@Guroll_ Күн бұрын
dalo sa čakať že poliaci dostanu na piču 😆
@KuboZNitry_91
@KuboZNitry_91 Күн бұрын
Hrozný zapas. Keby nebolo 1 tretiny a tie 2 goly na konci by sme to dojebali. Česť porazeným a šikulky Slováci
@user-dl2mb1cy1s
@user-dl2mb1cy1s Күн бұрын
Je to tam
@jozinojozinko2385
@jozinojozinko2385 Күн бұрын
Treba rozdeliť 1 útok, neladi to spolu,nemusíme sa stále držať toho že na ZOH 2022 bol útok slafkovsky, hrivik, cehlarik, tak to musí byť stále tak, a tiež z 3 útoku mi je trocha luto regendu, musí byť poriadne frustrovaný, možno by stačila mala výmena, regenda do 1 útoku, a hrivik alebo cehlarik do 3 útoku, ja by som tam dal hrivika
@viktorkrnacthereal
@viktorkrnacthereal Күн бұрын
A kto bude center prvého útoku? Ja by som to nemenil, len Slafko by mal začať viacej strielať a menej prihrávať, lebo tie jeho prihrávky zúžitkuje Suzuki, ale naši nie.
@marekrecordinggabor7790
@marekrecordinggabor7790 Күн бұрын
Tretiu formáciu rozdeliť? Véd to je naša najlepšia formácia hráči sú silový agresívny držia sa na puku je to taka naša skryta prva hlavná formácia, ved čo si tak všímam tak proti USA aj Poľsku začínala vždy prave tretia formácia,je to dobrý ťah od trénera. Prvá formácia Slafkovsky sa trápi bojuje, telom si prikriva puk dostáva do šancí hráčov, no Hrivik q Cehlarik sa tam len krasokorčuluju a tréner si povolava Slafkovskeho na koberček aby sa ukludnil, ale skôr by si mal povolat Cehlarika s Hrivikom,lebo zatiaľ najväčšie sklamanie
@janhnilica553
@janhnilica553 Күн бұрын
Veľmi špinavé góly to boli. Ale to sa cení 3 body sú v tabuľke na viac a už sme na polceste do štvrťfinále dovolím si tvrdiť👏👏👏🇸🇰🇸🇰🇸🇰🏒🥅⛸️
Cingelove dorážky poli parádne a Tatarov gól bol topka.
@@viktorkrnacthereal áno je veľmi dôležité dorážať odrazené puky. Cingel si pri svojom druhom gól pekne počkal nech brankár zdvihne betóny z ľadu a šup
@prenator2053 Күн бұрын
skvelý komentátori na čt šport. škoda, že zrušili tento kanál na slovensku.
@PeterFabo-cf6ip
@PeterFabo-cf6ip Күн бұрын
Mozem sa opytat na meno pana komentatora, ktory nam tu vo videu tak moc hlasite fandi? 😊
@mortyxtv9490
@mortyxtv9490 Күн бұрын
Robert Záruba
@ondrahosek9549
@ondrahosek9549 Күн бұрын
Ondřej Zamazal, jestli se nepletu
@@ondrahosek9549 Dakujem.. Tiez som si prv myslel, ze je to Robert Zaruba, ale neskor som zistil podla hlasu, ze to zrejme on nebude 😆
@karolvarga9340
@karolvarga9340 2 күн бұрын
Som rád za víťazstvo ale nepáčil sa mi ten zápas z našej strany. Stále sa nám potvrdzuje že nedokážeme hrať hokej zodpovedne celých 60 minút bezohladu na to akého máme silného alebo slabého súpera.
@bingchilling495
@bingchilling495 Күн бұрын
asi tak súhlasím
@vragood8889
@vragood8889 Күн бұрын
A tie presilovky... Veď mi sme mali miestami problém dostať sa do ich pásma !!! 🙈🙈🙈
@rekin2536
@rekin2536 2 күн бұрын
Stay strong Robert Fico. Poland with You.
@BORTAKskf
@BORTAKskf Күн бұрын
thank you
@samuelbadlik8812
@samuelbadlik8812 2 күн бұрын
vyhrali sme ano ale extremne chyby sme robili, ten zapas sa mi nepacil ale dobra praca 3 body tam su
@Daniel-sf1xj Күн бұрын
@@KusherovoSker0 ty raději nic nekomentuj, když nevíš že Česko prohrálo jenom jednou v nájezdech :D jinak vyhrálo ostatní :) pokud se to složitá matematika, radil bych se vrátit do první třídy
@frantisek419
@frantisek419 2 күн бұрын
Bráchové drž Te, se hodně štěstí, uvidíme se ve finále, tak že čus Fany Tábor jižní Čechy CZ 👻
@robomuchaful 3 күн бұрын
Škoda že tam nie sú Rusi, bolo by to zaujímavejšie aj Americkí zmrdi by dostali poriadnu nakladačku...
