Психологія змін
43:13
Помилки минулого
3:39
24.02.2022 - ...
2:39
Жыл бұрын
Пікірлер
@air1moves176
@air1moves176 Ай бұрын
Чи шо?
@air1moves176
@air1moves176 Ай бұрын
Накурився?😢
@air1moves176
@air1moves176 Ай бұрын
Накурився чи шо?😮
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k Ай бұрын
Не вживаю ні тютюнових, ні наркотичних речовин. Іноді очі червоніють від екрану монітору та напруження, якщо ви не знали про це.
@fluffys1k
@fluffys1k 2 ай бұрын
дякую вам , за таку цікаву розповідь!
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 2 ай бұрын
Дякую за перегляд 😊
@user-no1fx1sw6q
@user-no1fx1sw6q 2 ай бұрын
Знецінення, це зовнішні опори. Щоб його уникнути, треба виставляти опори в середині. Робити справи для себе.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 2 ай бұрын
Погоджуюсь)
@user-nz2mh4kv1y
@user-nz2mh4kv1y 2 ай бұрын
Цікаво, чому саме питання про вік якимось чином дорівнює питанню стосовно кризи? Я питаю в своїх клієнтів, скільки їм років, просто тому що це важлива інформація для розуміння контексту життя людини і взагалі того, в які роки скільки років було людині (її досвід). Але це не найважливіше питання. Бо криза трапляється і в 21, і в 24, і в 30, і в 40, в усіх по-різному, і буває екзистенційна криза, буває професійна, буває сімейна і це все дуже індивідуально. Одна людина переживає свою найбільшу кризу в підлітковому віці, а друга в 30 років.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 2 ай бұрын
Це ви переглянули уривок із серії з кількох відео. У повному відео акцентую увагу на тому, що є нормотипові (тобто стандартні для всіх в певні вікові періоди) життєві кризи. Це знання із базової загальної та вікової психології. А є ситуативні (реактивні) кризи, в залежності від контексту життя людини, травмівної ситуації та її унікального досвіду. На мою суб'єктивну думку не існує найважливіших питань в контексті психотерапії. Є важливі питання і питання в клієнта, яке стосується його віку є саме таким.
@UserUser-mr3kq
@UserUser-mr3kq 2 ай бұрын
Дуже цікавий ефір! Ви, пане Іване, молодий, але фахово охарактеризували радянські "замашки" тоталітарної системи. Ви класний психолог! Успіху Вам в професії і особистого щастя! ❤❤❤
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 2 ай бұрын
Спасибі за Вашу увагу до висвітленої теми та теплі побажання 😊
@81_75
@81_75 2 ай бұрын
Ви добре виокремили важливі аспекти та зрозуміло розповіли. Два моменти, лише психіатри називають тих хто до них звертається пацієнтами, в психології в будь-якому намямі етично застосовувати слово "клієнт". І друге, я погоджуюсь з психоаналізом ( а там мова про до 5 років, я думаю що все ж і пізніше десь до 10 років) що дитячі травми в нас більш вкорінені і впливають більше аніж травми щавдані у вже сформованому віці. Найперше травма і те як ми з нею впорались це досвід, для мозку кожне звертання до попереднього досвіду формує нейронну систему нового досвіду і так цикл за циклом, що формує вже певну сталу систему, установку ітд, і цим менша дитина тим більше так би мовити циклів буде. Відповідно все що відбулось з нами в дитинстві є з нами довше аніж те що відбулось в 20 років чи 30 років. Це не про важливість чи неважливість, бо бувають травми і в дорослому віці де нам завдали руйнівної шкоди. Але все ж є певні закономірності формування людини і мозку, тому я й притримуюсь цієї логіки.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 2 ай бұрын
Дякую за перегляд, коментар та уважність до моїх відео) Завжди вживаю термін клієнт. Його якраз Роджерс вперше і почав застосовувати по відношенню до людей, які звертаються за допомогою. Можливо у відео вжив цей термін, коли говорив за психоаналіз, або ж просто обмовився. Не буду шукати відповіді на це запитання переглядаючи) Я ніколи не говорив, що психоаналіз - це неправильний метод і що дитячі травми неважливі, звісно ж, що все важливо. Втім не завжди травмівний досвід перетворюється на травму і це також варто враховувати. Концепція посттравматичного зростання якраз про це.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 2 ай бұрын
І в сучасному психоаналізі, особливо серед клініцистів продовжують вживати термін пацієнт. Стежу за кількома психоаналітиками та клінічними психологами в соцмережах і саме цей термін вони вживають.
