Більш корисного контенту на теренах інтернету я не зустрічала. Все, що потрібно знати, - без вступів, води та зайвих слів. Щиро дякую за Вашу працю. Я у захопленні👌🩵💛!
@alena-samoylenko2 ай бұрын
Дуже дякую за зворотній зв'язок)
@ЛюбовьКоваленко-в5к5 ай бұрын
Альона,ви справжній професіонал. Дуже цікава інформація та корисна. Дякую за таке корисне відео.
@riamajorosh34555 ай бұрын
З перших секунд ,як чую гарну украінську -зразу лайк ))) Дякую за професійний контент.все по справі,без води
@ОльгаГоленич5 ай бұрын
Полная, об'емная информация. Все четко, по полочкам, понятно первокласснику. Спасибо, Алена!
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Рада слышать, спасибо за обратную связь)
@ksu_she42935 ай бұрын
Ой як я рада вас бачити))) Вже передивилась по декілька разів всі ваші відео😄 Лайк не глядячи та коментар в підтримку❤️
@Гори-ц6иАй бұрын
Вітаю! Дякую, що ділитеся досвідом! В цьому році волотиста ерлі сенсейшн і полістар посаджені минулої осені на сонці в мене були страшні... білий колір одразу змінився на буро-рожевий, особливо фертильні, ці були коричневі, а ті, що були в частково в тіні, ще більш- менш. Пересаджу усі в тінь, а от шавлія (біла) то дійсно краса і до сьогодні, хоча ні разу влітку не поливала
@nasavozmie45165 ай бұрын
Гэта нейкая садовая магія! Я 5 хвілін таму падумала, што трэба паглядзець, з чым эфектна гартэнзію спалучаць, уключаю Ютуб, а тут ваш ролік))) Рада, што вы вярнуліся!
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Точно садова магія)))
@rayakornet95005 ай бұрын
Альона,вітаю і дякую за відео.Дуже корисна та цікава інформація.Все чітко,якісно,повно і доступно кожному.Окремо подяка за казковий тембр голосу,мелодію мови.
@АльфааРомеобиби5 ай бұрын
Алена, добрый день! Спасибо за новое видео и идеи для сочетания гортензий с другими растениями!
@ОксанаСотникова-г2э5 ай бұрын
Привіт з Одеси. Рада виходу Вашого нового відео. Дякую за багато корисної інформації. Мені цікаво було послухати про різні варієгатні рослини.
@denbez8635 ай бұрын
дякую що продовжуєте наповнювати канал цікавими і корисними відео. Успіхів вам ❤
@liudmilanekrash8845 ай бұрын
Дуже рада вас бачити! Дякую за цікаву, корисну і, як завжди, структуровану інформацію.
@YaKuzOri5 ай бұрын
Дякую,що так просто і зрозуміло все пояснюєте☺Дуже чекала ваші нові відео! Дуже захоплююсь гортензіями, і їх декоративністю в усі сезони)
@andreysolomennikov50563 ай бұрын
Как здорово и красиво рассказано! Такой насыщенный по наполнению ролик! Всё структурировано, наглядно, понятно! И, главное такая нужная информация!!! Нигде такой ценной инфы, собранной воедино, не найдешь! Супер! Как всегда у Вас, Алёна!))) ❤ Ой, с аккаунта мужа пишу!🤣🤣🤣 Про спиреи и буддлеи с удовольствием посмотрю!)) 👍
@АннаТопалова-э2ч5 ай бұрын
Дякую за інформацію! Чітко, якісно, повно і доступно, як завжди. Як добре, що Ви повернулися❤
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Дякую ❤️
@tosha40495 ай бұрын
Яка насправді насолода Квіти і Спілкування! Ради Вас чути! Щасти Вам!
