ПІДТРИМАЙ НАШ КАНАЛ⚡ ~ Оформлюй спонсорство від 35₴ на місяць та отримуй приємні бонуси: bit.ly/3SOukzP ~ Роби донат на монобанку: send.monobank.ua/jar/87fjMhoL1E або за номером картки 5375 4112 0402 1468 ~ Для донату з-за кордону: genderz.org.ua/donate-to-support-lgbt-ukrainians/ 📱 Будемо вдячні тобі, якщо підпишешся на нас у соціальних мережах: - Instagram : instagram.com/gender.zed/ - Telegram : t.me/genderz - Facebook : facebook.com/gender.zed/ - Tiktok : www.tiktok.com/@gender.zed
@УлянаВільгуцька-р5ж4 күн бұрын
Дуже влучно про прийняття, це не тільки про особистість, а про суспільство. Нажаль наше суспільство не готове до прийняття реальності.
@ОленаНабокова4 күн бұрын
Це тонке спостереження, яке стосується не лише окремих індивідів, а й загального соціального контексту. Прийняття реальності - це складний процес, що потребує зрілості, сміливості та готовності дивитися в обличчя істинам. Працюємо.
@НатальяСидорова-б9н4 күн бұрын
Важливо кожному бути почутим!! Дякую за цікаве відео
@zpgender3 күн бұрын
Дякуємо за підтримку 💜
@mironetc4 күн бұрын
Олено, Ви дуже фахова психологиня!! Бажаю успіхів, та вдячних клієнтів!
@ОленаНабокова4 күн бұрын
підтримка важлива)) Дякую)
@nataisieva4 күн бұрын
Бажаю щоб якомога більше людей заразилися повагою до інших людей
@ОленаНабокова4 күн бұрын
Це буде мій топ-коментар.Дякую!
@turmericsun2 күн бұрын
відео для мене максимально про інсайти, я збережу його собі, і можливо колись зможу прийти до камінауту в релігійній родині ❤ дуже дуже дуже дякую вам
@zpgenderКүн бұрын
Обіймаємо 🫂💜
@zadvigaika4 күн бұрын
дякую за цікавий випуск 💕 цікаво було задуматись що людям під час камінгауту потрібна якісна підтримка, ніколи не задумувалась скільки це вимагає енергії, стійкості і сміливості
@zpgender3 күн бұрын
Дякуємо за ваш коментар 💜
@Annie-o7u4 күн бұрын
Чудова ідея! Ви не думали запустити рубрику «Психологічна самопоміч для ЛГБТК+». Щоб такі як ми,могли хоть трохи допомагати собі ментально
@zpgender3 күн бұрын
Періодично ми випускаємо короткі відео з психологічними порадами! Можете знайти їх у списках відтворення у нас на каналі 💜
@Annie-o7u2 күн бұрын
@ Дякую за Вашу роботу🩷
@Magdyc4 күн бұрын
Слухаючи це я вирішив задати це питання не тільки собі, але і іншим. Можливо хтось тут зможе дати відповідь на це запитання. Я трансгенднрний чоловік, і десь рік тому зробив камінг аут (мені 18 років). Моя матір, ніби, відреагувала на це спокійно, проте вона навіть не планує пробувати звертатися так, як мені б того хотілося. Я зростав в доволі токсичній обстановці, і навіть зараз мені важко заперечувати щось в межах своєї родини. І входить так, що при усіх інших я звертаюсь до себе з займенниками "він/його", і тільки в межах родини я змушую себе звертатися до себе з жіночими займенниками. Це пригнічує мене і принижує, мені важко це змінити, адже я відчуваю тиск. Не знаю шо мені робити.
@ОленаНабокова4 күн бұрын
Це питання дуже глибоке, і воно торкається одразу кількох аспектів: самоприйняття, стосунків із близькими, а також подолання токсичності в сімейній динаміці. Психолог в змозі точно дати максимально чутливу та корисну відповідь, але вона доволи велика. Тож в коментар її не втиснути. Пропоную Вам звернутися до фахівця. Допомога існує. Й головне-Ваши почуття важливі.
