Žiju už přes 5 let v Oregonu, a s těmi stromy na 100% souhlasím. Tady jsou mezi zástavbou třeba i obrovské, víc jak 30 metrů vysoké jehličnany. Hned vedle domů. A mně to přijde super. Je to kus přírody, a na to, aby spadl takovýhle velký strom, by muselo přijít minimálně tornádo - což už by pak nehrálo roli, protože tornádo spolehlivě udělá z těch dřevostaveb placky tak jako tak. Ráda si osvěžím vaše americké epizody, vzpomínám si, že když jsem je viděla v roce 2021, to už jsem v USA žila druhým rokem, tak jsem kývala hlavou nad všemi vašimi postřehy, vypíchl jste přesně věci, které tady jsou jinak. Vždycky se těším na každé nové video od vás!
@feanir8 күн бұрын
Tak to je bomba, na tuhle sérii se moc těším. Ve Státech jsem nějakou dobu taky pobýval, tak jsem zvědav na Adamovy postřehy. Mimochodem super je nějaké to malé hádám komunitní centrum s kurty a bazénkem, to u nás většinou chybí.
@danielmyslivec89268 күн бұрын
Doufám nyní ve video o autodopravě a automobilově orientovaném urbanismus, když jste nyní v zemi odkud se tento fenomén vzal, a nyní zcela vládne celé zemi. Myslím ze co se týče celé ameriky (možná i světa) je to nejvíc důležité téma které by bylo fajn probrat. Děkuji Předem 😎
@XTad15 күн бұрын
Myslim, ze ocekavate video s konkretnim obsahem, ktery si dokazete domyslet sam uz predem.
@markethrubesova8 күн бұрын
To je skvělý! Díky za Vaši práci.
@adelahoncikova67118 күн бұрын
Skvělé, moc se těším na Vaše postřehy ze zámoří🙂. Děkuji a mějte se fajn🙋♀️
@meirstambler30327 күн бұрын
Pane Gebriane, mate naprostou pravdu. Jeste bych dodal, mistni zvirata vcetne spousty ruznych ptaku, ktera maji svuj prostor a ziji slusne vedle lidi, ziva voda v potoce a ciste nebe s hvezdami. Uz bych nemenil.
@jiripavlas67197 күн бұрын
Dobrý den. Adame děkuji za postřehy. Jiří Pavlas
@tomashavlik7 күн бұрын
V tomto miluju život v Berlíně, skoro každá ulice tu má obří stromy a dělá to opravdu rozdíl v tom, jak se v těch ulicích cítíte, a v létě je to super, že je víc stínu v ulicích.
@cioccolateriaveneziana6 күн бұрын
Ano, taky se mi to tam líbí. Architektura třeba není prvotřídní, ale ty stromy dávají ulicím šarm.
@Mossberg026 күн бұрын
Jo no, hotový úžas. Třeba takový Kreuzberg kde je nespočet parků. Spousta žen, to obdivovala pravděpodobně také, než tam potkali nějakou nebezpečnou spodinu z blízkého východu, ale stromy tam jsou to zase jo :D.
@cioccolateriaveneziana6 күн бұрын
@@Mossberg02 Ó, jaké překvapení, že pětimilionové město má různé části s různým charakterem a že obyvatelstvo se skládá z různých druhů lidí.
@Mossberg026 күн бұрын
@@cioccolateriaveneziana dle googlu z 31.12.2023 3,4 milionu nikoliv 5 Varšava, petrohrad nebo třeba praha. Také města složené z různych druhů lidí s velkým počtem obyvatel, jsou zde čtvrti kde se rodilý místní bojí chodit? nebo tam pustit svoji dceru,ženu bez doprovodu?
@jjk3436 күн бұрын
To su mešity
@Mossberg026 күн бұрын
Prosím udělejte z té émeriky co nejvíce dílů, děkuji za vaši práci a budu se těšit.
@matejorsag65154 күн бұрын
Já jsem do Raleigh jezdíval na univerzitu NCSU a když jsem poprvé přilétal, měl jsem určité představy, ale když letadlo začalo klesat na přistání "do lesa", kde byl jen sem tam dům v zeleni, tak jsem byl dost překvapen. Ale díky srážkám a teplotě tam velký strom, který u nás roste 40 let, tam vyroste za 20 let. Je to tak, město v lese.
