Рет қаралды 417
З початку війни у 2014-му ми чимало нового дізналися про тактику та медицину від іноземців, які приїжджали тренувати наших бійців. Але сьогодні іноземці приїжджають уже не стільки вчити, скільки вчитися у нас. Адже на сьогодні українці мають найкращий досвід ведення бойових дій у світі. Причому, ми вміємо протистояти в рази сильнішому противнику на рівних.
Що можуть нас навчити іноземні бойові медики, які не працювали під шквальним артилерійським вогнем, без підтримки з повітря і без оперативної евакуації? Про "золоту годину", протягом якої треба доставити бійця у госпіталь (на гелікоптері:)? У нас часто буває і 5 і 8 годин до медзакладу і наш транспорт це, в кращому випадку, пікап або квадроцикл.
Тому ми й часто вчимо бійців того, що іноземні інструктори вважають "небезпечним", наприклад переміщення та конверсію турнікета. І робиться це для того, щоб при довгому очікуванні, врятувати кінцівку бійцю, на яку було накладено турнікет. Адже в полі, під стресом, турнікети часто луплять не розібравшись чи є там масивна кровотеча чи ні.
На сьогодні наші бойові медики найкращі у світі, і цей досвід потрібно передавати і поширювати. Не слідувати сліпо "стандартам НАТО", а вмикати здоровий глузд і додавати наш успішний місцевий досвід. Потрібно більше часу для навчань і більше матеріальної бази. Адже цього дуже сильно не вистачає в Силах оборони.
Саме цим і займаються Бойові Бджоли - проводять курси з тактичної медицини та закуповують для навчань все необхідне: навчальні турнікети, бандажі, манекени та багато іншого.
Герої потрібні нам живі!
Задонатити на проведення курсів з такмеду для військових: send.monobank....
#БойовіБджоли #такмед #тактика #медицина #ЗСУ #НГУ #навчання