Круто, що з'являються нові україномовні канали! Підписка=) ПС Мрія піти у гори з однією ночівлєю)
@vhory99743 жыл бұрын
Так, українська нарешті в повазі :) Мрію потрібно здійснювати.
@ХайкерМен3 жыл бұрын
Вподобайка та підписка)Такі відео є дуже корисними для тих хто хоче перейти на пух і "запушитися" по повній)Маю на увазі пізнати усі плюси пухових речей.Сам тільки як два сезони тому перейшов на пух.Є також і мінуси,але плюси як на мене переважають.Був вже підписаний на інший Ваш канал і натрапив на цей-буду слідкувати й надалі. Також можна класти термобілизну всередину спальника, яка була на вас весь похідний день,до ранку вона висихає.А ще перед сном добряче поїсти і відмовитись від чаювання перед сном))Привіт з файного міста Тернопіль.Також нещодавно почав знімати відео з мандрами та не тільки 📺.
@vhory99743 жыл бұрын
Вітаю! Пухові речі класні, от тільки з вологою "ніжні". Я ходову термобілізну ніколи не клав, не було потреби. Навіть коли була волога, то поки розкладаюсь - вона висихає на тілі. В мене завжди тоненька, може товста і не так швидко сохне, не знаю. Їжа, мабуть, тепліше спати :) Чаювання то скоріш індивідуальне, на мене не впливає. В Тернополі не був, тільки проїздом, може колись побуваю. Став сотим підписником, то буде удача? :)
@ХайкерМен3 жыл бұрын
@@vhory9974 Щодо вологи абсолютно згідний,навіть нові водовідштовхуючі тканини та пропитка пуху довго не працюють).В мене вже просто звичка перед сном вдягати сухий комплект термобілизни(пасив),ходжу тільки в активці.Їжа на ніч - як дрова в піч).Шлунок при травлені виділяє тепло,практично такий собі генератор на ніч 😀.Дякую за підписку 😉 та чекаю нових відео 🏞️.
@Barvinok-Gorgans2 жыл бұрын
Якісний огляд, дякую. Підписався.
@VAARRR13 жыл бұрын
привіт приємно побачитись..... це новий канал
@vhory99743 жыл бұрын
Привіт!
@bogun6633 жыл бұрын
Так тримати
@denyshapchenko35053 жыл бұрын
Дуже корисне відео.
@rset96763 жыл бұрын
Відео ТОП як завжди. Що за пухова куртка в тебе ? Було б класно подивитись огляд твого спорядження для зимових походів. Дякую.
@vhory99743 жыл бұрын
Пуховка CMP. Вона бралась із секонду, та дуже хороша річ виявилась. Компактно стискається, добре розпушується і чудово гріє. Можливо її хороший стан зіграв роль. Буду продовжувати знімати, потроху порозказую про спорядження.
@CaptainDzembronia3 жыл бұрын
Підписався)
@vhory99743 жыл бұрын
Привіт! Вітаю! В Діловому не був, як обіцяв, та ще буде зима... Обіцянку виконаю
@ВасилийПыльнев3 жыл бұрын
+1 Лайк, спасибо за видео! Ваше видео более актуальное к природе - ибо в Киеве температура была бы другой (Теплотрассы).
@vhory99743 жыл бұрын
Дякую за перегляд та думку!