@81_75
@81_75 2 ай бұрын
​@@user-iv4fe7vp2kв відео це було якраз в контексті інших психологів чи психотерапевтів, ви говорили етично. Я про загал, та хай вживають, я ж не лікар, тому не наділяю себе таким правом) Можливо вони окрім психологічної мають ще медичну освіту, хто зна, в інших випадках це навіть не ярлик, коли тебе називають пацієнтом, це певною мірою "якір".
@user-nz2mh4kv1y
@user-nz2mh4kv1y 2 ай бұрын
Який ґрунтовний але лаконічний розбір теми! Як воно все ж пов'язано. Я буквально рік тому почала розуміти, що я відчуваю не сором, а страх, що, той страх з часів КДБ і тому подвбного. А воно все передається з покоління в покоління. Підписалася.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 2 ай бұрын
Дякую за перегляд і підтримуючий коментар 😊
@user-jg4js3fw2o
@user-jg4js3fw2o 3 ай бұрын
Дякую, Іване, за відео! Відкрила для себе нещодавно Ваш канал. Давно захоплююсь психологією і те, як Ви бачите різні теми дає мені якісь нові, глибші усвідомлення. Це відео дуже відгукнулося. В мене п'ятеро дітей, вони вже дорослі, старшому 21, молодшим близнючкам по 11 років. Але з чим я працюю всі ці роки, так це з усвідомленням цінності себе, як матері, цінності усієї зробленої материнської роботи, яка звісно, ще триває і трансформується. Чомусь моє близьке оточення не давало мені зворотнього зв'язку, все наче само собою розуміється або, навіть, і гірше було відчуття провини, що я користуюсь ресурсами чоловіка (сигнали від свекрухи). Треба було багато часу, хвороба, щоб я усвідомила, що маю брати ресурси всередині себе, що я окей і присвоїти собі всі свої здобутки, адже бути матір'ю це дійсно велика робота не тільки фізична, а й емоційна, особливо, коли діти підростають. Коротше, робота над собою триває).
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 3 ай бұрын
Дякую вам за теплий коментар😊 Захоплююся людьми, які розвиваються та шукають опору всередині себе всупереч життєвим труднощам. Це мабуть нескінченний процес, але як же він потрібний для людини. Дякую, що поділилися своєю історією. Бажаю здоров'я та щасливої долі для ваших 5-х дітей і багато Вам миттєвостей радості та успішної реалізації того, що захочеться реалізувати)
@nadiiamalinovska2117
@nadiiamalinovska2117 3 ай бұрын
👏 Розповідати про такі речі дуже важливо. У мене зʼявилась дана криза за другою дитиною. За першою дитиною таких моментів не було. Перша дитина це було щось неймовірне, а ось за другою зʼявились така ситуація усвідомлення того що ти не належиш собі. Але добре що є підтримка з боку партнера ,старшої дитини та батьків . у інших випадках ,звичайно ,що варто звертатись за допомогою до спеціалістів та не боятись цього. Не боятись взагалі говорити про такі речі в голос і не зжерти себе саму з середини.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 3 ай бұрын
Це дуже важливі речі. Дякую, що поділились своїм досвідом😊
@katerynavandalovska8450
@katerynavandalovska8450 3 ай бұрын
Дуже дякую Іване за висвітлення цієї важливої теми! Двічи пройшла через ці періоди (вдруге було легше)). Нажаль я припустилася помилок та брала багато на себе, повністю присвятивши себе цьому процесу. Втративши соціальні зв'язки, комунікацію, роботу/фах. Було багато внутрішньої накопиченої агресії та незадоволених потреб, образ на чоловіка. Повернення потім в соціум та до роботи було народженням з попелу, як птах фенікс. І це відбувалося з великим усиллям та надривами. Тому дійсно важливо розподіляти навантаження, просити про допомогу та дбати про свої потреби.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 3 ай бұрын