@littletennessee56757 күн бұрын
Takhle se apartment komplexy vysekavaly do lesu naposledy v 90.tych letech, ale posledni dobou vubec. Ziju v USA 20 let a takove lesni complexy mam vzdycky nejradsi. V poslednich letech jsem ale nikdy nevidela, ze by je takhle staveli a to jsem bydlela v Nasvillu, ktery se EXTREMNE developoval se stavbou novych domu. Bydlela jsem v podobnem "radovem domku" v lese, ktery poskytoval prijemny stin a chladek (taky tam zila rodina kojotu a jine zvere), ale pak les vysekali, vytvorili pole a postavili na tom nechutne domy, a zadne jine uz se dnes nestavi v USA. Schvalne bych vas challengovala, jestli dokazete najit "lesni komplex" ktery byl postaven po roce 2010. Mate hrozne stesti najit takove utulne lesni ubytovani. Ty jizni a severni Karoliny jsou krasne lesnate 😍
@jaroslavjanca94067 күн бұрын
Gratuluji. Téma, které rezonuje.
@mojetango33297 күн бұрын
Tak já už skoro třicet let žiju za Prahou, nevím jestli tomu mám ještě říkat novostavba, když už je to taková doba. Kousek za barákem les a stromy na zahradě, které jsme tu sázeli, jsou dnes velikány. Na zahradě máme velké jezírko s koi kapry a žábami, užitkovou zahradu i kus lesa a naše zahrada má 1300 qm, takže nic monstrózního. Myslím, že většina Čechů má ráda přírodu a ze svých zahrad dokáží udělat překrásné přírodní scenérie. Takže zas až tak těm Amíkům nezávidím. Ale je to velká země, tak si mohou dovolit víc.
@katerinaruckova90536 күн бұрын
To je pěkné, líbí se mně i ty domy, jejich styl. Bílá v kombinaci s cihlou, ta velká okna rozdělená na pravidelná menší pole.. V tom českém prostředí ten pel mel sídelní.. Tohle je uklidňující. Ty stromy jsou parádní, tyhle vypadají navíc dost vitálně. V českých sídlech mizí. Kdysi bývaly na konci zahrad vzrostlé lípy, ořechy.. tvořily nádherné koruny, byla to součást venkova. Dnes je to leckde spíš smutný pohled, jen trávníky, ošklivé prefabrikované betonové zdi, bazény…
@petr563213136 күн бұрын
Já jsem zatím v Americkém suburbu (ale samostatně stojící domy) strávil rok a byl jsem s tím spokojený na 110%. Vlastně nadšený.
@pavellestinsky65968 күн бұрын
Měl jsem to podobne ve Finsku, panelakove sídliště vysekane v lese, 25min. autobusem do Helsinek.Clovek vylezl z domu, kolem všude asfaltové hřiště (v zime strikane vodou na brusleni), ale za 5min chuze už jsem prochazel borovicovy les, okolo skaly, mořské zátoky...krása.Ale tyto věci jsou dost dany hustotou osidleni a klimatickými podmínkami. Čtvero ročních dob tak jako v ČR je dle mého trochu unikum 😎
@veduci228 күн бұрын
Podstatny rozdiel je ze v USA nejaku verejnu dopravu skoro nepoznaju, to je pre nich tazky socializmus podobne ako verejne zdravotnictvo...
@PetrHUBERTA6 күн бұрын
Vysekali les, aby lidé mohli bydlet u leea?
@jakubhunal18495 күн бұрын
Ta zeleˇm je opravdu fajn, a myslím že v česku je to znát třeba ve Zlíně, spousta zeleně.., ale tak obecně má zlín spoustu jinakostí
@BaSi5605 күн бұрын
To je krasny moudro: bez stromu to nema smysl. Uplne jednou o co jde. Krasa👍
@zuzananohejlova1636 күн бұрын
Pane Gebriane, bydlím v Praze, na Kamýku. Žilo se nám tady krásně, klidně. V současné době jsme sousto pro developery. Těch petic a připomínek na Magistrát na ochranu stromů jsme napsali hodně. Na IPR nám architekti blabolili nesmysly. Kde jsou architekti s názory jako máte Vy? Sleduji Vás již dlouho, takže tento závěr jsem si neudělala po zhlédnutí jednoho videa.