@hiking_wilds3 жыл бұрын
-19 C - это температура у вас была в палатке? Или на улице? Или в открытом тамбуре? -- как-то пропустил этот момент. Интересно, какая температура была непосредственно у спального места? Плюс еще необходимо указывать влажность. От этого показателя во многом зависит насколько мороз будет ощущаться и как будет "проникать" сквозь слои одежды и спальный мешок. Ну и кто-то в комментариях про ветер писал. Но тут уж такое дело - в походе может быть и ветрено, но может быть и штиль. Так что для теста сойдет и те погодные условия, которые были. Недостаток этого спального мешка -- в организации молнии по центру. Если, например, температура будет не такой низкой, то укрываться спальником как одеялом будет проблематично (когда, например, боковая молния расстегнута), но в этом спальники молния не сбоку, а по центру, а с раскрытой центральной молнией может будет холодно, а с закрытой - жарко. Непродуманно. Хотя, как альтернатива спальникам The North Face с такой же центральной молнией, модель от Rock Front может быть экономически обоснованной. Кажется, что в спальнике Rock Front 800 показатели температур комфорта немного смещены в сторону низких температур. Если сравнивать спальник Rock Front 800 3D в ростовке 185 см, то производитель указывает массу утеплителя в 800 грамм. Почти полный его аналог как по конструкции так и по температурам спальник от The North Face (модель Inferno 0F/-18C ) имеет массу утеплителя 830 грамм (если верить сайту производителя). То есть получается, что температуры одинаковые, а пуха меньше в спальнике RockFront Кажется, что кто-то немножко смухлевал с тестами - либо The North Face себя недооценили, либо же RockFront себя переоценил на несколько отрицательных градусов.
@vhory99743 жыл бұрын
Вночі термометр лежав у тамбурі. Тамбур був повністю відкритий, внутрішній тент (вхід) також був повністю відкритий. Температура біля спальника ну може й була нижча на градус. Про вологість я згадував, не було волого, заміряти не було чим, та точно не більше 80% (як і вимагають стандарти для тестування). Про вітер я відписував якраз у тому коментареві про штормовий вітер. Для стандарту тестування вітер допустимий мінімальний. У мене був легесенький вітерець. Під вітер все ж таки не вказують показники, то ми вже самі розуміємо, намети ж захищати від цього повинні, а не спальники. Центральна змійка зручніша у користуванні, тому я так думаю і зробили її такою, і справа не в "продуманості". Про зручність бокової змійки в плані трішки розкритися я й не задумувався, можливо якось вийде потрапити в такі умови, тоді й зроблю висновки. Можна послабити капішон, відпустити комірець, трішки розстібнути змійку. Мені в поході (не в цьому тесті, але з цим спальником) вистачало цього при -9 в наметі, коли трішки стало жарко. По вазі пуху, тут вже я не маю що вам відповісти. Можливо що ROCK FRONT використовує пух, що є одним з найкращих - український :) The North Face не знаю як вказує температуру , -18 то мабуть максимум комфорту, у ROCK FRONT вказано максимум -17.
@hiking_wilds3 жыл бұрын
@@vhory9974 Згоден,- щодо конструкції та певних особливостей в організації застібок - це вже може бути більше справою звички та смаку. Я більше користувався синтетичними спальниками і по моїм відчуттям, якщо розраховувати на певний більш-менш пристойний комфорт сну, то краще орієнтуватися на ті температури, які відповдіно до тесту EN, наводяться для жінок, або ж, наприклад, брати середнє арифметичне між "жіночими" та "чоловічими" лімітами. В іншому випадку, холод може відчуватися дуже добре, особливо при високій вологості повітря. Хоча сприйняття холоду - це річ дещо суб'єктивна і залежить від індивідуальних особливостей, але щоб, раптом, не замерзнути в холодну морозну ніч, коли температура опускається до тих значень, які відповідають "чоловічим" лімітам, які вказані на етикетці спальника, то завжди треба мати теплі речі, якими доведеться або обкладати спальник зверху, або ж надягати їх перед тим, як залізти в спальний мішок. Дуже правильно, що ви наголосили на важливість килимка, бо без нормального теплоізолюючого прошарку, холод від землі, снігу та льоду відчувається дуже добре і заснути в цьому випадку може і не вийти. Бо тільки те і доведеться робити, що ворочатися, шукаючи якусь позицію, при якій холод буде впливати на найменшу площу тіла, щоб хоч якось зменшити негативний вплив на організм.
