В 2020 году тоже ехали в Швецию через Румынию , Венгрию , Словакию ,Польша до Гданску. Паром 18 часов , в выходной день. Без особых документов . Шведы пустили , были чайниками полными . Благо хозяин хостела научил всему . Приехали в середине августа , но заробатали норм.а когда увидели Днепропетровские номера , всё были все в шоке)
@nataliprots5829 Жыл бұрын
Добрий день скажіть будь ласка як туди попасти через кого ви їхали?
@Taras_Staretskyy Жыл бұрын
Добрий день, де ви знаходитесь і чи є у вас автомобіль? А токож дивіться мої відео "поради новачкам " там все пояснюю
@Kidskh9sd2 жыл бұрын
Яка зараз ціна кг ягоди?
@vkt28053 жыл бұрын
10:18 думаєш для українців ще буде вигідно їздити на ягоду в швецію через пару років? ти ж певно знаєш що раніше поляки так само масово їздили на ягоду, а потім перестали. Чи не получиться те саме з українцями із-за низьких цін і тайців?
@РоманЖила-п3э3 жыл бұрын
Я також їздив 10 років підряд було по різному. Думаю скоро воно перейде у відпочинковий туризм. Причини: Тайці, низькі ціни на ягоди, дорога і пальне дорожчають. Все дорожчпє крім ягоди. І появиламя альтернатива. В Польщі зарплату піднімають і є можлтвість працювати круглий рік. В Швецію вже їздить набагато менше людей. Новачки зовсім не приживаються. Їздять в основному люди, котрі мають відпустки і можуть підзаробити.
@vkt28053 жыл бұрын
@@РоманЖила-п3э повністю з вами згоден. Моє серце належить Швеції в оці 2-3 ягодо-грибні місяці: Природа, Тишина, Звірі, Є знайомі друзі-шведи. Я сам з закарпаття, і мене не сильно подивуєш природою, але в Швеції то інша природа, інша красота. Але економічно я не бачу що я щось сильно втрачаю якщо не получається поїхати як ось для мене останні два роки. Тому ще раз повторюсь, дуже ви влучно висловились - "Відпочинковий туризм". І то скорше для "справжніх ягідників" поцінувачів, тому що я наприклад не бачу багато поляків любителів які не перестали їздити, тільки одного такого поляка знав, діда вже в роках, він їхав хоч вигідно хоч ні, а останні роки і він кажуть вже не їздить. Зате ви, як і я, як і автор каналу, думаю спостерігали скільки поляків їде на паромі через швецію з заробітків з норвегії. Не втрачаю надію що наступного року поїду, хоча мої знайомі шведи вже не приймають більше ягоду з торік, і машину мою стареньку VW Passat 1999 на шведських номерах здали на "скреп"(мусор). Печалька ;(
@РоманЖила-п3э3 жыл бұрын
Я і моя сім'я теж полюбили Швецію. Їжджу сімейним екіпажом і вважаю це найкращим варіантом. Напарник це на дорожні витрати добре, але на заробіток - це мінус 50 відсотків. Краще витратити на дорогу більше і заробити по максимуму ніж робити комусь вигоду і в кінцевому результаті почути претензії. Я завжди їжджу через Польщу. В 2020 році карантин пройшов на лохині, а в 2021 році купив ковід-сертифіката і проїхав без зауважень. Такшо їхати треба в любому випадку. На мою думку досвідченим ягідникам пролетіти шансу немає.подовше б той бізнес існував і була можливість їздити. Єдиний мій недолік - невмію шукати лисички. Може маєш якісь відео як їх шукати і де? Бо я тупо ягідник. А там де ягода лисичок нема. Якшо можеш проконсультуй. Буде цікаво попробувати. В нас цього сезону за лисички платили по 130крон.
@РоманЖила-п3э3 жыл бұрын
@@Taras_Staretskyy ясно. Такшо їдемо знову і думаю наші крращі сезони ше попереду!
@vkt28053 жыл бұрын
@@РоманЖила-п3э Я нажаль вам теж не можу багато сказати по лисичкам. Одного року пам'ятаю, знаючи шведську любов до лисичок, привіз знайомим подарунок сухих три літри лисичок з Закарпаття. Їх радості не було меж. Потім я навчив бабцю-шведку самій сушити, -вона рада була її прогресу. Тому якщо були такі рідкі випадки що я десь знаходив там лисичок, я віддавав їм їх без грошей. За 5 років шо я там бував, я знаю тільки 2 місця(2 місця серйозних, Карл!! за 5 років!), де точно вони ростуть, і де можна назбирати відро-два 12 літрових за 3-4 години. І ці місця незмінні. І їздив я туди тільки десь в вихідний, бо з ягодою там тугенько було. Одне що я підмітив, що на півдні, їх я зустрічав в основному біля води і струмків, внизу, а на півночі вони себе прекрасно почувають на самісіньких вершках гір(на їх схилах точніше, ближче до верхів), а у підніжжі їх уже було гладко. Пам'ятаю осмілився одного разу розпитати про місця лисичок шведів-охотників незнайомих, яких зустрів у лісі, мені прямо сказали що швед свої місця лисичок не розказує нікому, бо це для них тіпа делікатес-лакомка:)
@ВячеславСТЕПАНОВ-э3л Жыл бұрын
Щоб порибалити треба дозвіл?
@Taras_Staretskyy Жыл бұрын
Не всюди, є карта платних водойм
@ОлегВівчарчин3 жыл бұрын
Напишіть які правила в'їзду цього року?
@ОлегВівчарчин3 жыл бұрын
@@Taras_Staretskyy шведи запрошення не вимагають коли з парома зїжаеш?
@ФароФаро-ю3р3 жыл бұрын
А чому їхали на мадяри,щоб потім поїхати до Польщі?