Szia, telepítettem a Woocommercet, a termékeket is beírtam, de nem jelenik meg a kosár és a pénztár. Illetve ha egy terméknél egyszerre két árat akarok megadni(, cégeknek és magánszemélyeknek külön), azt hogy tudom megtenni? Köszi előre is.
@1x1akademia4 жыл бұрын
ha nem jelenik meg a kosár/pénztár stb oldal, akkor a WooCOmmerce-Állapot-Eszközök menüben tudsz elindítani egy újragenerálást : "Az alapértelmezett WooCommerce oldalak létrehozása" olyat még sosem csináltam, hogy 2 külön ár legyen. Biztos meg lehet oldani, de én úgy csinálnám, hogy külön terméket hoznék létre cégnek és magánszemélynek, vagy pl egy aldomainen is lenne a webshop és az lenne a céges, a sima meg a magánszemélyes (pl xd.hu és nagyker.xy.hu)
@kstf5 жыл бұрын
Köszi szépen nagyon hasznos videó volt, ment a like és a feliratkozás! :)
@1x1akademia5 жыл бұрын
Örülök, hogy tetszett! :) Ha érdekel bővebben a téma, lépj be a facebook csoportba is (leírásban a link) és ott találsz még hasonló ingyenes videókat.
@kstf5 жыл бұрын
@@1x1akademia beléptem köszi
@TheSzilard772 жыл бұрын
*Hogyan legális a webshopban az eladás?*
@1x1akademia2 жыл бұрын
1. Kell egy vállalkozás a shop “mögé” 2. Jogi megfelelés (GDPR, aszf, sutik stb..) 3. Ezeknek a technikai megvalositasa (bepipalando negyzetek, aloldalak, stb) 4. Adozas, szamlazas, 5. Legyel korrekt elado, teljesits idoben, legyenek meg azoka a termekek Nagyon nagyon roviden, a teljesseg igenye nelkul kb ezek, de errol oldalakat lehetne irni. Nem veletlenul van tobb vido a BGPRO Akademiaban errol
@martonkiss20074 жыл бұрын
Nagyon jó video, rendkívül hasznos. Ment a sub+like. Ha így vásárolnak tőlünk akkor kell adózni utána? Illetve nem akarsz egy videót csinálni paypalos utalás létrehozasarol?
@1x1akademia4 жыл бұрын
Köszönöm, örülök, hogy tetszik. Igen, kell adóznod utána. A vásárlásról számlát kell kiállítanod (mint e.v. vagy valamilyen társas vállalkozás) és azután adózol. Többfél módon tudod ezt megtenni, pl egyéni vállalkozásoknál a legnépszerűbb a KATA. A fizetési módokról is terveztem videókat csinálni, de a tréningeimben vannak a nagyon részletes útmutatók a beállításokhoz : )
@StillnessSymphony4 жыл бұрын
Szia! A woocomemrce-es kuponkódot, hogy állítom be úgy, hogy pl. 3 nap múlva lejárjon? Annyi a plusz dolog, hogy mindenkinek más időpontban kezdődne (és persze járna le) a használati lehetőség.
@1x1akademia4 жыл бұрын
MrPeki90 mikor létrehozod, akkor be tudod állítani, hogy meddig legyen érvényes. Ezt konkrét dátum megadásával tudod. Azt, hogy folyamatosan generáljon egyedi kuponokat alapból nem tudod beállítani. Ehhez egy kuponos bővítményre lesz szükséged. Pl: “Woocommerce Smart Coupons”
@StillnessSymphony4 жыл бұрын
@@1x1akademia Ja értem, köszi az információt! :)
@monoriferenc5 жыл бұрын
Szia! Átnéztem a WOOCOMMERS videóid. Annyi problémám van hogy a termékek nem kerülnek elő az üzlet menüpont alatt.