@peterl1619
@peterl1619 3 күн бұрын
MS bez Ruska, nie su MS, ale turnaj spriatelenych krajin...
@user-wy7oq5fm5n
@user-wy7oq5fm5n 3 күн бұрын
Ďakujeme chlapci,super..útok Regenda,Pospíšil,Kelemen je neuveriteľný ale vsetci ste boli super💪💪💪👍👍👍Hlavaj waaau,ďakujemeeeeeeee
@jozinojozinko2385 2 күн бұрын
No regendovi sa zatiaľ bodovo nedarí
@revenus77
@revenus77 3 күн бұрын
Brawo bracia Słowacy, świetny mecz! Pozdrowienia z Polski!
@1972Tamas 3 күн бұрын
pekné ale tak pekne rozbehnuty zápas donicic bolo katastrofálné ale aspon v predlzeni to vedeli dokoncit
@frantisekkana9410
@frantisekkana9410 3 күн бұрын
Slovania porazili anglosasku verves💯👍👌
@nikorko9943
@nikorko9943 3 күн бұрын
4:1 vyhrávať a takáto dráma, to dokážeme iba my. No chvalabohu na konci šťastičko na našej strane🇸🇰🙏
@infernaltorment748 4 күн бұрын
nasa tohtorocna zostava sa mi velmi paci,zvlast Pospisil,na ktorom bolo vidiet uz v predoslych zapasoch,ako sa snazil vyhybat trestnym minutam,snazil sa o disciplinu,hrou mi pripomina Zednika,ktory odvadzal osobne suboje a tvoril hru,bol pevny na korculiach...takisto aj hraci ako Kelemen,co sa hry tyka-detto,Slaf na gol caka,ale taha takisto,co sa da,vlastne komplet cela zostava sa mi tento rok paci,zo zaciatku sa mi zdal Fehervary nejaky pomaly,nedosledny,no dnes to bolo o inom a aj ako celok hrali FASA!...bodaj by to dotiahli co najdalej
@user-sp2gi3ii2c
@user-sp2gi3ii2c 4 күн бұрын
Kurva chlapi klobuk dolu!!! Dakujem!!
@karolvarga9340 4 күн бұрын
Som rád aj za dva body samozrejme ale nepáči sa mi ze naši stále vypúšťajú tie zápasy. Nikdy to nedotiahnu dôsledne do konca.
@mcgamersk8509
@mcgamersk8509 4 күн бұрын
Doslova som kričal z plných pľúc, keď Kelemen dal výsledný gól. Konečne sme po dlhej dobe porazili hokejového favorita. NAD TATROU SA BLÝSKA ! 🏒🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰✊✊✊✊
@user-nv3dh1eg6j
@user-nv3dh1eg6j 4 күн бұрын
Trochu mi je ľúto Jura Slafko vského, lebo Hrivik a Cehlarik sú z formy, ale Cehlarik že mega... Juro potrebuje niekoho do kombinácie, hoci im to aj pripraví tak sú bezzubý... Inak jeho prejav je dobrý, dúfam že sa zobudia tí dvaja...Ale dobrý výkon Slovensko.
@user-yf4nq6qr6c
@user-yf4nq6qr6c 4 күн бұрын
Podľa mna sa prekopu utoky presne kvoli tomu co píšeš
@PROVOCATEURSK
@PROVOCATEURSK 4 күн бұрын
Slafkovský zatiaľ veľké sklamanie. Pri treťom góle vôbec nekorčuloval dozadu.
@iAdam43
@iAdam43 4 күн бұрын
Super zápas škoda ,že sme neubránili tie 3 góly čo tak rýchlo padli v poslednej tretine ale naši hokejisti to krásne odohrali po predĺžení
@jozefmasny8349
@jozefmasny8349 4 күн бұрын
Prvé dve tretiny perfektne. Ale tá tretia. Naši v tretej tretine prestali hrať svoju hru. Stiahli sa do obrany, vypúšťali forcheck a keď zaútočili, nechali ich ísť ako nôž maslom. Našťastie v predĺžení zase zapli.