У дитини істерика. Як реагувати на істерику, щоб навчити дитину справлятися з такими станами.

  Рет қаралды 103,259

Марія Сичинська

Марія Сичинська

Күн бұрын

Пікірлер: 315
@ВикторияСветова
@ВикторияСветова 3 ай бұрын
Я запитала у своєї 5-річної дитини: як мені реагувати на твою істерику? Адже мені в такі моменти також дуже неприємно і я почуваюся роздратованою. На що отримала відповідь: просто будь поруч і нічого не говори, і ні з ким про мене не говори і я швидше заспокоюсь.
@user-korytsyaa
@user-korytsyaa 5 ай бұрын
усі розповідають, як допомогти дитині, але ніхто не розповідає, як допомогти самій собі мамі в момент істерики: «мама не дає», «мама знову не так реагує»… а хтось скаже нарешті, що мама не робот, і теж не може давити в собі ці емоції? чи роздратування і нервозність мами в момент істерики - це не емоція? зараз мама в собі це роздратування подавить, щоб опуститися на рівень дитини, а завтра воно вибухне вдвічі сильніше.
@Dana.L.
@Dana.L. 5 ай бұрын
Отож ось ці " контейнірованіє емоцій " дітей тошнить від психологов цих. Одне те й саме. Самий агресивний вік не у дошкільнят, а у підлітків. Так собі експерт.
@ChesterSpirit
@ChesterSpirit 4 ай бұрын
@@Dana.L. Я сподіваюсь, ви є більш досвідченим експертом і зможете чітко і послідовно розповісти свій підхід і практику.
@O-lek-sa
@O-lek-sa 4 ай бұрын
Виховання дитини - це не просто. Мене більше нудить від тієї бравади, яка панує в суспільстві, що "діти це прекрасно і це купа щастя". Не слід замовчувати і складні моменти, і краще сказати як це відповідально і не всім під силу. Щоб люди готувалися в правильному напрямку перед тим як гратися піпісками. Читали книжок, слухали актуальну інформацію і налаштовувалися на те, що щоб здобути оте щастя, треба чимало вкласти. Бо зараз є міф, що батьківство це доступно кожному. А потім плодять моральних калік, які і складають наше суспільство. Я вважаю що для батьківства мають бути державні безкоштовні курси, які ведуть супер професіонали, які можуть зацікавити навчанням навіть найбільш тупі верстви населення.
@TetianaKyrylchuchka
@TetianaKyrylchuchka 4 ай бұрын
Безкоштовні курси виховання дітей - Біблія та християнське спілкування​@@O-lek-sa
@yanastehina
@yanastehina 4 ай бұрын
Ну так а хто дорослий: мама чи дитина?
@valentynatys4926
@valentynatys4926 Жыл бұрын
Дякую за поради! Нажаль, ми " дорослі" не навчені справлятись зі своїми емоціями ,а зобовязані допомгти дитині
@МихельВікторія
@МихельВікторія 4 ай бұрын
Це точно
@anettalityahina99
@anettalityahina99 4 ай бұрын
Як добре , що існує можливість навчитись
@s.4e944
@s.4e944 Жыл бұрын
Треба працювати над собою, викорінювати радянську жорстокість, бо перше що спадає на думку при слові "істерика" це взяти ремінь. Час змінитися самим і змінити наступне покоління.
@НаталіяТкачук-ф8п
@НаталіяТкачук-ф8п 9 ай бұрын
Дуже слушний коментар, бо я ці дні тільки й хотіла налупити дитину .. хоча я категорично проти цього, але відчуваю що не можу впоратись
@ЮрийСавин-щ1к
@ЮрийСавин-щ1к 9 ай бұрын
Якщо є така реакція на "істерику" дитини, то дійсно є що викоринювати у дорослого
@anastasiiashchepa1623
@anastasiiashchepa1623 Жыл бұрын
Дякую за відео! Я ще помітила, що істерики частіше трапляются коли дитина невиспана, голодна, тобто базові проблеми не закриті.
@lilian_digital_art
@lilian_digital_art 5 ай бұрын
Читаю зараз Ваш комент, хоч пройшло рік від написання. Хочу доєднатись до Вашої думки, в більшості випадках саме так і є, коли не закриті базові потреби, тому треба грати на випередження
@alokym86
@alokym86 5 ай бұрын
Ну так і в дорослих же те саме. Як голодний, то все на світі дратує. А поїв, і світ став такий добрий до тебе.
@lilian_digital_art
@lilian_digital_art 5 ай бұрын
@@alokym86 це правда)
@ninamoroz2210
@ninamoroz2210 4 ай бұрын
Я бабуся, на ,,,100% згідно з Вами, нашій дитини,1,7, коли не порушується розпорядок дня, наїдджена,виспана, - золота дитина. ❤
@ІринаПанасюк-с7у
@ІринаПанасюк-с7у Жыл бұрын
Проходила курс по дитячих істериках, коли дитині було 1,8. Зараз їй 3,8. І це найкраща інвестиція у майбутнє моєї дитини! Дякую за такі відео, які поновлюють набуті знання в курсі ❤
@valeriiasmilevska9168
@valeriiasmilevska9168 Жыл бұрын
Я теж брала цей курс, дуже задоволена і треба би ще раз прослухати!
@Zebrenya
@Zebrenya Жыл бұрын
І я! Дуже задоволена
@happyg3337
@happyg3337 Жыл бұрын
А що за курс?
@vitaliiamazur9254
@vitaliiamazur9254 Жыл бұрын
а що за курс?
@Ілончик27
@Ілончик27 Жыл бұрын
@@Zebrenyaщо за курс?
@tanyak2877
@tanyak2877 Жыл бұрын
Дякую за поради і особлива подяка за україномовний контент ❤
@АнастасияПроскока
@АнастасияПроскока 2 ай бұрын
Допомогла порада??
@ІваннаЮнко
@ІваннаЮнко 4 ай бұрын
Чудовий український контент! Я вихователь і черпаю у Вас корисну інформацію, дякую.
