как вовремя я нашла Ваш канал . сегодня. И вот присела, сижу конспектирую .Я розовод со стажем. Но сейчас мне нужно спроектировать новый сад, список желаний в процессе составления и хочу нормальные плодовые деревья, но формировать буду невысокими.Изучаю теперь , но вот с колоновидными имела дело и мне не понравилось.
@irakryvarchuk-yp2le2 күн бұрын
Дякую,море задоволення!
@irakryvarchuk-yp2le2 күн бұрын
Дякую, дуже корисне відео❤
@romanroman727011 күн бұрын
А як краще формувати ряди відносно сторін світу? Із заходу--> на схід чи із півночі на південь | ?
@alena-samoylenko11 күн бұрын
На цій ділянці ряди орієнтовані зі сходу на захід. Проте важливо враховувати не лише сторони світу, а й розташування великих дерев, будівель та загальний дизайн саду. Плодові ряди повинні гармонійно вписуватися в простір і забезпечувати зручний доступ через доріжки. Тож орієнтуйтесь на особливості вашого саду й те, як ряди будуть пов’язані з іншими елементами.
@Гугуша-х5р12 күн бұрын
Этой осенью муж пересадил под наши плодовые деревья все плодовые кустарники собраные со всего участка. А я добавила к ним флоксы. Очень жду весну, чтобы насладиться результатом. В сад подсалили, после просмотра вашего видео, облепиху.
@alena-samoylenko11 күн бұрын
Рада слышать) Обязательно делитесь своими впечатлениями)
@ГетьманБогун11 сағат бұрын
@@alena-samoylenko Не гидко переходити на кацапську?
@Libra..13 күн бұрын
Как же Вы правы. Как раз обдумываю розарий. Смотрю обзоры на сорта роз. Самые интересные обзоры, это именно из садов, где видно не только сами цветки, а именно в сочетании с другими розами и растениями. Многие тыкают розы, как будто бездумно, просто чтобы были. Как можно такими "винегретами" быть довольными, я не понимаю. По такому же принципу некоторые украшения на себя вешают. Цыганьщина это называется. Она во всем видна, даже в саду.
@НатальяАзанова-ь5ц15 күн бұрын
Цікаво як generous gardener під час дощу себе почуває
@alena-samoylenko13 күн бұрын
@@НатальяАзанова-ь5ц в Англії дощ постійно))) в моєму досвіді Остінки на дощ реагують краще ніж на спеку.
@НатальяАзанова-ь5ц13 күн бұрын
@alena-samoylenko я в Нідерландах в нас дощ і вітер , подобається generous gardener, але він здається ніжним тендітна квітка така
@alena-samoylenko11 күн бұрын
@@НатальяАзанова-ь5ц Погоджуюсь, англійські троянди дуже тендітні та досить швидко осипаються навіть без вітру. Мені складно однозначно відповісти й запевнити, що цей сорт добре себе покаже у вашому кліматі. Можливо, краще розглянути інший сорт, який краще тримає квітку.
@blessendor18 күн бұрын
конюшина захопить та витіснить газон за рік чи два
@ai1.018 күн бұрын
Много возни
@ai1.018 күн бұрын
8:05 для деревьев по закону минимальный отступ 2м от границы участка. Что вы рекомендуете?
@Omelshuk19 күн бұрын
Це у вас там за забором Араукарія чилійська така велика?О_о
@alena-samoylenko19 күн бұрын
@@Omelshuk так) Araucaria araucana в Англії можна часто зустріти)
@Omelshuk19 күн бұрын
@@alena-samoylenko яка вона розкішна!)
@katmordel186821 күн бұрын
Добрий вечір! , щиро дякую за ідею!!😍.Подивилася ваше відео і зраділа наче дитина.Це ж просто для мого саду! Бо дерева вже ростуть рядами, 5м. між деревами і 5м. Міжряддя. Це буде дуже ,дуже чудове рішення длямене.Порадьте будь ласка у мене ростуть 4 ряди винограду, між кущами по 3м. Між ряддя теж 3 м.Але 5кущів чом сь пропали.Порадьте які декоративні, квітучі кущі посадити на місце тих , що пропали , щоб розбавити вигляд виноградника.Щиро дякую за відповідь.