@zuzanafoitova76325 күн бұрын
krásné bydlení. 🙂
@FrawarDraciHnizdo7 күн бұрын
To je přesně to co nemohu vysvětlit svému okolí. Všichni vymlátili v zahradách velké stromy. V létě tam pak nikdo nevydrží. Udělali si z toho rozpálenou savanu a tak jsou do večera zalezlí doma a skuhrají, že se nedá venku vydržet. Každý je překvapený, že u nás je celkem příjemně. Pořady pro zahrádkáře v televizi na tom mají lví podíl. Všem ukazují "skvělé zahrady " v satelitech a chtějí to taky. Holý trávník olemovaný keři. :(
@jaroslavjanca94067 күн бұрын
👍 jeden nestačil
@XTad15 күн бұрын
BIOKLIMATICKA PERGOLA
@mipecz7 күн бұрын
Moc pěkný, followuju 😁
@milanvolek72677 күн бұрын
Má to smysl srovnávat? Viděli jste někdy satelity kolem Prahy? Tomuhle by u nás odpovídala leda tak nóbl rekreační zóna někde u přehrady, na léto a bez denního dojíždění do kanceláří v centru města.
@nadabrychtova47408 күн бұрын
Stromy jsou krásné, ale pochybuju, že u nás by bylo něco takového realizovatelné - vysekat pár hektarů lesa s takhle vzrostlými listnatými stromy a postavit tam tohle. Úřady by to nepovolily a kdyby ano, veřejnost by hodně protestovala. Mně by se to taky nelíbilo. Holt mi pro přírodu připadá lepší varianta to pole a druhá generace se dočká vysokých stromů.
@petrjoza14533 күн бұрын
U nás taky těch velkých nedotčených klidných lesů není až zas taková plocha abychom si je chtěli ještě zmenšovat tím, že tam vysekáme obytné čtvrti
@tomfu99094 күн бұрын
Tak u nás je něco takového doslova zakázané. I poblíž lesa je často neřešitelný problém. To si budeme muset vybrat priority. Zatím je to "ochrana půdy a ubývajících lesů" (ačkoli neubývají)
@pierinopegy92395 күн бұрын
No big deal u nas v Kanade jsme taky jak v raji...❤❤❤
@vojtechdvoracek993Сағат бұрын
Dobrý den Adame, prosím jakou používáte kameru ve svých videiích?
@jaroslavjanca94067 күн бұрын
Tak já to tedy vyřknu. Triviální, subjektivní.a s plným vědomím následků. Adam Gebriran je geniální . Ve své prostotě. Obdivuji
@Tomas_Stec6 күн бұрын
Česká republika 133 osôb na km2, USA 34 osôb na km2 - keď máte toľko miesta, môžete si dovoliť stavať takto rozvoľnene. U nás by to nešlo bez kompletného zastavania republiky. Vysoký opadavý listnatý les je na takéto bývanie asi fajn. Ihličnatému by som sa radšej vyhol, do jeho vývoja patria pravidelné požiare a potom, naopak, chce mať človek od lesa dosť odstup.
@CZpersi5 күн бұрын
Zvláště, když domy jsou domy postavené z tenkého dřeva.
@vashawndiromano7 күн бұрын
Raleigh je fajn, ale troufám si tvrdit, že mezi americkými mid-size městy je to silný nadprůměr.
@agebrian7 күн бұрын
Taky bych řekl. Ale dost se to změnilo až v posledních letech.
@cioccolateriaveneziana7 күн бұрын
Nadprůměr v čem?
@luckerhdd39296 күн бұрын
@@cioccolateriaveneziana V tom, že ve většině případů (tedy v tom průměru) to často nebývá nic moc.
@tomaspodlipny9506 күн бұрын
Bydlím také na mýtině vysekané v lese, ale stromy přímo u domu bych nechtěl ani za nic. Dost často padají. Také je tu regulace, že výstavba je možná jen ve vzdálenosti minimálně 25 metrů od hranice lesa.
@oktipy4 күн бұрын
6:14 Lidi o tom sní bydlet v satelitu, ať jsou blíž k přírodě, ale nikoho jsem zde v lese pár metrů od satelitu neviděl? Já naopak prosvětlil okolí domu, když je tu teplo sotva 2 měsíce v roce 🙂
@jendabekCZ8 күн бұрын
Domy mi přijdou vkusné, jen ty masivní komíny z toho dělají trochu krematorium, ale asi k tomu mají nějaký důvod? Tipuji, že takhle uvnitř lesa ty stromy budou padat méně než nějakých pár solitérů u baráku, které musí veškerou zátěž absolvovat samy. Přeji celé rodince příjemný pobyt a za novou sérii předem díky!
