Утеплення стін крок за кроком - частина 1

  Рет қаралды 169,784

MajsterPolUA

MajsterPolUA

Күн бұрын

Утепління стін - це ключовий етап будівництва дому. Беручи до уваги те, що в будівництві особняків аж 40% втрати тепла припадає на стіни дому, завдяки правильній ізоляції стін можна багато досягти. Тому варто добре проаналізувати якість матеріалів, з яких виконано утеплення.
Фірма "MajsterPol", яка спеціалізується вже десять років у виконанні утеплення будівель, на базі досвіду роботи з різними будівельними матеріями, створила власний комплект матеріалів для термоізоляції будівель в системі "ETICS".
У його склад входить
-грунт,
-клейові суміші,
-тонкошарові штукатурки
-та армуюча сітка зі скловолокна.
Роботи над утепленням починаються від підготовки стін. На суху, чисту і добре зв'язану основу накладається "MajsterGrunt" глибокого проникнення. Його завдання полягає в покращенні адгезії та вирівнюванні поглинаючої здатності поверхні. Проникаючи глибоко в стіну, грунт зміцнить основу і ліквідує порошіння.
Черговий етап приготування - це монтаж стартової планки. Планка, яка кріпиться над цоколем будинку, вимагає старанного вирівнювання і монтується за допомогою розпірних шплінтів. Цей елемент, який часто пропускають, має важливе значення для правильності приклеювання пінопласту, оскільки полегшує визначення рівня першого шару плит. Додатково, планка захищає будівлю від дії шкідників і гризунів.
Для приклеювання плит використано клейову базу для пінопласту "Styrolep K".
вона призначена для приклеювання пінопласту всередині і назовні будівель. Звідси її властивості:
- вона морозостійка, водостійка і паропроникна
- вона характеризується еластичністю і підвищеною адгезією
Після ретельного перемішування суміші з водою потрібно почекати п'ять хвилин, після чого знову її перемішати - "Styrolep K" вже готовий до використання.
Суміш накладається круговим і точковим методом, відповідно до якого смуга клею наноситься по колі вздовж краю плити. В середині рамки розміщується від трьох до шести нанесень суміші. У випадку цього методу клейова суміш повинна покрити приблизно сорок відсотків поверхні плити.
Правильно виконаний процес вирішальний не тільки для ізоляційних параметрів утеплення. Щільно приклеєні плити у випадку пожежі не допустять поширення вогню на вищі рівні будівлі.
Важливо поточно контролювати і у випадку необхідності коригувати рівень плит в трьох площинах.
Під час приклеювання пінопластових плит потрібно зберегти шахматну систему, слідкуючи при цьому за тим, щоб плити прилягали одна до одної максимально щульно. Дотримання цих принципів значно зменшує ймовірність виникнення термічних містків. Через мінімум дванадцять годин, коли клейова суміш закінчить в'язання, для ще кращої ізоляції більші щілини між плитами потрібно заповнити пінкою.
Всілякі нерівності і скачки плит потрібно зішліфувати. Гладка і рівна поверхня дозволить зменшити розхід матеріалів в подальших етапах робіт.
Віконні і дверні ніші - це одні з найбільш вразливих місць будівлі. Тут неважко помилитися. Під час їх утеплення потрібно забезпечити максимально-можливу безперервність плит, уникаючи доповнення ніш малими шматками пінопласту. Плити повинні кріпитися таким чином, щоб вертикальні і горизонтальні шви не покривалися з краями отворів. Незвичайно важливо зміцнити кути біля вікон і дверей смужками сітки, укладеними під кутом приблизно сорок п'ять градусів. Це захистить фасад від появи царапин чи тріщин в результаті усадки будівлі. Доповнення ізоляції у віконних отворах становлять спеціальні планки, поєднані з сіткою. Вони запобігають виникненню термічних містків, захищають вікна від пошкодження та забруднення під час штукатурних робіт та додатково надійно і естетично з'єднають штукатурку з вікнами і дверима.
Кути - це черговий невралгічний пункт будівлі, який вимагає старанної ізоляції. Під час утеплення цих зон слід також пам'ятати про дотримання шахматного порядку плит. Після в'язання клейової суміші плити можна підрізати, а потім зішліфувати.
Також в цьому випадку потрібно подбати про відповідний захист фасаду від механічних пошкоджень. Всі кути будівлі, подібно, схоже як краї довкола рами, зміцнити кутами з армуючою сіткою, затопленими в клейовій суміші.
Це також останній момент для виконання жолобків у фасаді, тобто підготовки для монтажу рустів. Декоративні планки можна осаджувати як в кутах будівлі, та і вздовж стін, підкреслюючи переваги фасаду.
Ще перед закріпленням кута з сіткою, в пінопласті вирізаються канавки. В них осаджуються алюмінієві або пластикові профілі, які з'єднуються зв'язками. Краї планки затоплюються в клеї за схожим принципом як армуюча сітка. Після розміщення планки в пінопласті, її краї втолюються в перший шар клею, а потім шпаклюються клейовою сумішшю. Після в'язання клею кут будівлі можна захистити відповідно дорізаним кутом з сіткою та розпочати виконання укріплюючого шару.