@Magdyc4 күн бұрын
@@ОленаНабокова дякую велике за Вашу відповідь ❤️
@Wasp2394 күн бұрын
Не зважай на ту трансфобну дурепу у коментарях. Успіхів тобі. Я теж транс чоловік.
@villi_lapsi28694 күн бұрын
Ви сильна людина! Успіхів вам і щастя, яке б рішення щодо рідних і сім'ї ви б не обрали. Ви маєте право.
@Magdyc4 күн бұрын
@@villi_lapsi2869 Дякую ❤️
@Сова-у9б3 күн бұрын
Дуже цікава спікерка🔥🔥🔥успіхів і процвітання вашому проєкту❤
@ОлександрВитвіцький-щ2ч4 күн бұрын
❤
@Vicky-g7o4 күн бұрын
Назва відео просто неймовірна Дякую за вашу працю❤
@zpgender3 күн бұрын
Дякуємо за підтримку 💜
@Wasp2394 күн бұрын
До речі, психолог гомофоб - це в принципі проти етичного кодексу психолога. Якщо психолога на сесії транслює гомофобну та трансфобну риторику, то він порушує кодекс психолога.
@ОленаНабокова4 күн бұрын
Саме про це я й казала. Гомофобія чи трансфобія у психологічній практиці неприйнятні. Етичний кодекс психолога створений для того, щоб забезпечити безпечний простір для всіх клієнтів, незалежно від їхньої ідентичності. Але якщо клієнти стикнулися з таким ставленням, то вони мають право на підтримку й допомогу від іншого фахівця. Я не знаю жодного приклада, коли гомофобія чи трансфобія з боку фахівця була б покарана. А Ви знаєте?
@ІринаСлободяник-з5э2 күн бұрын
Лайк та коментар на підтримку каналу
@lestom1004 күн бұрын
чоловіки що відбували покарання у місцях позбавлення волі та зазнали сексуальних домагань з боку інших чоловіків не стають геями. вони після відбуття покарання повертаються до гетеросексуального життя та обирають стосунки з жінками, тому навіть примус до одностатевого акту не зробить з чоловіка гея якщо той не хоче. так само і чисельні історії про "досвід" у підлітковому віці або ж в армії: хлопець спробував секс з іншим хлопцем, зрозумів що це йому не до вподоби і вже не буде повертатися до цієї теми
@villi_lapsi28694 күн бұрын
Або просто пригнічив себе через страх соціальної дискримінації і не тільки Багато людей роками живуть у страху. Ви не один і маєте зрозуміти, що не всі реагують і живуть, як ви. Чому не кажуть так про чоловіків, які спробували з жінкою, зрозумілий, що це не їх і далі живуть?
@lestom1004 күн бұрын
8:04 дуже дуже дуже помилково про КамінАут. Найбільш поширена причина камінаутів - це образа на ближніх, це думка що тебе не розуміють, не цінують, нехтують тобою. це бажання зробити боляче своїм близьким та оточуючим, зробити їх життя дискомфортним, бажання голосно заявити про себе та в такий спекулятивний спосіб підняти свою власну цінність в очах оточуючих. в цих сенсах камінаут дуже схожий на самогубство. тому кажу ні, важа думка про камінаути хибна та наївна
@villi_lapsi28694 күн бұрын
Ви кажете за себе. Я робив камінаут із наївною думкою про підтримку. І реакція біороботів, які мене народили, зробила мені психотравму на все життя. На щастя, один з них вже помер.
@Wasp2394 күн бұрын
"найбільш поширена причина" - ти проводив якесь статистичне дослідження? Є лінк на джерело?
@ОленаНабокова4 күн бұрын
Мені шкода, що існує й такий досвід. Я Вас точно почула.
