HISZPANIA - NIEMCY 2:1 PO DOGRYWCE, FRANCJA - PORTUGALIA 5:3 W KARNYCH! KOWAL, PACZUL, ORŁOWSKI

Рет қаралды 26,037

WeszłoTV

WeszłoTV

5 күн бұрын

Hiszpania - Niemcy, Portugalia - Francja! Co za dzień na Euro 2024! Rozmawiamy: Filip Kapica, Przemysław Pełka, Kamil Warzocha, Paweł Paczul.
🚨 Avast Free Antivirus - chroń swój komputer przed wirusami: cutt.ly/Xedzr3cI
🧦 Weszlackie skarpety już dostępne: cutt.ly/4eiLN3Su
🍗 Kibicuj z zestawami KFC 💪 Wybierz swojego faworyta, zamów z dostawą na www.KFC.pl i ciesz się grą! 🤗 ⚽
🔥 EUROBONU$ERIA STS: możesz zgarnąć bonus 100 PLN za 7 dni serii! 👉 oferta.sts.pl/EuroBonuseria_W...)
✅ EURO GameChanger STS - 2 gole przewagi i kasa na koncie 👉 redirect.sts.pl/?r=gamechanger (+18)
🧡💙 Bonus powitalny od STS z kodem ""WESZLOTV"" - oferta.sts.pl/WESZLOTV (+18)
Regulaminy oferty powitalnej i ZBR - oferta.sts.pl/regulaminsts + oferta.sts.pl/regulaminsts_ZBR
STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać - graj mądrze. Szczegóły w regulaminach. 18+
#polska #probierz #euro2024 #euro #turcja #euro #portugalia #niemcy #szwajcaria #staneuro #orłowski #mazurek #kowal

Пікірлер: 148
@kortnatenis
@kortnatenis 4 күн бұрын
Uwielbiam Kowala ale juz potrzebny jest urlop wakacyjny
@Pro100wnikDwa
@Pro100wnikDwa 4 күн бұрын
Przepisy i wytyczne sędziowskie są tak skonstruowane żeby każdy sędzia miał możliwość ingerować w przebieg i wynik spotkania - drukować. Jakby przepisy były zero jedynkowe np. jak mówi kowal - każda ręka w polu karnym to karny, to wtedy praktycznie wynik zależałby głownie od piłkarzy. Niestety ale w przyszłości spodziewam się jeszcze bardziej skomplikowania przepisów.
@dominikskwarczek47
@dominikskwarczek47 4 күн бұрын
Gdyby każda ręka to karny to ten sport polegałby na nabijaniu obrońców w rękę, a nie graniu w piłkę. Na tym skupialiby się atakujący. Wystarczy troszkę pomyśleć
@GoodNightWroclaw
@GoodNightWroclaw 4 күн бұрын
@@dominikskwarczek47 Ilu takich nabijaczy było? Pamiętam tylko Del Piero czy Baggio, który chyba z 2 razy wyciął taki numer… Ok powinny być maks. 1 lub 2 wyjątki ustawione zero-jedynkowo, typu ręka przy ciele lub nie, ale bez badania intencji zawodnika broniącego, bo przecież nie ma obiektywnej metody ustalenia tych intencji, ewentualnie jakiś algorytm dla AI oparty na mierzalnych wartościach, jak przy spalonym, który jest co do milimetra sprawdzalny.
@@GoodNightWroclaw jak było nabijaczy? Oni mogą być w momencie gdy przepis że każdą ręka to karny będzie wprowadzony. Teraz nie ma miejsca taka sytuacja bo nie ma przepisu
@krisealsk9673
@krisealsk9673 3 күн бұрын
Wszędzie te spiski xD są dobrzy i słabi sędziowie i tyle.
