SLOVENSKO VS USA MAJSTROVSTVÁ SVETA V HOKEJI 2024

Рет қаралды 38,252

Slovenský Hokej

27 күн бұрын

Slovenský národný tím & Slovenskí hráči
· To najlepšie: zostrihy zápasov, drafty, góly slovenských hráčov v NHL a oveľa viac.
· Všetko na jednom mieste. @slovensky_hokej
· Informácie, videá a záznamy o slovenskom hokeji pravidelne každý týždeň.
· Zaujíma ťa svet slovenského hokeja? V tom prípade nezabudni odoberať tento kanál!

Пікірлер: 114
@Matristep
@Matristep 25 күн бұрын
Jak nám fandil ten komentátor, zlatý...
@Emet-wd5mz
@Emet-wd5mz 25 күн бұрын
Tak vo väčšine Čech fandí Slovákom tak ako Slovák fandí Čechom :D Rozdiel je iba keď hráme proti sebe :D
@xxlnarutowicz3705 25 күн бұрын
wspaniały mecz, wspaniałe emocje i co najważniejsze Wasza wygrania i to w pełni zasłużona, z co by nie powiedzieć gwiazdami światowego hokeja (!) życzę Wam nie tylko awansu do ćwierćfinału ale i żebyście w nim trafili na Kanadę, bo hokej północnoamerykański najwyraźniej Wam leży, Wasz trener ma doskonały spsób na gwiazdy hokejowe zza oceanu, pamiętam Wasze występy w 2019 r., kiedy nie tylko pokonaliście USA ale i byliście obiektywnie lepsi od Kanady, choć wtedy wynik został wypaczony przez sędziów, i na koniec - finału z Czechami (!), z najlepszym pozdrowieniem z Polski
@mariokiller345
@mariokiller345 25 күн бұрын
Fakt toto bol dobrý zápas len škoda že sme nedokázali ubranit tie 3 dalšie góly američanov🔥🔥🔥🔥🔥berieme si 2 body
@lukastrnka7607 25 күн бұрын
Práveže čo ja viem, krajšie bolo sledovať jak sa snažia vyrovnať, dali tri góly po sebe a v predĺžení ich priklincoval Nemec s Kelemenom, pekný pohľad 😎😎
@revenus77
@revenus77 24 күн бұрын
Brawo bracia Słowacy, świetny mecz! Pozdrowienia z Polski!
@vladimirjanec1493
@vladimirjanec1493 25 күн бұрын
škoda, zaslúžili sme si aj 3 body, ale 2 body proti jednému z najsilnejších súperov našej skupiny je skvelé. Skvelé chlapci. Teraz sú na rade Švédi.
@roumen278 25 күн бұрын
Ja neviem ale Slováci fakt nedokážu pokojne dohrať zápas. Pritom by stačilo keby neboli takí pasívni. Treba proste makať ďalej. Fakt ma mrzí, že to robíme tak často. Plus tento rok sú tí rozhdocovia hrozní, to je fakt neskutočné.
@PROVOCATEURSK
@PROVOCATEURSK 25 күн бұрын
Rozhodcovia sú vždy nútení nadržiavať väčšej krajine, viac divákov...
@dominikladecky5327
@dominikladecky5327 25 күн бұрын
​@@PROVOCATEURSK Tak väščiu sračku som ozaj nečítal, ty troll.
@user-ri8ef7mb2i
@user-ri8ef7mb2i 25 күн бұрын
Slavkovský veru súhlasí
@jozefmasny8349
@jozefmasny8349 25 күн бұрын
Prvé dve tretiny perfektne. Ale tá tretia. Naši v tretej tretine prestali hrať svoju hru. Stiahli sa do obrany, vypúšťali forcheck a keď zaútočili, nechali ich ísť ako nôž maslom. Našťastie v predĺžení zase zapli.
@Stenkoz
@Stenkoz 25 күн бұрын
Som rád, že máme aspoň dva body, a škoda tej tretej tretiny. Veril som, že to dotiahneme, ale tak čo už, hlavné je víťazstvo, a to sa podarilo. Potvrdilo sa, že proti USA vieme zahrať; pomohlo nám aj to, že Hlavaj mal deň a chytal naozaj dobre. Teraz nás čakajú slabšie tímy, a tam už by sme mali získať tri body, a nakoniec Švédi. Tak uvidíme, ale stále je na čom pracovať, a treba hlavne bojovať; to je dôležité. Chlapci majú veľkú podporu ľudí, a veríme v medailu, tak do toho!
@Hockeyfan-ty5ls 25 күн бұрын
Tak a senzácia je na svete. Chlapci predviedli jednotný bojovný výkon. Veľká škoda že sme si to zdramatizovali ale aj 2 body sa počítajú. Ostrava bola opäť fantastická, Američanom sme dnes ukázali ako fandia Slováci. Ďakujeme chlapci naši 🇸🇰
@Padauschii_Meteorit
@Padauschii_Meteorit 25 күн бұрын
Je tu víťazstvo nad Spojenými štátmi! V osobných stretnutiach je skóre 7-6 v prospech Američanov a raz došlo k remíze. Pomstili porážku z roku 2015, potom sa zápas konal aj v Ostrave 🇸🇰🇸🇰🇸🇰
@iAdam43
@iAdam43 25 күн бұрын
Super zápas škoda ,že sme neubránili tie 3 góly čo tak rýchlo padli v poslednej tretine ale naši hokejisti to krásne odohrali po predĺžení
Spokojný som nebol najmä v 3 tretine ako sme zahodili 3 gólove skóre. ): Inak 1 a 2 nádherné.
@nikorko9943 25 күн бұрын
4:1 vyhrávať a takáto dráma, to dokážeme iba my. No chvalabohu na konci šťastičko na našej strane🇸🇰🙏