@andrijstorozenko5631
@andrijstorozenko5631 8 ай бұрын
Я ось прочитав неймовірно важливу інформацію про те, як дітей виховують. Дитина від народження любить своїх батьків, і основна мета їхнього життя, приносити їм задоволення, тож для цього вони мають зрозуміти, що батьки насправді хочуть. І те що від них вимагають батьки, будує їх життєвий план. Виходить ось що, щоб не втратити любов і захист батьків, дитина слухається, і робить що їй кажуть. І тут знаходиться на вагах, з однієї сторони, бажання батьків, і прагнення дитини задовольнити їх, задля отримання любові і захисту в замін. А з іншої сторони терезів, знаходяться внутрішні бажання і прагнення самої дитини. І якщо два цих бажання, не збігаються, то починається істерика, бунт. Все залежить від того, яка сторона переважує, якщо бажання задовольнити батьківські бажання, то з іншої сторони терезів, дитина буде, стриманою, мовчазною, пасивною. Всі свої бажання і агресію спрямовує всередину тому, що вона відчуває безсилля перед батьками і може лише під їхнім тиском щось утнути з собою, а це мовчати, бурчати, поводитись неадекватно. І ось така поведінка, породжує план життя дитини далі. Батьки на це відповідно реагують і йде як м'ячик в пінг понг. Батьки думають, що дитина пасивна, прямо чуть не відстала, а дитина стримує зло всередині на батьківські заборони. І виходить, що вони один одного не розуміють. Коли терези врівноважені, або трохи переважає дитячі бажання. Батьки намагаються шукати правильний підхід, розуміючи і приймаючи бажання дитини. І ось що цікаво, в кінці, найважливішим чинником вільного розвитку дитини являється вміння прислухатись до своїх бажань, розуміти що вона хоче і робити це, не дивлячись на те, що багато хто проти цього. Це її бажання, її досвід і вона отримає той результат, який запланувала.
@annille5821
@annille5821 Жыл бұрын
дуже цікаво. Це перше відео яке дивлюся на Вашому каналі й сподобалося з перших ж секунд - без довгих вступів, "привіт друзі, хочу щоб ви поставили лайки" і таке інше - чітко та по суті. Дякую!
@t.pinxit4921
@t.pinxit4921 2 ай бұрын
Ніколи не було істерик у моїх дітей. Дивно було спостерігати за істерикою сусідських. Особливо, як дитина падала і молотила ногами по підлозі. Мати не могла впоратися. Не допомагали ні умовляння, ні погрози. Тільки ігнор подіяв. Вона собі займалася своїми справами. Ходила поруч, а малий верещав до хрипоти. На моє питання - як вона може бути такою байдужою - відповіла, що почитала Спока. Він пише, що істерики, то є нормально. У Наполеона наприклад, істерика тривала до пів години.)) Головне - не звертати уваги і дитина поступово заспокоїться.
@anastasiiapozdniakova9541
@anastasiiapozdniakova9541 Жыл бұрын
Дякую за такі цінні поради українською мовою!
@Катерина-л6и9ю
@Катерина-л6и9ю Жыл бұрын
Як добре, що ви є, пані Маріє❤️ ваша просвітницька робота безцінна🤗 Рятуєте водночас психіку дітей та батьків! Дякую))))
@David_Liu93
@David_Liu93 5 ай бұрын
Дякую за поради, але мені здається якщо розглядається така широка тема, варто вказувати про який саме вік ідеться. Бо реакція батьків на істерику дитини 2 років чи 6 років напевно різна
@ОксанаЛысенко-ы4м
@ОксанаЛысенко-ы4м 3 ай бұрын
Дякую за нагадування. Перше правило - прийняти емоції! Це працює 💯 Мені вдалося справитися з істериками в магазині. Була умова ,якщо істерика в магазині -ми відразу виходимо. Якщо ДОТРИМУВАТИСЯ цієї домовленості, істерик не буде.
@ТатьянаГолуб-ф7я
@ТатьянаГолуб-ф7я 21 күн бұрын
Дякую, пані Марія!
@Nadiia-mo8ju
@Nadiia-mo8ju 9 ай бұрын
Так і не зрозуміла що саме потрібно зробити. Дати прожити дитині емоції говорячі їй що вона злиться, якось не допомагає зупинити крики... Раніше допомогали обійми, але тепер і це не допомагає, бо дитина зрозуміла що обійми не змінять моє рішення, а щось там їй говорити про емоції то без сенсу бо дитина не слухає слова 😢
@nataliialytvynenko2774
@nataliialytvynenko2774 7 ай бұрын
Це вам так здається, вона вас чує ,що ви кажете ,вона баче як ви реагуєте..
@sadovnycha1
@sadovnycha1 5 ай бұрын
Моїй дитині 2 роки і коли істерика трапляється, я з нею говорю, проговорюю її емоції, кажу, що я її розумію, що я її люблю. Вона слухає і заспокоюється. Звісно , не моментально, треба повторити, дитина відчує ваш спокій і співчуття. Не можна знецінювати емоції дитини, тобто не можна казати щось типу «ти розчарована, АЛЕ таке життя».
@ОленаЛ-ц8л
@ОленаЛ-ц8л 5 ай бұрын
Повністю згодна. Немає конкретних порад, а ті шо є, протирічать одна одній.
@O-lek-sa
@O-lek-sa 4 ай бұрын
Надія, пробуйте ще. Згоден, що з відео досить складно зрозуміти, що саме робити. Я вам простіше скажу. Спочатку відкиньте образу на дитину - вона це робить не проти вас, вона не хоче вам поганого, її глючить! У вас же були вчинки імпульсивні про які шкодували? От у дітей те саме, тільки частіше. Це просто глюки, він сам не знає що з цим робити. Сядьте на рівень дитини, на присядки. Зверніться до неї "сонечко" або якось ще ласкаво. Важлива інтонація і щирість. Якщо дитина відчує "механіку" - нічого не вийде. Повірте в те, що скоро дитя вас почне чути. Скажіть "давай спочатку я обійму тебе і ми поговоримо". Простягніть руки. Якщо не йде, почекайте кілька секунд, повторіть те саме в синонімах. Скажіть що ви так хочете обійнятися, і ви розумієте, що зараз тобі прикро, важко, сумно. І те саме по колу, аж поки дитина не обвиє вас своїми ніжними ручками - це неперевершено, відчувати себе такою потрібною дитині людиною. Просто гладьте її по спинці і насолоджуйтеся перемогою. Я батько сина 4,5 років, мені часто доводиться виховувати його, щось забороняти, вимагати виконання завдань, обов'язків. Отже, бувають і істерики, і вчуся домовлятися з ним.