@lewaplachim7234
@lewaplachim7234 4 күн бұрын
No to Kowal pojechał
@ClintDempsey-dh1iv
@ClintDempsey-dh1iv 4 күн бұрын
Wczoraj Cristiano zakończył swój udział w Euro, a dzisiaj po słowach Kowala swój udział w reklamowaniu się na Weszło zakończył MenMag, SFD i KFC.
@suprim3637
@suprim3637 4 күн бұрын
Czemu?
@@suprim3637 29:19
@@suprim3637 Dwudziesta dziewiąta minuta i dziewiąta sekunda. KZbin usuwa mi komentarz.
@suprim3637
​@@ClintDempsey-dh1iv Kowal mocno walna😬
@romandudek2861
@romandudek2861 4 күн бұрын
Ostatni finał był z drużynami które grały z Polską, więc powinien byc Francja - Holandia.
@havierzanetti7708
@havierzanetti7708 4 күн бұрын
Malpopodobnych s Ameryki południowej 😂
@ukaszlbk9805
@ukaszlbk9805 4 күн бұрын
Kowal ma 100% racje. Akcja w którym Hiszpan dostał w rękę była po spalonym więc się nie liczy
@Alexi_Lalas 4 күн бұрын
Ale powtarza, że Hiszpania opykać powinna Niemców 3-0 i była najlepszą drużyną na tym turnieju, żeby czasem nikt nie pomyślał, że w rzeczywistości jest inaczej i to Niemcy bardziej zasłużyli na półfinał.
@sh4d0wMoon
@sh4d0wMoon 4 күн бұрын
7:44 Kowal odpowiedzial 😂
@NiepoprawnyObserwator
@NiepoprawnyObserwator 4 күн бұрын
Dziś wyjątkowo dużo z sensem mówił akurat.
@nice1bruva2101
@nice1bruva2101 3 күн бұрын
Dobre trio, kowal i orło top
@ukaszromanczuk1448
@ukaszromanczuk1448 3 күн бұрын
Ja jestem za tym każda ręką w polu karnym to karny i to było by najprostsze rozwiązanie nie ważne czy chowa czy ruch przy upadku ręką to ręką i zakończona dyskusja
@Bart-rp5kf
@Bart-rp5kf 4 күн бұрын
Jestem za zlikwidowaniem dogrywek, jazda z karnymi od razu. Szkoda zdrowia piłkarzy i czasu kibiców.
@BoliAW
@BoliAW 4 күн бұрын
...dopiero z programu sie dowiedziałem, ze Morata grał:))
@99dupa
@99dupa 4 күн бұрын
prawie gola strzelil, ale jak sie nie oglada to tak jest
@kususable
@kususable 4 күн бұрын
A juz nie powiem o kolejnej kompromitacji, kara do belingama i kara dla tego innego. Uklady ukladziki. W tym euro slabe druzyny graja w pilke te „dobre” parkuja autobus
@user-st6tz2kr3i
@user-st6tz2kr3i 4 күн бұрын
Jestem z sekty Cristiano Ronaldo ale wczoraj to była parodia, najgorszy piłkarz na boisku, z nim w składzie Portugalia niestety musiała grać tak jakby w 10, gdyby nie on to jest duża szansa że wygrali by ten mecz w 90 minutach, przykre fakty ale fakty, trzeba uczciwie spojrzeć prawdzie w oczy. Vitinia najlepszy piłkarz na boisku
@kurok1985
@kurok1985 4 күн бұрын
Kowal ostatnio we wszystkich programach musi mieć ostatnie zdanie i żeby zbić trafne argumenty bredzi takie bzdury że tego nie da się słuchać
@waldemarmajchrowski1073
@waldemarmajchrowski1073 3 күн бұрын
Ronaldo kiedys paraliżował przeciwników. Lewandowski też robil wrażenie.Dzis Ronaldo na boisku jest do ogrania.Mnie bardziej podobał się Ronaldinio bardzo techniczny zawodnik swego czasu.
