Чудовий матеріал, дякую! Випадково натрапив на ваш канал, буду й надалі ознайомлюватись з ним ... підписників замало , як для такої якості контенту, бажаю подальшого розвитку!
@whisky-max Жыл бұрын
Дякую, буду рухатись вперед!
@ОлегПанченко-к2щ3 жыл бұрын
Вітаю з отриманням диплому! Творчої наснаги! Будьмо! Окрема подяка за гарну мову!
@doctor_Ksy Жыл бұрын
Так цікаво! Люблю віскі,але нічого про нього не знаю,якщо чесно. Тепер буду продивлятись всі відео
@observerfromukraine2789 Жыл бұрын
Супер, дуже цікава технологія, було б добре, щоб всі деталі в технології порозкривати в кожному новому окремому відео
@VovaBilyk3 жыл бұрын
Спочатку лайк а потім перегляд😀
@15owls10 ай бұрын
Саме шукав подібний гайд, дуже цікаво!
@vitaliiodiichuk53173 жыл бұрын
Дякую, чекаю на наступні "лікбези" )
@17642303 жыл бұрын
Бомбический ликбез получился :) Спасибо огромное, очень интересно! Сам бы хотел сьездить на некоторые дистиллерии... За перечеркнутый значок романтики и оленей отдельное спасибо - улыбнуло)))) В общем, так держать!
@ІгорКантор3 жыл бұрын
Дипломований ютуб-канал то серйозно. Вітаю і спасибі за high quality!
@oleksandrbloshchanevych70243 жыл бұрын
Вітання з отриманням Диплому👍
@ВасильКрайній3 жыл бұрын
Дякую за цікаву розповідь.
@kaiserfranek3213 жыл бұрын
Ура ура ура ,новий випуск нарешті )))
@Дмитро_ДК3 жыл бұрын
дочекались) вітання!!!)
@toomanius3 жыл бұрын
дякую за розповідь та поздоровляю з дипломом! Так тримати!
@OlegShushkovsky3 жыл бұрын
Було дуже цікаво. Дякую.
@alexliutov1740 Жыл бұрын
Дуже круто! Дякую!
@whisky-max Жыл бұрын
Дякую вам на доброму слові!
@volodymyrbilyi76733 жыл бұрын
Вітаю! Як завжди цікаво,👍
@IYGFGIHFJG3 жыл бұрын
Вітаю! ну тепер можна думати про своє виробництво, тим більше спробувати вітчизняний солод :)
@ВолодимирЧерначук3 жыл бұрын
повторна конденсація малось на увазі.....бо дистиляці я це весь процес до хвостів...напевно.
@АлександрИльченко-е9ъ3 жыл бұрын
Дякую. Цікаво, пізнавально. Чекаю наступного випуску. Одне питання - диплом знавця віскі чи знавця технологій? Чому саме навчають в цій академії?
@whisky-max3 жыл бұрын
В програмі курсу багато розділів : історія, поточний стан індустрії (об'єми, ринки збуту тощо) і дуже великий і детальний саме технологічний розділ - там все від вирощуванн ячменю до вже власне визрівання і бутилювання.
@arkadi_bluvshtein3 жыл бұрын
Поздравляю с получением диплома! Спасибо за лекцию, все по сути! А какие англ. Виски хотел сравнивать?
@whisky-max3 жыл бұрын
Дякую! А чому відразу англійські? :))) Потримаю інтригу, бо огляд таки зроблю, але пізніше. З англійських буде The English.
