Якщо є питання пишіть їх у коментах! ПІДТРИМАТИ ДОНАТОМ bit.ly/3yKfiTy ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ t.me/notaxpro КОНСУЛЬТАЦІЇ: +38(067) 579-58-38 - Viber/Telegram ПОСЛУГИ ДЛЯ ФОП: - Консультації онлайн bit.ly/3X8npUf - Надання звітності ФОП bit.ly/3xcvRSz - Реєстрація ФОП онлайн bit.ly/45d0Gs2 - Підбір КВЕД bit.ly/3RiBASL - Внесення змін по ФОП онлайн bit.ly/3VcsHvo - Відмова від єдиного податку bit.ly/4flXD5t - Закриття ФОП онлайн bit.ly/3KvTEoX - Відповіді на запити податкової bit.ly/327RqWt - Запит про надання ІПК bit.ly/3VgIBES - Довідка про резидентство bit.ly/3McURke - Повернення/перекид податків bit.ly/4aXD0sW - Земля і нерухомість bit.ly/4aXUepX - Скасування рішень податкової bit.ly/45bPhZF - Скарга на дії податкової bit.ly/4aS514Y САЙТ «ПОДАТКОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ»: ukrpravo.biz/
@oleksiiiastremskyi53855 ай бұрын
Ну такого грунту я взагалі ніде не чув, дуже круто, дякую!!!
@4es805 ай бұрын
Дякуємо за корисну та кваліфіковану інформацію! На відміну від більшості інфоциган, які розповсюджують міфи на цю тему, приємно послухати професіонала.
@user-of2qp6fh4v5 ай бұрын
Дуже велика подяка за інформатіане відео! Гадаю, що після 30.09 з'явиться ще якась інфа по цієй дуже болючій темі. Тому чекаємо Ваших порад та роз'яснень!!
@tanrose56514 ай бұрын
Щиро дякую за відео,дуже корисно і професійно!!
@Тетяна-х8ы9 ай бұрын
Дякую! Дуже цікава інформація. 😊
@Aleks-d2m5 ай бұрын
Дякую!Да благословить вас Господь!Вподовайка!❤😊
@mariaandriushchenko63595 ай бұрын
Дякую за корисну інформацію! Приємно почути деталі та доступні пояснення. 💛💙
@Kaplya829 ай бұрын
Дякую за вашу працю!
@АлександрПотемкин-с7с5 ай бұрын
Спасибо 😅
@anndries9 ай бұрын
дякую, підписався
@EVA-ly7vo5 ай бұрын
А як діятиме держава, де я перебуваю як біженка? Як вони отримують інфу з моєї української карти? Запишіть, будь ласка, відео?
@yvfj1559 ай бұрын
Скажите пожалуйста, а что касается Payoneer, что значит "частично является участником автообмину", что означает это "частично"?
@zarajsky9 ай бұрын
Бо не все що в Пайонір під цей автообмін попадає.
@yvfj1559 ай бұрын
@@zarajsky вы имеете в виду что их виртуальные карты не подпадают под автообмен? Ну это понятно, а вот как обстоят дела с физическими картами. Дело в том что насколько я понимаю CRS требует чтобы вместе с именем пользователя в систему передавался также его индивидуальный налоговый номер в той стране где он является резидентом. Поэтому если бы пионер собрался рапортовать в CRS ему было бы логично запросить у пользователя этот самый ИНН. Но пионер никогда не спрашивал ИНН и это нелогично если он собирался рапортовать в crs
@zarajsky8 ай бұрын
@@yvfj155 фізичні карти емітовані Ірландським банком. Відповідно по фізичним картам інформація має передаватися в систему автообміну. Що стосується віртуальних карт і самого акаунту має значення який у користувача аккаун: український чи європейський.
@aleksandramaslyak13285 ай бұрын
Якщо рахунок відкрито в американському піонері, то він не підпадає в автоматичний обмін
@rinakucheriava87385 ай бұрын
Добрий день, пане Олександр! Щиро дякую за інформативне відео. Підкажіть, будь ласка, чи можуть отримати органи держаної (місцевої) влади Німеччини інформацію про рахунки, картки, залишки по рахунках, депозити та наявність цінних паперів фізичної особи в Україні, якщо фізична особа є резидентом України. При цьому в німецькому банку також відкрито рахунок (при відкритт ірахунку вказувалася німецька прописка і телефон), якийсь час на нього надходила допомога, потім - заробітна плата. Дякую!
