VOLVO OPERATORS CLUB FINAL 2017 (Alicante)

Рет қаралды 499

Ельдар Сарахман

6 жыл бұрын

Цього року фінал Клубу Операторів відбувся в Іспанському місті Аліканте рівно за добу до початку регати Volvo Ocean Race.
21 жовтня, компанія Volvo Construction Equipment (Volvo CE) допомогла 29 фіналістам з 15 країн зійтись в яскравій битві на швидкість, точність і навики вправності - фіналі Operators Club 2017.
Після року виснажливих місцевих змагань, честь своїх країн на фіналі захищали оператори з Австрії, Бельгії, Данії, Франції, Грузії, Німеччини, Великобританії, Італії, Люксембургу, Нідерландів, Польщі, Росії, Швейцарії, Туреччини та України.
Під час першої вправи фіналісти повинні були взяти 3 баскетбольних м'ячі і закинути два з них в два кошики за допомогою компактного колісного навантажувача Volvo L25F, обладнаного вилами.
Після цього, учасники повинні були за допомогою компактного екскаватора Volvo ECR35D провести металеву кулю по лабіринту з труб, по черзі опускаючи його ковшем в різні отвори лабіринту і знову підхоплюючи його ковшем на виході, не дозволяючи кулі впасти на землю. Обидві вправи виконувалися на час, а за порушення правил оператори отримували штрафні секунди. 10 фіналістів, які показали найкращий час взяли участь у суперфіналі.
Фінальний конкурс був дуже схожий на першу вправу з баскетбольним м'ячами, проте, в цей раз оператором потрібно було за 3 хвилини закинути якомога більше баскетбольних м'ячів в 3 кошики, при тому, що були різного розміру і стояли на різній висоті, таким чином за потрапляння в кожну корзину можна було отримати різну кількість балів.
Цього року, австрієць Йоханеса Унгер вдруге завоював титул "Кращого оператора Європи" в епічній битві будівельної техніки на швидкість і точність виконання завдань - фіналі Operators Club 2017. Унгер піднявся на першу сходинку п'єдесталу з неймовірним результатом - 30 балів. За ним Саша Мог з Німеччини і Уелі Хунцикер зі Швейцарії, які набрали 25 і 22 бали відповідно.
Йоханнеса вже вигравав фінал в 2013, а в 2014-му він зайняв почесне друге місце. Для Уелі Хуіцікера цей фінал став вже 13 в кар'єрі, при тому, що чотири рази він займав призове місце! Хотілося б відзначити що минулорічний переможець, Ермеш Гемо з Італії зайняв п'яте місце.
Від України в конкурсі брали участь чемпіони українських змагань клубу операторів Віталій Резуненко та Михайло Калита. На жаль, українська команда не зайняла призових місць.
"Ми знали, що тут дуже сильні учасники, - каже чемпіон українських змагань Михайло Калита із Київщини. Шкода, що не показали той рівень, який могли. До техніки, на якій боролись, треба був час, щоб звикнути"
"Всі наші оператори нагадують велику сім'ю. Щорічно, ті, хто вже мали честь приймати участь в змаганнях, дають поради і всіляко підтримують нових учасників. "- говорить головний суддя змагань Мікаель Андерссон, інструктор в Volvo CE Customer Center. "Вони дійсно пишаються тим, що є одними з кращих операторів в своїй країні. Для них це дуже важливо! "
"Дуже драматичні змагання! Я хочу сказати, що це був найкращий фінал з усіх, які я бачив до сих пір. Неймовірні пристрасті, думаю глядачі були в захваті" - говорить Карл Сернберг, директор по маркетингу Volvo CE Sales регіону EMEA.
"Кожен з 29 фіналістів може по праву пишатися собою. Перш за все, вони - Чемпіони в своїх країнах. Це само по собі є величезним досягненням. Весь день учасники демонстрували нам наскільки висококласними професіоналами вони є".
Перше змагання для операторів Компанія Volvo Construction Equipment організувала в Німеччині в 1998 році. На сьогоднішній день налічується більше 27 тис. учасників і ця цифра постійно зростає. Кожна з 16 країн учасниць проводить локальні змагання, які дозволяють операторам вдосконалювати свої навички та обмінюватися досвідом. Основними перевагами членства є безкоштовні входи на виставки (наприклад, Bauma), відвідування заводів Volvo і знижки в магазинах Volvo CE Merchandise.