@Milenaanela3 күн бұрын
@@villi_lapsi2869 ці "біороботи" вимушені поховати свою любу дитину та особистість, а замість неї отримати невідому для них сутність у понівеченому тілі їх дитини. Для батьків ховати свою дитину - це трагедія, а ви егоїстично цього не розумієте
@Wasp2394 күн бұрын
Ви багато уваги приділяєте проблемі гомофобії, і це добре. Але потрібно підіймати і проблему трансфобії також. Це не менш важливо.
@ОленаНабокова4 күн бұрын
@Wasp2393 күн бұрын
Для цього треба знати, що це транссексуальність, а не Трансгендерність. Від слова стать. Стать мозку. Людина народжується із мозком однієї статі, налаштованим на певну тілесну конфігурацію, а натомість має тіло протилежної статі. Це НЕ ідентичність. Це НЕ відчуття. Це НЕ соціальний конструкт. Це медичний стан. Біологічний феномен. @@ОленаНабокова
@lestom1004 күн бұрын
11:37 тут павза. твої батьки не дурні. на момент коли ти зібрався робити той камінаут вони вже мають певні підозри щодо твоєї орієнтації. ти нічого нового їм не скажеш, лише зробиш це "знання" незворотнім. походи до бабок і терапевтів - це певний соціальний театр, ритуал на публіку. Звісно що батьки й не сподіваються на те, що якась бабка тебе відверне, але їм потрібна соціальна індульгенція перед оточенням, що вони зробили зі своєї сторони все що могли в тепер змушені приймати тебе таким який ти є.
@villi_lapsi28694 күн бұрын
@Milenaanelaкалічать батьки, як ти. У лапках. Бо ти не матір, а біоробот.
@villi_lapsi28694 күн бұрын
Ви кажете лише про власний досвід і не треба його екстраполювати на всіх.
@Wasp2394 күн бұрын
"Твої батьки" - а до кого ти звертаєшся? Сам до себе? Давай, ти не будеш проєціювати. Казати "твої батьки", коли ти маєш на увазі своїх власних батьків - це вже проєкція. Кажи: "Мої батьки".
@Milenaanela3 күн бұрын
@@villi_lapsi2869якщо це має місце у моєму досвіді, то велика вірогідність того, що це є і у інших
@villi_lapsi28693 күн бұрын
26:55 "чим більш розвинута людина, тим вона більш емпатійна" У переважної більшості людей - середній рівень емпатії. Надвисокий або наднизький рівень емпатії, або її відсутність - у меншості людей, кілька відсотків. Про розвиненість це нічого не каже. Джеймс Феллон - первинний психопат, тобто, в нього немає емпатії, і він був талановитим вченим нейробіологом.
@ОленаНабокова3 күн бұрын
Дякую за зауваження. Попрацюю над формулюванням. На жаль, моя українська поки що зовсім не досконала.
@Artmind777773 күн бұрын
Емпатія розвинена у аріїв, носіїв днк гаплогрупи r1a. Доводиться її купірувати щоб виживати.
@Wasp2394 күн бұрын
Не треба виправдовувати "близьких".
@Wasp2393 күн бұрын
У мене від зображень гетеро сексу і розмов про це - симптоми кптср.
@Wasp2394 күн бұрын
Взагалі, як може стати питання про те, чи "приймають" чи не приймають тебе твої "родичі", близькі, друзі, якщо ти доросла людина? Якщо мова йде про дитину або підлітка, який фінансово залежить від опікунів, це інша справа. А якщо ви вже дорослий, я не беру 18 +, бо там ще треба встати на ноги, якщо людина навчається, то вона зазвичай фінансово залежна ще, але якщо ви вже дорослий і незалежний, то це ви вирішуєте, чи ви приймаєте своїх гомофобних / трансфобних батьків. Кров - це ніщо. Деякі батьки - це не батьки, а просто біороботи, і ви не зобов'язані таких людей приймати, які вас не поважають і ставлять під питання вашу гідність. Ви їм нічого не винні. Якщо ви ще залежні, то працюйте над своєю незалежністю. Та навіть якщо ви фінансово залежні, це не означає, що можна ставитись до вас, як до лайна.