@zarajsky5 ай бұрын
Якщо український банк продовжує вважати цю особу резидентом України то ніяку інформацію про її рахунки він в систему автообміну передавати не буде. Відповідно німецька сторона ніяк не зможе про них дізнатися.
@rinakucheriava87385 ай бұрын
@@zarajsky Щиро вдячна за відповідь 🙏
@ЯнаНауменко-м9р5 ай бұрын
Якщо умовно я отримую соціальні виплати в Німеччині. Але маю невеликі не цільові надходження з різною періодичністю в 50-200 є, то про це не може дізнатися податкова, чи Джобцентр. І якщо я закрила картки, то чи можуть вони всеодно отриматити виписку з рухом моєї картки? Тобто, якщо я не надам свої картки, то ніхто ніпро не дізнається? Але, якщо я робила з української картки покупки в Німеччині, чи можуть вони дізнатися, шо у мене є рахунок.
@zarajsky5 ай бұрын
Вибачте але не зрозмуміло про яку карту, яку податкову (нашу чи іноземну) і що куди надходить. :)
@ЯнаНауменко-м9р5 ай бұрын
@@zarajsky про карту Приватбанку
@working_pointsworking_points27 күн бұрын
Привіт Якщо можна хотів би поцікавитись Якшо наприклад у фоповця є фоп карта. І він вирішив закрити ту фоп карту і відкрити в іншому банку Але він з тої фоп карти що хоче закрити сплачував податки. То при закритті карти то і виписки про оплати звтруться?
@zarajsky26 күн бұрын
Звісно що ні :)
@МихаилМирошниченко-х3в2 ай бұрын
А якщо отримував інд код ще на окупованій зараз території, як податкова зможе відправити на цю адресу лист, та що вони будуть робити у цьому випадку?
@zarajsky2 ай бұрын
Якщо у вас в кабінеті адреса на окупованій території то лист вам ніяк відправити не зможуть.
@maxsdr73522 ай бұрын
Дякую за відео. Поясніть будь ласка такий приклад : Швейцарія та Україна. Обидві країни в системі, але не активували взаємний обмін між юрисдикціями. Польша з Україною активували, але багато різних країн ні. Дякую
@zarajsky2 ай бұрын
Що значить не активували?
@maxsdr73522 ай бұрын
@@zarajsky CRS - це стандарт фін.звітності. Багато країн , а саме 121а, запроваджують цей стандарт в свої фін юриздикції. Але щоб обмін відбувався автоматично, а не по запиту. Требе щоб країни активували (ACTIVATED EXCHANGE RELATIONSHIPS FOR CRS INFORMATION) цей обмін між собою = підписали окремі положення для взаємного обміну інформацією. Наприклад Швейцарія Для підтвердження моїх суджень, достатньо скористуватись сайтом з фільтрацією по Україні. // я добавляв лінк, але ютуб видаляє мій комент з посиланням/ пошук: ACTIVATED EXCHANGE RELATIONSHIPS FOR CRS INFORMATION Ukraine // Наприклад Швейцарія, Німеччина, Франція не активували обмін з Україною . Через пошук можна знайти посилання на державні установи цих країн, з списками країн обміну.
@annaespain4 ай бұрын
Я пахала в Польщі з 15го року, сплачувала податки, не для того, щоб ненажерливі скотиняки заглядали потім в мій гаманець. Ця влада не допомагає, а тільки відбирає все… гроші, життя … 👿👿👿
@storozhukua3 күн бұрын
Ви мабудь не зрозуміли суті відео, не буде вдада заглядати…
@РінгоРінго-с5в5 ай бұрын
Якщо є нерухомість чи це вплине на виплати.Дякую за відповідь
@zarajsky5 ай бұрын
На які саме виплати?
@РінгоРінго-с5в5 ай бұрын
@@zarajsky виплати по параграфу 24,
@ДарьяКостюк-д4ъ5 ай бұрын
Як дізнатися чи вважає мене банк своїм резидентом чи ні ? Дякую за відповідь
@zarajsky5 ай бұрын
На жаль не можу підказати. Можете запитати у банка. Але вони можуть і не відповісти.
@allusio9 ай бұрын
А які штрафи за неоновлення даних чи надання недостовірних даних про резиденство?