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Дуже дякую)
@ВалюняВалюня-и3ь5 ай бұрын
Доброго ранку. Хоча цю всю по догляду інформацію знала , але цікаво було почути особисто від вас. Рубі Анабель подарунок дітей на день народження нажаль не вижила, дуже маленький саджанець на наступний рік хоиіла в інше місце.Гарненька , цікава. Більше всього люблю волотисті , хоча є крупнолисті 4штуки і є Росальба я не знаю що то за група. Мене цікавить клопогон, роджерсія , волжанка, діцентра. А також Будлея Давида. Якщо є ще бажаючі то хотілось би почути від вас інформацію. А також спірея. Дякую вам за повну інформацію 😊
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Супер, дякую за зворотній зв'язок.Буддлея дуже цікава рослина, якщо ще будуть бажаючі, то обов'язково розберемо.
@ХВАЛЯ-й2ю4 ай бұрын
Вітаю з Беларусі. Рада вашаму вяртанню, Алена. Вельмі падабаецца вас слухаць і глядзець, дзякую за цікавую і карысную інфармацыю!❤
@ВикторияСветлова-у6м5 ай бұрын
Дякую, вам за інформацію,дуже корисний,повчальний ролик
@inna.p.5 ай бұрын
Дуже приємно і мелодично розповідаєте🥰
@Катерина-17г5 ай бұрын
Ура! Здравия Алёнушка. Замечательный выпуск, очень полезный. Уже нашла подсказки для себя. Как тема для ролика предлагаю - злаки.
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Рада слышать) Спасибо за идею для следующего видео)
@dina1255 ай бұрын
Обожаю. Все понятно. Все по делу.
@olyaganachivska55095 ай бұрын
Рада Вас бачити!
@Людмила-й3мАй бұрын
Оленочко, щиро дякую за змістовну розповідь! Хочу сказати про свою дуболистну гортензію, нажаль не запамятала назву сорту, ну це красуня, від якоі не можно відійти, в той період, як з калини вже злетіло листя, а вона демонструє кольори, червоного, і помаранчевого, фіолетового і таракотового, а далі тільки художник може продовжувати перелік, і так до Нового року, коли вже морози його пригнітять. А на рахунок крупнолистноі, я вже навчилася з 100% результатом черенкувати, де дуже легко з любовью, на память своій донечці, щоб не сумувати за Украіною, то займаюся корисною справою. А часто з автобуса бачила гортензію круполистну дуже гарного блакитно рожевого кольору, квіточки незвичайні, не зустрічала у садових центрах, які це були муки, пока знайшла, що той сорт називається Попкорн, тоді і заспокоєлася трошки, поки не знайду і не куплю.
@alena-samoylenkoАй бұрын
Людмило, дякую, що поділилися своїм досвідом з дуболистою гортензією. Ви праві, ця рослина поки що не дуже поширена серед садівників, але вона справді заслуговує на увагу. І я цілком вас розумію - догляд за садом завжди дарує внутрішній спокій, особливо під час складних життєвих періодів. Можливо, саме тому українці продовжують створювати сади, незалежно від того, де вони зараз опинилися...
@ТатьянаЦвях-п3с5 ай бұрын
Дуже корисно! Чекаємо наступні відео! Ви СУПЕР❤
@svitlanaborysenko73405 ай бұрын
Дуже рада Вас слухати і вчитися. А окрема дяка за український контент.
@syk_20235 ай бұрын
Дякую за нове відео! Дуже цікава інформація і як завжди все чітко і професійно. Зажди цікаво вас слухати ) З нетерпінням чекаю на нове відео!
@LoraMamchurova5 ай бұрын
Дуже вдячна вам!! Якраз вчасно🙏❤️
@оксанатомчук-т6с4 ай бұрын
Доброго дня! Цікава і корисна інформація. Дякую. Мені було б дуже цікаво почути про півонію, особливо про деревоподібну і також інформацію про її місце у квітнику з прикладами. Заздалегідь вдячна.
