Якби ці всі винаходи в серію запускати. Робочі місця, ріст економіки, процвітання.
@mkm1471 Жыл бұрын
Мировым жандармам нужны укры в качестве рабов.....а не сильная держава
@РоманВладимирович-ь8т Жыл бұрын
@@mkm1471 ага і рєптілоіди на троні...🧐🤫🤪
@nadshy Жыл бұрын
Круто! Браво винахідникам! Надіюсь хоть тепер щось зміниться на краще в країні і ці винаходи будуть в пріоритетів у нас а не так що винайшли а за якийсь час закупляють ці рачечі з за кордону, наприклад як гелікоптери
@tvorchiyromchik Жыл бұрын
Дякую всім винахідникам що прославляєте нашу країну ✊🇺🇦🔱
@epic_vili Жыл бұрын
Неймовірно круто! Дуже хочеться, щоб всі ці винаходи були реалізовані та отримали популярність. Дякую за чудовий контент💙💛
@Tarass95 Жыл бұрын
Сила!
@ГалинаЛитвинюк-г9ж Жыл бұрын
Дякую за відео.
@ОлексійМягкоход Жыл бұрын
Дякую за відео
@slvm3 Жыл бұрын
дуже круто. і якщо це доведено до стадії рентабельності з цими цифрами, потрібно до великих інвесторів. Україна потребує основного доходу до бюджету не з агросектору і не від транзиту мокшанських нафти і газу, а від технологічних розробок.
@56-428 Жыл бұрын
Є одна проблема - бюрократична прокладка , при патентуванні , кредитування, сприянні втілення ,наданні пустуючих приміщення для виготовлення , пільгове оподаткування..
@volodymyrdoroshenko617711 ай бұрын
Як подорожчала плата в Укрпатент від держ підприємств та інститутів за подання заявок і отримання патентів, так в рази зменшилось число українських патентів. Ми вже до того відставали в рази по кількості патентів на душу населенння від росії і білорусі. Все більше зараз в Укрпатенті доля отриманих патентів від іноземців, китайців, французів ... У них гроші є, в держ інститутів - нема. А ми все просимо в іноземців зброю і технології. А в СРСР отримання патенту (авт свідоцтва) було безкоштовним, авторам платили премії. Перетворились в сировинну державу, яку будь-хто лізе окупувати.
@tanjakozak33658 ай бұрын
Пане, це ж навмисне все робиться. Вони бояться нашого розквіту...
@НаталіяРобітницька-ш7ч Жыл бұрын
З папером з листя зрозуміло - грант на будівництво заводу є. З водою з повітря теж зрозуміло - Емірати оцінили. Про ротори вітряної енергії ще до війни читала. Є такі невеликі, що й на балконі можно встановити, АЛЕ чи є хоч якісь з ціх типів роторів хоч десь? "Кровоспас" ЗАРАЗ на фронті є???? Без сумнівів народ наш талановитий - але держава в цьому так поки що й не зацікавлена(((((
@mkm1471 Жыл бұрын
....декілька кланів (ОПГ) на сходняках керують стадом.
@Anhunta Жыл бұрын
Ці ротори ніде не використовуються, бо їх не раціонально використовувати. Мала швидкість вітру відповідно може створити на роторі малу потужність якої не буде достатньо щоб щось суттєве живити. Ви би встановили такий ротор у себе щоб живити настінний годинник?!
@НаталіяРобітницька-ш7ч Жыл бұрын
@@Anhunta у тому сюжеті, що я бачила мова йшла про різної потужності ротори. А це й дає широкий вибір можливостей. Головне удосконалювати і втілювати в життя, а не так як у срср: досягненнями користувався мало не весь світ, крім країни, де винахід з’явився.
@AltsGamer Жыл бұрын
"Кровоспас" на фронті є.
@GREIF_YT_UA Жыл бұрын
Мабуть якщо в кровоспасу ціна є, то його виробляють і на фронті він є. Включайте мізки та вчіться робити логічні висновки.
@kirilvas2159 Жыл бұрын
А ще саме український стартам Apostera першим розробив систему доповненної реальності для автомобілів, і встановив її в автомобілях Audi Q4 etron.
@MaryanSakalyuk Жыл бұрын
@ВладимирКалюжный-о6н Жыл бұрын
Кизяками дома отапливать научились тоже вынахид
@daftduck7385 Жыл бұрын
🤡
@dmytro_volodymyrovych Жыл бұрын
Це ти за сибіряків, чи так вже і в москві роблять?😂😂
@ВладимирКалюжный-о6н Жыл бұрын
@@dmytro_volodymyrovych ваши земляки даже авто на говне придумали
@dmytro_volodymyrovych Жыл бұрын
@@ВладимирКалюжный-о6н що ж ви росіяни такі копрофіли) Ти б мовчав, про танк стріляючий гівном, не чув?) Гарно в лєнінграді навчають)
@ВладимирКалюжный-о6н Жыл бұрын
@@dmytro_volodymyrovych Чи можжэчь пан дачь ввогнья? Котрых львов курва?
@павваппвапавп Жыл бұрын
В инстытути Патона винайшли зварювальний апарат для зварки чи то спікання тканин тіла завдяки цьому винаходу світова хірургія пішла далеко в перед. Здається він з середини90 і зараз практично будь-яке складне хіругічне втркчання без нього апарату не обходиться: склеювання судин операції на легенях на нервах онко і тд. Операції що раніше були неможливими.