@ABDISAMADAM
@ABDISAMADAM 4 күн бұрын
Stężenie Kowala w Kowalu dzisiaj niestety nie do zniesienia. Ciągłę wywody nie na temat, jakieś historyjki o czerwie Lehmanna, wychwalanie Hiszpanów pod niebiosa, kiedy ci od 60 minuty nie potrafili wyjść z własnej połowy. Podziękuje za oglądanie tego odcinka, bo kto to widział, żeby pan Orłowski był najciekawszym rozmówcą w studiu.
Gdyby Kroos czerwo dostal
@@Powello666 Gdyby dostał żółtą, to albo dalej by nie grał tak ostro albo Nagelsmann by go zdjął. Mamy do czynienia z profesjonalistami.
@Powello666
@@Alexi_Lalas wlasnie w tym problem, ze tam nie mialby kto wejsc xdd. Lubie Kroosa, bo to moj ulubiony pomocnik, ale nie zagral dobrego meczu 8(
@@Powello666 to jest top 3 pomocników na świecie w ostatnich 10 latach a nie jakiś podpalony krychowiak w meczu ze slowacja i to ze grał tak jak sędzia pozwalał tylko to potwierdza
@@Powello666 Otóż miałby. Pascal Gross to znakomity gracz, ja się dziwię, że w tym turnieju zagrał chyba tylko fragment ze Szkocją. On by wczorajszego Krossa zastąpił z powodzeniem, tylko bądź tu mądry i zdejmij z boiska takiego gościa i w tym momencie zakończ jego wielką karierę piłkarską. Trudne jak diabli.
@martinniewier8359
@martinniewier8359 4 күн бұрын
Kowal w formie.widac ,że grał w innych czasach,ale to nas kibiców boli jak jest ręką,a karnego nie ma.pozdro
@marcinpalanis349
@marcinpalanis349 4 күн бұрын
Mnie nie boli😁
@defacto7082
@defacto7082 4 күн бұрын
Widzę, że P.Paczul jest niegodny by występować w poważniejszym programie na Kanale Zero. 🙂 Choć tu jest ciekawiej...
@DevMP
@DevMP 4 күн бұрын
Co ma robić do 1.30 w nocy w KZ żeby później gadać o tym samym w programie rano? Nie wciskaj sobie do bani takich bzdur, to że miał chwilową spinę z Cześkiem nie wiele znaczy, z tego co zresztą później było mówione zostało to pokojowo wyjaśnione i Czesiek się trochę zreflektował. To nie typ człowieka Kowal, który jak coś sobie do bani wsadzi to może za 20 lat przyzna się do błędu
@kookszi2493
@kookszi2493 4 күн бұрын
Skoro był karny dla Niemiec to i dla Polski też był
@danielkosowski2157
@danielkosowski2157 4 күн бұрын
Kowala całkowicie zaślepiło to że kibicuje Hiszpanii i nie jest w stanie racjonalnie i obiektywnie ocenić, Kross za ten faul na pedrim powinien zobaczyć żółtko a później co by się wydarzyło to się nie dowiemy, na pewno musiałaby grać ostrożniej, ogólnie niegodne zakończenie kariery w jego wykonaniu, prawda jest taka że od 60 min od momentu wyjścia na prowadzenie Hiszpania stanęła i czekała aż się mecz skończy, od 60 min do końca meczu razem z dogrywkami Niemcy dużo lepsi i wszyscy się spodziewali że jeśli ktoś w dogrywce strzeli to właśnie oni, zadecydowała jedna szczęśliwa akcja, Niemcy strzelili w końcówce regulaminowego czasu gry a w dogrywce już nie dali rady bo za mało czasu, gdyby Hiszpania strzeliła tego gola z 5 min wcześniej to pewnie i na koniec dogrywki szkopy jeszcze raz by wcisnęli coś na koniec bo pod hiszpańską bramką był sytuacja za sytuacją
@kususable
Na tym euro obejrzalem 1,5 meczu i to naszych kopaczy moja zona wiecej oglada niz ja z tym ze ona nie rozumie kiedy faul kiedy reka itd. Jak ja widze te ustawianie meczy oficjalne to jest smiech nie pilka padnie tyklo UEFA fifa ja rozwala za duzo hajsu i traca plot
@Nowy2000
@Nowy2000 4 күн бұрын
14:40 Że co? Ależ oczywiście, że to sędzia zepsuł mecz. Faul to normalny element gry, ale od tego jest sędzia, żeby ukarać go kartką.