@zarajsky8 ай бұрын
А кому ви хочете надати дані про резидентство? Українська податкова і так скоріш за все вважає вас резидентом :)
@allusio8 ай бұрын
@@zarajsky фінансовим установам.
@LuxemburgMoney6 ай бұрын
Нема штрафів 😂, просто закриють рахунок
@allusio6 ай бұрын
@@LuxemburgMoney збс тоді
@ТролейБусве-85 ай бұрын
А як бути звичайним заробітчанам,які по 5-7 років працюють за кордоном і відклали шось на чорний день?чи не забере заначку наша чудо держава?
@zarajsky5 ай бұрын
Так, а від декларування їх іноземних доходів та сплати податків їх же ніхто не звільняв. Якщо зараз податкова отримає інформацію про залишки коштів на їх іноземних рахунках то відповідно буде питання сплати з них податків.
@ТролейБусве-85 ай бұрын
@@zarajsky так податки ж сплачуються тій країні в якій працюєш. Якщо працюєш легально,наприклад в Німеччині,сплачуєш податки,все нормально,то яке відношення має Україна до тих коштів?
@zarajsky5 ай бұрын
@@ТролейБусве-8 пряме. Громадянин зобов'язаний подати декларацію та задекларувати ці доходи. Якщо із них були сплачені податки в Німеччині, то надати в українську податкову довідку із німецької податкової про сплату податків. Тоді те що сплачено в Німеччині відмінусується від того що підлягає сплаті в Україні. Якщо в Німеччині сплачено менше доплатити різницю в Україні. Якщо там сплачено більше то заплатити тільки військовий збір. А якщо цього всього зроблено не було то....
@irenksierong98915 ай бұрын
@@zarajsky Я не розумію, поясніть будь ласка.Якщо я живу і працюю в Німечиині вже з лютого 2024.Є податковим резидентом Німеччини, спачую податки на місці. Мене що можуть за весь цей час сплачувати додаткові податки(військовий сбір) в Україну?
@zarajsky5 ай бұрын
@@irenksierong9891 так, звісно. Бо Україна теж вважає вас своїм резидентом. А подвійне оподаткування усувається шляхом заліку податків сплачених в іншій державі. А військовий збір в це не входить.
@olehp20219 ай бұрын
Тобто получається якщо людина живе в Польщі але послуги надає в Україні і отримує кошти на укр картку, то Польща не дізнається про це, бо укр банк не буде цю інформацію надавати? Можливо дурню пишу, але дякую за коментар.
@НадеждаНадеждина-л4в9 ай бұрын
Якщо людина користується послугами банку, у банку інформація про її українську адресу, український телефонний номер прив'язаний до карти, то на якій підставі банк буде вважати людину резидентом вншої країни? Мені думається, що все ж таки ні. Буде вважати податковим резиднтом України, бо українська прописка, телефон, сплачення за комкналку, тобто коло життєвих інтересів в Україні. Значить резидент України і дані передавати не будуть.
@zarajsky9 ай бұрын
Якщо український банк вважає вас резидентом України то відповідно він цю інформацію нікуди передавати і не буде.
@namesurname49866 ай бұрын
Не надам пояснень по коштам на іноземному рахунку. Слідуючий крок податкової. Майна на Україні немаю і не живу там.
@ГалинаТищенко-д4и4 ай бұрын
Доброго дня! Дякую за розʼяснення. Я, як біженка, відкрила рахунок в Болгарії ( поклала всі родинні кошти ), потім отримала прихисток в Німеччині, там вказала свою пенсію. Отримую допомогу , пенсію вираховують. У вересні закрила рахунки в Болгарії і перевела кошти знову в Україну. Питання-чи побачить Німеччина родинні кошти в Болгарії, чи не прийдеться мені повертати кошти-допомоги Німеччині? Якщо в мене є невеликий депозит в Україні, передасть це інфо укр банк в Нім при обміні інфо? Дякую.
@damnrehnloina12 күн бұрын
Знищують банківську систему , Руки геть з наших кишень і наших холодильників !
@nataliageiss67535 ай бұрын
Дякую. Дуже iнформативно. Я живу вже давно у Нiмечсинi. Домогаю декiльком бiженцям. Жiночкам менсiонеркам. Вони вже зовсiм згервувплися. Тут у Нiмеччинi вони отримують фiн. допомогу, з якоï вираховують украïнську пенсiю. Чи повиннi вони повiдомляти кудись де вони вже 2,5 роки знаходяться та якi грошi ïм поступають на ï хнi мiсцевi рахунки ? Дякую за вiдповiдь.
