Ви вигадали та втілили даже цікавий формат передачі 🔥
@godisawomannn2 жыл бұрын
Дуже цікавий формат, але правди про НУ «ОЮА» в цьому ролику рівно 5%. Та, це не проблема цієї програми, а проблема самого університету . Я закінчила юрку (так про неї кажуть в народі) пару років тому і знаю, що і як там відбувається насправді . Наприклад, ситуація з гуртожитками там дика, селять в гуртожиток тільки «обраних» та тих, хто домовився з деканом або з комендантом (розцінки в доларах якщо що і це не гарантує вам того, що наступного навчального року вам знайдеться місце в гуртожитку); викладачі і деякі деканати дуже корумповані ; існують «чорні списки» - для того, щоб на сесіях валити студентів зі стипендії; про відпочинок для всіх бажаючих студентів в затоці - повний цирк, а як поповнюється казна самоврядування теж дуже цікава річ, адже примусово-добровільно деканати вимагають купувати студентів квитки на різні заходи ( по типу місс академії і т.д.). А чого вартує підписка на газету «слово»… обов’язково (під список) і протягом всіх років навчання ви оплачуєте нікому не потрібну газету. Ой, це те що одразу згадалось)))) а в цілому непогана школа життя ця ваша академія і дійсно атмосфера там своєрідна )))) А найграндіозніше це те, що всіх студентів залучають до виборчої гонки (якщо на момент навчання випадає ківалову і його морській партії знову сунутись в мерію) , а саме : прибирання одеських дворів і фарбування дитячих майданчиків , обов’язкове голосування на цих виборах і все таке ) + всі студенти юрки знають, що таке склони і 7 станція фонтану )) цирк та й годі
@alm75352 жыл бұрын
Газета "Слово"))) - флешбеки. Відео ще не подивилась, але знала, що воно буде як і все в юрці - гарна обкладинка, а в середині гнила. Про гуртожиток - це 100%. Так, мені прийшлось заплатити декану 1тис $. І мене не поселили на 5му курсі, бо це ж ми ніби заново перепоступали)) Деякі викладачі змушували купувати їхні методички, але те не так часто було. Здати іспит, якщо добре підготуватись, можна. То можу сказати, що у моєму випадку отримати червоний диплом можна без хабарів. Але в цілому там відчуття приватного вузу, де Ківалов, то бог. І всі його слухаються смиренно. Немає громадянського суспільства. Сказали на склони, чи на антимайдан, то сказали.
@UA-in-heart-Lusyk Жыл бұрын
«легендарна Молодость» з інтер’єром 90-их - а це, український заклад?🤪
@maksikmaksiuta20862 жыл бұрын
Роз’яснення постанови №793 про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану» від 07.06.2022. Зміни передбачають лише інший підхід у виплаті додаткової винагороди, а не її скасування. Так, запроваджено норму виплати до 30 тис. гривень пропорційно часу служби в розрахунку на місяць, а також залежно від місця несення служби та району ведення бойових дій. Саме це дозволить застосувати справедливий підхід до оплати праці та усунути зрівнялівку, здійснювати виплати особовому складу залежно від складності виконуваних завдань. Для прикладу: ● В областях, не віднесених до районів ведення бойових дій, розмір виплати додаткової винагороди складе до 10 тис. гривень; ● В областях, визначених районами ведення бойових дій, розмір виплати додаткової винагороди буде до 30 тис. гривень; ● При виплаті збільшеної додаткової винагороди до 100 тис. гривень застосовуватиметься коефіцієнт залежно від безпосередньої участі у бойових діях, виконання бойових розпоряджень, місця несення служби, виконання інших завдань та заходів з національної безпеки та оборони. Показове застосування таких змін на прикладі розмірів виплат для окремих категорій працівників Національної поліції: інспектор-вибухотехнік: ● в районі де бойові дії не ведуться, дохід на місяць 23 300 грн, з яких 15 000 грн це грошове забезпечення, 8 300 грн - додаткова винагорода; ● в районі ведення бойових дій, дохід на місяць 101 600 грн, з яких 15 000 грн це грошове забезпечення, 86 600 грн - додаткова винагорода; поліцейський патрульної поліції: ● в районі де бойові дії не ведуться, дохід на місяць 21 800 грн, з яких 14 800 грн це грошове забезпечення, 7 000 грн - додаткова винагорода; ● в районі ведення бойових дій, дохід на місяць 50 100 грн, з яких 14 800 грн це грошове забезпечення, 35 300 грн - додаткова винагорода; На сьогодні, зміни не застосовуються до військовослужбовців ЗСУ. Такий підхід щодо пропорційної виплати додаткової винагороди буде застосовуватись для Національної гвардії України та Державної прикордонної служби, Національної поліції, а також осіб цивільного та начальницького складу цивільного захисту ДСНС. Держава надає цю підтримку в умовах надскладних економічних та соціальних викликів. Кожен військовий та поліцейський до своєї зарплатні отримує додаткову фінансову винагороду під час дії воєнного стану за вірність присязі та сумлінну службу народові України. Чому ця проблема замовчується ???? Це Наші захисники !!!! Як вони після цього повинні відноситися до держави ? Коли в них забрали а Депутатам підняли ЗП + премії ???
@НаташаГаврилюк-ю1ъ2 жыл бұрын
Супер відеоролики .
@dimasvetly57392 жыл бұрын
Кто за что а я за Путю
@us41322 жыл бұрын
Я там навчалась) Чому не розказали за все інше, вийшла б реклама у стилі розслідувань?)))
@ua63282 жыл бұрын
Всім привіт, я тут новий спонсор, Україна виграє! Слава Україні!