@dashamelnik2639
@dashamelnik2639 5 ай бұрын
Дитина в істериці не готова ні дивитись, ні слухати на батьків, не хоче обіймів😢тому не працює.
@dk13462
@dk13462 4 ай бұрын
Це дійсно важко переживати, коли хочеш допомогти дитині, стримуєш себе, щоб не сердитись, не кричати, щоб допомогти цій такій рідній людині, якій зараз чомусь так погано, а вона відштовхує, кричить, лютиться ще більше, відштовхує ще зліше. Сказати, що це дитина не така, це вона не готова, це з нею щось не так - це перекласти відповідальність з батьків на дитину. Невже _дитина_ має щось зробити, щоб батьки _змогли?_ То що ж ми можемо вдіяти? Спробувати ще. І ще. І ще! Доти, доки не побаче, почує, захоче обіймів. Оцим 'не готова дивитись/слухати/обіймати' дитина показує, що батькам треба спробувати ще раз, спробувати краще. Це не свідома відповідь дитини - це так працює її організм, в якому вирують емоції.
@dk13462
@dk13462 4 ай бұрын
6:30 - встановіть контакт, назвіть емоційний стан дитини, навіть покажіть трошки його (говоріть голосніше і швидше, ніж звичайно) рекомендую книжку 'Батьківство з опорою на прив'язаність' Д.Г'юз - там є приклади діалогів
@ОлександрРатушнюк-р3ч
@ОлександрРатушнюк-р3ч 4 ай бұрын
Мене бісить в цей момент реакція оточуючих - лізуть в чужі справи - так і нариваються на грубість
@O-lek-sa
@O-lek-sa 4 ай бұрын
Пробуйте ще. Спочатку відкиньте образу на дитину - вона це робить не проти вас, вона не хоче вам поганого, її глючить! У вас же були вчинки імпульсивні про які шкодували? От у дітей те саме, тільки частіше. Це просто глюки, він сам не знає що з цим робити. Сядьте на рівень дитини, на присядки. Зверніться до неї "сонечко" або якось ще ласкаво. Важлива інтонація і щирість. Якщо дитина відчує "механіку" - нічого не вийде. Повірте в те, що скоро дитя вас почне чути. Скажіть "давай спочатку я обійму тебе і ми поговоримо". Простягніть руки. Якщо не йде, почекайте кілька секунд, повторіть те саме в синонімах. Скажіть що ви так хочете обійнятися, і ви розумієте, що зараз тобі прикро, важко, сумно. І те саме по колу, аж поки дитина не обвиє вас своїми ніжними ручками - це неперевершено, відчувати себе такою потрібною дитині людиною. Просто гладьте її по спинці і насолоджуйтеся перемогою. Я батько сина 4,5 років, мені часто доводиться виховувати його, щось забороняти, вимагати виконання завдань, обов'язків. Отже, бувають і істерики, і вчуся домовлятися з ним.
@МихельВікторія
@МихельВікторія 4 ай бұрын
Погоджуюсь з вами, пробувала все що говориться у відео і дитина ні дивитися, ні слухати ні розуміє ще нічого бо йому 1,9, він просто робить те що не можна і в ще більшій формі і ще більше ніби на зло😢 І як заспокоїти дитину терміново, не хапати її на руки з яких вона виривається, якщо вона хоче вилітати на дорогу де їздять машини, як в такий момент встановити контакт як у неї в істериці очі просто закриті. І що робити коли він ще й так мало розуміє чому не можна і що він хоче? Але я все одно буду старатись, особливо працювати з собою, бо хочеться виховати психічно здорову дитину і зберегти психіку і собі🤪
@ИринаИльяшенко-ц4е
@ИринаИльяшенко-ц4е Жыл бұрын
Яка Ви прогресивна і талановита! Дуже дякую! Ви зробили мій день❤
@ValeriiaChornok
@ValeriiaChornok 5 ай бұрын
Це питання довіри. От я зараз розумію, що згадуючи минуле (а батькам дуже не подрьвлося, коли я зливалася: кричали, били, закривали на ключ в кімнаті, погрожували здати до дитбудинку), маємо : вони дізналися про моє заміжжя останніми, є відчуття очікування від мене батьками якогось свого ідеального варіанту дочки (і я все ж не відповідаю, а мої інтереси, смаки, бажання - в бан), та й, в принципі, контакту нема. Агресія тоді зробила нас з мамою двома дорослими чужими людьми, у нас навіть не було того, що ми робили разом (починаючи з ігр в дитинстві і закінчуючи чимось суттєвішим). Емоційний контакт в дитинстві - запорука здорових стосунків на всіх рівнях в подальшому. Всім любові і мирного неба!
@Yara-po2we
@Yara-po2we 5 ай бұрын
Мої батьки теж такі. Я в дитинстві не мала права не емоції. Та й зараз теж)))
@miamaria6242
@miamaria6242 4 ай бұрын
Плюсую, в мене так само було. Я відчувала що ми ніби граємо в різних командах, ворожих. Результат - з часом мама думає що все забулось, і все добре. Але воно нічого не добре, і тим паче не забулось. Так, підтримуємо родинні звʼязки, але довіри і розуміння в них немає. Це як глибока рана, яка взялась шрамом.
@olhadovhomud6288
@olhadovhomud6288 4 ай бұрын
Так само. Ми з мамою «чужі люди» і рідко зізвонюємось
@oksanastarko8708
@oksanastarko8708 Ай бұрын
В мене те саме. Тато ніколи не бив, то можу з ним про все поговорити. А мама била дуже жорстоко. Ніколи не разу від неї не чула, теплі ласкаві слова, що любить мене. Образа є до цих пір. В результаті, виросла не впевненою в собі, з думками, що в мене ніколи нічого не вийде. За щоб не бралась, ніколи не доводжу справ до кінця. Та купа різних комплексів, і саме страшне, що мені дуже важко виховувати дитину правильно без агресії, адже в мене в сім'ї була зовсім інша модель виховання
@ЛюдмилАлекса
@ЛюдмилАлекса Жыл бұрын
Дуже гарна " екологічна" лекція, дякую, ви робите велику справу, адже більшість батьків поводять себе абсолютно не правильно під час істерики!