@ptygr7 күн бұрын
Důvod bude čistě estetický - rytmizování dřevěných fasád zděnými vertikálami. Amíci často přebírají tradicionalistické prvky anglické architektury, která je převážně z režného zdiva. Ale vzhledem k tomu, že v Americe se RD staví téměř výhradně jako dřevostavby, tak jakákoli záminka k prezentaci režného zdiva se hodí. A komín je dobrý důvod. 😀 Mně se to líbí...
@petr_ix10 сағат бұрын
odjakživa platilo že krb je srdcem domu, v Čechách kde má každý dvě a více televizí se na to zapomnělo a srdcem domu se stala právě televize jako zdroj rodinné zábavy
@jitkaackova-oj8zt7 күн бұрын
Žel u nás je trend stromy mezi zástavbou i v parcích spíš kácet nejen kvůli stavbě dalších domů... Mnoho lidí, co dnes rozhodují, jsou hlupáci, anebo jim jde o levné dřevo z tkz. nuceného kácení anebo se jim nechce starat o jejich údržbu, t.j. spadané listí atd. Už na základce jsme se snad všichni učili, že víc stromů znamená víc kyslíku, stínu, vlhkosti a méně prachu v ovzduší!!!
@FrawarDraciHnizdo7 күн бұрын
U nás je to spíš o nastavení práva. Když nějaký mamlas leze do parku v silném větru, nebo dokonce vichřici a něco na něj spadne, tak se v první řadě hledá vina u majitele stromu. Nikdo nechce riskovat ty tahanice a tak si sežene dendrologa, co doporučí kácení a je vymalováno. Ještě větší čuňárna je udělat prořezávku tak že to strom nedá a do pár let už ani jiná možnost, než kácení nezbude.
@erikfranz6136 күн бұрын
Byl jsem také v Americe a Kanadě a je spousta věcí, co tam dělají lépe, než se to staví u nás, ať už je to předměstí, či centrum města. U selnice a chodníky mi tam přijdou lepší
@invivoik8 күн бұрын
Tuje by som najradšej zakázal :D
@SaifoDevast8 күн бұрын
Překlad prosím
@thetruth97235 күн бұрын
Tento rok ich veľa železnatie,ale kopec a všade.
@invivoik5 күн бұрын
@@thetruth9723 Objavil sa už aj hmyzák, ktorý ich likviduje a nemá u nás predátora. Pre tuje je to likvidačné a zrejme v blízkej dobe uvidíme ich úbytok. Nebude efektívne ich vysádzať.
@milanv77628 күн бұрын
Dobrý večer. To je, kde jste bydleli v knize Sedm měsíců v Raleigh, NY a Chicagu? Pokud ano, tak jsem moc zvědavý na další díly 😀
@agebrian7 күн бұрын
Ano, ta video série je vlastně zárodek té knihy.
@altanzula7 күн бұрын
Problém ale v tom, že tyhle takzvané satellite cities jsou skoro stoprocentně zavislé na automobilovou dopravu, která zničí životní prostředí.
@RudaMaXx4 күн бұрын
Co to je zase za nesmysl. Automobilová doprava žádné životní prostředí neničí. Je to přesně naopak, auto vypouští CO2, které potřebují stromy ke svému růstu a díky tomu vytváří kyslík. Automobilová doprava je zdraví prospěšná. (Samozřejmě předpokladem je dostatek zeleně, když zeleň není, tak se vám tam CO2 hromadí a nedá se tam dýchat, je to pak škodlivé pro člověka, ale ne pro přírodu.)
@Feroxing126 күн бұрын
Na samote u lesa. Pro me by to bylo peklo tam zit.Stromy urcite ano to neni to co mi vadi ale ta izolovanost. to je jen misto na prespani a pokud neco chces tak sup do auta protoze pochybuju ze tam je vubec nejake vybaveni. Anomjiste nekdo to muze mit rad a na pul roku proc ne.
@CZpersi5 күн бұрын
Nevím, proč jsem si při sledování této epizody vzpomněl na Erazima Koháka, který po řadě let strávených "blízko přírody" na americkém venkově došel k závěru, že z hlediska udržitelnosti je vlastně lepší český panelák.
@antoninsebera1525 күн бұрын
Parada. Az na to riziko poskozeni auta. To je pravda. Ja chci byt doma s pocitem a v klidu, ze auto je v bezpeci. Specialne si vybyram parkovaci mista kde nad autem nejsou stromy a okolo nechodi vecer romove. Uz jsem videl romy hodnekrat rozbit cizi auto, protoze se jim zrovna chtelo. Vsak oni to stejne platit nebudou.....