@_szajba_9016
@_szajba_9016 4 күн бұрын
Kowal coś wąchał czy tak mi się tylko wydaje?
@multiepra9035
@multiepra9035 4 күн бұрын
Pozdrowienia dla Kowala z Jacek z Belfastu.
Wojtek trzeżwy to inny człowiek. Lepsza wersja.
@pepepandziobak1800
@pepepandziobak1800 4 күн бұрын
17:30 A jak Frankowski łapę wyciągnął przy dośrodkowaniu z prawej strony?
@niebylekto4282
@niebylekto4282 2 күн бұрын
Ten co ma 3 zdania na jedne ze byla reka nich odpowie w 3.zdaniach czemu jest karny jak byl spalony
@carlo55256
@carlo55256 4 күн бұрын
Kowal Top
@ukaszzielinski8528
@ukaszzielinski8528 3 күн бұрын
Tomasz Ćwiąkała stwierdził że karnego słusznie nie było dla Niemców. Są więc inne opinie.
@WeszloComTV Күн бұрын
Napisz na pawel.paczul@weszlo.com po odbiór vouchera.
@amigdalina3294
@amigdalina3294 4 күн бұрын
Orłowski kocopoły straszne... Mikautadze sam wbił 3 gole, Grecja wbiła więcej goli w 2004 r i to bez karnych... a te mówienie o ustawianiu to całkowita porażka.
@loscamilos100 4 күн бұрын
Nie mogę już słuchać Kowala i jego bzdetów. Mówi, że nie można gdybać o kartkach Kroosa, a dosłownie w następnym zdaniu mówi, że jakby grali w 10 to by ich Hiszpania 3-0 pykła. Totalnie zlał odbicie Paczula, że Katarczykom i Arabom nawet sędziowie nie pomogą.
@darkowski93m
@darkowski93m 4 күн бұрын
Ty chyba nie słuchasz i nie rozumiesz. Przecież Kowal krytykuje decyzje sędziego. Trzeba bardzo dużo złej woli żeby tego nie usłyszeć.
@@darkowski93m 12:10 "gdyby, gdyby, nie ma gdybania (coś o Lehmanie i inne kocopoły) Hiszpania najlepsza drużyna na tym turnieju strzeliłaby 2-3:0 do 60 minuty"
@@darkowski93m to nie zła wola a cytat
@@loscamilos100 Czy ty naprawdę nie rozumiesz, że on to mówi ironicznie i z dezaprobatą? Wyciągasz jedno zdanie a zapominasz o trzydziestu innych, w których wyjaśnia swoją perspektywę. Cytowanie bz kontekstu to czysta manipulacja.
@januszgruszka4610 4 күн бұрын
dobra wzuce moj komentarz tutaaj i powiem ze ogladam tylko wlogi czyjak kolwiek to nazywacie z kowalczykiem tylko , dzieki
@SzymonSwierk
@SzymonSwierk 4 күн бұрын
Szwajcaria 2:1
@darekb.4563
@darekb.4563 4 күн бұрын
Anglia- Szwajcaria kolejny nudny mecz.. Murowanie bramek.. Nie da się oglądać.. W związku z tym jedynie skróty oglądam.. Dogrywka to jest męczenie kasztana i widza.. Zgadza się turniej paździerz ..👍
@LoperPL 4 күн бұрын
Proszę o informację jak mogę odebrać swój rabat w KFC. Panie Pawle chyba jest Pan słowny.
@marcinpalanis349 3 күн бұрын
Proszę iść do KFC i powiedzieć,kurczak blady.
