Рет қаралды 6,389
Vandaag bezoek van multi-talent Ish Ait Hamou . Sommigen leerden hem kennen als een gepassioneerd danser en jurylid in So You Think You can Dance, honderduizenden lezers waren dan weer helemaal in de ban van zijn boekenmet talloze bestsellers als Klem en het moois dat we delen. En sinds vorige week kunnen we daar ook een uitstekende debuutfilm bijrekenen, want samen met zijn broer Monir schreef en regisseerde hij BXL. Een film die het leven volgt van de 26-jarige MMA-vechter Tarek en zijn jongere broer Fouad en die absoluut de moeite waard is. Ish is niet alleen een heerlijke verteller waarbij elke zin betekenis heeft maar ook een man met een liefde voor comedy en comics. Kortom, een topgast. Enjoy!
Profiteer nu van de exclusieve NordVPN-deal op → nordvpn.com/we.... Probeer zonder risico met de 30 dagen geld-terug-garantie!
Schrijf je in op onze nieuwsbrief en krijg als eerste al ons nieuws via www.wttaa.be/
Vergeet vooral niet te abonneren want elke week staat er een nieuwe aflevering online.
Itunes: podcasts.apple...
Spotify: open.spotify.c...
#wttaa
Volg Alex / alexagnewofficial
Volg Andries / andries8
Volg Marijke / marijke_crynen
Volg WTTAA
Extra Kanaal: / @welcometotheaaclips
/ welcometotheaa
/ welcometotheaa
www.wttaa.be/
In de podcast 'Welcome to the AA' gaat comedian Alex Agnew samen met partner in crime en man achter de knoppen Andries Beckers op zoek naar mensen of onderwerpen die deel uitmaken van hun leefwereld. Elke week ontvangen ze gasten uit binnen- en buitenland en bespreken ze de stand van alles wat hen aanbelangt. ‘Welcome to the AA’ is een productie van Andries Beckers en Alex Agnew.