@оксанатомчук-т6с4 ай бұрын
Дякую, ще раз передивилась ваші відео і знайшла відповідь. Дякую
@HannaKarpenko3 ай бұрын
Дякую за структуроване подання інформації. Все розклали по поличкам) А ще за поради щодо поєднання гортензій з іншими рослинами. У мене залишилися тільки 3 гортензії після нашої евакуації з Харкова. Крупнолисту гортензію вкриваю так само як і троянди чайно-гибридні - роблю каркас з довгих гілок хрест-нахрест. Під корень вкладаю сухе листя дубове. А зверху 2 шара агротканини товщиною 60.
@alena-samoylenko3 ай бұрын
@@HannaKarpenko дуже шкода чути що вам довелося залишити дім і сад… вірю, ви ще створити сад своєї мрії на новому місці. Чого вам щиро бажаю ❤️
@HannaKarpenko3 ай бұрын
@@alena-samoylenko Оксано, дуже дякую за теплі слова! ❤Але я не покинула свій сад. Останні 2 роки намагаюся приїжджати кожний місяць щоб його доглядати. Та й не втрачаємо надію на повернення.
@alena-samoylenko3 ай бұрын
@@HannaKarpenko ох.. не перестаю дивуватися нашими людьми. Тоді хай ваш садочок продовжує приносити спокій і надію в майбутнє.
@HannaKarpenko3 ай бұрын
@@alena-samoylenko ❤дякую)) Вам також спокою, процвітання та миру!
@АлександраКосенко-б5ю5 ай бұрын
Супер, все розклали по поличках!
@ВікторіяБеккер-и1з5 ай бұрын
дуже рада вас бачити! дякую, за український контент і, як завжди, якісний і цікавий
@АннаКузюта5 ай бұрын
Класно, що Ви повернулись! Дуже потрібна Ваша консульиація
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Ось тут більше інформації по індивідуальній консультації - alena-samoylenko.com/shop/prices/ Але відразу попереджу, що зараз дуже щільний графік, якщо потрібно терміново, то навряд чи зможу допомогти. Якщо можете почекати і підходять умови роботи, напишіть мені задачі і опис ділянки на olena.land@gmail.com Дякую)
@Гори-ц6и4 ай бұрын
Дякуємо! Як завжди чудова подача!
@oksanagerhuk61605 ай бұрын
Альона рада Вас чути!Гортензія дуже непримхлива рослина,головне полив!Я купляла для саду деревовидну в Р 9-Баблгам дуже переживала,а вона за 2 роки наросла в здорові кущі!Волотиста те ж саме,а крупнолиста випріла цього року дуже під укриттям.Окрема подяка за блог,я туди частенько заглядаю і з автоперекладачем все зрозуміло.
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Рада чути, що знаходите можливість читати блог) Так, з приводу покупки у маленьких контейнерах це ви гарно підмітили, абсолютно не має сенсу переплачувати за крупноміри, гортензії з маленьких дуже швидко набирають масу.
@yuliiakolesnik205 ай бұрын
Дякую за чудове відео про фантастичну рослину , як гортензії. Маю волотисту і крупнолисту і деревоподібну. Всіх (крім деревоподібної) тримаю у великих горшках 15-20 л. Взагалі не маю проблем з таким вирощуванням. Волотиста зимує на тому ж місці, що і стоїть цілий літній сезон. Нічого і ніколи не вимерзало. Крупнолистна досить вибаглива пані, не тільки потребує поливу щоденного, але й в"яне при сухому і жаркому повітрі. Ще досить важлива обрізка волотистих та деревоподібних гортензій, чим коротша стрижка, тим крупніші суцвіття будуть. В травні нормую, залишаю максимум 7-10 гілок, суцвіття потім 20-35 см. Це щось фантастичне. Всім гарних цвітінь!
@dreamscometrue265 ай бұрын
Дякую💚 усього вам найкращого!
@innaivanova23575 ай бұрын
Дуже рада вас знову бачити!
@a.k.35755 ай бұрын
Вы очень большая молодец. Огромное спасибо за ваш труд!
@liana75halak835 ай бұрын
Доброго времени суток, спасибо за видео и очень актуальную информацию! Всё было и пооезно, и коротко, и ясно! Для меня прозвучало кое-что новое по обрезке метельчатой! На следующий год обязательно буду применять.