Пікірлер: 27
@serhii7460
@serhii7460 Жыл бұрын
Краще вивчити самому як робити, бо наші люди не на якість а аби швидше зробити і по грошам більше наїхати замовника
@АнтонВласенко-х5ж
@АнтонВласенко-х5ж 3 жыл бұрын
Професіоналізм зашкалює, молодці
@Sussi-777
@Sussi-777 3 жыл бұрын
Браво 🙌 Респект ! Вот от таких специалистов ловишь полный кайф! Мечта 😊 Все по делу, никакой воды. Удачи Вам! Спасибо большое за видео 😊😊😊
@mishadraganchuk4971
@mishadraganchuk4971 4 жыл бұрын
Súper. 10puntos bravo 👏
@sofiiagolubka6295
@sofiiagolubka6295 2 жыл бұрын
Супер відео!!
@iuriimatviienko6516
@iuriimatviienko6516 11 ай бұрын
Дякую
@ОлексійПопов-ю9о
@ОлексійПопов-ю9о 2 жыл бұрын
дякую!
@АртемПазинюк
@АртемПазинюк 3 жыл бұрын
Ваше представництво є у м Івано франківськ
@andriichornyi8040
@andriichornyi8040 3 жыл бұрын
кто вам дом строил? газобетон и швы по 2см это неправильно! РУКИ ВІДБИВБИ....
@Kieww
@Kieww 2 жыл бұрын
Шви наложувала спецавтомашина.
@WladimirGalkin
@WladimirGalkin 2 жыл бұрын
Это несовместимо, при нормальной кладке можно было обойтись без пенопласта, а если всё таки было бы принято решение делать СФТК, то на выходе получились бы очень тёплые стены. Тут ругой вопрос: если такие стены, то что тогда со всем остальным?
@andriiparfeniuk4928
@andriiparfeniuk4928 8 ай бұрын
Ну для чого повторювати рекламу тих ляпух?? Ну які 40%?? Вже якщо щось показуєте, то посилайтесь на дбн і робіть правильно.. скільки будівель таким методом зіпсували (
@snarttehniks4257
@snarttehniks4257 2 жыл бұрын
Скажіть будь ласка, чи можна утеплити пінопластом фасад з керам блоку , без попередньої штукатурки фасаду
@user-tc6ut3gx1k
@user-tc6ut3gx1k Жыл бұрын
Можеш сміло
@sofiiagolubka6295
@sofiiagolubka6295 2 жыл бұрын
А якою теркою перетирати пінопласт в кінці?
@respect.ua.2592
@respect.ua.2592 4 жыл бұрын
Чи можна утеплювати дерев'яний будинок пінопластом?
@АлексейСкляр-н2е
@АлексейСкляр-н2е 4 жыл бұрын
Лучше Вент фасад
@YandeMark1970
@YandeMark1970 2 жыл бұрын
дешеві планки а беруть якраз дешеві гнуться при монтажі і треба з низу чимось підпирати а жорсткі дорого коштують , рекламне відео то одне а в дійсності є нюанси з якими стикаються майстри.
@Маг-э1о
@Маг-э1о 3 жыл бұрын
Яка вартість роботи за м2 утеплення ватою в київській області ?
@Матя-л6п
@Матя-л6п 3 жыл бұрын
750 євро.
@YouTubeHome-it2dt
@YouTubeHome-it2dt 4 жыл бұрын
Чи є у вас представництво у Хмельницькій області?
@mpmajsterpolsp.zo.o.5729
@mpmajsterpolsp.zo.o.5729 4 жыл бұрын
Добрий ранок, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою r.kuczynski@majsterpol.pl
@sanekdidek4140
@sanekdidek4140 3 жыл бұрын
Який профіль потрібно для 100мм пінопласту? 100чи120мм?
@ВадимКошелевич-ь1к
@ВадимКошелевич-ь1к 3 жыл бұрын
103
@user-jp7cd6oc8y
@user-jp7cd6oc8y Жыл бұрын
А дюбеля?
АЗАРТНИК 4 |СЕЗОН 2 Серия
31:45
Inter Production
Рет қаралды 1,1 МЛН
Поветкин заставил себя уважать!
01:00
МИНУС БАЛЛ
Рет қаралды 6 МЛН
АЗАРТНИК 4 |СЕЗОН 3 Серия
30:50
Inter Production
Рет қаралды 964 М.
Утеплення будинку - приклеювання пінопласту
7:48
FOVEO TECH (Україна)
Рет қаралды 146 М.
16 wall plaster mistakes.
21:55
Павел Сидорик. Ремонт и Отделка
Рет қаралды 2,2 МЛН
Утепление фундамента (цоколя) своими руками
16:05
Александр Кваша
Рет қаралды 3,3 МЛН
АЗАРТНИК 4 |СЕЗОН 2 Серия
31:45
Inter Production
Рет қаралды 1,1 МЛН