Хочеться вас підтримати😔та похвалити за боротьбу з цими труднощами. Люди рідко розуміють біль, з яким доводиться зустрічатися іншим, поки цей біль не торкнеться до них. Дякую вам, що поділилися і сподіваюся, що в майбутньому на вас очікуватиме таке бажане життя)
@annapakhotina
@annapakhotina 3 ай бұрын
На одному диханні вже половину відео подивилася. Враховуючи що я була дуже втомлена, але хотіла щось подивитись, я дуже рада, що це ваше відео Воно, доречі, у мене було у папці: «Глянути пізгніше». І зараз супер актуально. Прям усе відкликається про що кажете Дуже цікаво, корисно. Дякую❤ Про зворотній звʼязок перевернули моє уявлення В чомусь ще краще себе зрозуміла, в чомусь стало легше після ваших пояснень( ніби менше тривога стала) Прям дуже рада П.с. Додивилася. Приємно усвідомлювати, що я багато в чому усвідомлена людина, яка вміє саморефлексувати і 5 років як проходить терапію у психотерапевта Цікаво було дізнатися як виглядає погана заздрість, бо хорошій я ще до терапії навчилася, коли дізналася, що вона може бути на благо( а не що це гріх і погано, як вчить церква) Цікаво історичну сторону всіх цих почуттів дізнатися Цікаво, що якийсь час назад ми з подругою якраз піднімали тему про позитивні і негативні відгуки. Вона мені казала, щось подібне що і ви Після ваших пояснень стало ще більше зрозуміло Я і раніше намагалася залишати по можливості якомога більше позитивних відгуків.. Але після вашого відео захотілося ще більше це робити( не знаю правда де брати стільки сил на таку кількість)🙈😅😂 Я прям у захваті. Писала б і писала ще. Бо звикла багато писати, рефлексувати, пояснювати текстом щось. Свого роду письменництво😊Тільки у вигляді сторітелів )
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 3 ай бұрын
Дякую за такий розширений відгук. Радію від того, що відео було корисним 😊
@user-jp5pq2lb6j
@user-jp5pq2lb6j 3 ай бұрын
Дуже вам дякую ❤ Бажаю натхнення.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 3 ай бұрын
Спасибі 😊
@ganuchka
@ganuchka 3 ай бұрын
Вперше побачила ваш канал. За 10 звикла до вашого підходу та стилю подавати інформацію, дуже детально і зрозуміло показали механізм знецінення на різних левелах!:) Коротше, підпишусь щоб отримувати теми для роздумів. Дякую!!
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 3 ай бұрын
Дякую за перегляд та приємний відгук. Радий бачити на своїх платформах нових людей 😊
@romanmozol3777
@romanmozol3777 4 ай бұрын
Случайно наткнулся на твой канал, но послушал с большим удовольствием, спасибо!
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 4 ай бұрын
Дякую за теплі слова)
@user-ll7bk3if7f
@user-ll7bk3if7f 4 ай бұрын
Дякую, дуже цікаво було послухати.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 4 ай бұрын
Спасибі 😊
@liubovoleksiuk2488
@liubovoleksiuk2488 4 ай бұрын
Дякую! Дуже корисне відео! І для людей, і для соціуму! Вам бажаю натхнення та успіхів! А каналу - процвітання! ❤
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 4 ай бұрын
Дякую за перегляд та світлі побажання 🤗
@nancynancy4396
@nancynancy4396 4 ай бұрын
Приклад. Є дві подруги. Одна рано втратила матір, були відсутні прояви будь якого захисту себе і протидії оточуючим. Лише бажання отримати "лайк", - ьудь-де і будь у чому. Підсвідомо вироблена була потреба у брехні як системі захисту. Результат - полишені діти, відсутність чоловіків для створення сімї, і , навіть, подруг. Висновок: знецінила сама себе, бо не могла і не бажала себе захищати
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 4 ай бұрын
😔 Це надзвичайно боляче. Хочеться підтримати цю людину❤️‍🩹
@nancynancy4396
@nancynancy4396 4 ай бұрын
@@user-iv4fe7vp2k Лайком?! Підтримували і виконували всі її прохання. Причому, усі. Їй зараз біля 40 років. Можна сказати "Йде по трупам". Підтримаєте? ...