@mellena35194 ай бұрын
Спасибо за информацию. Я думаю, ваши советы и рекомендации подойдут и к нашему клиенту Беларуси.
@НатальяБатурина-с9у5 ай бұрын
Спасибо🙏💕, Алёна
@yanakramarenko81695 ай бұрын
Дякую, так гарно подано інформацію ❤️
@ЯрославаКовалик5 ай бұрын
дякую за відео , ви спрвжній профісіонал. Дуже мало інформації про поєднання троянд в квітнику є на ютубі. Багато ланшафтників відмовляться від них через важкий догляд. І СКЛАДНІСТЬ ПОЄДНАННЯ КОЛОРІВ.
@ЛюдмилаЗайшла5 ай бұрын
Вітаю і дякую за відео. Я хочу побачити композиції із флоксів. ❤
@ВалентинаВасковець-ъ4хАй бұрын
Дякую за змістовне відео. Але хотілося б більше почути про дуболисту, зокрема, чи потрібно її все-таки вкривати на зиму, чи ні.
@alena-samoylenkoАй бұрын
Вітаю) Тут багато залежить від мікроклімату на вашій ділянці. Однак, якщо дуболиста гортензія посаджена в захищеному від сильних вітрів місці, то в умовах України вона повинна нормально перезимувати без додаткового укриття.
@oksanabulavina77445 ай бұрын
Я Вас згадувала і чекала повернення) ураааааа)
@skandifob9135 ай бұрын
Дуже рада Вас чути. Цікаво, доступно, зрозуміло. Олена, дякую, за Ваш роботу. Завдяки Вашій групі у фейсбуці в минулому році зробила повну реорганізацію квітників. У цьому році спостерігаю і не можу зрозуміти чи це мало поливу, чи багато сонця, чи просто молода рослина, але горять астильба Little Visions in Purple та онуклея чуттєва. А ще в в кінці дня вʼялий вигляд у клопогона, роджерсії та посконика. Тому всі ці рослини дуже цікавлять 😊🫶
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Рада чути) Підкажіть які умови освітлення на ділянці з цими рослинами?
@skandifob9135 ай бұрын
@@alena-samoylenko Місце з онуклеєю освітлюється десь з 09:00 до 11:00 ранку, а потім тІнь. А астильба, клопогін, посконик - сонце припадає на обід з 12:00 до 16:00.
@alena-samoylenko5 ай бұрын
@@skandifob913 Астильби, клопогон і посконик витримують сонце, але при умові регулярного поливу. Спробуйте збільшити полив, та обов'язково мульчувати ґрунт, щоб захистити від перегріву.
@ЯрославаКовалик4 ай бұрын
Дяку за відео. Було б цікаво подивиьтся відео про біоприпарати які нешкодять довкілю
@marinavinokur73995 ай бұрын
Дякую за це відео.... Дуже корисне. Розкажіть будь ласка про каріоптеріс... Дуже цікава рослина.
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Дякую за зворотній зв'язок, каріоптеріс і справді дуже цікава рослина, треба подумати.
@ЛюдмилаЛюдмила-п9п5 ай бұрын
Вподобайка україномовному каналу.