@vhory99743 жыл бұрын
@@hiking_wilds так, згоден. Дякую що докдладно описали і впевнений що багатьом буде корисна інформація
@alexsandermelnichenko2822 жыл бұрын
@@vhory9974 При -19 зимой мне кажеться влажность 20% -30% не больше
@oleksandrvdovin78863 жыл бұрын
Подивлюся у них на сайті. Збираюсь купити зимовий спальник. Якщо роблять доброї якості, звісно ж підтримаю вітчизняного виробника.
@vhory99743 жыл бұрын
Спальники у них хороші. Як якість, так і відповідність вказаним характеристикам. Я ходив із саме цим зимовим спальним мішком в похід більше тижня. Впереше не мерз вночі :) . До цього були синтетичні, хоч і по характеристикам повинні були гріти в мороз, але насправді цього не було.
@alexandrromanski68833 ай бұрын
Привет. Заказал себе такой в Канаду.Жду с нетерпением. Желаю скорейшей победы!
@Stas-Garin3 жыл бұрын
Интересно, что соседи, глядя через забор, думали? :)
@vhory99743 жыл бұрын
Мені пощастило, і сусідів через забор немає :)
@ZuClann3 жыл бұрын
Я брал у приятеля на прокат 400. У него реально большой обьем и его надо уменьшать. Я им закутывался, натягивал на себя, потому что в плечах была прохладца. И в голове я бы тоже уменьшил. Хотел взять жене, но понял, даже в самом маленьком ей будет мах не комфортно. Она 170 там просто потеряется и явно через обьем он ее греть будет очень плохо и с учетом, что женщины больше мерзнут.В целом спальник хороший.
@vhory99743 жыл бұрын
Зараз Rock Front виготовляє свої спальні мішки під різний зріст. Про необхідність зміни (зменшення) саме ширини вони вже знають і будуть працювати в цю сторону. Як я зрозумів, з шириною проблемніше, мабуть потрібно змінювати все виробництво. Але бренд вдосконалюється і завжди звертає увагу на користувача, тому думаю ми дочекаємося ідеального продукту.
@ЮрійПаламар-й4д3 жыл бұрын
Привіт , чи не логічніше взимку стелити надувний коврик знизу а пінку зверху ?
@vhory99743 жыл бұрын
Цікаво, давайте обговоримо. Я сильно й не думав про це. В першу чергу приходило в голову щоб пінку знизу - то рівніша площина і більший захист для надувастика, який тоненький. Саме цей надувний килимок має кілька шарів спеціальної "фольги", яка відбиває тепло тіла. Ближче до тіла - то краще відбиває. Така його задумка. Через пінку виходить і відбивати менше й гірше буде. Ну тут зрозуміло що не все так просто, але також найперші думки. В такій послідовності бутерброд краще лежить, а навпаки пінка мабуть буде з'їжджати з надувастика. А чому думаєте, що краще пінку зверху?
@ЮрійПаламар-й4д3 жыл бұрын
@@vhory9974 Мені здається , що пінка має кращу теплоізоляцію , тільки потрібно зробити дистанцію від холодної підлоги намету , якщо ж надувастик буде ближче до тіло то в ньому дуже багато холодного повітря , яке тілом не зігріти ... Влітку для надувастика потрібен додатковий захист від голок хвої , гілок тощо . Думаю - практика покаже ...
@k2outdoor8063 жыл бұрын
@@ЮрійПаламар-й4д Эти два варианта имеют огромную разницу.Для теплоизоляции в холодное время пенку действительно стоит стелить наверх надувного
@scantol42572 жыл бұрын
Помогите мне .