@ОленаНабокова3 күн бұрын
Радію тому, що наша с Талою зустріч викликала стільки міркувань, відреагувань. Нагадую: ми усі різні. Й це круто. То питання точно може таки бути навіть у дорослому віці. Безліч варіантів.
@Milenaanela3 күн бұрын
@@ОленаНабокова чому стільки злості у трансгендерних людей? Вони ж зробили трансгендерний перехід для того, щоб досягти гармонії душі та тіла, чи не так? А по дописам лине невдоволення на весь світ й примушує Вас виправдовуватися... Щось таки не те із транзішеном, не рятує він від того бруду, який нищить людину зсередини...
@Wasp2394 күн бұрын
Кілька зауважень до пані психолога (без злого умислу). Садизм існує завдяки емпатії. Ви ж це маєте знати, як психолог, адже психологи навчаються в і біології також.
@ОленаНабокова4 күн бұрын
Дякую, що підняли цікаве питання. Залюбки відповім. Дійсно, існує певний взаємозв’язок між емпатією та жорстокістю, але стверджувати, що садизм існує завдяки емпатії, є надмірним спрощенням і, певною мірою, помилковим. У людей із садистичними рисами часто спостерігається порушення роботи таких частин мозку, як амігдала (емоційна обробка) та префронтальна кора (зниження моральної оцінки). Тож садизм значною мірою виникає незалежно від емпатії, а радше через її дефіцит або викривлення. Це якщо швидко.
@villi_lapsi28694 күн бұрын
Саме питання, чи можна стати геєм, подивившись гей-порно, є обурливим. Наче бути геєм це щось погане.
@ОленаНабокова4 күн бұрын
На мою думку, вважати подібне питання обурливим - це дещо надмірна реакція. Особливо коли йдеться про відповідь на напади запеклих гомофобів. У свідомості цієї категорії людей приналежність до ЛГБТ+ спільноти дійсно сприймається як щось однозначно негативне. Таке питання може, хоч і ненадовго, призупинити будь-яку дискусію з ними, адже воно зміщує фокус із конструктивного діалогу на емоційну реакцію ступору та відсутність контраргумента. Дякую за Вашу небайдужість.
@Milenaanela3 күн бұрын
@@ОленаНабокова лгбтк-секта вас "сожрьот" 😄 за ваше добро для них. Бо всі, хто не такі, як вони, апріорі вороги, як би ви не намагалися їм догодити 😉
@Milenaanela3 күн бұрын
@@ОленаНабокова страшно тому, що трансгендери вас і з'їдять за ваше добро для них. Варто придивитися до їх коментарів, які несуть протест та злість. Люди, які зробили трансгендерний перехід, так і не отримали гармонію душі та тіла. Ненавидять вас за вашу цисгендерність і всіх, хто не такі, як вони. Шкодують, що їм самім доводиться бути трансгендерами і це той вибір, який би вони воліли не робити. А син Тали дуже вірю та сподіваюсь, що таки покалічить себе трансгендерністю, раз вона так цього жадає, і тоді вже точно відчує на своїй шкірі весь материнський біль, через яких проходять сім'ї з такими дітьми!
@ОленаНабокова3 күн бұрын
@Milenaanela не розумію про що Ви. Не бачила Ваш коментар. Але з чогось то мені б мало стати страшно?
@Milenaanela3 күн бұрын
@ОленаНабокова з того, що лгбтк-сектанти вас з'їдять за ваше ж добро для них🙃 Ви ж бачите, що вони вороже налаштовані на тих, хто не такі, як вони, злоба в коментах на вашу з Талою адресу, як на цисгендерних, аж хлищить та примушує Вас виправдовуватися. Чому трансгендерні люди після переходу не досягають гармонії душі та тіла, а сприймають світ вороже? Можливо, транзішен не працює і треба шукати інші методи боротьби з гендерною дисфорією?