Здравствуй! Как первые впечатления от детектора? И как с железом боришся ! Благодарю за ответ!
@СергейМ-й2м Жыл бұрын
Привет,поздравляю с приобретением 900го и открытием сезона.
@D_4_K Жыл бұрын
Вітаю, дякую друже!
@ПізнавальнаАрхеологія Жыл бұрын
Вітаю пане камраде! З поверненням. Також вже другий рік частенько копаю по Русі, але у себе в селі на городах. Село стоїть прямо на поселенні. Не знаю, коли вдасться кудись поїхати, зараз це більше небезпечно, ніж беспечно. Тому і копаю на городах. Вітаю із Ноксом 900, моя часткова мрія також, хоча і з 800 досить непогано. Підарасів ми однозначно переможемо, дякую за чудову українську мову. Лайк!
@D_4_K Жыл бұрын
Вітаю друже! Радий що стара школа в строю. А в якій області село знаходиться? Я до війні 800 продав, знав що майнлаб буде випускати новинки тому очікував але війна конкретно спаскудила все. Все ж таки, тепер є можливість трохи їздити, тому будемо на зв'язку. P.s я б не спішив міняти 800 на 900, в плані глибини і швидкості процесора різниці майже немає, лише зручна штанга і ергономіка краще, на цьому все.
@Kladoiskateli-Ukraina Жыл бұрын
В нас теж є такий свинцевий хрестик. Теж на поселені КР знайшли. Бодя знайшов і нам подарував, коли ми до Киева їздили копати з Іною-Копійчужкою.
@D_4_K Жыл бұрын
Цікаво те що вони дійсно не так часто потрапляють під катушку, якщо брати особисто мій досвід то на 40-50 звичайних 1-2 зі свинцю, а який Богдан? Часто в Києві буваєте?
@Kladoiskateli-Ukraina Жыл бұрын
@@D_4_K Бодя Кононенко із каналу "Крутые копатели" Ярік і Бодя копали разом. Ми до Києва двічі їздили копати. На камрад фест і просто в гості до Іни з каналу "Вперед у минуле"
@Kladoiskateli-Ukraina Жыл бұрын
@@D_4_K ось ці відео.. kzbin.info/www/bejne/j5jCl36Ca6tkiqs ....... kzbin.info/www/bejne/pKbaf4mLgLp8orc .......... kzbin.info/www/bejne/npjVcmpnds97acU
@D_4_K Жыл бұрын
@@Kladoiskateli-Ukraina дякую, подивився, круті експедиції! Я з Богданом і Іною не знайомий
@Kladoiskateli-Ukraina Жыл бұрын
@@D_4_K подивись їхні канали на ютюбі.. вони досить відомі Українські блогери з дуже крутими знахідками! "Крутые копаиели" та "Вперед у минуле" Бодя з Киэва, а Іна з Васильківського району.
@Kladoiskateli-Ukraina Жыл бұрын
Вітаю! Гарний вихід, гарні хрестики! Уявляю як це тяжко перший раз після зими..
@D_4_K Жыл бұрын
Дякую камраде, сам себе не впізнав, дихав під кінець дня як старий дід) треба частіше їздити
@loicmalakoff6728 Жыл бұрын
Très bel endroit pour se faire plaisir et des objets vraiment très intéressants 🤝🤝🤝
@D_4_K Жыл бұрын
дякую друже
@vnua6779 Жыл бұрын
Привіт! Як відчуття з новим прибором? Нема сумнівів, що краще б взяв мантікору? А то я тоже з 900, то часто запитують, чи не жалкую Особисто я не жалкую))
@D_4_K Жыл бұрын
Привіт, я особисто дуже задоволений, по глибині мені здається різниці немає порівнюючи з 800, але зручність и поліпшена ергономіка дают дуже великий бонус, тому я вважаю що супер але напевно якщо б я 800 не продав ще до війни то сенсу міняти особливо не бачу.
@ОлегОлег-я2ч Жыл бұрын
За солов’їну 👍👍👍🇺🇦
@D_4_K Жыл бұрын
Десь може суржик проскакувати буде, то не ображайтесь )
@MonetosikKopUA Жыл бұрын
Привіт 👋 Гарний результат 👍👍👍
@D_4_K Жыл бұрын
Вітаю, дякую!
@ВиталийМакаров-м7я3 ай бұрын
В якій обл копаєете?