@ДенисЗюлковский3 ай бұрын
Цікаво було б почутт рлзповідь, як в Шотландії з ії традиціями, історією і т ін, почали витримувати віскі в бочках з під бурбону... Шось у мене це в голові не вкладається. Ну ладно з під разних вин, може коньяків і т ін. Тут все близько, континентальна Европа і т ін. Але бурбон. Та і взагалі цікаво про бочки було б послухати - як було щ початку, на яких еьапах почали експериментувати і чому і т ін
@whisky-max2 ай бұрын
Дякую за класне запитання і перепрошую за затримку із відповіддю. Перші бочки з-під бурбону в Шотландії з'явились в 1940-х, коли в Штатах затвердили однократне витримування бурбону в бочці. Їх стало багато вільних і пішов експорт. Проте до 1981-го для скотчу основними були хересні бочки, в яких Іспанія експортувала вино до Британії. Але в 81-му Іспанія прийняла закон, відповідно до якого херес можна експортувати тільки у пляшках, що було тільки половиною проблеми. Продажі хересу падали по всьому світу довгі роки і бочки стало важко навіть купити. Реальні бочки, в яких дійсно витримували херес. І тоді вже скотч остаточно "переїхав" на бурбонні бочки, а хересні стали екзотикою і зараз це переважно довитримка та ще й не в чисто хересних бочках, а у "підготовлених хересом" бочках (англійською - seasoning - можете погуглити деталі). Чому не французський дуб чи, наприклад, угорський. Відповіть проста - індустрія потребувала набагато більше, ніж дуба було в Європі. Плюс у Франції, якщо не помиляюсь, є якесь власне обмеження на вивіз дубових бочок. Ну а зараз, коли в масі рулять корпорації, для них це безвідходне виробництво - в одній дистилерії в США витримали бурбон, а потім перемістили бочку в Шотландію на витримку скотчу.
@ДенисЗюлковскийАй бұрын
@@whisky-max Дякую! Тепер щось зрозумів. Це історія не таких давніх часів і вже дуже комерційна. Не про імідж і традиції. Але ж цікаво було б розповідь про бочки почути. Взагалі. Як все починалось, де в 17-18 ст в Шотландіі брали бочки, в Ірландії. Як цей процес розвивався і змінювався.
@Orest_Tsis Жыл бұрын
Якою водою найкраще розбавляти дистилят??
@whisky-max Жыл бұрын
Якщо мається на увазі чим розбавляють ньюмейк, коли заливають у бочки. То це вода з того ж джерела, що й при дистиляції.
@uauser-ez5ye8mf4m3 жыл бұрын
Не вистачає інфографіки. Взяти б кадри з рекламних матеріалів того ж лафройга чи макалана (з вотермарком-посиланням). Було б наочніше по схемах.
@whisky-max3 жыл бұрын
Дякую за відгук! а до якого саме матеріалу не вистачає інфографіки?
@uauser-ez5ye8mf4m3 жыл бұрын
@@whisky-max концентрація спиртів та відрізання хвостів - гарна наочна штука. Кадри перемішування та булькання під час ферментації покращили б сприйняття процесу. Звісно документалка Парфенова макаллану чи екскурсії на Джемесон ВіскіТрайб то інший рівень, однак як освтнє відео трошки научпоп візуальних запозичень були б виграшними
@whisky-max3 жыл бұрын
Ага, зрозумів. Ну, можливо, варто було б заморочитись на інфографіку і на тему фракцій. Зізнаюсь, була така думка. Але я якось рекордно довго монтував це відео, тому вирішив трохи спростити і зробити лише фінальну порівняльну графіку як з 2х однакових наборів солоду виходять 2 дуже різних віскі. Щодо згаданих авторів - класні роботи, але там же цілі команди працюють на них. У Парфьонова там взагалі рекламний ролик Макалана в 3х частинах по суті. В якості компенсації хочу поділитись чудовим анімованим роликом фактично про все те, про що я розповідав у відео: kzbin.info/www/bejne/oX-6Y4eAdraleac
@uauser-ez5ye8mf4m3 жыл бұрын
@@whisky-max за монтаж розумію, сам ледь сили находжу. Дякую за лінк, бачив лише стару їх версію. Ця краща
@ВолодимирФедорчук-з7р3 жыл бұрын
Цікаво, але зверніть увагу на надмірне жестикулювання руками