Video izvještaj: FK Željezničar - FK Sloga 1:1 🔵⚪

Рет қаралды 4,082

FK Željezničar

Күн бұрын

Fudbaleri Željezničara su u okviru 4. kola WWIN Lige BiH remizirali sa Slogom rezultatom 1:1. 🔵⚪
🧢 SHOP: shop.fkzeljezn...
⚠️ Strogo je zabranjeno kopiranje ovog videa, ili bilo kojeg drugog videa sa ovog kanala, te prijenos na druge KZbin kanale, ili bilo koje druge web stranice bez dozvole ⚠️

@Samke90 Ай бұрын
Treba poraditi na pripremi utakmice po pitanju provokacija protivnika i sudije. Kako objasniti nasim klubovima i reprezentaciji da svadjom, raspravom i svime slicnim stetimo samo sebi. Pokazati gard ali ne raspravljati konstantno.
@TestAccount-e1d
@TestAccount-e1d Ай бұрын
Nismo briljirali, ali ne moze se nikome nista zamjeriti. Tesko je ista odigrati kada se dozvoli onolika opstrukcija. Sloga nije dosla da igra fudbala, nego da vrsi cistu opstrukciju od prve do zadnje minute. Nesportski i nesto sto jos samo u nasoj ligi prolazi. Vani se sankcionise kartonima i nema sanse da bi se dopustilo, ali dobro. Znamo koji su klubovi zasticeni, mi nismo jedan od njih.
@gillewsky2655
@gillewsky2655 Ай бұрын
Jbg, trebalo je voditi 2:0 na poluvremenu pa bi vidio da li bi se valjali po terenu svake 3 minute..ovako nije nam niko kriv, dosli su da otkinu bod i to im je uspijelo...cilj opravdava sredstva
@bosherba
@bosherba 29 күн бұрын
​@@gillewsky2655 upravo sam htio nesto slucno da napisem...protiv takve igre penicillin je gol...zabij samo jedan i tim koji opstrujise gubi svoju koncentraciju i motiv, poslije je djecija igra zabiti jos par komada...dakle, koncentracija svih na taj prvi gol i sva vrata su otkljucana...