@alena-samoylenko21 күн бұрын
@@katmordel1868 Рада чути) Особисто я виноград ніколи не міксувала з декоративними рослинами, але бачила в інших садах поєднання з трояндами. Якщо проводити обробку (будь то біопрепарати або хімія) винограда, то вона ідеально підходить і для троянд. Я би обирала якісь флорибунди або мускусні троянди (по типу Rosalita, Robusta)щоб вони гармонійно виглядали з виноградом. Можна спробувати)
@ПланетаЗемля-ч2щ21 күн бұрын
Вітаю...Щедрих Вам врожаїв...
@GaD00921 күн бұрын
В мене дерева ростуть на відстані 4 м, між ними жимолость.по 2 кущі.
@СергійКостейчук22 күн бұрын
В Англії?!? Да, там спокійніше ніж в Україні
@90zeeper23 күн бұрын
Чому немає томатів та огірків? Не розумію як можна мати таку ділянку і не виділити навіть одної грудочки…
@olenaberest245424 күн бұрын
п.с. говоріть ще про грунт, будь лакса, бо на моєму піску (та стадом собак в дворі) за кілька років прижились і гарно наросли тільки весняні цибулинні, анемони, суниці, полуниці, ревінь, котяча м'ята, монарда, головатень, м'ята, сонях болотний, очиток видний, сортовий жовтий деревій (Golden Carpet?), очиток видний, чорна смородина, порічка, жимолость, актинидія гостролиста, калина, малина чорна та звичайна, золотиста смородина, чудо-вишня (черешнево-вишневий гібрид) та жовта черешня (Джерело), обліпиха, яблуня Скіфське золото - все інше потребує крім годування і поливу всяких бубнів типу додаткового притінення чи вкривання взиму чи ще чогось. То ж таке
@olenaberest245424 күн бұрын
а, ще півники різні сортові - їх важко вбити, і хости, і дуже старий та давній виноград
@olenaberest245424 күн бұрын
Круть, шкода, що я я не бачила цього відео раніше і вже зробила ряди "без рядів", але добре знати👍
@РоманЛегкий-м6б25 күн бұрын
Цікаве рішення. Для економії місця можна ще примінити щеплення різних сортів на одне дерево - мій покійний дід любив такі експерименти. Одного разу хтось крав в нього яблука і гепнувся із 15-річною привитою гілкою. Якщо не плутаю абрикос до сливи чи навпаки був привитий
@alena-samoylenko25 күн бұрын
@@РоманЛегкий-м6б згодна, це гарне рішення для маленьких ділянок.
@oleksandrvershygora334625 күн бұрын
Яка схема захисту рослин у такому гуртожитку? Здається, що це тільки для біо придатний варіант. Але про це ані слова.
@alena-samoylenko25 күн бұрын
Вірно, ця схема посадки підходить лише для обробки біопрепаратами. Не зробила на цьому акцент, бо на цьому каналі розповідаю про екологічні рішення для саду, і мої підписники це знають. Виправлюсь і надалі робитиму на цьому акцент. Дякую за зауваження.
@ТанечкаРаспутина25 күн бұрын
Питання з оприскуванням садівгармонійним способом вирішено виробниками біопрепаратів, а їх в Україні вже вистачає. Біопрепарати можна поєднувати в бакову суміш , і від шкідників, і від хвороб разом. Також вони гарно консультують, є різні відео для ознайомлення, лекції, не з тік току, а від професіоналів. Якщо в міжряді газон, то однозначно рослини будуть хворіти. А якщо буде альпійський луг з різними травами , тоді це зовсім інше . Ми, люди, вирішили, що знаємо , як краще рослинам, але це не так, природа сама вносить корективи і показує нашу недбалість. Як би там не вийшло, але це досвід. Подивіться відео Марії Газнюк про створення таких садів, це профісіонал з багаторічним досвідом.
@ТатьянаПинчук-х9в26 күн бұрын
Ідея непогана. Але потрібно відразу наголосити, що дерева висаджувати імунні. Або вирощувати зовсім без хімічних та і біологічних обробок плодових дерев!!!. Розвазую не просто так. Я також застосувала цей метод, поки сад був маленький. Що ж вийшло?? Висновок. Агрус між деревами- то само катування.)). Смородина- так., але недовго. І коли влітку була атака шкідників на яблуні- то смородину вкривала плівкою в день обробки. Інакше ніяк. Суниця теж не підійде. Ну, може в Англії і так.. а в Україні літа стали такі спекотні, що суниця може вижити тіки на грябці, де їй нема конкурентів за вологу. . От конюшина- люцерка, нагідки- чорнобривці- то підходить. Так що їстівні ряди - то ще та морока. Єдина рослина ,,їстівна" яка доречна в таких рядах- то пізня капуста... Поки труїте тлю на яблуні- і її потруїте)). А восени обробок можна і не проводити). Поки капусту не зберете
@alena-samoylenko25 күн бұрын
@@ТатьянаПинчук-х9в на цьому каналі ми говоримо про екологічні методи. Тобто максимум використовуємо біо препарати. Саме тому такий метод посадки підходить для багатьох їстівних та лікарських рослин.