@1x1akademia5 жыл бұрын
Kérlek próbáld meg úgy, hogy a woocomemrce bővítmény feltelepítése után adj hozzá 1-2 teszt terméket, majd ha bal fent a weboldalad nevére viszed az egeredet az Üzlet-et kiválasztva meg kell jelenjenek. Ez alapértelmezett beálíltás. Ha nem sikerül akkor valami probléma van a WoocCommerceddel. Próbáld meg törölni és újra telepíteni vagy újra legenerálni az alapértelmezett oldalakat :)
@tomichannel15 жыл бұрын
Szia! Tetszett a videód. Írtam neked facebookon, kérném a segítségedet! :)
@1x1akademia5 жыл бұрын
Válaszoltam is! : )
@nemethdavid39715 жыл бұрын
Helló olyankor mit lehetne csinálni ha kitöröltem a woocommers oldalakat (a videód megnézése elött csináltam) és nem tudom hogy kéne vissza rakni őket mert véglegesen töröltem :(
@1x1akademia5 жыл бұрын
Szia! Ezt egyszerűen meg tudod oldani :) Lépj be kérlek a WooComemrce menübe --> Állapot --> Eszközök fül --> Az alapértelmezett WooCommerce oldalak létrehozása [Oldalak létrehozása] gomb
@nemethdavid39715 жыл бұрын
@@1x1akademia Köszönöm szépen :)
@attilaswiderski90315 жыл бұрын
Szia! Klassz a videó, köszi szépen. Kíváncsi lennék, hogy Wordpress alapon, Woocommerce modullal lehet-e két nyelvű webshopot létrehozni? Illetve tudok-e valahogy olyan főoldalt csinálni hogy CSAK belépés után lehessen látható maga a webáruház? Köszi előre is
@1x1akademia5 жыл бұрын
Szia! Köszönöm a pozitív értékelést, örülök, hogy tetszik. Mindkét kérdésedre IGEN a válasz. A legismertebb bővítmény a WPML (WordPress Multilingual Plugin ), amivel tudsz többnyelvű oldalakat létrehozni. Egyébként lehet aloldalként is vagy külön, más végződésű domainen is megcsinálni, ha csak 2 nyelvről van szó. Van arra is több módszer, hogy lerejtsd a tartalmakat. Le tudod az egész webshopot rejteni a nem felhasználók elől, de akár le tudsz rejteni csak bizonyos termékeket is. Általában erre jók a membership bővítmények, de vannak más megoldások is.
@attilaswiderski90315 жыл бұрын
@@1x1akademia szuper! Köszönöm szépen a gyors és pontos választ!
@patakiattila89705 жыл бұрын
Szia. Az oldal létrehozásánal "használjuk a divi buildert" De nekem nem dobja fel lehetőségként. Az most egy Plug-in vagy Theme? Köszönöm előre is a választ.
@1x1akademia5 жыл бұрын
Kedves Attila, 1. megoldás: A Divi az egy websablon vagy nevezhetjük témának is. Tehát ha ezt a Divi websablont telepíted, abban alapból benne van az úgynevezett Divi Builder, ami segít vizuálisan szerkeszteni az oldalt. Ezt látod a videón is. 2. megoldás: Ha te nem a Divi-t használod, akkor a Divi Builder bővítményt (plugin) kell telepíteni, hogy más sablonokkal is működjön ez a videón látott vizuális szerkesztő. Mindkét esetben meg kell vásárolnod a Divi-t (sablon/téma) és a vásárláskor megkapod a sablont és a hozzá tartozó bővítményeket is, mint pl a Divi builder. Ha megengedsz egy kis sales-t: A webshop megapack tréningemben ezeket ingyen megkapják a tanulók és még olcsóbb is, mint megvenni a divit :)
@patakiattila89705 жыл бұрын
@@1x1akademia köszönöm a válaszokat. Szívesen részt vennék egy tréningen. Azért szeretném megtanulni, mert szeretnék egy weboldalt a vállalkozásomnak. Kettő már van. Sok pénzt fizettem értük, s ha változtatásra van szükségem mindig sok idő és problémás. A tréning egyedi vagy hogy működik. Szívesen fizetek amennyiben segít nekem.
@1x1akademia5 жыл бұрын
@@patakiattila8970 a tréning egy belső felületen online zajlik, ahol előbb a piackutatást, majd a weboldalkészítést tanuljuk meg videókon bemutatva lépésről-lépésre. Utána megmutatom, hogy lehet webáruházzá alakítani az elkészült weboldalt és milyen marketingmegoldások vannak, ha el akarunk adni termékeket. Itt olvashat róla bővebben: bgpro.hu/webaruhaz-megapack-landing/ Önnek lehet, hogy egyedileg fejlesztett oldala van, de az is lehet, hogy wordpress. A Wordpresses weboldalnak a működését és szerkesztését tanulja meg a tréningben, mivel nem webfejlesztőket képzünk, az elég hosszadalmas és bonyolult lenne :) Ezzel arra célzok, hogy megtanul saját maga készíteni egy weboldalt A-Zig, viszont a már meglévőket lehet ezután sem tudja szerkeszteni, csak ha WordPress alapúak. Ha még lenne kérdése, szívesen válaszolok itt, vagy a norbi@bgpro.hu címre írt e-mailre.
@Gembird755 жыл бұрын
A webshop üzemeltetéséről is csinálj egy videót, mert sok tapasztalatlan "vállalkozót" megtéveszthet. GDPR + számlaképesség... ;)