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 4 ай бұрын
@@nancynancy4396 я особисто не знаю цю людину так само як і вас. І я не ставлю людям діагнози, бо це не моя робота, та ще й роблячи висновок із коротких описів. Знаю, що в українському сегменті ютюб багато спеціалістів це люблять і практикують. Я вірю в концепцію гуманістичної психології, де вважається, що людина хороша сама по собі. Винятки у вигляді розладів особистості можна обговорювати і дискутувати з цього питання. Я вірю, що людина вчиняє погано тоді, коли погано їй. З точки зору гуманістичної психології підтримка цій людині потрібна. І в слові підтримка мається на увазі зовсім не заохочення якихось агресивних дій по відношенню до інших людей. Сподіваюсь, що ви це розумієте.
@nancynancy4396
@nancynancy4396 4 ай бұрын
@@user-iv4fe7vp2k Повністю з Вами погоджуюсь. Цей приклад лише для доповнення Ваших спостережень і практики. Дякуємо за роботу!
@user-gg3ek2cl3b
@user-gg3ek2cl3b 4 ай бұрын
Цікаво!
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 4 ай бұрын
Дякую)
@ostyslav
@ostyslav 4 ай бұрын
Залюбки послухав це спокійно знепокоєне відео 😅😊❤
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 4 ай бұрын
Дякую за позитивний відгук. Радію, коли мої відео корисні😊
@victorgrek8135
@victorgrek8135 4 ай бұрын
Ваші роздуми про людську цінність цікаві.ви молодий.але у ваших словах відчувається мудрість.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 4 ай бұрын
Спасибі за приємний коментар та ваш перегляд🔥
@romanm8079
@romanm8079 4 ай бұрын
Прекрасно вибрано тему. Дуже важливо знати це і корисно
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 4 ай бұрын
Спасибі 😊
@user-yp2zk9ek4d
@user-yp2zk9ek4d 5 ай бұрын
Іване, Ви точно займаєтесь потрібною справою. Для мене це дуже і дуже важливо. В 40 років саме на якомусь із ваших відео відчув в собі зміни. І почав бачити своє життя і оточення та вплив на мене, особливо самих близьких. Та й усвідомив, що саме деякі найближчі давили на найболісні мені місця.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 5 ай бұрын
Дякую Вам за відгук. І дуже радий від того, що мої відео були корисними. Бажаю Вам всього найкращого в житті😊
@VarvaraMazur
@VarvaraMazur 5 ай бұрын
Іване, було дуже цікаво вас послухати. Мотивує вмикати критичне мислення.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 5 ай бұрын
Дякую за ваш перегляд та теплий коментар 😊
@user-zl3xj7sd6w
@user-zl3xj7sd6w 5 ай бұрын
А як це зробити?
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 5 ай бұрын
Дякую за дуже слушне запитання. Я б хотів, щоб була проста відповідь на нього, але її у мене немає. Те, що я б хотів бачити загалом в суспільстві - це цінування людиною іншої людини та її праці. Суспільству важко цінувати працю один одного та й Людину тоді, коли оцінюється впізнаваність, медійність, знайомства, впливовість та зовсім не оцінюється компетентність. Коли компетентність виходить на перше місце, то і потреба в знеціненні та заздрості як така відпадає, бо у людини є можливість рухатися по соціальній драбині самостійно розвиваючи себе у певних компетенціях. Допоки є жорстка структура з недопущенням "не своїх людей" на місця, де інші люди можуть бути більш корисними, то хвиля обурення та невдоволення всередині суспільства зростатиме. На жаль це недопущення не своїх є укоріненою традицією не тільки влади, а й у будь-яких інституціях чи колективах та на локальних рівнях. Дефіцит доступу до певних ресурсів породжує невдоволення, яке люди виливають один на одного. Агресивність та її прояви у вигляді знецінення та заздрості розростаються тоді, коли певний ресурс обмежений і у людей немає доступу до цього ресурсу, або вони починають вірити, що у них немає такого доступу. Тут логічним вирішенням міг би стати розвиток ресурсу (а не ситуативне розподілення, коли його вже недостатньо в моменті), а також плекання у людей віри, що вони здатні впливати на ці процеси (іншими словами - я Людина, яка здатна це змінювати, а не "маленький гвинтик"). Ресурс про який я говорю - це не обов'язково матеріальні блага, це ще й повага людей і повага до людини, незалежно від того, яке місце вона зайняла у соціальній ієрархії, бо повага здатна розкривати потенціал розвитку цієї людини. Маючи повагу як основну політику ми б сприяли розвитку не тільки конкретної людини,а й спільноти загалом, будуючи суспільство достатку, про яке говорив у відео. Втім зауважую, що це тільки мої суб'єктивні домисли, які важко втілити в реальність, особливо в часи війни.