@han5vk6 күн бұрын
Sranda, že Adam našiel jeden z veľmi mála takýchto suburbs. Stromy jednoznačne nie sú štandard suburbs a vo väčšine štátov je momentálne nelegálne (i.e. zakázané územným plánom) stavať takéto domy s niekoľkými bytmi. Nehovoriac o striktnom rozdelení residential od commercial a industrial, takže na kafe alebo nákup si človek nezájde bez auta.
@XTad15 күн бұрын
V mnoha castech USA je prave dost bezne bydleni "v lese" jako na videu. Minimalne v severnejsich statech. Je mozne, ze ne vzdy se stavelo v puvodnim biotopu a stromy byly vysazeny planovane.
@MegaJawaMan7 күн бұрын
Mě teda asi nejvíc vadí ta okna zároveň s fasádou. Na to bych si nezvykl. Jinak stromy bomba.
@agebrian7 күн бұрын
Já to mám hrozně rád. Moc praktické to většinou není, ale za mě to vypadá téměř vždy dobře.
@cioccolateriaveneziana7 күн бұрын
Mně to nevadí, asi proto, že z milionů amerických filmů jsem zvyklý, že je to součást tamního stylu. Ale bydlím ve Varšavě a zdejší meziválečná architektura také dost zasazovala okna tak, aby lícovala s fasádou, která je často pískovcová, téměř neprofilovaná, a to mi vadí hodně. Působí to jaksi lacině a studeně. Nedovedu si z ulice představit, že bych se uvnitř cítil dobře. Příklady jsou na Puławské ulici. (A ano, ve Varšavě přežila spousta předválečné architektury. Nevzalo všechno za své ve válce.) Omlouvám se za exkurs do úplně jiné země :-)
@petrjoza14533 күн бұрын
No, na první pohled to vypadá hezky ale ve výsledku co tam? Ten dům nemá žádnou ani společnou zahradu ani terasu a za domem je hned les. V létě tedy moc neexistuje že bych si sednul ven, něco si tam někde v malém pěstoval, večer třeba ugriloval přes den by si na zahradě hrály děti. Ve výsledku člověk buď sedí zavřený doma nebo jde do lesa nebo musí někam jet autem. kdyby ty domy za sebou měly zahradu, tak je to jiná ale takhle bych tam žít asi ani nechtěl ačkoliv se mi ta bytová koncepce docela líbí
@pifci8 күн бұрын
Ja nechápem, prečo má 90% amerických domov fejkové okenice, ale nemajú normálne okenice, ani vonkajšie rolety/žalúzie.
@elabeba24577 күн бұрын
US nemá fejkové jenom okenice, na fejku stojí jejich kultura.
@cioccolateriaveneziana7 күн бұрын
Zajímalo by mě, pro jakou socioekonomickou skupinu je takovýto development zamýšlen. Je to střední třída? Nebo spíš nižší střední? Protože přece jen, jde o byty a ne domy, nejsou tam garáže, parkoviště je částečně jen namalované na asfaltu... V Evropě bych řekl střední třída, ale v Americe mám dojem, že ne.
@luckerhdd39296 күн бұрын
V době výstavby to mohlo být pro nižší střední třídu (i když možná ne, byty za cenu krásnýho prostředí). Dnes už bych řekl že je to pro americkou vyšší střední třídu.
@PekelnikSK5 күн бұрын
Ja som zil hlavne v Karolinach skoro 10 rokov, len uz je tomu 17 rokov. V tom case velmi podobne byvanie si mohli dovolit este studenti, ked share-ovali... Podla mna toto je pre nizsiu strednu triedu, alebo pre mladych ludi v strednej triede (renting). Vyssia stredna vrstva by mala nieco podobne - ale v samostatnych domoch, ktore by vlastnili. K tym stromom, urcite je to tym vyhodnym podnebim a hustou vegetaciou, asi nieco podobne nenajdes v Nevade, New Mexicu, alebo v juznej Kalifornii. Ale v tomto je oblast od Georie po Virginiu as specificka a dost super a uplne vsade kde som byval boli podobne stromy (asi 8 roznych bytov v Rock Hill SC, Charlotte NC, Salisbury NC, a dokonca aj v Rogers AR to bolo celkom dost zalesnene). Pre vsetkych co kritizuju, ze potrebujes auto na vsetko, no vsak jasne - to asi 90% celej ameriky, takze s tym nic neurobis. Pokial nezijes niekde v downtowne vacsieho mesta, tak pesi nic nevyriesis - a aj tam bude downtown po zotmeni uplne mrtvy a vzidalenosti aj tak pesi dost velke...