@ТатьянаПинчук-х9в25 күн бұрын
@alena-samoylenko успіхів , урожаїв, і здоров'я. Попри все.)
@Lidia.Garden_of_drims26 күн бұрын
Дуже подобається ваш канал, дякую за чудові, змістовні лекції та корисну інформацію❤❤❤ завжди цікавило при перегляді садів девіда остіна з чого у них зроблений низький бордюр, що підбиває троянди, на вигляд схоже на тис, тоді цікаво що це за сорт такий тису низкорослий?
@alena-samoylenko26 күн бұрын
Рада чути! 😊 Раніше для низьких бордюрів найчастіше використовували самшит. Однак із появою самшитової вогнівки та відсутністю обробок у садах Англії, почали переходити на тис. Найчастіше використовують сорт Taxus baccata 'Repandens', який чудово підходить для створення низьких бордюрів.
@ムーア人26 күн бұрын
Канабіс теж лікарська рослина,і мух відганяє!😊
@СвітланаФесик21 күн бұрын
Де ж його взяти ? 😉
@Dmitrij-p3m27 күн бұрын
Я теж колишній казав - на городі та в саду треба саджати тіки їстівне, а вона все - квіточки, та квіточки ) Нафік ті квіточки здались у наш час.
@ВикаКороль-ю2м20 күн бұрын
Тому вона і " колишня", бо Ви не зрозуміли, навіщо квіточки в любий час . ......
@СоняЛютова27 күн бұрын
Ну свіженьке. Для колоновидних ще підійде. Для зелені теж нормально.Овочевих не буде. З кущами треба дуже подумати, можливо міксувати з декоративними як пухиреплідник ,барбарис чи спірейки. От ще троянди можна спробувати паркові шраби або мускуси.Але все рівно це для великої ділянки якщо ще й газон, а він потребує набагато більше догляду ніж усе інше ( ну якщо це газон , а не травник для мульчі)ще й десь овочеві грядки мають бути. Особисто мене міграція шкідників і хвороб турбувала б більш за все.
@ЛюдмилаА-щ2л27 күн бұрын
Де Ви купляєте рослини порадьте .Дякую.
@alena-samoylenko27 күн бұрын
@@ЛюдмилаА-щ2л дивлячись які саме рослини ви шукаєте. Якщо декоративні, то на каналі є відео про перевірені розсадники - Де купувати рослини для саду? Перевірені Розсадники та Садові Центри. kzbin.info/www/bejne/l4vJlpWnbp6cfJI
@Serhii_Deikun28 күн бұрын
На перший погляд наче все добре, але то на перший погляд. Не варто садити лікарські рослини та різну їстівну зелень в нижньому ярусі, краще просто засіяти газонними травами. Вся справа в тому, що різні дерева та кущі потребують на протязі року обприскування проти хвороб та шкідників, немала кількість препаратів буде осідати під кронами дерев. Уявіть якими "цілющими" будуть лікарські рослини, сам маю в саду клаптик півтора на півтора метри зеленої цибулі поряд з персиками, цю грядку я постійно накриваю шматком поліетиленової плівки під час обробок
@mykolad767227 күн бұрын
Все таки знайшовся любитель "побризгать". В українському сегменті ютубу всі росказують, чим побризгать. Не можуть без хімії, прям любов до неї. В англомовних блогерів такого нема.
@Serhii_Deikun27 күн бұрын
Та хіба ж я проти, я б з радістю не бризкав нічим дерева, особливо персики, але зараз неможливо щось виростити без обробок. Цьому сприяють холодні, сирі весни, та порівняно теплі з дощами зими, просто рай як для грибкових захворювань, так і зимуючих шкідників. Клімат сильно змінився, немає вже зим з морозами нижче 30 градусів, весни холодні та затяжні, так що без обробок ніяк.