@user-zl3xj7sd6w
@user-zl3xj7sd6w 5 ай бұрын
@@user-iv4fe7vp2k дуже хороші думки. Дякую за таку розгорнуту відповідь🙏❤️. Ви мене вразили. Запитувала, бо тема відео дуже болюча особисто і поки я не знайшла способу як цінувати себе коли довкола таке відбувається. Кожного разу, чуючи мовчання у відповідь на будь які мої досягнення, я відчуваю оте саме - "так должно". Всередині така пекельна біль((( не висловити словами
@mariatoporkova5370
@mariatoporkova5370 5 ай бұрын
Класно Успіхів у розвитку каналу! 🦦🏮
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 5 ай бұрын
Спасибі за побажання😊
@user-dr5yi9lh5f
@user-dr5yi9lh5f 5 ай бұрын
Бажаю вам і вашому каналу натхнення ви найкращі💙💛
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 5 ай бұрын
Дякую за тепле слова і приємні побажання ❤️
@user-dr5yi9lh5f
@user-dr5yi9lh5f 5 ай бұрын
Дуже вам вдячна за україномовний контент 💙💛
@user-dr5yi9lh5f
@user-dr5yi9lh5f 5 ай бұрын
Я з окупованого Лисичанска 💙💛
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 5 ай бұрын
Дякую Вам за перегляд та підтримку. Тримайтеся, будь ласка😔@@user-dr5yi9lh5f
@afina_ukraine6898
@afina_ukraine6898 5 ай бұрын
Дуже гарний виклад! Приємно слухати! Цікаво і переконливо!!!Дякую!!!. Як вчитель оцінюю😁А як пересічний громадянин- захоплююсь!!!
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 5 ай бұрын
Спасибі за теплий коментар і таку високу оцінку🤗
@leryvalery2867
@leryvalery2867 5 ай бұрын
Беремо Безуглу. Вона робить дурні дуже дурні речі. Їй постійно це говорять бо її рішення впливають на життя інших. А вона думає що їй заздрять. Що робити з такими?
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 5 ай бұрын
На щастя я не політик, щоб приймати рішення, які впливатимуть на життя інших. Те, що я бачу з усвідомленого віку у нашій країні дуже багато років - це відсутність соціальних ліфтів. Що це означає для кожної людини на індивідуальну рівні? - У неї немає можливості розвинути свій потенціал вище певної планки, оскільки вище планки знаходяться "свої" наближені до певних кіл люди. І це проблема не тільки теперішньої влади, а всієї влади за всю історію незалежності України (можливо й раніше). Більше того це проблема не тільки структури влади, а будь-якої інституції, нехай це мистецтво, бізнес чи щось інше. Тому люди, які вириваються вище встановленої для них планки (якщо вириваються звичайно) роблять це через надзусилля, витрачаючи велетенську купу ресурсів на це. Після того як ти досягаєш чогось настільки важкими ресурсами ти намагаєшся зберегти це, відчуваючи високу конкуренцію з боку інших, або намагання придавити себе. Через це така людина оточує себе людьми, яким умовно може довіряти, або на яких можна покластися. І тут уже говоримо про так зване "кумівство", яке виявляється не індивідуальною проблемою, а системною. Працюючі соціальні ліфти позбавляють людей бажання вгризатися в певні посади, чи оточувати себе "своїми людьми", оскільки тоді знаходження людини на певному місці може визначатися здібностями та компетентністю. Що означає для суспільства загалом відсутність соціальних ліфтів? - Це неминуча деградація (в тому числі моральна, інтелектуальна, компетентністна) і в кращому випадку - це певний період стагнації. Про розвиток і прогрес за такої системи мова йти не може. Але це моє суб'єктивне бачення як звичайного практичного психолога, який не розбирається в системах управління.
@user-et9hq7nd3e
@user-et9hq7nd3e 5 ай бұрын
😮😮😮😮😢😢😢😢
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 5 ай бұрын
Дякую за перегляд)
@Laagidna
@Laagidna 5 ай бұрын
А як бути жінкам, особливо у яких декілька діточок і купа справ?)
