Привіт всім хто переглядає дане відео, в мене трішки не вийшло відзняти відео, і розповісти про сувмісність, а саме, культури та їхні підщепи, це вже буле в хронології рубрики, в подальшому, на черзі коротко про грунти, як вони впливають на садові культури.
@СашаЗакап11 ай бұрын
Огляд 👀👍👍👍
@БерегиІкви-ь6б11 ай бұрын
Дякую
@urferwgdhf11 ай бұрын
🍎🍏🍑🍒👍
@derevjan11 ай бұрын
Вітаю. З такими знаннями вам треба лекції у вишах читати. Як ви розглядаєте такий варіант як на корінь сіянцевої підщепи робити вставку з клонової (наприклад М9) ? Для власної присадибної ділянки.
@БерегиІкви-ь6б11 ай бұрын
Колись давно мене також дуже цікавила подібна комбінація, вона описана селекціонером та науковим співробітником інституту садівництва НААН Матвієнко І.М., як енергозберігаюча технологія вирощування груші. Там розписується сіянець груші як витривала підщепа, яка не потребує ні шпалери ні зрошування, а ознаки слабкого росту та швидкоплідності виконує проміжна іетеркалаярна вставка Пірогоном, чим більша вставка тим менша сила росту. Але варто відзначити досвід практиків, шо рослини з інтеркалярною вставкою меньш продуктивні та довговічні, чим меньше з'єднання, чи так би мовити місць зростань тим довговічніше потужніше та продуктивніше дерево, але варіант з М9 може мати свою перспективу. Питання лиш в якому регіоні аби уникнути підмерзань. Думаю варто спробувати. Буду показувати іетеркалаярна вставку 212, складних гібрид, сувміснмй зі всіма сортами груш, планую робити такий експеримент. Краще зробити на постійному місці росту дерева без пересадки, виміряти зернятка яблуні, по схемі, вибрати найкращі інші видалити, защепити в кореневу шийку М9, виростити до 30 см і в цю висоту ставити сорт, це дасть карликовість. Але не всі сорти в звичайних умовах йдуть на М9, це все будемо розглядати і рубриці "садівництво для початківців" просто все планово по мірі розбирання базису. Дякую за коментар.
@derevjan11 ай бұрын
@@БерегиІкви-ь6б будем чекати наступних відео, дуже пізнавально
@БерегиІкви-ь6б11 ай бұрын
@@derevjan дякую, буду працювати, наступна про типи грунтів (стисло про основні) та як це впливає на садові культури.
@polol11 ай бұрын
Дякую за цікаву інформацію. Чи використовують сіянцеві підщепи для винограду?
@БерегиІкви-ь6б11 ай бұрын
Добрий день. Виноград лише кореневласний. Дякую за коментар.
@urferwgdhf11 ай бұрын
Пора возвращаться к сеянцам в любительском садоводстве.
@БерегиІкви-ь6б11 ай бұрын
Я дуже люблю сіянцевій підщепи. Для присадибних ділянок це дуже класний варіант, вся література для присадибних ділянок написана під агротехніку сіянцевих підщеп. Для промислових садів сіянцева підщепа не найкращий варіант, ну принаймні зерняткових.
@Віктор-т1п11 ай бұрын
Років 5-7 чекати на плодоношення,а потім зрозуміти,що тебе намахали із сортністю. Буває й таке
@БерегиІкви-ь6б11 ай бұрын
@@Віктор-т1п буває по різному. Можете піти до знайомого взяти живець і защепити на підщепу, яка перед цим вже рік у вас поросла. Не всі сорти на сіянцях так пізно вступають в плодоношення.
@Віктор-т1п11 ай бұрын
@@БерегиІкви-ь6б особисто я на базарі саджанці не купую,беру тільки у перевірених садоводів,пересорту ні разу не було, з живцями також,але переважна більшість на присадибних ділянках садить те,що їм втюхали якісь агромаркети чи базарники,але це вже зовсім інша тема
@urferwgdhf11 ай бұрын
@@Віктор-т1п Лучше всего брать черенки с уже проверенных плодоносящих деревьев и самому прививать.