Звільнена від окупантів Великодимерська громада

  Рет қаралды 11,266

proSLAV - новини Переяслав

proSLAV - новини Переяслав

Жыл бұрын

Ми продовжуємо показувати вам місця де побували російські окупанти. Вчора, 11 квітня, команда proslav побувала у звільнених селах Великодимерської громади, Броварського району: с. Шевченкове, смт. Велика Димерка, с. Богданівка
Тут перебували війська рф з початку березня, а вийшли на початку квітня. Багато людей вчасно евакуювалися, це врятувало їм життя. Далі вони почали отримувати фотографії своїх будинків, але по справжньому жахнулися коли повернулися додому.
Ми зустрілись зі Старостою села Шевченкове, який дивом врятувався від колони танків яка їхала прямо на його автомобіль. В лобове скло влучило 18 куль, він вистрибнув з авто через пасажирські двері, а уже через кілька хвилин автомобіль перетворився в бляшанку.
Звичайно ніхто не чекав і не чекає російських солдатів, нас нема від чого звільняти. Ми вільні і сильні Українці. Жителі які постраждали від їхнього «руського міра» не хочуть бачити цих потвор на своїй землі.
Ці люди потребують підтримки: і матеріальної і моральної. Ми взяли з собою гуманітарну допомогу з Переяславської міської ради, це харчові продукти та засоби гігієни.
Україна точно переможе. Слава Україні!
🖥 proslav.info
🔗 proslav_info
🔗 proslavinfo
▶️ kzbin.info/door/kPP...
✈️ Свіжі новини міста у нашій Telegram групі - t.me/proslav_info_2
❤️ proSLAV - в серці Переяслава
📹 інформаційно-культурний канал міста

Пікірлер: 20
Paul Whiteside
Paul Whiteside Жыл бұрын
You victims of Putin's madness are so brave. We know the truth and dismiss Russia's lies. God bless all of you. Slava ukraini 🤗🇺🇦
Валентин Шуткевич
Валентин Шуткевич Жыл бұрын
Правдиві історії про страшні події війни. Команда ПроСлавУ молодці: професійна робота, унікальний контент, непідробні емоції... Дякую за правду!
Андрей Шевченко
Андрей Шевченко Жыл бұрын
Люди коли все закінчиться війна, нам потрібно все переосмислить і брати відповідальність і владу на себе щоби не повторилося те що сьогодні бо в наших політиків також рило в пуху 30років грабили олігархи, все потрібно зробити щоб все було під нашим контролем кожна копійка якщо не зробимо то всі ці жахіття будуть повторюватися.
Deshchenko Lubov
Deshchenko Lubov Жыл бұрын
Как можно было брать интервью у того кто бросил громаду первым на произволяще в брехуна
Артем
Артем 3 ай бұрын
Согласен
Нікіта Жовнач
Нікіта Жовнач Жыл бұрын
А голова пгт , причому, він утік в перший день в покинув селище своє ,а тепер появився.
🧚Діаночка🧚
🧚Діаночка🧚 2 ай бұрын
Немає їм пробачення...
🧚Діаночка🧚
🧚Діаночка🧚 2 ай бұрын
Шевченково💔
ALLU Folie
ALLU Folie Жыл бұрын
НЕ називайте армію раши ских Орків так велично «армія РоZZійської федерації» ! вибачте , після цього слухати далі сил не було …!(((
proSLAV - новини Переяслав
proSLAV - новини Переяслав Жыл бұрын
Шкода, що Вам не вистачило сил послухати історії людей які пережили окупацію. Дякую за побажання, як ви б хотіли щоб ми називали?
ALLU Folie
ALLU Folie Жыл бұрын
@proSLAV - новини Переяслав так, як називають усі в світі і в Україні: рашиська армія ,рашиська Орда , Орки … Це міжнародна назва цих ізвеггів і НЕлюдів ! Ціную вашу працю , та ГЛИБОКО Розділяю біль Наших Людей перенісших рашиську окупацію … Допомагаємо усім , чим можемо . Разом до Перемоги! Україна Переможе, поможи Нам Боже ! Тримайтеся ,Дякую Вам ! Слава Україні !
Олена Баранець
Олена Баранець 10 ай бұрын
кривава ціна популізму !
Руслан Осаулов
Руслан Осаулов Жыл бұрын
люди евакувалися...хм...а хіба було оголошення що людоньки тікайте ( і не було б Бучі і інших міст) ...Арестович мурчав що все під контролем...той кого не можна критикувати про шашлики в травні...мдаааа Велике будівництво важливіше чим Велике озброєння...наголосували....памятаю як наш в підвалі кліпав очима...дівчата з міськради розказували
ALLU Folie
ALLU Folie Жыл бұрын
Так, страхолюдні «шашлики» побачилив весь світ по всій Україні ! Навік ці «шашлики» в пам’яті залишаться із згорілих людей , підбитих машин і ворожих танків !!! (( Одведи сохрани і помилуй Нас Боже ! Боже Україну Зберижи, Господи помилуй нас !
Дмитрий Хрупин
Дмитрий Хрупин Жыл бұрын
Так травневі шашлики...
ALLU Folie
ALLU Folie Жыл бұрын
Той кого не критикують, ще на Різдво ЗАЗДЕЛЕГІДЬ вивіз ВСЮ сім’ю жінку з дітьми , свекруху і батьків на віллу в Італію ,подалі від «шашликів» ! Все вони знали, але людям НЕ сказали! Лише люди чули від «Напаліона» про шашлики і не розводьте паніку ! Тому і Бородянки з Бучами. І «шашлики» по Житомирській трасі !!!(((
Pale Lily
Pale Lily Жыл бұрын
Ніколи. Не. Пробачу.
Тоха
Тоха Жыл бұрын
Блин, вот и здесь сказки раскатывают, что у русских сказки раскатывают
Удар в челюсть
00:15
Антон Чуваков
Рет қаралды 2,5 МЛН
Злочини руського міра від Залісся до Скибина
12:35
Наслідки негоди у Переяславі
1:19
proSLAV - новини Переяслав
Рет қаралды 6 М.