Управління рослинними рештками при різних системах обробітку

  Рет қаралды 630

Зелені Агро Рішення (AgroCare)

Зелені Агро Рішення (AgroCare)

Күн бұрын

Пікірлер: 5
@ИмяФамилия-ж4ю3ч
@ИмяФамилия-ж4ю3ч 5 күн бұрын
Привіт,рідка фракція з біогазового ферментатора немає ніякого неприємного сапаху,на рахунок гумусу з соломи або сидератів так підвищиться ,але набагато довже ніж з навозу.
@user_D-z8c
@user_D-z8c 8 күн бұрын
видео какое-то фантастическое получается. Практически весь ВВП страны состоит из агро сектора так как по факту больше ничего не осталось. Все сводят концы с концами выбирая те культуры которые могут принести наибольший заработок, а тут их начинают учить что вы неправильно живёте.... Вся эта зелёная повестка не имеет никакого смысла для Украины, здесь за 10 лет столько сожжено топлива, взорвано ракет и боеприпасов, уничтожено людей и разрушено городов что вся эта зелёная повестка выгляди как издевательство. И это все происходит на глазах всего мира которому нет никакого дела до этого, хотя все живут на этой планете и атмосфера у всех одна. Вместо того чтоб людство начало сокращать производство товаров - с целью уменьшения использования энергии, химической промышленности, металургии и т.д. оно выбрало путь обвинения во всех бедах фермеров и коров (которые много пукают). Вместо того чтоб к примеру делать автомобили которые будут служить по 30 лет (как это было с 80-х по средину 2000-х) сейчас они делают корыта которые через 3...5 лет разваливаются и при этом они полностью не ремонтопригодны. И цель чтоб за 30 лет ты как минимум сменил 10 авто и при этом на каждом углу тебе будут показывать рекламу что это все для сохранения экологии и заботы о окружающей среде. Это качается всего!!!! В 2000-е люди по 5 лет ходили с одним и тем-же мобильным телефоном, а сейчас не больше 2-х - при этом куда они потом выбрасывают его и аккумулятор? Это тоже забота о природе? Человек был и будет обычным лицемерным животным который преследует только свои интересы - это константа этого мира.
@ВикторГолубцов-и2г
@ВикторГолубцов-и2г 8 күн бұрын
Людина агресивний паразит на планеті , але ви частково маєте рацію , коли розумієш основи законів органічних умов розвитку , можливо пояснити усі процеси що відбувається . Війна теж слідство що залежить від дизбаланса умов накопичення енергії окремими патогенними паразитами . Це хвороба загального розвитку людства в окремій территоріі . Терапія вже може не спасти треба реанімація , ми усі залежні в одній живій планеті . В тема репортажу дуже важлива , хоча з деякими поглядами не згоден . Незалежно від нашого розуміння ми існуємо по єдинім законам розвитку .
@МиколаБиков-н6ы
@МиколаБиков-н6ы 7 күн бұрын
ви праві. країни ЄС живуть в своїх умовах, економічних можливостях та висталять їх до всіх хто хоче з ними працювати або постачають продукцію. Україні постачає 60 % експортованої продукції в країни ЄС, і вони вимагають дотримування їх правил. Вони будуть закручувати гайки по експорту, вимагаючи дотримування екологічних норм фермерами України.
@user_D-z8c
@user_D-z8c 7 күн бұрын
@@МиколаБиков-н6ы а у чому відмінність в технологіях? Так чи інакше пів Європи оре, хтось бавиться різними верті/міні/ноу/стріп тілами, хтось рихлення полюбляє. Все так само. Якщо говорити про використання хімії - або заборонити ввезеня в кріїну деякіх діючих речовин, або популяризувати інформацію щодо використання певних препаратів, на певних культурах, при певних умовах і знову, в певних концентраціях. Я розумію що в нас фермер не має чіткої сівозміни и вирощує те що більш прибутковіше - але в нас такі умови до виживання. В 2024 році усі масово посіяли сою - не вийшло (а якщо б вийшло - то все одно нічого хорошо з цього не вийшло.... трохи зарозумно завернув). На 2025 - озимини не багато, ріпаків не знаю скільки, а що навесні аграрії будуть сіяти? Хто наївся сої для тих або сонях, або кукурудза. Це я все вів до то того, що скоріш за все ринок знову буде перекошений у якийся бік. І це так само вплине негативно на ураїнських аграріїв, так і на рионк експорту в ту ж Європу. Це ще помножиться на незрозумілі погодно-кліматичні умови. Так що мені так і не зрозуміло що від українського збіжжя бажає отримати кінцевий покупець. Обмеження ГМО - міністерство нічого не робе щоб це виправити, обмеження пеіних діючих речовин у ЗЗР - так само ніякої зрозумілої політики нема.
Покривні та сидеральні культури на полях України.
2:02:37
Зелені Агро Рішення (AgroCare)
Рет қаралды 622
«Жат бауыр» телехикаясы І 26-бөлім
52:18
Qazaqstan TV / Қазақстан Ұлттық Арнасы
Рет қаралды 434 М.
요즘유행 찍는법
0:34
오마이비키 OMV
Рет қаралды 12 МЛН
ССЫЛКА НА ИГРУ В КОММЕНТАХ #shorts
0:36
Паша Осадчий
Рет қаралды 8 МЛН
Розвиток лісозахисних смуг як відповідь на кліматичні зміни
1:53:06
ПОЧВЕННАЯ ПИЩЕВАЯ СЕТЬ С АНДРЕЕМ СОБКАЛОВЫМ
2:51:20
Клуб Практиков Пермакультуры
Рет қаралды 1,3 М.
Як тепла зима впливає на стан озимини | Рекомендації аграріям
13:16
УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого
Рет қаралды 4 М.
Лекція 3. Динаміка формування врожаю пшениці
1:59:16
Той самий Ірландець
Рет қаралды 1,1 М.
«Древлянська» система органічного землеробства.
1:39:07
Зелені Агро Рішення (AgroCare)
Рет қаралды 339
«Жат бауыр» телехикаясы І 26-бөлім
52:18
Qazaqstan TV / Қазақстан Ұлттық Арнасы
Рет қаралды 434 М.