@mcgamersk8509
@mcgamersk8509 25 күн бұрын
Doslova som kričal z plných pľúc, keď Kelemen dal výsledný gól. Konečne sme po dlhej dobe porazili hokejového favorita. NAD TATROU SA BLÝSKA ! 🏒🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰✊✊✊✊
@user-wy7oq5fm5n
@user-wy7oq5fm5n 24 күн бұрын
Ďakujeme chlapci,super..útok Regenda,Pospíšil,Kelemen je neuveriteľný ale vsetci ste boli super💪💪💪👍👍👍Hlavaj waaau,ďakujemeeeeeeee
@yttapk0o0 25 күн бұрын
Vyborne dve tretiny ale tretiu sme uplne vypustili .... Juro mohol ten treti gol zachranit asi sa mu nechcelo korculovat .... ale nakoniec aspon dva body :))
@dav8on830
@dav8on830 25 күн бұрын
Dobrý
@infernaltorment748
@infernaltorment748 25 күн бұрын
nasa tohtorocna zostava sa mi velmi paci,zvlast Pospisil,na ktorom bolo vidiet uz v predoslych zapasoch,ako sa snazil vyhybat trestnym minutam,snazil sa o disciplinu,hrou mi pripomina Zednika,ktory odvadzal osobne suboje a tvoril hru,bol pevny na korculiach...takisto aj hraci ako Kelemen,co sa hry tyka-detto,Slaf na gol caka,ale taha takisto,co sa da,vlastne komplet cela zostava sa mi tento rok paci,zo zaciatku sa mi zdal Fehervary nejaky pomaly,nedosledny,no dnes to bolo o inom a aj ako celok hrali FASA!...bodaj by to dotiahli co najdalej
@user-nv3dh1eg6j
@user-nv3dh1eg6j 25 күн бұрын
Trochu mi je ľúto Jura Slafko vského, lebo Hrivik a Cehlarik sú z formy, ale Cehlarik že mega... Juro potrebuje niekoho do kombinácie, hoci im to aj pripraví tak sú bezzubý... Inak jeho prejav je dobrý, dúfam že sa zobudia tí dvaja...Ale dobrý výkon Slovensko.
@jozinojozinko2385 25 күн бұрын
2 tretiny super výkon hodný na medailu, 3 tretina katastrofa jak sme prestali hrať, ale nevadí, 2 cenné body, no mohli byť 3,som sklamaný po 3 zápasoch z 3 hráčov, slafkovsky, Tatar, a cehlarik, nejako im to bodovo neide
@marek7483
@marek7483 25 күн бұрын
Hlavne Slafkovský sa v tej 1. formácii trápi. Nemá tam s kým hrať. Aj keď vymyslí peknú prihrávku, tak Cehlárik stratí puk alebo šancu zahodí. Možno by im pomohlo premiešať 1. a 2. formáciu.
@@marek7483 súhlasím, ja by som možno chcel útok, slafkovsky, Tatar, hudaček to by mohlo byť zaujímavé, ďalší útok by bol cehlarik, hrivik, cingel, aj keď ten cingel mi tam nejako nepasuje, skôr by som tam dal miesto cingela regendu, ktorý je trocha v tieni Martina pospišila a kelemena, ale neviem či je dobre im zobrať regendu z toho 3 útoku, ale prečo nie, na jeden zápas proti Poľsku čo hráme v stredu, by sme to mohli skúsiť pomeniť, ak to nepôjde tak útoky sa môžu vraťiť späť tak ako boli
@marek7483
@@jozinojozinko2385 nad týmto zložením som rozmýšľal aj ja. Možno by som vyskúšal namiesto cingeľa čacha. V Třínci hral veľmi dobre. Je to podobný typ hráča ako pospíšil, kelemen alebo regenda, čo sa týka štýlu hry. Mohol by tie prvé dve formácie oživiť. 3 a 4 formáciu by som určite nerozdeľoval. Tie hrajú zatiaľ výborne.
​@@marek7483cingel není zlý hráč, ale viem si predstaviť iných hráčov v tej lajne, on je podľa mňa dobrý na presilove hry, ma dobru tvrdú strelu z prvej, počas repre akcií to viac krát ukázal, ANO čacho by bol dobrý, páči sa my ta jeho dravosť, rýchlosť na bránu,mohol by pekne oživiť, tou jeho energiou, len otazka či to budú chcieť trénery meniť, keď sa vyhralo
@janhnilica553
@janhnilica553 25 күн бұрын
Chalani výborne nemali ste dopustiť predĺženie ale cenný skalp pred zápasom by to nepovedal nikto👏👏👏🇸🇰🇸🇰🇸🇰🥅🏒⛸️
@user-mz7pm4kn8t
@user-mz7pm4kn8t 25 күн бұрын
Keby hrali aktivne i teriu tretinu ameriku rozneseme v zuboch ale ako vzdy strach ale gratulace a nebat sa hrat svoj hokej az do koca
@yasagi5097
@yasagi5097 25 күн бұрын
Aby nam ten 1 bod nechýbal😬
Nemal by. Teda ak zdoláme Poľsko Francúzsko a Lotyšsko len ešte Švédsko bude ťažký súper
@silzo
@silzo 25 күн бұрын
@@mariokiller345 Dokonca ani lotyšsko nebude treba zdolať ak zvládneme zápasy s Poľskom a Francúzskom
@marianmacko4598
@marianmacko4598 25 күн бұрын
Tu sa neda hovorit o tom, co by nam nechybalo...kazdy bod s USA je navyse :)
@gneuhausel
@gneuhausel 25 күн бұрын
No a čo, je to len na zabitie času. Rusko ani neštartuje..neposeriem sa za nejaký bod. Hlavné že je sranda.😂