@WurzelWasserPower
@WurzelWasserPower 7 ай бұрын
Дивлюся це відео, аби стати гарною підтримкою дитині в собі
@pany_harbuzyk
@pany_harbuzyk Жыл бұрын
Дякую за ваші відео. Чекаю з нетерпінням наступні теми. Ще було б цікаво послухати як вирішувати проблеми на дитячому майданчику. Також можливо ви б могли розповісти як діяти вчителям коли учені гіперактивні, зривють уроки, протестують на уроках, загалом як тримати здорову атмосферу на колективних уроках. Зараз дууже багато проблемних дітей, хотілося б почути поради від психолога, як з ними вправлятися і при цьому не нашкодити. Ще раз дякую🙏
@bogdanavilchynska8177
@bogdanavilchynska8177 Жыл бұрын
Дуже корисне відео. Дякую. Його б відправити подивитись у 90'і моїй родині)))
@BENJO1609
@BENJO1609 5 ай бұрын
Для дитини віком 2.5 роки - говорити, я розумію твої емоції - це не працює. Можливо, зловити її погляд, ще так. А взагалі, хочу покритикувати. 90% відео проте, що не слід робити і пояснення чому це не слід робити. Хотілось би почути більше конретних практичних порад, що і як робити, а не лекцію, яка не вирішує проблему. Назва ж відео про те, як реагувати на істерику, а насправді 90% інформації не стосуються заявленої теми.
@needlesssquirrel7592
@needlesssquirrel7592 4 ай бұрын
Це для того щоб купляли курс 😢
@OlhaRA
@OlhaRA 4 ай бұрын
Привчіть дитину просити її заспокоїти. І коли просить, беріть на руки і просто відволікайте. Потім запитайте в чому було питання, як його вирішити
@anklmv
@anklmv Жыл бұрын
В моєї дитини ніби істерик і немає, але зараз стало таааак важко (3,5 р) 😰. Все на зло: вибігти на дорогу, втікти так щоб я не бачила.. я і так вже сива в 33 р😂, а зараз просто виснажена, і почала здаватись перед дитиною - типу «роби, що хочеш». 😢 А недавно вирішила поговорити «по-дорослому»😅 а точніше мій крик душі- сказала, що «мені не потрібно, щоб вона була слухняна, ми завжди підтримаємо і любимо, але ми сильно хвилюємось, коли вона робить небезпечні речі, і що вона не може оцінити ризики, а ми можемо, тому тільки в ці випадки говоримо «стоп»» 😂 . Що скоро вона виросте і зможе сама оцінювати ризик і ми менше заборонятимемо.» Вона нічого звичайно не зрозуміла, сказала, що «сумна і образилась»😅. Не хочеться виховувати «слухняну дівчинку», яка буде боятись щось робити , а в голові батьківський голос говоритиме «не можна». Але виходить так, що вона постійно робить лише щось небезпечне і скажене 🥺. А я перетворилась в «відьму» (це зі слів моєї дочки😂)
@Di-ez3gh
@Di-ez3gh 10 ай бұрын
В мене така ж ситуація. Дуже вас розумію
@ОльгаИваненко-ш3к
@ОльгаИваненко-ш3к 9 ай бұрын
Тут проблема не в дитині. Втрачається авторитет і повага батьків в очах дитини не відразу, а поступово. Якось на семінарі ми спитали у психолога: чи можна коханням нашкодити дитині? Почули відповідь: можна! Нам не зрозуміти, в якому віці дитина починає все усвідомлювати, досить часто, маніпулювати дорослими. Ми не бачимо в цьому нічого поганого, бо "вона ж маленька". Так, дитина маленька, але вона вже особистість, з якою треба рахуватися. В цьому віці дитина набуває багато звичок, навичок, різні варіанти контактів з дорослими, дітьми. Спостерігаючи за оточенням, дитина несвідомо сканує і зовнішні прояви спілкування, і емоційні складові життя. Нічого не проходить повз її уваги, все відкладається свідомо чи несвідомо. Хочеться сказати дорослим, щоб не з'ясовували свої відносини на очах у діток, були одностайні в питаннях побуту, вимог, заохочень. Відноситися до маленької людини треба просто, без підлещування, без приниження її і не принижуватись самому. І як кажуть, у всьому треба бути не поряд з дитиною, а разом з нею.
@KatyaMoroz...
@KatyaMoroz... 5 ай бұрын
Це таких характер, у мене є даоюрідна сестра, мати її народила їй було 45, дитина була зовсім некерована з народження, мати боялась, що кудись втрапить. Але може повезло, вона з відзнакою закінчила школу, мати в школу її відвела, і потім на випускниц сходила. Все вирішує в житті сама, після школи стала підприємицею, все що її цікавить здобуває самостійно. Але спілкуватися важкою коли їй це не треба.
@ОленаЛ-ц8л
@ОленаЛ-ц8л 5 ай бұрын
Сходіть до психолога. Зараз завжди в штаті поліклінік, шкіл , дітсадків є психолог. Не бійтеся шукати допомогу не в інтернеті.
@O-lek-sa
@O-lek-sa 4 ай бұрын
Чому вам не хочеться слухняну дівчинку? Викиньте ці упередження, поки працює метод батога і пряника. Ми обіцяємо щось за певні вчинки, і винагороджуємо, повторюючи, за що. Якщо не справилася - санкції (позбавлення приємнощей: смаколики, мультики тощо, на певний час, зазвичай "до завтра"). Завтра нагадуємо, що сьогодні санкції зняті, і просимо більше на них не наражатися. Працює дуже класно. Комплекс "слухняної дівчинки" - це дурня. Дитина виросте і в неї буде більше і більше свободи, вона досягне всього чого захоче. А зараз поки що батіг і пряник, інакше буде чудовисько, яке взагалі вас сприймати за авторитет не буде. І по життю теж будуть проблеми, поки воно не навчить. А життя вчить дуже боляче, це не мама з татом.