@alena-samoylenko27 күн бұрын
@@Serhii_Deikun Ви прям описали типову англійську погоду))) Але тут навіть у продажу немає хімії. У садових центрах є лише вже розбавлені препарати, але вони дуже дорогі. Тому максимум, що ви зможете обробити, - це пару кущів троянд. Яблуні точно прискати не будете. І всі до цього звиклися: ніхто нічого не обробляє, і люди радіють тому, що виросло без обробок. Більше того, вони цінують яблука з черв’ячками)) бо ідеальні, наполіровані фрукти зараз можна спокійно купити в супермаркеті. Але ми всі розуміємо, що там не тільки нічого корисного не залишилось, але ви ще і нашкодите своєму здоровʼю. Якщо у нас не ростуть персики, то вирощуйте лохину, жимолость чи ожину - ці культури чудово ростуть без обробок. Особисто я вирощую тільки ті культури які хочуть у мене рости.
@Serhii_Deikun26 күн бұрын
@@alena-samoylenko Повірте, я роблю лише вкрай необхідні обробки, щоб споживати свої фрукти з мінімумом препаратів, бо те, що продають в супермаркетах просто залите хімією. Мій товариш працював в фермерських садах в Польщі, то там все кропиться дуже часто, і це планові обробки, а так навіть після найменшого дощу з трьох крапель сад обробляють додатково різними препаратами. Скажу більше, фрукти з цього саду після проведення лабораторних досліджень експортуються по всій Європі, найбільше до Німеччини, УВАГА!!!, як екологічно чистий продукт і використовуються для виготовлення соків для дитячого харчування. Та й не треба порівнювати сучасні препарати, які майже всі зараз мають третій клас токсичності, тобто малотоксичні, з тим, що було років двадцять тому. А те, що в якійсь країні у вільному продажу немає препаратів для присадибного садівництва, не свідчить про те, що там Держава піклується про екологію чи здоров'я людей, це зроблено лиш для того, щоб люди купували все необхідне в магазині і відповідно сплачували більше податків. Здоров'я Вам та Вашим рослинам, нехай вони у Вас не хворіють без обробок та радують рясними врожаями.
@НаталяОсадча-д7о18 күн бұрын
Не треба садити під деревами трави і овочі які ідуть в їжу! Декоративні- так.
@87mahno28 күн бұрын
Принцип алелопатії врахований?
@alena-samoylenko27 күн бұрын
Алелопатія - це цілий напрям у біологічній науці, який досліджує складні процеси взаємодії рослин у фітоценозах. Тому однозначно відповісти на ваше запитання досить складно. Дійсно, деякі рослини можуть пригнічувати інші, і врахувати всі нюанси наперед практично неможливо. Але, створюючи вже далеко не перший плодовий сад за цим принципом, я можу сказати напевно: рослини у спільнотах є сильнішими та здоровішими, ніж окремо посаджені дерева на газоні.
@87mahno26 күн бұрын
@alena-samoylenko Тому й запитав, бо ці речі зовсім не прості. Тут потрібні, або знання, або великий досвід. Якщо вирішили поділитись особистим досвідом, то велика подяка Вам.
@ОленаШевченко28 күн бұрын
Цікаво, але між рядами квіти мають можливість переносити своє насіння на газон. Через деякий час газон буде не з самої трави. Див моє відео.
@alena-samoylenko28 күн бұрын
@@ОленаШевченко якщо косити газон раз на тиждень, то більшість однорічних квітів таку стрижку не витримають і випадуть дуже швидко із складу газону. Якщо залишиться якісь низенькі Маргаритки, то я тільки за) ця ділянка не парадна клумба біля будинку. Це плодовий сад, він може виглядати природно)
@ОленаШевченко28 күн бұрын
@alena-samoylenko може й так.
@ЛюбаЧикарева-ф6ь28 күн бұрын
Чого ви не кажєте про сусідів.А якщо там за забором яблоні абогруші високорослі.Що робити.І ви повинні відступати від забору при посадці саджанців.
@nataliyaboyko759028 күн бұрын
Ви просто молодці. Дуже цікава ідея.
@Татьяна-б4у2п29 күн бұрын
Спасибо. 💕💞💕🙏🙏👍👍
@romaloboda228029 күн бұрын
Чергова колишня українка. Щасливо розчинитися.
@Татьяна-б4у2п29 күн бұрын
Супер позновательно. 🔥💞🙏
@ОльгаПокуа29 күн бұрын
Дякую
@seloishaslyvimyti29 күн бұрын
Дякую за відео) я посадила цього року плодові дерева в такі ж ряди. Зараз хочеться щось додати під дерева. А що ви скажете стосовно широколистних гортензій, чи можна з ними створювати такі ряди, розумію що перші роки їм буде не добре без тіні. Але коли дерева будуть дорослі вони ж будуть давати їм тінь.
