Trasa: Brama Portowa, Dworcowa, plac Tobrucki, Nabrzeże Wieleckie, Nowa, św. Ducha. temp. 18 st C.
Пікірлер: 11
@elizaj99126 ай бұрын
Piekny Szczecin,, wspomnienia wracaja🇵🇱❤️
@johnjon78786 ай бұрын
Panie nagrywaj pan tak dalej 😊
@andrzejmigda29216 ай бұрын
chodziło się do szkoły na dworcowej ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI lata 70 te a na fontannie ganialiśmy się w berka to czasy podstawówki woda chłodziła bo robiła bryzę.
@teresaswiacka15226 ай бұрын
Remont trwa zbyt długo jak na miasto otwarte
@olamaja13656 ай бұрын
Lubię Pana filmiki, ale pomysł ścięcia drzew moim zdaniem jest fatalny, wrecz niedopuszczalny... Po pierwsze dlatego, że te drzewa nadają uroku Ratuszowi, a po drugie we wszech obecnej betonozie każde drzewo jest na wagę złota, tym samym ścinanie ich to zbrodnia ;)
@OkiemArkadiusza6 ай бұрын
To jest zawsze kompromis między widocznością zabytku a zachowaniem drzew :)
@AnguriaGurka-sm4do6 ай бұрын
Paskudnie! Szaro smutno jak w P R L U !
@ZeusWillBack6 ай бұрын
kim byl ten caly dworcow, ze na jego czesc w kazdym wiekszym miescie jest ulica?
@OkiemArkadiusza6 ай бұрын
Dworcow urodził się 19 grudnia 1917 w Kuriłowce na północ od Nowouzienska, w Rosji. W czasie II wojny światowej został powołany do służby w Armii Czerwonej. Brał udział w interwencji brytyjsko-radzieckiej w Iranie w 1941 roku. W maju 1942 brał udział w walkach o Charków. Został schwytany i osadzony w obozie pracy w Bergen w Norwegii. We współpracy z komunistami norweskimi zorganizował grupę oporu; sześciu jej członków zostało zabitych przez nazistów w 1944 roku. Po wojnie Dworcow zamieszkał w Ałtaju. Pracował na stanowisku szefa departamentu operacyjnego miejscowego komitetu ds. kas oszczędnościowych. Był także reporterem gazety „Stalinskaja Smiena”. W 1957 roku został członkiem KPZR. Czas wolny poświęcał twórczości literackiej. Jego najbardziej znanym utworem jest powieść Morie bjotsia o skały (ros. Море бьётся о скалы) z 1961 roku. Jej tematem jest okres spędzony w obozie jenieckim. Zmarł w 1985 roku.
@staszekgrzelak34986 ай бұрын
Tak samo zaslonieta jest Willa Lenza drzewami
@chevalnoir71646 ай бұрын
Witam. Krzystek to Gieniuś przy byłym koszalińskim Jedlińskim. Stary dworzec kolejowy rozebrany,nowy miał być do końca 2024r.,ale jak w marcu stanęło na budowie,tak stoi do dzisiaj, jak po Viagrze.Męka i udręka. To tak à propos postoju w pierwszej minucie.😅