Рет қаралды 8,515
Вебінар з підвищення кваліфікації педагогів
Поставити питання спікеру, або замовити сертифікат про участь можна на сторінці вебінару
vseosvita.ua/w...
Маніленко Інна Володимирівна. Методистка відділу управління закладами освіти Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», старша викладачка кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти.
Має дві вищі освіти - юридичну і педагогічну (учитель історії та правознавства). Досвід роботи в юридичній сфері. З 2014 по 2016 роки працювала на посаді директорки школи. Постійно надає нормативно-правові роз'яснення керівникам закладів освіти щодо застосування освітнього, трудового, адміністративного законодавства тощо. Проводить лекції, семінари-практикуми.
Мета
Ознайомити з нормативно-правовими актами та алгоритмами дій учасників освітнього процесу, що забезпечують організацію роботи закладу освіти із запобігання та протидії проявам насильства в освітньому середовищі.
Завдання
Ознайомити з нормативно-правовими актами, чіткими алгоритмами дій учасників освітнього процесу, що забезпечують належну організацію роботи закладу освіти із запобігання та протидії будь-яким проявам насильства в освітньому середовищі.
Надати практичні поради керівникам закладів освіти та іншим учасникам освітнього процесу як правильно розпізнавати прояви булінгу як вид адміністративного правопорушення та як діяти, щоб уникнути адміністративної відповідальності.
Очікувані результати
Розуміння державної політики та нормативно-правового забезпечення в Україні щодо запобігання та протидії насильству в освітньому середовищі.
Набуття практичних навиків правового розпізнавання проявів булінгу, створення чітких алгоритмів дій учасників освітнього процесу, що забезпечують належну організацію роботи закладу освіти із запобігання та протидії будь-яким проявам насильства в освітньому середовищі.
Цільова аудиторія
Менеджери освіти будь-якого рівня (директори закладів освіти, їх заступники, методисти), соціальні педагоги, практичні психологи, учителі-предметники, класні керівники, вихователі, учні та їхні батьки.