@zarajsky5 ай бұрын
Якщо це допомога від іноземної держави, то вона не оподатковується. Відповідно і повідомляти про неї немає потреби.
@nataliageiss67535 ай бұрын
@@zarajsky Дуже вам Дякую. Можна залишити з вами контакт щоб трохи пiзнiше звернутися, звичайно за оплату, по моïм питанням ? З повсгою Наталiя Гайс.
@zarajsky5 ай бұрын
@@nataliageiss6753 так, пишіть у вайбер чи телеграм якщо буде потреба.
@nataliageiss67535 ай бұрын
@@zarajsky Дякую.
@777LINKIN7774 ай бұрын
Якщо я на параграфі 24 у Німеччині, та не вказав у Джобцентрі що в мене є картка монобанку на якому інколи гроші передаю. Щось загрожує мені?
@stulstulenko82014 ай бұрын
Не впевнений, але виходячи із відео зверху, якщо інформація в анкеті вказує на українську адресу, то ні. Бо дані не передадуть
@zarajsky4 ай бұрын
На жаль я не займаюсь іноземним законодавством тож не можу вам сказати.
@Viktoriya-m4kАй бұрын
Доброго дня скажіть , як Ви вирішили це питання , теж цікавить ?
@777LINKIN777Ай бұрын
@@Viktoriya-m4k доброго. я забив та далі користуюся каткою, якщо знайдуть скажу що поповнюю її та обінюю євро українцям яким треба гривні та навпаки
@vldslv136 ай бұрын
Добрий день. Якщо укр банки не знають що я в німеччині, бо я не вказувала їм ніде інформацію цю. То я вважаюсь резидентом України? І Україна не буде передавати нічого передавати . А в Німеччині виплати не підпадають під Crs , і передавати не будуть в Україну?
@zarajsky6 ай бұрын
За озвучених умов Україна передавати нічого не буде. Що стосується Німеччини то якщо німецький банк вважає вас резидентом України він може передати інформацію. Йому все одно які кошти надходять на ваш рахунок в Німеччині
@LK.35.25CZ5 ай бұрын
Як всі зпворушились😂. Ви думаєте, що Німеччина така дурна? Вас мільйони і Европа не взмозі швидко вас з контролювати, але і через 5 років вас знайдуть з листом щастя. Европа з грошима не розкидається так як вам здається. Приймуть закон і будуть просить Україну про ваші рахунки,
@crypto-max9 ай бұрын
Які ж саме країни передають не залишок а оборот?
@SuperBambr3059 ай бұрын
теж цікавить це питання
@storozhukuaАй бұрын
А Україна передає суму залишків коштів 31 грудня чи якусь іншу інформацію?
@zarajskyАй бұрын
Суму залишку.
@ТатьянаСуворова-з7я4 ай бұрын
Добрий день. А що робити пенсіонерам. Рахунків не було , в Україні. А в Германії видкрито банківскій рахунок, кошти - пособіє. Це в Україні ми маємо сплатити податок? Нічого не розумію.
@zarajsky4 ай бұрын
Якщо в Німеччині у вас тільки допомога від держави то в Україні нічого декларувати та сплачувати непотрібно. Ці кошти не оподатковуються.
@yuriy21395 ай бұрын
Добрий день! Якщо на брокерському рахунку були куплені акції і після покупки сплине термін в три роки, потрібно буде показати податковій підтверджуючі документи та доходи необхідні на придбання?
@zarajsky5 ай бұрын
Якщо ви продасте акції вам потрібні будуть документи що підтверджують їх придбання. Навіть через 10 років. Без документів витрати на придбання неможливо відняти від доходів.
@yuriy21394 ай бұрын
@@zarajsky так, документи на придбання дасть брокер. А підтвердити доходи за які були куплені акції теж потрібно буде навіть через 10 років?
@yevgeniyshevchenko91208 ай бұрын
Дуже вам дякую за відео! Підскажіть будь ласка, а якщо прописка кримська, та вона не змінювалась, що в такому випадку може бути? Дякую.
@zarajsky8 ай бұрын
Ну самому ФОП скоріш нічого. А от якщо з ним хтось працював тому будуть непереливки.
