Цікаве твердження що "ноу тіл в нашій країні не пішов", вибачте, але я б так не узагальнював. Не пішов у того хто не хотів..
@Anatoliyovich134 күн бұрын
Скільки у господарстві за рік опадів випадає?
@growhow_media4 күн бұрын
У період активної вегетації 280-300... в найкращі часи до 500 за рік це у першому відео прямо за посиланням kzbin.info/www/bejne/poW6mXZoedyEnc0si=R_neWqRj6nnq5Xem&t=198
@ВадимЛенга-в4е2 күн бұрын
Да...є такі хазяї пшениця постійно за 100. А ріпак за 60. Струки кукурудз по пів кіло
@growhow_mediaКүн бұрын
та не постійно за 100, в першій частині казали за врожайність цього року, геть і близько не рядом ), як і ріпак
@ГаннаМороз-о8щ3 күн бұрын
СЗУ висівала через 7, 5 см.
@sashab23733 күн бұрын
в мзурі такий самий сошник для зернових
@growhow_media2 күн бұрын
На пару см вужчий, з ним і було порівняння
@yaroslaw833 күн бұрын
Це сама крута реклама сiвалцi! 👍
@MGOGOR13 күн бұрын
,,,,Або після зернових сієте гірчицю на седират і не тратите солярку і ресурс техніки з тим рихленням. жертви реклами й маркетингу.
@growhow_media3 күн бұрын
А цього року сидерати в центральній Україні змогли вирости в принципі? А так гірчиця - рулить! Пошукайте на каналі відео про кукурудзу де пів поля після гірчиці, а половина без сидерату. kzbin.info/www/bejne/n5nZhpaOgpp9p6c
@Danil_Ukrainets2 күн бұрын
Скажіть як ту гірчицю без вологи посіяти? Той рік посіяв зразу після пшениці і ячменю, так вона зійшла, бо під дощ попала, тоді місяць жара +40 і вона майже засохла, а десь у жовтні відросла і за зеленіла, тоді коли вже пішов обробіток. Особо там маси не було ніякої, а вологу витягнула, гроші на посів, насіння. Спірне питання ці сидерати, якщо це південно-східніше Вінниці.
@MGOGOR12 күн бұрын
@@Danil_Ukrainets Кожен пристосовується до своїх умов. за 7 років вирощування найкращий результат по зеленій массі був цього спекотного року. Сіяно було 18 липня по житу, врожай жита 55ц. пожнивних решток було стільки що січкарня джондіра ледь справлялась бо загущені посіви були. сіяв вперше. здисковано було в той же день розсипана гірчиця румом 30кг на га, 100 кг карбаміду на 200л води оприскана вечором і зранку зашурхалось дисковою мілесенько. гірчиця густа й по груди. залишив під обмолот але морози в жовтні сформоване зерно знищили не давши дійти як гірчиці так і другого врожаю сої. гірчиця сіяна на 2 тижні раніше змолочена на зерно. всі інші поля без карбаміду результат як і у Вас мала, щупла без листової маси. змерзшу залишив на снігозатримання і здискується навесні. результат теж чудовий. так робив торік. вологи зберігається більше і врожайність сої була при однакових умовах на 20+% більше. мусимо експерементувати в нових реаліях цін і погоди.
@growhow_media2 күн бұрын
@@Danil_Ukrainets ну так по факту центр вже другий сезон без сидератів... бо просто не можуть вирости
@Спокійний-и1и3 күн бұрын
Ноу тіл не пішов тому що сусід плугом зорає всі межі
@ОлександрСербул-г6б13 сағат бұрын
Багато тексту у ,,чесного".Не дає слово і перебиває співбесідника.
@іванпетренко-ц5ч3 күн бұрын
Без обробітку грунту? Тоді текст доповідача редагуйте пбо локшину з вух глядачів зніміть😂😂😂
@growhow_media3 күн бұрын
а чому так категорично? Основний меседж цього випуску і полягає в посіві без обробітку анкерним сошником, і його передумови. Чітко сказано, поле без найменшого обробітку, навіть стерньового. В попередній частині, говорили і показували посіви дисковими сошниками по обробленому полю. чи врожайність 7-8 тон за умов недостатньої кількості вологи не показник?