Підтримуйте канал УКРАЇНСЬКИЙ АГРОНОМ: 4149629318939196 (Авраменко Сергій) Зібрані гроші йдуть на підтримку різних підрозділів ЗСУ!
@ВолодимирСільченко-ф2щ18 күн бұрын
Кожна зима по своєму Аномальна! Тому моя думка , варто робити підживлення в 2 а інколи і в 3 етапи... 1 осіннє підживлення, 2 зимове до початку вегетації та 3 після відновлення вегетації. Тоді, навіть в мінімальних нормах результат явний! Як завжди👍
@arpadbolyog939319 күн бұрын
Дякую за увагу, яку віділяете на актуальні проблеми фермерів.спасибі за поради.
@dmitrokotelnikov18 күн бұрын
Дякую за цікаве та корисне відео. Прожовжуйте в тому ж дусі😊
@МихайлоКрута19 күн бұрын
👍🏻✊🏻. Зі святами вас. І наступаючим Новим Роком. Миру, злагоди, добробуту і Рясних Божих благословіть.
@zelenskiynarkoman777417 күн бұрын
Надо смотреть на влагу в почве в первую очередь!!! Хай щастить вам хлеборобы!!!
@ДмитроЛіпінський2 күн бұрын
І Христос народився. і Слава Господу Ісусу Христу.
@vovagabyak19 күн бұрын
Вітаю. Цікавить про грунт, аналіз, розрахунок добрив. Дякую
@user_D-z8c19 күн бұрын
Дякую! Як завжди вчасні корисні поради! Східні регіони зараз мають 1-4 листочки, як раз можна використати цей прийом, щоб навесні не ловити мерзло-сухий грунт, як у цьому році.
@Qwer-t5y4u19 күн бұрын
Дякуємо
@Martyshchenko19 күн бұрын
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
@sergeykosenko988519 күн бұрын
ОБОВЯЗКОВО
@kurkul641319 күн бұрын
👍
@СтасСоловей-е2ш18 күн бұрын
норми підживлення і чим Дякую
@ОлегПотолочний8 күн бұрын
Що краще внести зимою салітру,а карбамід весною,чи навпаки?дякую.
@АлексейДедов-ж3ю19 күн бұрын
Добрый вечер.озимых можно подкарм..сульфатом омоний где тов конце янв.начоло февр.от погод.усл И в какой норме.СПАСИБО БОЛЬШОЕ!!!
@user23_halkgder.-12 күн бұрын
Доброго дня! Чим краще підживити пшеницю?
@БогданХмурий19 күн бұрын
Підкажіть, будь ласка, як зробити грунт більш родючим. Земля супіщана і піщана, кожного року вношу гній і мінеральні добрива. Як збільшити вміст гумусу ? Можливо сидерати, але які і в якій фазі розвитку приорювати. Торф варто вносити відразу чи після компостування? Дякую
@СлаваПустовіт19 күн бұрын
Це дуууже комплексний підхід і довготривалий, а від того і досить затратний. Взагалі, було б добре мати якісь аналізи ґрунту, хоча би загальні, щоб точніше розуміти картину в цілому для прийняття якихось рішень. Ну якшо у Вас пісок, то, швидше всього, малий показник ЄКО, ще треба вносити і магній. Які саме добрива Ви вносите? Формула для утворення гумусу, здається 10:1 у відношенні С:N(вугецю до азоту). Як з вологою у Вашому регіоні? Які саме сидерати Ви вирощуєте? Можливо їх і не варто заорювати, а лише задискувати(теж цікаве питання). Загалом, то список питань можна ще дуже і дуже довго продовжувати, але ключові аспекти висвітлив)
@БогданХмурий19 күн бұрын
@СлаваПустовіт територіально на півночі Волині, проблем з вологою ніколи не було(колись кожні дві неділі йшов дощ) зараз в липні і серпні посуха. Земля зіпсована вітровою ерозією і можливо спалена аміачною водою. З добив вношу гній і весною аміачну селітру в декілька прийомів, трохи нітроамомоски. З сидератів цього року спробував жовтий люпин інші ще не використовував. Вирішив так заморочитись, бо земля близько біля хати і хочу посадити фундуковий сад.
@СлаваПустовіт19 күн бұрын
@@БогданХмурий на цьому каналі є відео із Віктором Філатовим, він займається насінням сидератів. Гляньте ці відео, і не тільки ці, і взагалі все, шо він висвітлює - передивіться, і якшо потрібно, то можете з ним зв'язатись тоді) думаю, шо Вам потрібно сіяти суміші різних культур, у такому випадку. + гній не бажано вносити кожен рік, тому, думаю, шо прийдеться чергувати одне з іншим. Але якшо для саду, то можливо це буде зайвим, а можна посадити й так, якшо Вам бажано чим швидше шось із нього отримати)
@alexfarmer66410 күн бұрын
Перестань обертати пласт,це знизить мінєралізацію органіки,тільки різне по глибині рихлення,і в жару не залишати чорну землю без покриву
@БогданХмурий10 күн бұрын
@@alexfarmer664 а як тоді гній заорювати?
@СергейКатеруша-к3щ18 күн бұрын
Скажіть будь ласка, а Ви не робите аналіз грунту, щоб прислати по пошті?
@УкраїнськийАгроном17 күн бұрын
На жаль ні. У нас ще до війни закрили агрохімлабораторію. Тепер робимо аналізи в Черкаському інтитуті здоров'я рослин