@olegnikolaev007 Жыл бұрын
Вдалий коп . Лайк Пiдписка !
@D_4_K Жыл бұрын
Дякую! вітаю в нашій невеличкій спільноті
@ОлегОлег-я2ч Жыл бұрын
Доброго вечора , підписка ☝️👍🏻
@D_4_K Жыл бұрын
Доброго вечора, вітаю на каналі)
@andreyfront Жыл бұрын
Отлично покопали, поздравляю! Скажите по 900-му, как он по сравнению с 800-м, глубина, скорость, озвучка - круче или тоже самое?
@D_4_K Жыл бұрын
Дякую, як власник 800 в минулому я би не радив переходити з 800 на 900, різниці а пошукових можливостях взагалі немає, все що бачить 900 так же впевнено бачить і 800. Різниця тільки в зручності конструкції штанги/підлокотника і покращена ергономіка.
@СергейМ-й2м Жыл бұрын
@@D_4_K жаль что нет большой разницы ,я с мантикорой после 800го ощутил колоссальную разницу по дискриму.А по глубине примирено как 800й с 15й катушкой только рука не отваливается из за лишнего веса прибора.
@D_4_K Жыл бұрын
@@СергейМ-й2м мантікору ще в живу не бачив, цікаво було б подивитись на цей прилад в реальних умовах
@andreyfront Жыл бұрын
@@СергейМ-й2м я свою мантикору через неделю назад отнес диллеру, разделение и мелочь там на высоте а глубина там даже ниже 800-го. Плотно юзал Мантикору с утра до вечера, настройки пробовал со всего Ютуба и от друзей. Что самое ибидное в Мантикоре, так это реакция на яму на всех металлах черным тоном с вди на чуйке от 20-и выше... Аккумулятор на автоподсветке и без вибро и т.д., садился за 6-7 часов, потом зарядка тоже 6-7 часов)
@СергейМ-й2м Жыл бұрын
@@andreyfront Однозначно бракованный попался ,вчера ходил 8 часов с включенной подсветкой заряд батареи в конце копа показал половину,хожу с чуйкой 28-33 постоянно ,на яму реакции нет.Проводил тест с ауреусом на 30см -видит чётко на чернозёме программа для высокопроводящих целей скорость 2 чуй-ка 33.Деус 2 еле видел на максимальных настройка на скорости1,5
@Kladoiskateli-Ukraina Жыл бұрын
Мене також дуже цікавить, за які такі кошти, вони купували різного роду дрібні прикраси, ножі, посуд та інше..? За гривні? Або всежтаки в них були якісь дрібні кошти!? Може вони жили комунами? Кожне поселеня як комуна, і все у тій комуні було спільне.. закуповували на ярмарках все необхідне для усієї комуни, шляхом обміну власної продукції на все те, що потрібно.. а гривні це вже у заміжньої комуни могли бути..
@D_4_K Жыл бұрын
Це зазвичай був звичайний бартер, тобто в формі грошей могло бути що завгодно, як і черняхи в торгівлі з іншими народами ( наприклад Римськими провінціями ) взамін своїх товарів отримували денарії або інші прикраси.
@Kladoiskateli-Ukraina Жыл бұрын
@@D_4_K ну наприклад, у мене є коза, а втебе хрестики, то скільки ти мені даш хрестиків за мою козу? І навіщо мені так багато хрестиків? Блін.. в такому випадку, схоже, що хрестики, це і були того часу дрібні гроші..
@D_4_K Жыл бұрын
@@Kladoiskateli-Ukraina так можна не козу продати а молоко) В плані хрестиків як грошової одиниці дуже сильно сумніваюсь в ранньому середньовіччі було багато більш зручних аналогів, від дангів/ординськіх монет /монет Візантії до наших рідних срібників/гривень
@Kladoiskateli-Ukraina Жыл бұрын
@@D_4_K якщо подивешся перше аідео, ссилку я тобі дав, то я там знайшов на поселені КР монету Золотої Орди.
@Kladoiskateli-Ukraina Жыл бұрын
@@D_4_K Богдан дуже здивувався, бо особисто він жодного разу такої не знаходив..
@Kladoiskateli-Ukraina Жыл бұрын
16:00 то могла бути луниця!
@D_4_K Жыл бұрын
Так, згоден, але якщо придивитись ближче все ж таки більше схожий на кіготь, але нажаль все одно річ з втратами(.