@gost6 ай бұрын
В мого знайомого заблокували гроші в платіжній системі за те, що прописка Запоріжжя. Яке навіть не окуповане. Вони написали, що регіон під санкціями. Треба змінювати прописку, якщо в Україні. Або якщо за кордоном, то вказувати місцеву адресу проживання.
@ping_ping_ping5 ай бұрын
А если счет украинский закрытый в мае 24 года, смогут ли видеть мои движения средств Германия, если сейчас счет закрыт
@zarajsky5 ай бұрын
Якщо український бан вважає вас резидентом України то у будь-якому випадку інформація в систему автообміну передаватися не буде.
@ameliachannel63995 ай бұрын
Они увидят историю, что счёт был, но закрыт
@TheMoviegoer105 ай бұрын
Можете поділитися інформацією по податковому резиденству Болгарії? Там є нюанси по міжнародній угоді.
@zarajsky5 ай бұрын
Якщо вас цікавить як Болгарія визначає резидентство про це варто запитувати місцевих консультантів.
@АлександрПотемкин-с7с5 ай бұрын
Вопрос.А обратную информацию в иностранное годарство.Наша налоговая отсылает или нет.Только оставляет у себя что получили и все.Тоесть.Иностранцы не получать информации если я резидент Украины ничего и все замкнеться на на нашей подотковой
@zarajsky5 ай бұрын
Наші банки так само передають інформацію тільки по нерезидентам. Тож якщо український банк буде вважати вас резидентом України відповідно ніяку інформацію по вашим рахункам він передавати не буде.
@ТамилаК5 ай бұрын
Добрый день . Якщо маю вiдкритi рахунки укр.банкiв , але не так давно проживаю у Нiмечиннi та тут працюю ( на якийсь час) . Виписку по моiм рахункам буде передавати Укр. - Нiмеч., чи навпаки.
@zarajsky5 ай бұрын
Наші банки так само передають інформацію тільки по нерезидентам. Тож якщо український банк буде вважати вас резидентом України відповідно ніяку інформацію по вашим рахункам він передавати не буде. Що стосується німецьких банків то все залежить від того резидентом якої країни вони будуть вас вважати.
@ТамилаК5 ай бұрын
@@zarajsky Дякую. Я ще читала , якщо країна інша , на моєму прикладі дає інформацію по рахунках до України, то Україна в свою чергу тоді теж?
@ТамилаК5 ай бұрын
@@zarajsky інша держава в якій ти маєш реєстрацію місця проживання та заробіток буде вважати тебе резидентом . В моєму випадку так , я прописана в Німеччині та маю трудовій договір , тобто мабуть я вважаюсь резидентом цієї держави також . Що тоді у такому випадку ? Я взагалі не розумію навіщо ці всі качелі робіть . Я б ще зрозуміла чепати ФОП , які на соціалі . А чепати людей , котрим наприклад родина висилає там ті ж 50 євро, ну брєд. До речі , люди які приїхали до Німеччині, та стоять на ДжобЦентрі, усі до єдиного підписивали документ у якому написані статті, що ви зобов'язані усе розповідати Джоб, навіть за подарунки ( техніка, майнові і т.д )
@zarajsky5 ай бұрын
@@ТамилаК ні, так це не працює. Наскільки мені відомо :)
@Antonova_E4 ай бұрын
Чи вірно я розумію, якщо і український і німецький банк вважатимуть людину резидентом своєї країни (України та Німеччини відповідно), то дані взагалі не будуть передані жодною стороною? Дякую за відео!
@zarajsky4 ай бұрын
Так, правильно.
@ameliachannel63993 ай бұрын
А может быть наоборот? Например, человек получает пособия в стране. У них же есть вся информация - адреса.. И они если передадут в Украинскую налоговую сами. В ответ будет предоставлена информация? И вообще, такое может быть - инициация?
@zarajsky2 ай бұрын
Якщо рахунок в Україні не підпадає під автообмін то інформація в іноземну країну може бути надана тільки по їх запиту.
@ameliachannel63992 ай бұрын
@zarajsky так, я саме питаю про запит - тобто, це можливо з боку країн ЕС..