@waytze6 күн бұрын
Usinat a pri tom slyset sumeni stromu a nic vic uz nepotrebuju.
@fanda7894 күн бұрын
Ale poklízení by za Vás samozřejmě dělal někdo jiný.
@fanda7894 күн бұрын
Ale poklízení by za Vás samozřejmě dělal někdo jiný.
@waytze4 күн бұрын
@@fanda789?
@jonas22335 күн бұрын
To je "Lesná", ale né v Šalingradě.
@MartinCharvát-k4t5 күн бұрын
Škoda, že museli vykácet mnoho stromů, aby mohli zastavět onu "paseku" a pak si užívat zbytek stromů.
@aut0maniak7 күн бұрын
Zase u nás není tolik stromů aby se dala udělat paseka
@RudaMaXx4 күн бұрын
Panebože, snad to nenapadne nikoho v ČR kácet v lesích planiny a stavět tam satelity! Bydlení to musí být krásné, ale má to své problémy. Prvně potřebujete dostatek lesů, protože když budete mít lesů minimum jako v ČR a ještě na nich vykácíte planiny, tak bychom tu za chvíli neměli nic. A to i proto, že jeden strom se "opírá" o druhý a díky tomu ve velkých lesních masívech ani za bouří mnoho stromů nepopadá. Druhý problém je navazující a to ten, že potřebujete listnaté lesy. U nás máme většinou technický les s jehličňany, které byly vysazeny uměle a cílem je těžba dřeva, vůbec teda nevadí mělké kořeny, protože když to spadne, tak se to akorát rychleji zpracuje. Staré listnaté stromy mají naopak kořeny hluboké, dřevo vyzrálé a proto padají minimálně a náhoda, že se stane nehoda a spadne strom na auto není zase tak veliká. Jinými slovy u nás v ČR bych si auto pod strom rozhodně nedal. 🙂
@jawabasicКүн бұрын
Místa všude mraky a bydlet v bytovce, no to bych fakt chtěl... a taky musí všude jezdit zlým fuj fuj autem a to je špatné, áno.
@JosefOh-i8x8 күн бұрын
Na mne působí ty domy chladně a cize.
@lukasvesely98346 күн бұрын
Bazén plný bordelu z bříz, trávník v srpnu zasypaný vrtulkami z javorů a podzim kapitola sama o sobě. Tolik k tomu štěstí mít obecní stromy vedle domu se zahradou.
@petr_ix10 сағат бұрын
v USA dávají stromy mnohem větší smysl, protože většina států jsou položeny v klimaticky teplejším pásu, než u nás, zvlášť na jihu států by jste byl vděčný za každý stín. pro ČR je typické už 30 let, že si tu člověk neváží ničeho, zvlášť ne přírody, ostatně výstavba dálnic je toho typickým příkladem v tak malé zemi je vytváření dálniční sítě, kde už byla plně vybudována železniční síť docela na hlavu mít vedle sebe dvě paralení dopravní sítě, které si konkurují a zvlášť dalniční síť bere další prostor pro svou výstavbu
4 күн бұрын
Dřív se velké stromy sázely u chalup, aby chránily dům před bleskem. Dneska se u nás ty samé stromy kácí, aby z nich nepadalo to hrozný listí na trávník.
@fanda7894 күн бұрын
To se pletete, listí ucpe okapy, které v dřívějších dobách domy neměly A navíc,kolik listí za rok poklidíte Vy?
@jaroslavjanca94067 күн бұрын
Jsou studenti architektury vesměs introvertní? Ne, jistě si dotazy ponechají, do Auly, že? Chytrý student by ....?
@eastpark48646 күн бұрын
Jedete do USA uklizet a mluvis o to jako ze tam manzelka studuje a ja ji doprovazim.
@PekelnikSK5 күн бұрын
O com melies?
@fanda7894 күн бұрын
@@PekelnikSK Ale on má pravdu.
@KoohaEbuyer7 күн бұрын
Adamickey, dyt jste tam byli v Breznu a ted mame Prosinec, proc takove zpozdeni?!?
@agebrian7 күн бұрын
Navíc před 3 lety. Je to jen postupné doplnění. Aby i videa, co byla publikována mimo tento kanál, byla k nalezení zde.
@agebrian7 күн бұрын
Celý život se snažím natáčet videa tak, aby bylo celkem jedno, kdy se na ně podíváte. Jasně, ne vždy je to možné a ne vždy se to podaří, ale snažím se o to.