@vikalendel99303 жыл бұрын
І що то за тест? В горах вітри все видувають, а у Вас штиль
@vhory99743 жыл бұрын
Хороше зауваження. Ну давайте розберемося... Офіційний тест EN 13537: Чоловік 25 років, рост 173 см, вага 70 кг (У мене щось подібно) Комплект "плотної" (акцентую, товстенької) термобілизни, шкарпетки. На лиці теплоїзолююча маска з дротами в зону очей, тільки дирочка в зоні носа. Для теста використовують абсолютно новий спальник, що пролежав розгорнутий 12 годин (я впевнений що і повністю висушений). Швидкість руху повітря (направляють на спальник) не більше 1км/год Вологість 40-80 %. Тест триває близько 30 хвилин (але данні видають для 8 годин сну). А не враховується: стан туриста (наприклад я був 5 годин на морозі до тесту), перевертання під час сну (рух повітря, закачка нової порції холодного повітря), зминання уктеплювача в інших місцях крім спини і ще багато моментів... А в мене справжня ночівля. Вітер звичайно ж є. Але це не відноситься до характеристик спального мішка, які вказуються виробником. То вже турист повинен знати і розуміти.
@Str-l6s3 жыл бұрын
Може ми у різні гори ходимо
@vhory99743 жыл бұрын
@@Str-l6s ви мені чи автору комента?
@Str-l6s3 жыл бұрын
@@vhory9974 Авторці. А ви в які ходите гори, де стаєте на ніч?
@Str-l6s3 жыл бұрын
Особисто я не затримуюсь на вітрах у Карпатах. На ніч шукаю тихе і тепле місце. Але є усякі Анапурни, і т.п.. Нема тихих місць, або нема можливості забратись у затишне місце. Для мене це річ подставова і очевидна. Я не воюю з вітром, з погодою, зі стихією. Не сплю на вітрах і шукаю більш меньш тихі місця для ночівлі.
@SsSs-my4bz3 жыл бұрын
Жінка з дому вигнала???
@NadinGalkina3 жыл бұрын
Странная стратегия у компании продвигать товар через канал, где 59 подписчиков... Но видать спальник не плохой.
@vhory99743 жыл бұрын
Спальний мішок дійсно хороший. А інша частина комента не зрозуміла. У "компанії" є свої сторінки, сайт та канал, де вони мають змогу "продвигать" свою продукцію. Чи можуть купити рекламу у "модних та дуже чесних" каналів. І так, "продвигать" товар на ще молодому каналі не дуже вийде. Тому й ще більша цінність у відео, що воно не замовне, а реальний тест з чесними висновками Я маю даний спальний мішок, використовував його в зимовому поході. Коли температура добре опустилася то захотів протестувати спальник та знати як він себе поведе. Я ще планую з ним ходити і далі в зимові походи, тому така інформація потрібна. Далі поділився результатами з іншими туристами, що цікавляться спальними мішками для своїх походів зимою. От така дуже заплутана історія
@NadinGalkina3 жыл бұрын
@@vhory9974 я не сомневаюсь в честности и об этом не писал и даже не намекал. а вы сами раскрыли все карты и на фантазировали. повторюсь - я лишь сомневался, что в принципе новый товар пиарить на молодом канале это выхлопа ноль. а вы пошли в штыки про честность🤣 на вас шапка, которой нет в продаже и которую тестят лишь узкий круг. и вы весь упакованный в рокфронт. брюки перчатки чуни совершенно новый товар и его в тч пиарят и пропоходы. и уж если вы начали эту тему, то отрицать как то смешно, да и зачем?!
@vhory99743 жыл бұрын
@@NadinGalkina Просування то одне, а тестування то інше. Хорошу продукцію тестують, а потім вдосконалюють.
@NadinGalkina3 жыл бұрын
@@vhory9974 здесь эти два понятия тождественны 😁 и я ничего против тестов не имел и не имею. а вы чего то постоянно защищаетесь от непонятно кого 😂 и продукт становится хорошим только после тестов и их не обязательно выкладывать))
@ДобрееБудь-ш3м2 жыл бұрын
я так понял, если в спальник положить каталитическую грелку... то и в минус 20 будет жарко...