@alena-samoylenko29 күн бұрын
@@seloishaslyvimyti добрий день) гортензії макрофіла мають високі вимоги щодо кислотності ґрунту та регулярності поливу. Не впевнена, що сусідство з плодовими деревами їм дуже сподобається. На мій погляд, гортензії краще виглядають в декоративних композиціях, а під плодові дерева краще посадити не такі вишукані рослини, щось простіше)
@ХристинаКосопуд29 күн бұрын
Клас, вперше про таке чую і дуже тішусь. Бо ми в цьому році з чоловіком садили свій сад з нуля (в нас ділянка під забудову, так от частину ми виділили на сад і високі грядки). То так і садили, дерева рядками, між ними кущі, а біля кущів то м'ята, то люпин, то суничка (люпини і суниці ростуть в полі навпроти, я їх звідти принесла, бо так мені захотілось). А от з лохиною само по собі так вийшло, що вона окремим рядочком і не затінена нічим. Я чоловіку пояснювала, що біля тераси і газону мають рости "елітні клумби" з трояндами і гортензіями, а біля плодових дерев і грядок буду сіяти всяке різне (волошки, чорнобривці, віоли, ромашки, космею і т.д.) Дякую за відео, дуже цікаво!
@alena-samoylenko29 күн бұрын
Рада чути! Концепція плодових рядів - це насправді не нова ідея, а скоріше повернення до того, як рослини ростуть у природі. Ми лише підбираємо ті види та сорти, які нам більше до вподоби. Ви інтуїтивно, підглянувши у природи, створили такий садочок)) Бажаю успіхів!
@evelinpanf123Ай бұрын
Английский газон- отдельное произведение искусства
@namirGOАй бұрын
Цікавий досвід! Дякую за поширення❤❤
@viklghtsprngs7435Ай бұрын
Його величність, та ганьбище, плагіат - доблесть(рос.) сучасних пост "інтелектуалів", у повній величі. "О роде рабський і лукавий, Коли ти видохнеш?Коли?.."
@ГалинаГалійчукАй бұрын
З'явився якийсь розсадник Балсад , м.Балаклея ,Харківська обл .Гарна реклама саджанців у горщиках ,замовила 5 різних трьохрічних садж.лохини на пробу ....більшість з них це один пагін ,кореневої не видно коли вийняла з горщика ...продавець хам і відбив всяке бажання щось в них замовляти...
@alena-samoylenkoАй бұрын
Дякую, що поділилися своїм досвідом. Сподіваюся, він стане в нагоді іншим садівникам у пошуках якісного посадкового матеріалу.
@СергейАлександрович-х8лАй бұрын
Очень плохая идея, надо подбирать растения с одновременным плодоношением, иначе....., ну потом узнаете.
@ОльгаМилюхина-с3лАй бұрын
якщо добре пам*ятаю, це щось схоже на легендарні чаїрські сади, що розводили киримли в Криму до їх виселення в 1944?
@alena-samoylenkoАй бұрын
Ніколи раніше не чула про чаїрські сади, але, судячи з Вікіпедії, концепція дійсно дуже схожа! І, чесно кажучи, це зовсім не дивує, адже раніше люди вміли спостерігати за природою, вчитися у неї та жити з нею в гармонії. А от коли ми почали вважати себе розумнішими за природу, і почалася наша боротьба за врожай. Чаїрські сади - це для мене справжнє відкриття! Дякую, що поділилися!
@СТобоюнавсегдаАй бұрын
Привет ❤ Красота ты наша!Где твой русский язык?Вы так красиво на нем рассказывали❤
@ТатьянаШтефан-и5в26 күн бұрын
Потрапила на це відео випадково, не бачила відео російською мовою, але українська у пані просто чарівна. Величезне дякую за якісний український контент. А з Вашого боку не чемно вказувати людині, якою мовою їй розмовляти. Але росіяни, такі росіяни, скрізь лізуть зі своїм великодержавним шовінізмом, куди їх не просять.
@СТобоюнавсегда26 күн бұрын
@ТатьянаШтефан-и5в Ну Я не поняла,что Вы написали.У меня зять из Ивана-Франковска,а вот украинскому языку нас не учит.Вы прекрасные блогеры.Очень сильные,а когда говорите на русском то вас заслушаешся .
