Дякую за хороші, змістовні і корисні уроки! При можливості і наявності часу, зробіть, будь ласка, відео про правила гри у волейбол.
@Huliuk_Sashko Жыл бұрын
Неймовірно корисна та цікава рубрика, але ловлю себе на думці, що було б ще дуже круто коли б була нарізка ігрових епізодів)Але розумію яких це зусиль та затрат часу вартує, тому дякую і на цьому!))
@MiroslawSawenko2 жыл бұрын
Дякую за роботу! Будь ласка, зробіть ролики про нюанси схеми 5-1. Дякую.
@КостяПешков-б5ж10 күн бұрын
+ дякую
@ЛюдмилаЖардецкая-х1к6 ай бұрын
🎉🎉🎉
@viktorskoryk97068 ай бұрын
В нових уроків не буде? Дуже корисно все пояснюєте.
@БлогерМережковский2 жыл бұрын
спасибо я применяю у себя на тренировках, привет из харькова.
@ВікторПридатко-в9е2 жыл бұрын
Дякую за хороший урок! Будь ласка, зробіть ролики про нападаючий удар. Дякую.
@ТатьянаПешкова-ч5х10 күн бұрын
+ дякую.Костя П.
@ЛюдмилаЖардецкая-х1к6 ай бұрын
❤
@владимиррешта-й3й2 жыл бұрын
Спасибо. Васильевич, ждем новых уроков
@tarik83642 жыл бұрын
Чудові відео!
@burmixmixa2 жыл бұрын
У меня вопрос! Когда принимаем мяч, необходимо вытянуть руки и создать платформу - это понятно! Подскажите, пожалуйста, нужно ли немного "выворачивать" руки, чтобы платформа становилась более широкой? То есть, вытянули руки, сделали платформу, нужно ли выворачивать немного руки, чтобы мяч не отскакивал от косточек рук? Или просто нужно вытянуть руки, сделать замок ладонями ну и т.д? Спасибо за ответ!
@MiroslawSawenko2 жыл бұрын
Це суто індивідуальна справа. Це залежить від анатомічних особливостей рук спортсмена. Хтось викручує до максимума, хтось просто складає руки й цього вистачає. Тренер Вам підкаже й допоможе обрати той найефективніший варіант постановки рук на прийомі. Огляньте урок №4 цієї серії. Або самостійно експериментуйте)
@РодионЯлына2 жыл бұрын
прыгать или не прыгать принимающему игроку сверху и снизу ? Иногда я вижу как на примере игрок становится на носочек, но иногда прыгает, ошибка ли это для ребенка.