@storozhukuaАй бұрын
@@ameliachannel6399якщо краіна ес зробить запит то Украіна мусить відповісти
@Rom_An9 ай бұрын
Однако они не учли тот факт, что актуальный адрес проживания лица может находится за рубежом (получатель временного убежища), и получать запросы и соответственно отвечать на них физлицу не предоставляется возможным. И таких людей 5-10 млн
@zarajsky9 ай бұрын
Лист що повернувся без вручення вважається врученим належним чином. З відповідними наслідками.
@user-of2qp6fh4v5 ай бұрын
@@zarajsky А якщо адреса на ТОТ?
@storozhukua5 ай бұрын
А якщо умовний Петро має фоп в Україні. Заробляє на фрілансі умовну 1000 евро сплачує з неї податки фоп 3 група і Одночасно він поїхав в Німеччину Отримуе там соціал. Чи побачить його рухи по картам фоп Німечинна?
@zarajsky5 ай бұрын
Якщо український банк продовжує вважати цю особу резидентом України то ніяку інформацію про її рахунки ФОП він в систему автообміну передавати не буде. Відповідно німецька сторона ніяк не зможе про них дізнатися.
@ameliachannel63995 ай бұрын
Зачем вам социал, если зп 1000€
@storozhukua5 ай бұрын
@@zarajsky тобто якщо у Петра фоб в Ураіні і ж рух по коштам то скорше за все ця інформація не піде до німців?
@storozhukua5 ай бұрын
@@ameliachannel6399 так я в Украіні тут нема соціалу
@storozhukua5 ай бұрын
@@zarajsky я так розумію що банк не передасть інформацію в Німечину за бізнес рахунки. А інформацію по особистим рахункам передасть Вірно?
@apple.metaverse9 ай бұрын
Так а хіба не можна через кабінет надіслати заяву на отримання електронних листів і не треба тоді шукати якісь звичайні листи за фізичною адресою? Тоді повинна податкова надсилати електронні сповіщення мінімум. А потім може зможе і звичайного листа, але вже буде відомо що він прийде, або відповісти в кабінеті.
@zarajsky9 ай бұрын
Можна. Тоді листування буде тільки через кабінет.
@NinelOvsiienko9 ай бұрын
Тобто Wise i Payoneer передадуть інформацію про відкриті рахунки і тут без варіантів?
@zarajsky9 ай бұрын
Wise майже точно. Щодо Payoneer там багато нюансів, в двох словах не розкажеш.
@katyakair54287 ай бұрын
А розкажіть не в двух словах, будь ласка, про payoneer 😉
@zarajsky7 ай бұрын
@@katyakair5428 звертайтесь, розскажу :)
@Alex-xv7fc7 ай бұрын
Як це без варіантів) при реєстрації у вайс, не зазначається іпн та не вказується інформація про резиденство.
@gost6 ай бұрын
@@Alex-xv7fc В мене не вийшло зареєструватися у Вайс. Пише, що номер заблоковано 🥲
@liudmylapenska28078 ай бұрын
ну тільки при зміні резидентсва в банку на польське, наприклад, то податки доведеться платити в Польщі з отриманих доходів на рахунок, т.як інформація піде в ПОльщу, хіба не так? (аналогічно якщо вказати Німеччина, Чехія і т.п)
@zarajsky8 ай бұрын
Не зовсім зрозумів запитання. Якщо ви податковий резидент Польщі то відповідно вона може претендувати на оподаткування всіх ваших доходів.
@yuriilohvynenko67179 ай бұрын
А якщо відправник (закордонна іноземна компанія) за кордоном створив рахунок в wise і на мій iban в грн. робить виплати, то податкова теж дізнається про такі виплати? Я рахунку в wise немаю при цьому.
@crypto-max9 ай бұрын
якщо у вас рахунок не ФОП, то вами тільки ваш банк/ фінмоніторинг може зацікавитися віл певної суми, ну а далі вже передати інформацію в податкову.
@zarajsky9 ай бұрын
Якщо ви у wise нічого не відкривали, то вам немає чого хвилюватися.
@tanyayarotska79009 ай бұрын
Добрий вечір, чи Мінфін підписував окремі угоди з органами інших країн щодо обміну інформацією? Наприклад, Україна-Польща, Україна - Словаччина тощо
@abramgoldfinger81816 ай бұрын
Які наслідкі для власника рахунку якщо у нього на рахунку сумма 5000 евро,він має рахунок в європі а мешкає в Україні?
@zarajsky5 ай бұрын
Залежить від походження цих коштів.