@Ljana97Ай бұрын
Вам не гидко називати Rensam пацаКським перейменуванням? Чи Україна це вже насрашка? После акции «Лидия» мы совместно с Павлом Александровичем Покровским приняли решение предложить Жану Рено назвать сорт «Самарская Лидия», и таким образом, увековечить память о моей сестре и включить имя нашего города в название растения. Жан Рено одобрил наше предложение и решил использовать «Самарская Лидия» при продаже сорта на территории России. Жан Рено подал заявку на европейское право селекционера завода, а мы подали документы в Российское агентство по защите сортов. Сорт получил международное имя для всех стран, где можно было продавать сорт - HYDRANGEA paniculata «Rensam», это его официальное название. В 2017 году мы привезли первые два куста этой гортензии из Франции и высадили их в парковой зоне в Курумоче.
@РоманКлимюк-р4рАй бұрын
Ви жартуєте????? Які триярусні ряди???? Як це обробляти хімпрепаратами??? У всіх різний термін!!!! Зверху впаде на низ, якраз на лікарські трави!!!! В даний час НІЧОГО не росте без 5-10 обробок хімпрепаратами!!!! Ви виростили хоч оде дерево чи кущ смородини????
@alena-samoylenkoАй бұрын
@@РоманКлимюк-р4р не росте саме тому що обробляється 5-10 разів на сезон.Ви знищили всю мікрофлору ґрунту, імунітет рослин і корисних комах, які стримують популяції шкідників. . Вже весь світ переходить на органічне землеробство і все у всіх росте. У мене теж росте і навіть дає врожай)
@РоманКлимюк-р4рАй бұрын
@@alena-samoylenko Садівництвом займаюсь вже 15 років професійно, а до того приватно, то вже трохи щось знаю і щось трохи виростив на кількох сотнях дерев і кущів. Трохи знаю світовий досвід, доводилось відвідувати по роботі закордонні семінари, співпрацювати з гарними агрономами, тощо. Бачив я також садки де не знищена міклофлора, імунітет рослин на висоті, корисні сонечка літають, обробок там немає взагалі. Таких приватних садів безліч. Але врожаю там або немає, або таке, що до рота не покладеш. Скажіть наприклад як побороти курчавість персика, попелицю, вишневу муху на черешні чи наприклад самшитову вогнівку, яка зїсть все за лічені години. До речі самшит ріс зазвичай без обробок, мав гарний імунітет. Чекаю на відповідь
@alena-samoylenkoАй бұрын
По вашому коментарю я бачу, що ви вже сформували свою точку зору на це питання, і я тут не для того, щоб вести дебати на цю тему. На цьому каналі я ділюся своїм баченням саду, своїм досвідом і досвідом людей, які так само хочуть жити в гармонії з природою і цінують своє здоров’я більше, ніж ідеальний врожай. Щодо обробок: я вважаю, що біопрепарати при правильному використанні можуть бути ефективними. Наприклад, самшит у мене завжди залишається здоровим завдяки профілактичним обробкам біопрепаратами - так я робила в Україні, так роблю і в Англії. Персики, як і багато інших рослин, що вимагають надмірного догляду, я просто не вирощую. Якщо культура не адаптована до клімату і вимагає постійних обробок, на мій погляд, це нераціонально. Натомість я обираю ті рослини, які здатні плодоносити без хімічних втручань. На щастя, таких дуже багато! Смородина в моєму саду ніколи не оброблялася, але ягоди завжди вистачало для нашої сім’ї. Я не ставлю собі за мету отримати максимальний врожай для продажу чи першокласний вигляд плодів. Моє бажання - створити сад, який буде безпечним для дітей, корисним для нашого здоров’я і максимально природним. Це, звісно, не єдиний підхід, і я поважаю, якщо ваші цілі відрізняються. Успіхів)
@РоманКлимюк-р4рАй бұрын
@@alena-samoylenko Зрозумів, по вашій логіці ви ніколи в житті не приймали таблетки чи інші медичні препарати. Імунітет у вас не пригнічений і ви живете в гармонії з природою. Бажаю здоров'я!!!
@СергейОмельченко-в4сАй бұрын
👍👍👍👍👍
@ЛарисаПинчукова-ь5зАй бұрын
суперідея!
@oksanam2681Ай бұрын
Гарні ідеї, шкода, що у нас так не получиться. Чоловікові сподобалось би косити такий газончик.