@ЕлизаветаЛи-ф3с5 ай бұрын
Алена,спасибо за интересную информацию.Расскажите о Будлее , как ее правильно обрезать и нужно ли ее обрезать вообще .еще хотелось бы узнать как размножить шалфей
@liydyv3 ай бұрын
Оленко, ура, Ви повернулись! Тема гортензій дуже актуальна, скажіть, чи гортензія волотиста підійде для біотопу поле? Клімат виноградарський, дощі йдуть не дуже часто. Я думаю посадити декоративні трави замість запланованих гортензій під ще маленькими вічнозеленими магноліями, бо побачила, що такий клімат -- не для гортензій. А Ваше відео повернуло мене до початкового плану. Чи все ж відмовитись від них на користь трав, щоб уникнути частого поливу? P.S. З Вашої легкої руки на світі побільшало на одного щасливого володаря ірги laevis. Дякую Вам ❤
@alena-samoylenko3 ай бұрын
Рада чути) якщо дощів мало, гортензії я би не рекомендувала. Засуховитривалі злаки та багаторічники однозначно підійдуть краще. Тим паче, що зараз є з чого обрати)
@liydyv3 ай бұрын
@@alena-samoylenko ні слова більше, вже складаю список! Дуже ціную Вашу експертну думку
@olgalewis1635 ай бұрын
Дякую за відео. Обожнюю гортензії - в мене ростуть всі чотири різновиди та й ще різних сортів - деревовидна Strong Annabelle (вона виведена з товщими стеблами, щоби краще тримати важкі квіти) і мої улюблениці - волотисті Framboisine за глибокий бордовий колір восени та Vanille fraise (Lime Light також є), білі, рожеві та блакитні макрофіли - поки я не навчилась із ними домовлятись, декілька рослин загинули. В мене ростуть найкраще майже в суцільному затінку, і це Бельгія - тут сонця не так вже й багато, а дощів - навпаки і все одно влітку максимум через день треба поливати. Зате, завдяки клімату, нема проблем із зимуванням.
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Супер! Теж бачу, що в європейському кліматі гортензіям дуже комфортно. Упевнена, ви розберетеся з потребами кожного виду та гортензії вам віддячать рясним цвітінням)
@oksanam26815 ай бұрын
доброго здоров'я. Тернопільська область. Волотиста гортензія зимує без проблем. Але крупнолиста вийшла не вся. засипала снігом всю. але один сорт тримається вже другий сезон. Це мій перший досвід.
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Дякую що поділилися досвідом! Напевно в вашій місцевості все ж таки варто робити легке укриття для крупнолистої гортензії, щоб не переживати за неї взимку. А також звертайте увагу на морозостійкість сорту, якщо захочете ще спробувати якісь інші. Бо є сорти USDA 5, але більшість починається від USDA 6, тобто в умовах України останні можуть повністю зимувати тільки в теплі зими, або під накриттям.
Цей вид гортензії досить легко адаптується до різних умов, від відкритого сонця до півтіні. Витримує конкуренцію коріння, тобто можна пускати на доросле дерево. Головне, розуміти габарити рослини у дорослому віці. Перші 5 років вона взагалі може сидіти на місці, зате потім починає активно рости. Ліана досить тяжка, об'ємна. Їй потрібна надійна опора. Якщо плануєте її на арку або перголу, це потрібно враховувати. Я б саме на цей момент звертала увагу в першу чергу, а до умов вона досить непогано адаптується. Як і іншим видам забезпечити при посадці багатий органікою грунт і регулярний полив.
@ПараллельнаяРеальность-е7у5 ай бұрын
Дякую за пораду.
@andreysolomennikov50563 ай бұрын
И про злаки бы тоже хотела узнать, сравнение сортов и, чтобы не расползались по участку.
@olenademchenko94903 ай бұрын
Алєна, може не по темі, я за троянди хочу запитати вас. Хочу вздовж бордюрів посадити масив троянд, але не можу визначитись з кольором😢. Думала червоні, але тепер думаю, що це банально якось . Тепер схиляюся до оранжевих. Можете, будь ласка , підказати гарні сорти , щоб цвіли постійно і не хворіли. Буду дуже вдячна 💓💓💓💓
@alena-samoylenko3 ай бұрын
@@olenademchenko9490 підкажіть яка довжина запланованої посадки і бажана висота троянди.