@vgk2022 4 күн бұрын
Leszku nawet w tenisie ustawia się mecze.
@maciek3861 4 күн бұрын
Jaki jest sens zapraszania Kowala 12h po tym jak gadał już o tych meczach 1,5h?
@jobpl
@jobpl 4 күн бұрын
Jakoś musi zarabiać na alkohol i papierosy
Zgaduję, że dla takich ludzi jak ja, którzy pisząc delikatnie nie mogą patrzeć na niektóre twarze z Kanału Zero.
@Nowy2000
Taki sens, że ja nie mam ochoty oglądać od 23 do 1 w nocy między innymi Michniewicza, więc dopiero dzisiaj rano mam okazję zobaczyć co mówi o tych meczach Kowal.
Zaskoczę cie, ale kanał zero to nie jest weszło. Ja np mam wyjebane na kanał zero bo mnie Stanowski, Czesio i Rudzki wkurzają i nie mogę ich słuchać.
@l.d2133
@l.d2133 4 күн бұрын
I ze po tych slowach "malpopodobnych ludzi" jeszcze wogöle kontynuowana jest rozmowa z tym chamskim rasista!- to jest skandal!
@grzegorzdabkiewicz5913 4 күн бұрын
Wojtek powiedzial cos ciekawego, ze my przezywamy dramat myslac ze bobek niedlugo odejdzie, ja bym powiedzial ze to bardziej dziennikarze to pompuja ja jako kibic mam nadzieje ze im predzej sobie pojdzie tym lepiej dla nas. Budujmy cos nowego.
@toplegend4571
@toplegend4571 4 күн бұрын
A Austria - Turcja to niby nie był dobry mecz? Najlepszy mecz 1/8 w którym i dużo się działo i trzymał w napięciu do końca
@emhyrvemrais7574
@emhyrvemrais7574 4 күн бұрын
Najgorszy mecz Cristiano ever dla mnie brak jefeo zmiany na kogokolwiek to porazka
Z odpowiedzialnością sędziów jest trochę jak z odpowiedzialnością księży. Sędzia popełnia proste książkowe błędy, ingeruje w przebieg spotkania, no to kara - do „zamrażarki" na jakiś czas i ewentualnie PRZENIESIENIE do niższej ligi. Ksiądz złapany na molestowaniu dzieci, oczywiście musi być kara - PRZENIESIENIE do innej parafii.
@marianhudefacki5504
@marianhudefacki5504 4 күн бұрын
Podobnie jak z odpowiedzialnością polskich polityków, sędziów polskich sądów, polskich lekarzy, dziennikarzy, celebrytów i innych gadów
@722trebor
@722trebor 4 күн бұрын
To ile było ciekawych spotkań na tych mistrzostwach? Bo wg mnie to sama Austria zagrała 4 ciekawe mecze.
@wojtekx629
@wojtekx629 4 күн бұрын
Jezu Kowal gada takie bzdury , że tego się nie da słuchać, gada , że Hiszpania grała lepiej xD beż jaj od 50 minuty Hiszpania nie istniała, a w dogrywce to już wgl , powinni dostać 2 bramki i siema
Xd
@pablomario3602
@pablomario3602 2 күн бұрын
Ale pierdolił Kowal. Dramat. Leszek widać że zażenowany.
@tomekmarciniak917
@tomekmarciniak917 4 күн бұрын
Anglia 0:0 Szwajcaria
@piotreek4039
@piotreek4039 4 күн бұрын
Kowal tragedia, w polowie wylaczone. Moze za duzo przychodzi?
@maciejmarchel5740
@maciejmarchel5740 4 күн бұрын
Moim zdaniem karnego nie było ponieważ fulkrung był na spalonym w tej samej sytuacji kilka sekund wcześniej. Co nie zmienia faktu że sędzia z boiska powinien pokazać na rzut karny. Niestety poziom sędziowania na tych mistrzostwach jest podobny do poziomu gigantów na tym turnieju.
