Gyönyörű műsor ezt kerestem mindig köszönöm József Attila az egyik kedvenc költőm.
@margitnagy1932 Жыл бұрын
Halálosan gyönyörű! Örülök, hogy valamit megsejthettem. Köszönöm
@AurynArhat11 ай бұрын
Sokkal tobb ilyenforma beszelgetesre lenne szukseg ertekeket vesztett , fejere ejtett kisvilagunkban. Koszonet,fiùk!
@laszloandriska58292 жыл бұрын
Köszönöm a feltöltést. Nagyon tetszik ez a két fiatal színész, okosak, értelmesek, helyesek, és milyen mély dolgokról beszélnek gyönyörűen! Tehát van remény! Eredeti, újszerű és átfogó kép és elemzés József Attiláról, egyben Hasi nagyon őszinte önvallomása is. Szuper! Köszönöm.
@vershaker2 жыл бұрын
Nagyon köszönjük a visszajelzést! Így igazán jó lendülettel vágunk neki az idei Művészetek Völgyének, ahol 25-én 15 órakor megint Vecsei H. Miklós lesz a VerShaker vendége!
@atothkriszta3 жыл бұрын
Megnyugvást ad mindig ilyen beszélgetéseket és gondolatokat hallgatni. József Attila és még sokan mások nekem is sokszor kapcsolták fel a villanyt, amikor a legnagyobb sötétségben egyedül kerestem a válaszokat. Évekig ontottam magamból a verseket, de belefáradtam abba, hogy ez igazán senkit nem érdekel. Szinte tálcán kínáltam a legőszintébb pillanataim, a legnagyobb fájdalmaim és minden “de szép ez a vers” után úgy éreztem itt a vége. A meg nem értettség fegyvertelenné tett a világgal szemben; próbáltam a social media bugyrain is eljutni másokhoz ezen a szinten, de nem jártam túl nagy sikerrel. Próbáltam átültetni a mondanivalómat egy “népszerűbb” formába és az írást sminkelésre cseréltem, de ebben az esetben is csupán a tömeg által elfogadott, biztonságos és üres tökéletességet hajszoló alkotások nyertek közönséget. A vége mindig ugyanaz: az érdektelenség. Azt mondják sokat beszélek feleslegesen, de szeretném hinni, hogy egyszer valaki megérti majd amit mondok. Néhányszor előkerül még a toll és a füzetek, de elfog a keserűség, hogy bár leírtam mégis szorongok a gondolatoktól, mert magam vagyok csak velük. Így kétszer fáj és nincs egy megértő szempár sem. Hosszas keresgélés után sikerült szereznem egy példányt Asperján György könyvéből, de még nem mertem belevetni magam. Attól tartok az egy olyan utazáshoz vezet majd maga felé, amire még nem állok készen.
@vershaker3 жыл бұрын
Valahol pont ezt keressük mi a VerShakerrel, hogy hogyan lehet a költészet ilyen funkcióját megismertetni mindenkivel. A versek kis kaput nyitnak befelé (a saját lelkünk belső köreibe) és kifelé (a másik ember lelkének titkai felé) egyaránt, és az út, ami ezeken a kapukon átvezet, a beszélgetés maga. Reméljük, hogy még sok ilyen reményt adó beszélgetéssel tudunk megörvendeztetni Téged is! Vesd bele minél hamarabb magad az Asperján kötet olvasásába, és ha belefér, írj nekünk róla, hogy milyen benyomasaid voltak vele kapcsolatban! Akár kedvcsinálóként, akár gondolkodtatóként! Köszönjük! Zoltán Áron és a VerShaker csapata
@katarinakovacova47902 жыл бұрын
Köszönöm a tartalmas, mély, szép, tiszta, igaz gondolatokat.❤ Mélységes tiszteletem, hogy ilyen fiatalon ezt tudod átadni nekünk.
@emesehh_ Жыл бұрын
Miklós pillanatok alatt megszerettette magát velem, köszönöm, hogy elkészítetted ezt az interjút Áron.
@vershaker Жыл бұрын
Nagy öröm számunkra, hogy tetszett a videó és Miklós benne! Ajánljuk a teljes sorozatunkat, amelyben színészek mellett kortárs költőkkel is láthatsz hasonlóan értékes beszélgetéseket!
@noraardelean7063 Жыл бұрын
Köszönöm minden percét! Mély, érzékeny beszélgetés finom, gyönyörű emberekkel és emberekről!🩷 A verssel kapcsolatban, valamiért bennem újra és újra felmerül akárhányszor is olvasom vagy hallom a következő sorokat: "... nézz a szemembe hogy rendülne bele a mohó, emléknélküli tenyészet az egek mirigy-rendszere se megváltatlan földi lét. József Attila! ... " a "hogy rendülne... sorral indítva, érzésem szerint ez egy elkeseredett káromkodás kiszakadásának is érzékelhető, mint pl. a " hogy szakadna le az ilyenolyan.. Ég! " csak persze tartalommal fogalmazva és gyönyörűn. (Ahány ember/történet annyi érzékelés...)
@kadoradork42282 жыл бұрын
Hogy micsoda kincsekre lehet bukkani a youtubeon. Hálásan köszönöm