@ksu_she42935 ай бұрын
В Харкові гортензію на зиму укривала перші пару років, потім набридло. І нічого) крупнолиста добре переносила зими. Зараз мій фаворит це сонцестійка волосиста гортензія. Підкажіть будь ласка що це за сорт гортензії яка спочатку біла (чи зеленувата навіть) а на серпень- вересень стає рожевою? Мені дуже хочеться такий сорт собі в садочок на відкрите ☀️
@alena-samoylenko5 ай бұрын
ВІтаю) Волотисті гортензії всі починаю своє цвітіння біло-зеленими, а вже на піку цвітіння змінюють віддтінок залежно від сорту. Полунично-рожевий виходить у сорту Самарська Лідія, з вищих мені подобається Фрайз Мельба. Ніжно-рожевий з'явиться до кінця літа у відомого сорту Пінк Вінкі, Більш насичений колір буде у Вімс Ред і Даймонд Руж. Усі ці яскраві сорти почнуть як біло-зелені і потім змінюватимуть відтінок. Так що вибрати точно є з чого)
@ksu_she42935 ай бұрын
@@alena-samoylenko супер! Дякую за розгорнуту відповідь ❤️
@TanyaTerletska-ho1pz5 ай бұрын
Цікаво з чим поєднати Флокс волотистий
@Елена-ы6н4е5 ай бұрын
Чернігів, крупнолистні гортензіі вкриваю на зиму. Інакше квітів не буде. Весною вкриваю від зворотніх заморозків.
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Дякую, що поділилися досвідом.
@ТатьянаАндриевская-к6г5 ай бұрын
Листя дуболистої гортензії мені нагадує листя калини)
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Можливо, але більш жирненькі)))
@ТатьянаАндриевская-к6г5 ай бұрын
@@alena-samoylenko 🌱❤️👍👍👍
@аллароговська-т7ц5 ай бұрын
Перша повна інформація, а то вже з тим кислим ґрунтом всі носяться, як з панацеєю, в мене «Анабель»?росте вже 20 років , не підливаю, не годую, не вкриваю, підрізала по всякому, в тому числі і під нуль, цвіте кожного року дуже великим і пишним кущем
@alena-samoylenko5 ай бұрын
Повністю з вами згодна. У нас чомусь гортензії поставили на поличку "складних у вирощуванні рослин", але насправді вони дуже прості, якщо їм підібрати комфортні умови. Дякую, що ділитеся своїм досвідом, щоб садівники початківці не боялися використовувати гортензії в саду.
@allademchenko85703 ай бұрын
Дивлюся Вас давно. Була Вашою ученицею. Захоплююся всім) А Ваш блог зараз лише англійською((((
@alena-samoylenko3 ай бұрын
@@allademchenko8570 Алла, вітаю) Рада вас чути! Так, блог намагаюсь вести англійською, але можна через Гугл перекладач основний зміст зрозуміти. Як ваш садочок?
@allademchenko85703 ай бұрын
Дякую за відповідь. Так, звичайно, щось розумієш, щось можна перекласти. Але це якось трохи міняє сприйняття: немає відчуття розмови з Вами). Дуже рада, що Ви знову викладаєте відео) Часто думала про Вас за ці роки. Життя внесло в проєкт мого садочка корективи, але щось робимо, сподіваюся, що з часом усе вдасться. Гортензіі, до речі, у мене є і дуже гарні. Дуже хороше відео про розплідники, просто море корисної інформації. А Ви не можете порадити фірму, що виготовляє високі грядки?
@alena-samoylenko3 ай бұрын
@@allademchenko8570 Рада чути що процес створення саду продовжується ❤️ На жаль фірму по створенню грядок так і не знайшла, ми завжди самостійно їх робили. Я би шукала майстра хто займається виготовленням вуличних меблів і спробували по фото-прикладам замовити грядки. Бажаю успіхів) залишаємось на зв’язку)
@allademchenko85703 ай бұрын
Дякую) З нетерпінням чекатиму нових відео❤
@ВалюняВалюня-и3ь2 ай бұрын
Добрий день. Не знаю як з вами зв'язатися на рахунок прайсу ландшафтного дизайну.
@alena-samoylenko2 ай бұрын
Добрий день) ось тут більше інфо по послугах та вартості - alena-samoylenko.com/shop/prices/ Залишаться питання пишіть - olena.land@gmail.com