@oksanamagyr8491
@oksanamagyr8491 Жыл бұрын
Дякую Вам велике за такі корисні відео для батьків!!❤
@ВалерияСтоянова-ъ5ъ
@ВалерияСтоянова-ъ5ъ 9 ай бұрын
Дякую за поради 🙏🏻❤️❤️❤️❤️
@annayilmaz32
@annayilmaz32 Жыл бұрын
В теорії все так просто виглядає, тільки в реальному житті більшість таких узагальнених порад не актуальні на жаль
@maria_sychynska
@maria_sychynska Жыл бұрын
"З таким настроєм слона не продаси" :(
@Таміла-е2ч
@Таміла-е2ч Жыл бұрын
​@@maria_sychynskaМаріє, заблокуйте тих, хто тут пропагує насилля в коментарях
@vladimirzaika3594
@vladimirzaika3594 7 ай бұрын
@@Таміла-е2ч а що таке насилля? Ну точно можна сказати що бити дітей не можна, фізичне насилля абсолютно заборонено, а от щодо іншого, де межа насильства?
@ОленаЛ-ц8л
@ОленаЛ-ц8л 5 ай бұрын
​@@maria_sychynskaце не коментатор продає слона, а ВИ. І невміння адекватно реагувати на критику показує, шо у вас купа комплексів. Вам треба до психолога. Бо так слона не продаси. Хіхі 😅 Вам вже смішно чи ще ні?
@glareO8O
@glareO8O 4 ай бұрын
​@mariз таким відношенням до аудиторії теж не продати слона... a_sychynska
@MsMangustma
@MsMangustma Жыл бұрын
Шикарне відео! Дуже дякую вам, ви супер!
@Ilona.Pakholok
@Ilona.Pakholok Жыл бұрын
Щиро дякую 🫶 ваше відео як заспокійливе для мами❤
@tralfvelga
@tralfvelga Жыл бұрын
Дякую за корисні знання! 👍 Дуже гарно і чітко розказуєте, примно слухати і легко сприймати 😊
@olenasavchuk13
@olenasavchuk13 Жыл бұрын
Дякую за відео! ❤️
@svitlana.besahafitness
@svitlana.besahafitness Жыл бұрын
Який чудовий канал! Марія, дякую вам за цінні поради❤
@anna-marialatchuk6792
@anna-marialatchuk6792 Жыл бұрын
Дякую за цінні поради. Саме так, і у мене було, всі подруги в кого старші дітки радили просто ігнорувати істерики. Я розуміла, що не хочу так, саме тому купила ваш курс і дуже задоволена. Істерики звісно нікуди не ділись, але моя реакція на них змінилась кардинально! Набагато легше з цим жити тепер. дякую за те, що ви робите! ❤
@ОленаЛ-ц8л
@ОленаЛ-ц8л 5 ай бұрын
Клас, заплатити гроші, аби навчитися спокійно ігнорувати дитячі істерики 😂😂😂 Краще куплю собі беруши у вуха і Адаптола пачку 😂😂😂
@anna-marialatchuk6792
@anna-marialatchuk6792 5 ай бұрын
@@ОленаЛ-ц8л ігнорувати істерику і вміти правильно на неї реагувати це кардинально різні речі. Втім, це ваше життя і ви в праві робити, як ви вважаєте ща потрібне. Я обираю заплати гроші за знання і зберегти свою психіку і психіку моєї дитини.
@olenaberezovska1648
@olenaberezovska1648 5 ай бұрын
Краще запобігти цій проблемі. Виховання дитини це відповідальна і складна робота❤
@irinairinaaa9502
@irinairinaaa9502 4 ай бұрын
Як? Дитина все одно 100500 разів стикнеться з тим, що не по її. Просто пізніше або раніше
@veronikahvozdyk5059
@veronikahvozdyk5059 5 ай бұрын
Дуже дякую за відео! ❤Дуже корисно, стисло, чітко, приємним голосом 🤗👍 Ще тільки я б порадила вкінці озвучити ще раз головні тези ЯК ТРЕБА РОБИТИ, щоб краще запам'ятати 😊
@hannapovydalo2955
@hannapovydalo2955 Жыл бұрын
Дякую 🌷
@katyapetrychenko9201
@katyapetrychenko9201 4 ай бұрын
Дякую за український контент
@НазарБодак-р6з
@НазарБодак-р6з 2 ай бұрын
Дякую за корисне відео. В кінці відео ви згадували про 3-денний практикум з розуміння дитини - буду вдячний за лінк.
@ДіанаКохно-б3щ
@ДіанаКохно-б3щ Жыл бұрын
Дякую, Маріє! Натжаль, не знайшла посилання на триденний практикум.
@НадеждаПоспелова-ш6щ
@НадеждаПоспелова-ш6щ 5 ай бұрын
Марія дякую Вам за хороше відео. Так усе вірно розповідаєте🎉 Саме так і повинні любячі батьки мати реакцію та доглядати за свіїм Чадом тому що це дієво. Успіхів вам з на каналі. Я випадково зайшла сюди..😂😊
@nirvanna7103
@nirvanna7103 5 ай бұрын
Розкажіть про продуктивну реакцію на випадок, коли інша дитина бʼє вашу дитину, як ту дитину зупинити
@lenaan.1099
@lenaan.1099 5 ай бұрын
Стати ПЕРЕД своєю дитиною і не дати її бити
@dimalozz
@dimalozz 5 ай бұрын
Газовим балончиком або ногою (жартую).. найкраще зупинити з допомогою його\її мами\тата, а до того часу відгородити свою дитину як правильно радять. Поступово вчити свою дитину не просто терпіти або тікати, а висловлювати що тобі не подобається у чужій поведінці щодо тебе. Деякі діти сприймають інших дітей і тварин як бездушні іграшки, які не мають почуттів і все стерплять, тож можна з ними експериментувати як завгодно: бити, сипати пісок в очі, тощо.. тож баиьки мають виховувати і вчитися як ставитись до інших, але і інші не повинні мовчати.
@АннаДрей
@АннаДрей 3 ай бұрын
Дуже корисне відео,дякую!!!!