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 5 ай бұрын
Якщо якусь дію повторювати одинаковим або подібним чином певну кількість разів, то вона може перетворитися в автоматичну і як наслідок потребуватиме менше витрат фізичних та розумових зусиль. Коли ця дія перетворилась в автоматичну, то у людини з'являється можливість додавати ще якусь діяльність до тієї, що вже є автоматичною. Але в цьому процесі дуже важливо спершу автоматизувати першу діяльність, а потім додавати наступну. Цей механізм описаний у книзі Деніела Канемана "Мислення:швидке й повільне". Думаю, що більшість прекрасних матерів напевно на інтуїтивному рівні зрозуміли цей механізм і активно його використовують у процесі виховання дітей.
@yt-xs8wr
@yt-xs8wr 5 ай бұрын
Дякую за відео! Було б цікаво ще більше почути на тему вибудовування власних кордонів
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 5 ай бұрын
Дякую за ваш перегляд. Буду мати ще одну тему для висвітлення в 2024 році 😊
@washdog24h
@washdog24h 6 ай бұрын
Раціональне відео. Коли людина думає, вона ставить питання ..
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Спасибі)
@sergii3853
@sergii3853 6 ай бұрын
Було би добре щоб психологи мали мед освіту , наприклад психіатра , невролога . Ефект був би вищій.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Повністю згідний з вами. Наразі медичну освіту має тільки лікар-психолог, лікар-психотерапевт та психіатр, а також клінічний психолог повинен пройти підвищення кваліфікації, щоб мати змогу працювати в медичній установі. Більшість психологів, які дбають про рівень своєї компетенції за власний кошт самостійно проходять навчання пропедевтиці психіатрії для того, щоб розуміти той спектр проблем, який виходить за межі їхньої компетенції і перенаправляти до відповідних спеціалістів, або працювати в супроводі з компетентними лікарями. Це звичайно не повноцінна медична освіта, але це зазвичай основна піврічна програма психіатрії, яка необхідна спеціалісту, що працює з людьми. На жаль, це необов'язково для практичного психолога і це навчання за його власної ініціативи та фінансової спроможності. Державних програм, які навчають цьому я ще не бачив.
@sergii3853
@sergii3853 6 ай бұрын
@@user-iv4fe7vp2k а ще дуже не хватає сайта на зразок рос в17 . Бо в нас важко і не зручно шукати психолога , більшість (90 відсотків ) моїх психологів були з Росії і як би не складності з оплатою то так би і залишилось .
@svetsvet1558
@svetsvet1558 6 ай бұрын
Дякую за важливу інформацію!
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Дякую за перегляд та коментар 😊
@user-of7tn5pt1k
@user-of7tn5pt1k 6 ай бұрын
👍👍👍💙💛
@Tanya-wo9ul
@Tanya-wo9ul 6 ай бұрын
Так. Правильна діяльність відчувається, як належна. А те, що роблять нам погано, шкодить. Тому людина захищається. Пише скарги, засуджує. І це не лише в тоталітарному суспільстві. Хоча, можливо я не жила в нетоталітарних. СРСР, Україна, США. Знецінення "суспільством"було всюди. Хіба що десь більше завуальовано. Наприклад, вже останнім часом. в США, якщо ти згіден з вак-цією ти гуманіст і хороший, якщо ні ниций відщепенець. Якщо ти за демократичну партію - позитивний, якщо за республіканців - маєш мовчати, бо у всих колективах і мережах будеш засуджений. Хоча кожна партія, як на мій погляд, має свої плюси і мінуси. Тож вважаю що це природа людства. Але і виховання грає роль, і критерії засудження певним чином формуються. Дуже цікава тема! Дякую!
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Дякую за ваш коментар та перегляд) Жодним чином не закликаю людей відмовлятися від скарг, чи терпіти коли хтось погано робить свою роботу або ж відверто не виконує поставлених на нього зобов'язань. Натомість я закликаю хвалити один одного також, підтримувати людей навколо, які просто гарно роблять свою роботу. Мені дуже не подобається стимулювання суспільства виключно методом батога та заборон, з повним ігноруванням похвали та визнання заслуг. Мені особисто хочеться, щоб люди отримували і позитивні відгуки також, бо стимулює до розвитку особистість і людство вцілому.
