor3687 3 жыл бұрын
Já jsem zažil můj nejnapinavější sprint na mistrovství slovenska v běžkách. Bojoval jsem o 3. místo a dobojoval jsem ho v posledních metrech rovinky. btw: jsem čech, ale zavodil jsem na mistrovství slovenska :) a je mi 14 :/
@thegougy
@thegougy 3 жыл бұрын
Tak držím palce, ta placka bude už příště!!
@JohnyPlzenak
@JohnyPlzenak 3 жыл бұрын
Katka, Ester a Steven Bradbury :-) Tři úžasné finiše, na které člověk jen tak nezapomene.
@cestovatelvcase3372 2 жыл бұрын
Babička když byla mezi námi nám vyprávěla o Jesse Owensovi když jako maličká holčička v roce 1936 v Berlíně sledovala jak probíhá cílem v běhu na 200 metru. Tehdy ještě nečekala že za pár let budou čelit největšímu nepřítely který tyto hry zahajoval a že ztratí celou svou rodinu v koncentračním táboře.
@anetabrozova9575
@anetabrozova9575 3 жыл бұрын
🔥🔥
@vojtechk8177
@vojtechk8177 5 ай бұрын
Prosím o upřesnění. Martin Fourcade v jednom ze závodů na MS přiběhl na poslední střelbu asi o minutu před ostatními. Foukal veliký vítr a ti, co dojeli na střelbu měli tři nebo čtyři chyby. Martin si počkal a trefil všechny rány. Odjel ze střelnice mnohem později než jeho soupeři, ale díky čisté střelbě s přehledem vyhrál. Nevíte, o jaký závod šlo?
@patrikhlubucek3489
@patrikhlubucek3489 3 жыл бұрын
skvělý finiš stafety žen na Olympíjských hrách 2014 v Soči kdy Charlotte Kalla v posledním kole stáhla 25 vteřin a ve skvělém finiši porazila finku i němku
@Tomik_F1
@Tomik_F1 3 жыл бұрын
70. Like juchuu
@bigbeatle1
@bigbeatle1 3 жыл бұрын
Korotkovovo jméno je Jegor, ne Egor. Video je jinak skvělé.
@LukasSzucs
@LukasSzucs Жыл бұрын
Egor je po anglicky
@bigbeatle1
@bigbeatle1 Жыл бұрын
@@LukasSzucs jasně, ale jsme v Čechách...
@OndraNovak04
@OndraNovak04 3 жыл бұрын
Určitě Ondra Moravec nové město na Moravě tento rok kdy končí kariéru sice to není z olympiády ale v cíli na něj čekala celá rodina
@merlin6505
@merlin6505 Жыл бұрын
Určitě Ester, Katka to jsou nejlepší finiše
@hazenkar1490
@hazenkar1490 3 жыл бұрын
Videa to jsou hezký, to jo. Určitě musely dát spoustu práce. Nicméně výslovnost jmen je na úrovni žáčka první třídy ZŠ, který se právě naučil číst. Celou práci vám to neskutečně shazuje. Bohužel toto není první video takhle zmršený. Netuším , jestli jste oficiální spolupracovníci ČOV , nebo jenom parta nadšenců , ale nějakého editora přes mluvený projev , zejména ohledně výslovnosti zahraničních jmen, byste pořídit měli. Bude to ku prospěchu věci. Jinak se dojmu totálního amatérismu nezbavíte. Škoda.
@danahendrychova4580 2 жыл бұрын
🤣🤣🤣
@karolinakaresova865
@karolinakaresova865 3 жыл бұрын
Sama jsem jeden zažila při krasobruslení jsem byla průběžně první celou dobu a poslední závodnice měla o 0,12 bodů více
@lanthanoidmendelejev101
@lanthanoidmendelejev101 3 жыл бұрын
Kačka, finančnice e v Liberci a na Šumavě. :D
@priroda46788
@priroda46788 2 жыл бұрын
Johannes thignes bøe a Emilián Jacquelin stíhací závod v MS anterselvie.
@TheHenny_
@TheHenny_ 2 жыл бұрын
A teraz keď vihrala Petra vlhova :D
@vojtechnykodym9025
@vojtechnykodym9025 2 жыл бұрын
Italové a Norové si stejný finiš zopakovali i na dvou dalších ZOH!!!