@oksanaonyshchuk4013
@oksanaonyshchuk4013 Жыл бұрын
Дякую за дуже корисне відео! Поділіться, будь ласка, посиланням на триденний безкоштовний практикум, де йдеться про налагодження стосунків з дитиною, щоб вона відкрилась батькам🙏
@julietskibinuk5034
@julietskibinuk5034 Жыл бұрын
Дякую за відео,дитині 1,5, подивилась його вже правда після того як дала сісю. Наступного разу постараюсь знайти зоровий контакт
@solomiiachukha7003
@solomiiachukha7003 Жыл бұрын
Дякую за поради ! Я вже практикую деякі поради надані раніше . Це важко і треба багато часу щоб був результат ,але я його бачу .
@ЕленаКривонос-г7ъ
@ЕленаКривонос-г7ъ 5 ай бұрын
Дякую Марині! Трьохденний безкоштовний практикум про те, як допомогти дитині відкритися - його можна десь побачити? Чи всі ресурси платні?
@kateryna_deco
@kateryna_deco 2 ай бұрын
У мене поки що немає дітей, але дивлюся про всяк випадок. Бо вірю, що такого роду інформація допоможе в майбутньому)
@ninamoroz2210
@ninamoroz2210 4 ай бұрын
Дякую , розкажіть будь ласка про розпорядок дня дитини від 1,5 і далі років.❤ БлагоДарю.
@user-ke2on2ju8m
@user-ke2on2ju8m Жыл бұрын
Дякую за максимально корисний контент!
@gwengwen7065
@gwengwen7065 6 ай бұрын
Гарно дякую, Маріє❤
@АннаАпанович-у4г
@АннаАпанович-у4г 3 ай бұрын
Відео прям ТОП. Дякую за вашу роботу
@oksanabystrewskaya5426
@oksanabystrewskaya5426 Жыл бұрын
Дякую Вам! Дуже корисно!
@neverenough-g8m
@neverenough-g8m Жыл бұрын
Дякую за відео! ❤
@aleksandronisimov3827
@aleksandronisimov3827 Жыл бұрын
Дякую!
@ЮліяКушнір-е2к
@ЮліяКушнір-е2к 8 ай бұрын
Дякую за Ваш канал❤,рада зо знайшла Вас❤❤❤
@eugeniak8087
@eugeniak8087 Жыл бұрын
So happy for you!Your dreams come true ❤
@ІваннаЗітинюк
@ІваннаЗітинюк Жыл бұрын
Дякую, неймовірно цінне відео❤
@ВітаБендера
@ВітаБендера 11 ай бұрын
ти сама краща!!
@rs_killer1638
@rs_killer1638 8 ай бұрын
Дитині треба бути не тільки мамою,а перш за все найкращім другом.😊
@irad4426
@irad4426 Жыл бұрын
Дякую вам це дуже цінно
@mpolovenchenko
@mpolovenchenko 5 ай бұрын
Дякую Вам за пораду
@ЕкатеринаМагнета
@ЕкатеринаМагнета Жыл бұрын
Дякую вам!
@ТетянаЄрошенкова
@ТетянаЄрошенкова 4 ай бұрын
Дякую за розʼяснення. І є питання: якщо в сімʼї дві дитини, різниця 2 роки: що робити з меншою дитиною(3 роки)коли в старшої істерика? Дякую
@hannamuliv
@hannamuliv 4 ай бұрын
Дуже відгукується вся теорія, але скажу чесно, на практиці не завжди(в моєму випадку майде ніколи) не працює. Дитина в моменті істерики не просто не чує, що ти кажеш. Вона просто гризе, царапає, бʼє мене, втікає, верещить. Абсолютно ніяким чином не доходить ні інформація, яку я проговорюю, про якісь обійми чи тілесний контакт взагалі не йдеться. Лише через якісь хвилини, інколт десятки хвилин, вона трішки сама приходить в себе, і тоді вже йде до мене з конкретними проханнями обійнятись чи щось попити.
@olga7454
@olga7454 Жыл бұрын
Дякую! Дівчинці 2 роки 3 міс. Засинає вже давно з істерикою десь на 30 хв, а от нещодавно додались істерики іще під час того, коли треба кудись йти: не хоче виходити з дому, вимагає купання або малювати, коли ми зібрались на вулицю на площадку…в басейні в роздягальні не хоче ідти додому, істерить на підлозі валяється, коли з дому збираємось в басейн, то теж відмовляється ідти, запихувала з істерикою в машину, але купатися вона дуже любить і пірнати, я їй кажу «ідемо в басейн» , але її поглинула істерика, крик і вона не чує. У мене їде криша…здається, що може і неї якась патологія чи ще щось. А як без істерики, то нормальна розвинута дитина.
@user-ge4ok4hh2k
@user-ge4ok4hh2k Жыл бұрын
була приблизно в такому віці у психолога з таким запитом, вона мені порадила попереджувати дитину заздалегідь що буде відбуватись далі (план дій), з вечора на вушко також розповідати що чекає її зранку, в обід і т.д. Я не можу сказати що в один день все змінилось, ні. Але поступово такі істерики відійшли. І ще реально дитина змінилась при зміні режиму дня. Почали раніше вставати і раніше вкладатися і баагато істерик відійшло. Я розумію що всі діти різні, але мені хочеться обійняти всіх всіх батьків, бо це капець як складно(((
@olga7454
@olga7454 Жыл бұрын
@@user-ge4ok4hh2k дякую вам за чудовий коментар підтримки! У нас дійсно пізнє вкладання, бо працюємо до 19, а потім ще в басейн з дитиною чи в спортзал я іду, або чоловік, прогулянка з собакою. Донька засинає тільки тоді, коли поруч дуже тихо. Вночі часто російські обстріли, тому спимо зранку довше, коли є можливість, так і зміщується режим
@Di-ez3gh
@Di-ez3gh 10 ай бұрын
В мене таке було зі старшою донькою. Це був жах... Тепер інший жах : із молодшим сином🤪
@olga7454
@olga7454 10 ай бұрын
я щось десь чула, що одна дитина, якщо з поганим характером, то друга буде спокійніша, але мабуть ні, судячи з ваши слів. Нашій 2 роки 10 міс зараз і трохи вже легше стає з нею, я дурити людей дуже не люблю, але дитину доводиться дурити,щоб зранку зібрати в садок, розповідаю, що ідемо дивитись кролика і вона вилазить з-під столу, іде вдягатись. Але є ще багато нюансів, я від неї не на секунду не можу відвернутись, бо вона раз і тікає, поки я там десь на касі пораюсь чи біля авто. Дійсно трохи легше стає біля 3 років, вже можна розмовляти з нею. Терпіння вам!@@Di-ez3gh
@НаталияБобкова-й3в
@НаталияБобкова-й3в 5 ай бұрын
0​@@user-ge4ok4hh2k
@KatyaMoroz...