@olg7553
@olg7553 6 ай бұрын
Знецінення від Кіркорова 😂😂😂 смішно. Думаю, в нього там цілий "букет" розладів можна зібрати якщо ще копнути. Окрім знецінення щей і зневага, відчуття своєї безнаказаності, неповага до жінки. Корочше, йому точно не завадило би спілкування з психологом 😂
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Признаюсь чесно досі не знаю чому в момент ефіру саме про нього подумалося😂
@olg7553
@olg7553 6 ай бұрын
Десь почула думку, що якби замість армії чоловіки проходили 2 роки психологічну терапію, то можливо би і війн не було. На шо мені "прилетіло" від іншої коментаторки не зовсім адекватна відповідь. Ну шо тут додати? Окрім того, що 2 роки психотерапії потрібні кожній людині незалежно від статі🎉
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Цікава думка. 😏 Думаю, що не всім потрібна психотерапія, але вона потрібна багатьом із нас, особливо в Україні. Хоча ті, кому робота над психічним здоров'ям потрібна найбільше зазвичай впевнені у протилежному. Є наприклад три критерії маячні за Карлом Ясперсом: 1) переконаність (відсутня будь яка критика), 2) невиправність (переконати не вдасться) , 3) неможливість (переконання не співмірне з об'єктивною реальністю). Якось так і живемо)
@olg7553
@olg7553 6 ай бұрын
Про гімнастку цікавий приклад, я не чула про це. Я зараз в Канаді і тут нема такої підтримки спортсменів від держави (може, окрім хокею). Тобто якщо ти в Канаді хочеш бути олімпійським спортсменом, то ти робиш усю роботу сам. Плантики податків не хочуть віддавати свої гроші на підтримку досягнень якоїсь особистості у спорті. Але звичайно, всі радіють здобуткам.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Дуже цікавий приклад Канади. Дякую, що поділилися 👍
@user-eu7dm7yf1y
@user-eu7dm7yf1y 6 ай бұрын
Насправді той хлопчик помер, а вчений підвів результати до очікуваних. Не зовсім вірна інформація
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Дякую за уважність та уточнення. В тих джерелах, які читав я сказано було так, як розповів у відео. Буду уточнювати інформацію.
@user-yp2zk9ek4d
@user-yp2zk9ek4d 6 ай бұрын
Іване, дивлюсь на 8 хвилині, а в мене життя (40 років) перед очима. Не знаю чи є такі слова подяки, які будуть відповідні, тому напишу просто, але тому, що не думаю що вистачить усіх наявних слів: ДЯКУЮ!
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Дякую Вам за такий теплий коментар 🤗
@user-yp2zk9ek4d
@user-yp2zk9ek4d 6 ай бұрын
Я тільки почав дивитись, лише 4 хвилина, а я вже стосовно себе зараз розумію дуже багато, як на мене. Дуже дякую, Іване! Наче подихав гірським повітрям.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Спасибі 😊
@user-yp2zk9ek4d
@user-yp2zk9ek4d 6 ай бұрын
Дякую за тему, Іване! Дуже цікавий механізм відкрили для мене, особисто.
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Дякую за перегляд та коментар🔥
@UGGVAU
@UGGVAU 6 ай бұрын
Дуже плотну банку опустыв перед роликом ! хорош !
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Цікаве припущення, але я не п'ю перед роботою. Відео - частина роботи)
@UGGVAU
@UGGVAU 6 ай бұрын
@@user-iv4fe7vp2k так не пьете а курете ! Я кажу про банку ( це спосіб употребления марихуани) а ви гарно пидозру від себе відганяете ! Точно тепер впевнений що на ролику добряче курнули ))))
@mediateca.tiktok.instagram
@mediateca.tiktok.instagram 6 ай бұрын
це дуже корисне відео, схожа схема була у моїй сім'ї ( пошерю максимально щиро вдячна
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Дякую за ваш перегляд та щирий відгук🔥
@igorsarakutsa9753
@igorsarakutsa9753 6 ай бұрын
+++++++++++++++++
@user-ku7qh6ut5q
@user-ku7qh6ut5q 6 ай бұрын
Приємно було отримати спілкування на тему, яка тримала багато питань, незрозумілостей. Приємно, що це вже наше, українське, оновлене. Розгляд проблеми в новому мисленні. Це потрібно. Зворотній зв'язок є. Є бажання подякувати і побажати сил, натхнення, творчості, ...❤😊
@user-iv4fe7vp2k
@user-iv4fe7vp2k 6 ай бұрын
Дякую за вашу підтримку та звертання уваги на важливу тему 😊