@tommywickhunter819
@tommywickhunter819 4 күн бұрын
Oczywiście że dogrywka musi być. Nie potrafisz wygrać w 90 minut, to masz za karę w dalszej cześci turniej przeczłapane dodatkowe 30 minut. Czemu ktoś kto wygrał ćwuerć finał w 90 minut, ma mieć w nogach tyle samo co ten kto zremisował swój ćwierćfina? Lubie Cię Kowal ale czasem jak coś pierdolniesz, to ręce opadają
@The_Punisher1991
@The_Punisher1991 3 күн бұрын
W tym momencie Kowal dobrze mówi, dogrywki powinny być już dawno zkliwidowane.
@tommywickhunter819 3 күн бұрын
@@The_Punisher1991 dlaczego uważasz ze przykładowo finalista po zwycięstwie w 90 minutach ma mieć w nogach tyle samo kilometrów przebiegniętych w półfinale, co drugi finalista , kótry swojego półfinału nie potrafił wygrać w regulaminowym czasie. Za remis jest kara w postaci zmęczenia. Karne też będą mniej emocjonujące bo wyczekane lepiej smakują. Jak nie lubisz dogrywe tylko czekasz na karne, to idz w trakcie dogrywki zrobić sobie kanapki albo wziać prysznic :D
@@tommywickhunter819 Dogrywka w większości przypadków to jest męczenie zawodników i kibiców. Zawodnicy i tak grają około 60 meczów z w sezonie i dawanie jeszcze dogrywek jest dla nich męczące, po drugie uważam że jest to niesprawedliwe gdy jedna drużyna gra tylko 90 a druga musi grać 3 dogrywki jak w przypadku Finału Mistrzostw Świata w 2018. Warunki powinny być równe dla wszystkich, a nie że ktoś ma mieć lepiej bo wygrał w 90 a drugi zremisował.
@xdavdx1516 4 күн бұрын
Typuję Anglia 1:1 Szwajcaria (po dogrywce Szwajcaria 2:1).
@zielin2895
@zielin2895 4 күн бұрын
Anglia 1:1 Szwajcaria (5:4 po karnych dla Anglii)
@RoyalVicks
@RoyalVicks 3 күн бұрын
blisko
@DamianGwiazda
@DamianGwiazda 4 күн бұрын
Anglia - Szwajcaria 2:1
Ten kowal jest coraz bardziej odklejony karne przed meczem dogrywki aut Przecież to jest niepoważne dziesięciolatek by tego nie wymyślił
@RyuZawaii-nf2qf
@RyuZawaii-nf2qf 4 күн бұрын
2:1 dla Szwajcarii
Kowalczyk, powtórz jeszcze ze trzy razy, że Hiszpania grała najlepszą piłkę na tym turnieju i powinna była ograć Niemców trzy do zera, to na pewno ci uwierzymy! W ogóle uważam, że zapraszanie fanatyka do komentowania meczów drużyny, której jest fanbojem, mija się z celem.
@ModyPISowiec
@ModyPISowiec 4 күн бұрын
Hiszpania gra najlepszą piłkę na tym turnieju ćilapywruketćalezrtswócmeinodA
Grecja Rehhagela w samej tylko fazie grupowej strzeliła więcej bramek, niż obecna Francja Deschampsa w swej drodze do półfinału; idąc dalej wyeliminowała broniącą tytułu Francję i dwukrotnie pokonała faworyzowaną Portugalię, a do żadnego z tych zwycięstw nie potrzebowała nawet rzutów karnych; także skończ pan snuć dezawuujące farmazony, panie Orłowski
@tomaszmik762
@tomaszmik762 4 күн бұрын
Co wy pierdzielicie o tej ręce . Spalony był w tej akcjii i tyle .
35:13 Przegrali. Karne to element składowy meczu. Przestań brać info od idiotów.
Wygrana czy przegrana po karnych liczy się w statystykach jako remis.