@KatyaMoroz... 5 ай бұрын
Дуже важливі питання.
@Volodymyr-h6b
@Volodymyr-h6b 5 ай бұрын
Відео починається з 05:00 не дякуйте.
@ІваннаЧорноконь
@ІваннаЧорноконь Жыл бұрын
Добрий вечір! Дякую, було пізнавально. Скиньте будь ласка посилення на практикум.
@llusya
@llusya 5 ай бұрын
Дякую за пораду!🙂🙂 красиво укладене волосся
@ОленаЛ-ц8л
@ОленаЛ-ц8л 5 ай бұрын
Неуместная укладка с распущенніми патлами, в данном случае. Всемк свое время и место
@ІваннаЮнко
@ІваннаЮнко 4 ай бұрын
​, геть з кацапською мовою.
@SurycatSamsung
@SurycatSamsung 4 ай бұрын
того не робити, те не можна, те не допоможе, а шо робити вона не знає. дякую за пораду
@ChesterSpirit
@ChesterSpirit 4 ай бұрын
А можна ви ще раз відео передивитесь більш уважно?
@SurycatSamsung
@SurycatSamsung 4 ай бұрын
Маячня. То передивлюйтесь скільки забажаєте)
@natashakotikova
@natashakotikova Жыл бұрын
дякую за поради. Вперше на вашому каналі. Тільки мені заважає музика на фоні? 🤔🙂
@s.4e944
@s.4e944 Жыл бұрын
Там є музика?
@halyachykailo1345
@halyachykailo1345 Жыл бұрын
@@s.4e944😂
@marynapats
@marynapats 9 ай бұрын
Хоч би самій зрозуміти що відбувається з дитиною, бо розпізнати емоції типу роздратування або злість, ображення або розчарування- як ну от як це в дитині побачити, бо дитяча істерика не відображає тонкоші.
@mariyalashun9008
@mariyalashun9008 4 ай бұрын
Істерики є у всіх дітей? - я згодна. Питання: чому моя мама і всі старші говорять, що раніше діти себе так не вели, істерик не було, не капризували так, і т д . ?
@anhelikadilai8622
@anhelikadilai8622 4 ай бұрын
Я сьогодні мамі задала те саме питання, на що вона відповіла «Бо ми вам не давали такого вибору. Не давали свободи. Як мама сказала, так і було».. 🤷‍♀️
@glareO8O
@glareO8O 4 ай бұрын
Pizdit
@RebekkaGerman
@RebekkaGerman 4 ай бұрын
Бо був такий козир як насилля. Вдарити принизити - це діє, зламати можна і це дуже зручно було.
@marin7387
@marin7387 7 ай бұрын
Теорія -це звісно добре,але було б круто побачити ,чи це працює в реальності. А якби щє були відео з життя..
@iananevmerzhytska5054
@iananevmerzhytska5054 3 ай бұрын
Коли істерика по причині заборони чогось. Вербальний контакт працює, обнімаю, говорю, заспокоюю, а потім дитина (4 роки) повертається до питання про заборонене і знову починається істерика.
@ТетянаНемишляева
@ТетянаНемишляева 4 ай бұрын
Якщо під час істерики руйнує цінне для мене ?
@vladka56
@vladka56 Жыл бұрын
Мій син (3,5 роки) коли кажеш йому будь що наперекір, тобто щось не можна, або *припини це робити* і тд, падає на підлогу і б'ється головою в підлогу, або ляскає себе долонями по голові... І, звісно, щоб він не робив собі боляче, то робили все, аби він не бився головою. Це в нього почалося ще десь з першого року життя, і бився доволі сильно, бо були синяки та ґулі на лобі. Я його поступово відвчила від цього. Зараз знову почалося😓 Краще б ногами лупився....😢
@МаріяПавленко-у4й
@МаріяПавленко-у4й 4 ай бұрын
В нас таке саме було. Звернулися до невролога дитячого, нам поставили діагноз розлад аутистичного спектру, і призначили консультацію дитячого психіатра, + заспокійливе по рецепту та купа інших рекомендацій. Після заспокійливого ситуація покращилась.
@СвітланаБобришева-х3э
@СвітланаБобришева-х3э 5 ай бұрын
Вітаю! Як отримати доступ до трьох денного курсу який згадується в відео?
@ibrag2012
@ibrag2012 Жыл бұрын
Так, злість → фрустрація, але вистачає пояснення (незалежно від складності події), напр.: це робити небезпечно: будеш це робити попозже; нам потрібні гроші на їжу: без їжі ми помремо; тощо.
@ОленаВишневська-у2у
@ОленаВишневська-у2у 5 ай бұрын
Наснаги Вам🙏🏼❤️‍🔥
@user-stopwararoundtheworld
@user-stopwararoundtheworld 5 ай бұрын
Це все чудово. А якщо у мами немає відпочинку взагалі напротязі 3 років. І дитини дві. І не має куди віддати дітей і немає родичів поряд взагалі, жодної людини, просто повністю самотня жінка. І діти навіть 10 хвилин не можуть побути у кімнаті самі, щоб не кричати, не сваритися і не бігти до мати з криками та істериками. 24/7 на протязі. 3 років як у пеклі. Коли мамі потрібна фізична допомога, але не має куди дітей віддати взагалі, садочки не беруть бо ще малі та не має місць. А ми за кордоном, щоб діти залишились живі, поверталися додому декілька разів і просто ще гірше було, бо ще з істериками сиділи у підвалах під вибухи . Що робити мамі, яка вигоріла так, що суїцидні нападки постійні, що самій жити не має сил? Як загнаний звір. У нас була велика і повна родина і щастя, але покидьки російські все знищили (хай їх країна горить у пеклі, свині підлі).