@СергейРазиньков-у3й4 ай бұрын
Чи буде подакова робити - буде.
@zarajsky4 ай бұрын
Ну буде. Еле в усьому є поняття рентабельності. Податкова не дуже хоче робити те що нерентабельно :)
@vitamureeva7385 ай бұрын
Якщо я правильно зрозуміла , то Україна буде обмінюватись даними тільки по нерезидентам України.І якщо я отримую соц.допомогу в Німеччині то в Україну вони нададуть ці дані бо Німеччина теоретично вважає мене нерезидентом своєї держави.А натомість якщо Німеччина надала про мене дані то Україна буде зобов'язана їм теж надати мої дані???
@zarajsky5 ай бұрын
Ні не буде.
@esenija6455 ай бұрын
Взагалі програма CRS для встановлення податків, хто ухиляється. Поясніть будь ласка яким чином податкова буде сповіщати соціальні уряди. Щоб ті з людей стягували штрафи та залишали без виплат, за якісь копійчані залишки на картці. Хіба CRS буде такими мілкими займатись справами? Хотілось би почути це більш суттєво і по ширше. Як це буде робитись?
@zarajsky5 ай бұрын
Як почнуть робити я тоді обов'язково зніму про це відео :))
@tamilamarkovets21773 ай бұрын
Добрий день.Напишіть будьласка відповідь на таке питання.Якщо карткою користуються мої батьки в Україні.Поповнюють самі і оплачують комун.послуги .
@zarajsky3 ай бұрын
Так, а яке питання?
@biletskayaa9 ай бұрын
Дякую за відео! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно писати в український банк, якщо у мене змінилось податкове резиденство? І що буде, якщо цю інформацію не надати українському банку?
@zarajsky9 ай бұрын
Ви хочете щоб український банк передав інформацію про ваші рахунки закордон?
@АбдульРахманАльКаакур-з4ъ5 ай бұрын
Скажіть будь ласка якщо банк просить актуалізувати данні і підписати в кінці анкету що банк США де я не проживаю а в Німеччині може за запитом отримати інформацію про рахунок банківський ,чи варто мені підписувати згоду ,і ще просять написати актуальне місце проживання і скільки я на місяць планую отримувати грн на рахунок так як зазначила що поки безробітня що в такому випадку робити ?
@zarajsky5 ай бұрын
Вибачте, але нічого не зрозумів :((
@esenija6455 ай бұрын
В мене таке питання: мені за кордон з України кур'єром була доставлена картка. Якщо банк мені привіз картку в іншу країну. То він буде мене вважати резидентом вже іншої країни, чи все ж таки України. Дякую за відповідь❤
@zarajsky5 ай бұрын
Не знаю :)) Це варто запитати у банка :)
@Маргарит-Мэг5 ай бұрын
А скільки вам коштувала доставка картки Новою поштою?
@esenija6455 ай бұрын
@@Маргарит-Мэг безкоштовно
@Маргарит-Мэг5 ай бұрын
@@esenija645 дякую за відповідь
@user-of2qp6fh4v5 ай бұрын
А якщо з українського рахунку були знятті всі гроші у жовтні 2023 року, то що побачить податкова Німеччини?
@LK.35.25CZ5 ай бұрын
Прирікає?😂
@zarajsky5 ай бұрын
Нічого. Бо навіть якщо ви передали в український банк інформацію що ви резидент Німеччини то у найближчі 2 роки банки будуть передавати інформацію тільки по рахунках де залишок більше 1 млн доларів.
@Ирина-у9к3ж5 ай бұрын
Скажите мне пожалуйста,если я мама дочки инвалида детства ,сейчас получаю в Чехии пособие.Если я скрыла то,что получала пенсию украинскую на свою дочь и деньги на моих счетах ещё есть .Если я сниму или переведу эти деньги на карточку брата,то информацию о том,что до конца августа месяца у меня были деньги на счету и какая сумма будет известна социальной службе Чехии?
