Спасибо за отличный обзор. Однозначно не хватало этой рубрики )
@GOODIDEACOMPANY2 ай бұрын
Будемо старатися ще висвітлювати для Вас чудові котеджні містечка та жк , дякуємо за коментар
@Ryzhenko_Bohdan2 ай бұрын
Дякую за огляд! Що по вентиляції, не побачив жодного рекуператора для постачання повітря, лише витяжки?
@GOODIDEACOMPANY2 ай бұрын
Враховуючи висоту стелі то є можливість передбачити систему приливно-витяжної вентиляції
@Павло_Ясінський2 ай бұрын
Про септик, та й загалом, про технічні моменти, варто розповісти більш розгорнуто. UPD. Отже, забудовник, будуючи містечко на відносно невеличкій території на 3 році повномасштабки, не спланував (забив на) централізоване вирішення проблеми енергонезалежності, а хоче, щоб клієнти це робили самостійно за допомогою генераторів????!!!! Це реально мєрзость, тіпи!
@GOODIDEACOMPANY2 ай бұрын
Про септик розкажемо, генератори це тимчасове рішення, бо як у всіх селах, бувають аварії на лінії, десь дерево провода завалило і тд. Що ви маєте на увазі централізоване вирішення проблеми, поставити накопичувальні акумулятори? сонячні панелі? Вітряки? Це все вплине на вартість квадратного метру, і всеодно не вирішить проблеми усіх мешканців.
@Павло_Ясінський2 ай бұрын
@@GOODIDEACOMPANY найпростіший варіант, зробити звукоізольовані генераторні з гібридними інверторами, із заздалегідь проведеними до ділянок комунікаціями, з можливістю встановити в них промислові генератори (з розрахунку на декілька ділянок). В цих генераторних варто було б передбачити встановлення (за бажанням мешканців цих ділянок), акумулюючих систем. Це б вирішило декілька проблем: - надмірний шум від роботи генераторів на кожній ділянці; - доступ до генераторних персоналом обслуговуючої компанії; - можливий апгрейд генераторної акумулятормаи до бажаного рівня через спільнокошт; - можливу централізовану закупку за гуртовими цінами акумуляторів; - по завершенні війни та вирішенні проблеми зі стабільним електрозабезпеченням, централізовано "здихатись" неактуального обладнання. Щодо сонячних панелей, то вважаю, що після умовного 2020, проектувати і будувати житло в нашій країні без встановлених сонячних панелей, це як слухати і дивитись російський контент, чи розмовляти російською мовою - моветон. Щодо ціни. Для людей, які готові платити 2000, додаткових 200-300 суттєво ні на що не вплинуть. Просто уявіть, як біля кожного котеджу буде стояти генератор, і шарашити 4 години (поки не буде світла). Тоді ті, хто заплатив 2000 будуть шкодувати, що віддали такі кошти, щоб жити в лісі працюючих генераторів.
@GOODIDEACOMPANY2 ай бұрын
З однієї сторони я з вами згоден, а з іншої, маючи досвід співпраці з обслуговуючими компаніями і Осбб, те що загальне те нічиє. Це як встановити басейн і декілька сусідів, і заставити їх платити порівну, і вони почнуть рахувати хто користувався ним більше, і після цього залишиться брудна чаша басейну. Одне рішення, це коли забудовник бере на себе влаштування генератора або акумуляторів накопичувальних, а потім продає по завищеному тарифу користувачам, для того щоб відбити вартість обладнання і хочаб покривати амортизаційні витрати. Це утопія. Тому наврядче хтось захоче таке зробити. Ви порахуйте в цифрах інвестиції в таке обладнання, і зрозумієте що це непідйомні кошти. При тому що наразі забудовник будує за власний кошт.