@ОленаЛ-ц8л
@ОленаЛ-ц8л 5 ай бұрын
Шукайте іншу країну, інше місто, де є садочки. Бо вдома війна, а за кордоном можуть взагалі відмовити у притулку, якщо часто додому їздите. І правильно зроблять Змінити місто в рамках країни реально. Заради дітей, вас зрозуміють. Прямо попросіть зробити запит і перевести вас де є вільні місця в садочках. Бо помрете і діти підуть в приймальні сім'ї.
@ОленаЛ-ц8л
@ОленаЛ-ц8л 5 ай бұрын
Шо, хтось з читачів має приїхати і вас за ручку привести до соціальної служби? Піднімайте сраку і йдіть до психолога. Це нормально, здивуються шо НЕ ходите, якщо у вас є проблеми. Попросіть перевести до іншого міста, меншого, де є місця в дітсадках. За вас це ніхто не зробить.
@kit_ta_divka
@kit_ta_divka 5 ай бұрын
@@ОленаЛ-ц8ла можна просто підтримати, хоч словом, а не давити і породжувати зверху ще й відчуття провини людині?! шо ви така злюща??
@kit_ta_divka
@kit_ta_divka 5 ай бұрын
тримайтесь, шукайте варіанти, вихід завжди є, треба шукати. в Україні багато безпечних місць також, закордоном також можна шукать українські ком‘юніті, у вайбер-чатах часто вони є. подумайте про плюси, у вас є двоє діток ❤
@testtest-jk4xq
@testtest-jk4xq 5 ай бұрын
А де ваш чоловік?
@Nature03-i2u
@Nature03-i2u Жыл бұрын
Дуууже заважає музика у відео.
@ВікторіяСадовська-т3м
@ВікторіяСадовська-т3м Жыл бұрын
От цікаво мама йде на роботу, а дитина б'ється в істериці. Все зрозуміло, що дитина хоче до мами. Але ж дитина не може постійно бути з мамою. О....да дитині 1.8 я тебе розумію на ....практиці дитина, ще більше буде плакати, тільки нагадай. До яких змін? Де чіткий алгоритм дій? Мало корисного, поговорила, поговорила ...і нічому не навчила.
@orysia.dibrova
@orysia.dibrova 5 ай бұрын
гарне відео
@ub-relax6800
@ub-relax6800 4 ай бұрын
Істерика моєї дитини викликає значно сильнішу і неконтрольовану істерику у мене. І ніякої дорослості 40 років мені не принесли.
@ЛіліяФеренц-к5п
@ЛіліяФеренц-к5п Ай бұрын
А де ці курси?
@МаргоКарен
@МаргоКарен Жыл бұрын
В мене син коли істерить чи навідь злиться сильно, хоче зробити мені боляче і в мене не завжди вистачає сили і терпіння щоб адекватно відреагувати. А ще в нього дуже великі особисті кордони і ми нехотячи і не завжди розуміючи частенько їх порушуєм.
@Olexandra29
@Olexandra29 5 ай бұрын
Можливо ви можете розказати, як навчити дитину (5 років) екологічно проявляти агресію. Дивилася доволі багато інформації про це, але на практиці не зовсім розумію як це. Дякую!
@taniatrutik4851
@taniatrutik4851 5 ай бұрын
Шукала різну інформацію про ті істерики . І читала що мозок також росте і багато інформації ,і діти з тим не справляються і ще багато причин. А дійшла висновку,що вони ростуть на наших нервах і заспокоюються коли доводять до кипіння або взриву,а наша задача триматися.
@IrynaChef-um7wy
@IrynaChef-um7wy 4 ай бұрын
Розкажу як я справляюсь з істерикою дорослих. У дітей теж працює. Стоп. Якийсь рух. Уважно дивитись в очі. Можна підняти голос. А потім дуже спокійна розмова. І донести спокійно інформацію, яку треба донести.
@ЭльмазАблялимова-х7ы
@ЭльмазАблялимова-х7ы 4 ай бұрын
Дякую за поради! Але мені здається кожне відео про виховання дітей треба починати з дисклеймеру, що перед перегляданням дорослим треба звернутись до психолога😂 Бо багато кому самим треба розібратись зі своїми почуттями та істериками, і як же вони будуть допомогати дитині? У коментарях це видно, нажаль.
@ІринаШевченко-в2д
@ІринаШевченко-в2д 3 ай бұрын
Нажаль, ми " дорослі" не навчені справлятись зі своїми емоціями ,а зобовязані допомгти дитині
@rUSNI_PUZDA
@rUSNI_PUZDA 5 ай бұрын
5:50
@ЮляКоваль-т5й
@ЮляКоваль-т5й Жыл бұрын
В описі до відео немає посилання на курси чи 3-ох денний практикум як допомогти дитині відкритись.
@dimalozz
@dimalozz 5 ай бұрын
Вподобайка! Відчувається, що психологиня має власних дітей. Теорія це добре, але без практики це не те. То як стоматолог без зубів 😂
@bcego6pe
@bcego6pe 5 ай бұрын
вибачте а у вас є якась релевантна освіта чи диплом в області виховання дітей?
@Marichka_Motryuk
@Marichka_Motryuk Жыл бұрын
Добрий день. Як допомогти сину 5 років прожити злість та розчарування? Починає гримати дверима і йти геть і іншу кімнату. Я намагаюся проговорити його емоції та виразити його злість екологічно але це ще більше його дратує.
@maria_sychynska
@maria_sychynska Жыл бұрын
Загальні рекомендації я проговорила у відео, а більш детально розповідю в курсі sychynska.com/course-aggression/
@ОленаБут
@ОленаБут 8 ай бұрын
Дуже важко слухати разом з музикою
人是不能做到吗?#火影忍者 #家人  #佐助
00:20
火影忍者一家
Рет қаралды 20 МЛН
3 помилки, через які люди вас знецінюють.
30:57
Марина Романенко
Рет қаралды 120 М.
Як сформувати правильну самооцінку у дитини?
30:08
Марина Романенко
Рет қаралды 94 М.
Як вкласти дитину спати? Найефективніші методики.
19:12
Діти, підлітки та ґаджети. Здорова взаємодія.
12:37
Марія Сичинська
Рет қаралды 20 М.
人是不能做到吗?#火影忍者 #家人  #佐助
00:20
火影忍者一家
Рет қаралды 20 МЛН