@Filmeckin Жыл бұрын
Емае на первых секундах видео сразу слава украине вы так чтоли воспитаны , толи вы так нас дразнте 😂😂😂
@БАТЮШКАХАН Жыл бұрын
Значит , у какой-то поздней бедноты были какие-то бедняцкие свинцовые крестики , потому что у них не было кошты . А вот у жителей Киевской Руси , судя по таким шикарным крестикам , кошты ещё были . Интересно , а такие кошты часто находят , а ??? Ведь если теряли такие , практически ювелирной работы крестики , значит и теряли такие коштики , ведь логично . А если таких коштиков нет , значит , логично было бы относить эти крестики к соответствующему и подтверждаемому товарно - денежному периоду . Уверен , в местах нахождения таких крестиков камрады очень часто находили и соответствующие денежные средства . Жаль , мозг прошит историческим подлогом .
@D_4_K Жыл бұрын
Ну шикарних хрестиків на відео точно немає, все в основному дуже рядове і просте. А в плані оплати був товарний бартер, гроші а саме срібник/златники/ або гривні були виключно у дуже заможних людей.
@БАТЮШКАХАН Жыл бұрын
@@D_4_K Вот интересно , а откуда вам это известно ??? Что , в летописях , на которых основана историческая концепция , монах Нестор так и написал , что на протяжении столетий был бартер ??? А вот сребреники и златники были только у заможних ??? Там что , так и написано , или это вы придумали ??? Даже если и так , то у монаха Нестора была уж не такая и большая жизнь и возможность того , чтобы быть очевидцем и узнать то , что далеко от его монастыря происходило . Транспорт не ходил , телефонов и интернета не было . Вокруг поселений волки и медведи . Далеко ножками не пойдешь . А медь и олово на дороге не валяются . Их где-то закупать надо . Работа мастера , в том числе и кузнеца , и ювелира , да и скульптора по металлопластике и сегодня соответствующих ДЕНЕГ СТОИТ . А в прошлом так и подавно . Где деньги Киевской Руси ??? Почему вы считаете , что известные сребреники и златники , они именно по Киевской Руси . На них что , есть читаемые слова "Киев" или "Русь" , или может соответствующая дата стоит ??? Или может быть они попадаются пропорционально относимой к этому периоду металлопластике ???
@D_4_K Жыл бұрын
@@БАТЮШКАХАН ніхто не може з 100 % впевненістю сказати як воно було 300-500-700 років назад. Те що я транслюю це особисто моя думка виходячи з того що я бачу поєднуючи з матеріалом який періодично читаю. Стосовно срібників і златників можна бути впевненим що вони точно вироблялися на території Київської Русі так як символ тризуба( тоді він буд дещо модифікований) трапляється не тільки на них але в на багатьох інших предметах на поселеннях саме періоду розквіту Київської Русі.
@D_4_K Жыл бұрын
@@БАТЮШКАХАН а стосовно бартерної системи, тут не треба читати Нестора або інші джерела, це просто логічно, так як торгівля будувалася саме на бартерній системі. З Русі в Візантію і інші провінції везли янтар, хутра та інші вироби і міняли їх або на гроші або на "екзотику" яка в нас була недоступна. Це і є бартер.
@БАТЮШКАХАН Жыл бұрын
@@D_4_K На этих монетах хорошо читается слово "Владимир" и "Ярославль" . И географически это в другом от современного Киева месте . Фразу "ВЛАДИМИР на СТОЛе" можно легко интерпретировать , как "СТОЛица во ВЛАДИМИРЕ". И действительно , в прошлом Владимир был столицей . А по новым сведениям , и Ярославль также , как "Ярославово дворище Великого Новгорода". То есть , по некоторым дошедшим писаниям , реальный Новгород , по мимо прочего и был в Ярославле . А Новгород и был столицей . А во вторых , на владимирском сребренике лик князя , под которым написано :"Святой Василий". И по новым сведениям , это прадед Ивана "Грозного" . Следовательно , такие монеты могли появиться только в конце 15 - го -- начале 16 - го вв . Ваши ролики смотрят и слушают гости и подписчики канала . И представьте себе , даже если вы в чём-то ошибаетесь , в силу того , что ваше сознание с самого раннего детства программировалось умышленной дезинформацией , то теперь эту "традицию" по непреднамеренному зомбированию доверчивых мозгов , ничего не подозревая , продолжаете уже вы сами .