@zarajsky5 ай бұрын
@@Ирина-у9к3ж якщо український банк продовжує вас вважати резидентом України то ніяку інформацію в систему автообміну він передавати не буде
@zarajsky5 ай бұрын
@@Ирина-у9к3ж якщо український банк продовжує вважати вас резидентом України, то ніяку інформацію в систему автообміну він передавати не буде
@LuxemburgMoney6 ай бұрын
Обмін про рахунки менше 150 тисяч євро відбудеться тільки у вересні 2025. Особисто я цього року видалю всі свої іноземні рахунки що б ця чудо держава-податкова , вільного народу вільної країни не надсилала мені всякі листи
@zarajsky6 ай бұрын
Це Україна почне передавати у 2025 році по тим що більше. Іноземні країни передають у відповідності до їх національного законодавства
@РінгоРінго-с5в5 ай бұрын
Якщо є нерухомість в Україні чи це вплине на виплати?
@ameliachannel63995 ай бұрын
Не у вересни 2025, а в период с 1 января 2025 по 30 сентября 2025, дата не указана, один раз за год.
@lenaodintsova59745 ай бұрын
Всем беженцам открывают счета по прописке в той стране,куда они прибыли. Украинская прописка никому не нужна.
@user-is-so-so4 ай бұрын
Будете смеяться 100 минимальных зарплат около 800 000 грн@@Вадим-ш5б
@anndries9 ай бұрын
моя сестра знаходиться в Австрії і боїться робити перекази з української карти на українську карту. Мотивує цим автообміном, і каже, а "якщо вони мене визнають податковим резидентом Австрії, то дізнаються мої перекази. Ось пенсіонрів змушують повертати гроші, бо вони в Україні пенсію отримують. Я не можу мати інших грошей, бо отримую допомогу." Що порадите? Я вже змучився їй рахунки поповнювати різним людям.
@LuxemburgMoney6 ай бұрын
🤦♂️🤦♂️🤦♂️
@АлександрПотемкин-с7с4 ай бұрын
Спасибо.Если иностранное государство считает нас своими резидентами.То она потребует от Украины данные.О счетах в Украине.Я правильно понимаю
@zarajsky4 ай бұрын
Ні не правильно. Воно запитає таку інформацію, скоріш за все тільки якщо своєю поведінкою ви привернете його увагу. Ніхто не буде запитувати потоком інформацію про сотні тисяч громадян.
@vitaliykononyuk5 ай бұрын
Есть прямая норма кодекса. Если инспектор начнет трактовать, то для него есть статья уже уголовная. Они будут ловить кики для этого все сделано
@sergeyrs6 ай бұрын
Якщо рахунки закрили до 31.12.23? То інформація про рахунок не потрапить? Ще цікаво звіти ФОП потраплять до цієї системи і наприклад Польща отримає цю інформацію якщо будешь резидентом цієї країни.
@zarajsky6 ай бұрын
Не можу сказати. Залежить від країни і банка. Можливо передадуть, але із нульовим залишком.
@Дмитрий-о8ч7д5 ай бұрын
Нема рахунку - нема проблеми.
@zarajsky4 ай бұрын
Це точно :)
@ОльгаГунгридер4 ай бұрын
@@zarajskyДякую
@And_nm2 ай бұрын
Лежать наприклад кошти в українському банку протягом багатьох років і ніхто ніяких претензій не виставляє, тут людина бере ці кошти та кладе в банк закордоном і Україна в один момент починає виставляти претензії про походження цих коштів і чи були споачені прдатки і тд, чи як ?
@zarajsky2 ай бұрын
А розкажіть як же вона їх бере і кладе? БО такі перекази зараз наскільки я памятаю неможливі. Принаймні у великих сумах. А якщо вивозить готівкою то має декларувати на митниці. І при цьому надавати документи щодо їх походження термін придатності яких 90 днів. Тобто якщо вивіз готівкою то має бути документ що зняв з рахунку і копія митної декларації. Ну і звісно що може бути питання а звідки кошти взялися на рахунку в українськму банку :)))
@And_nm2 ай бұрын
@zarajsky Якщо класти до 10 тис євро в місяць то ніяких документів непотрібно.
@And_nm2 ай бұрын
Цікаво, де людина може взяти довідку про доходи які вона колись заробила з депозитів в Україні коли депозити ще не оподатковувались, а тих банків в яких лежали ці депозити вже давним давно немає ? Хммм
@zarajsky2 ай бұрын
А де вона взяла гроші шоб покласти на депозит? :) Якщо вони задекларовані то я не думаю що там такі прямо відсотки що значно перевищують початкову суму :))
@And_nm2 ай бұрын
Зустрічається багато інформації що якщо на рахунках менше чим 250к usd то здебільшого не підпадають під обмін інформацією ! ХЗ ...!