Вітаю) Інформація в відео дійсно допомогає оцінити свої кордони. Я це зробила. Щодо теми, яка була б цікава, то така: "Навчитися самостійно приймати рішення". А також: "Психологічні поради при спілкуванні з незнайомою людиною"- новий колектив, співбесіда, нові сусіди тощо. Ще: "Впоратися з емоціями (негативними, радісними, подиву, яскравими) щоб зберегти рівновагу та енергію, яку вони просто висмоктують.
@ps_compass_20232 күн бұрын
Дякую, дуже цікаві теми! Занотувала :)
@dmytros32112 күн бұрын
Коментар з декількох слів на підтримку контенту для просування алгоритмами ютюбу
@ОлександрАрхипенко-м2ю2 күн бұрын
Цікава тема. Вона спонукала мене до більш широкого розгляду поняття особистих кордонів. Була у мене випадкова зустріч з росіянином від якого я почув таке: "У мене є три кола - я, моя сім'я, мої друзі. Усе що знаходиться за цими колами мене не цікавить." Може ця людина і мала рацію, але від такої асоціальної поведінки подібних людей страждаємо зараз ми усі. Цікаво було б розглянути тему поведінки людей в соціумі, яка б унеможливлювала виникненню війн та інших соціальних катастроф.
@ps_compass_20232 күн бұрын
Не зовсім так. Особисті кордони і залученість людини у життя суспільства - це не одне й те саме. Можна мати дуже слабкі особисті кордони і при цьому бути суспільно активним і навпаки. Але людина, у якої слабкі особисті кордони, навряд чи зможе бути успішною в суспільній діяльності.
@neliasydorko95324 күн бұрын
Я трошки не розумію (дійшла до 6 хв).. мені звучить наче ви пропонуєте НЕ висловлювати очікування, бо «і так зрозуміло», але хіба такий підхід не є місцем де починаються проблеми меж?
@ps_compass_20232 күн бұрын
Ні, мова йде про те, що самого лише висловлювання очікувань навряд чи буде достатньо. Здебільшого люди, які порушують чужі особисті кордони, мають на меті (свідомо або підсвідомо) отримання для себе певної користі. Тому висловлювання очікування - на жаль - в більшості випадків є лише першим кроком до захисту власних особистих кордонів.
@АллаСлободян-й3ч5 күн бұрын
Крутезне відео! Дякую!❤
@МиколаЛомазький-р6ч6 күн бұрын
Білою заздрістю звуть бажання навчитись
@МиколаЛомазький-р6ч6 күн бұрын
Я молодець що після критики дію вірно,із вдячністю.
@АллаСлободян-й3ч6 күн бұрын
Дякую❤
@retera39746 күн бұрын
Дякую
@СвітланаОсіпчук-р4ц7 күн бұрын
Дякую ❤
@ГалинаАртеменко-д6к7 күн бұрын
Дякую! Дратують тільки москалі!)
@ИраМихайленко-и9ш7 күн бұрын
Дякую, Вам!❤
@ЛидияБуша8 күн бұрын
Як завжди цікаво.Дякую.Про самоприйняття дуже вчасно
@ОлегВасиленко-у4ж8 күн бұрын
Є коментар @АннаВойна про шкідливе мислення. Ця тема важлива і непогано б її висвітлити.
@ps_compass_20237 күн бұрын
Так, звичайно. Запланую відео на цю тему
@ОлегВасиленко-у4ж8 күн бұрын
Дякую. Корисне відео для усвідомлення свого стану і розвитку самоповаги.
@ОксанаКозоріз-в4ы9 күн бұрын
САМЕ ТАК І РОБЛЮ.АЛЕ ЛЮДЯМ ТРЕБА ДЯКУВАТИ ЗА ВСЕ ЩОБ ПРИЄМНО БУЛО НЕ ТІЛЬКИ СОБІ.
@БілимНадія9 күн бұрын
❤❤❤❤❤❤❤❤❤
@ОльгаЛагодович9 күн бұрын
Дуже дякую,корисні поради і актуальні,як ніколи.
@elenafiordaliso20729 күн бұрын
ДУЖЕ КОРИСНО❤ДЯКУЮ
@elenafiordaliso20729 күн бұрын
❤ОДЕСА
@ps_compass_20239 күн бұрын
Вітаю! Одеса - моя «мала Батьківщина» :)
@ТамараЯковлева-м2ц10 күн бұрын
Корисна інформація , особливо у цей ,важкий для нас , час !!!Дякую!!!
@ОльгаПолякова-в2р10 күн бұрын
ДЯКУЮ🙏
@НаталіяЗаторска10 күн бұрын
Клрисне нагадування
@СергейБуряк-й3г10 күн бұрын
Редкий и полезный контент ❤
@okseekoba71910 күн бұрын
Важлива тема, дякую!
@li7587011 күн бұрын
Корисне відео і для саморозвитку і для нагадування собі таких важливих речей! Дякую за контент!!!!!❤
@shtuca11 күн бұрын
Дякую вам за ці чудові техніки ❤❤❤❤
@ОлександрАрхипенко-м2ю11 күн бұрын
Вважаю, що найгірша критика на адресу дитини це безпідставна, непередбачувана критика. Загалом це може виглядати так, що одна й та ж людина за одній ті ж вчинки одного разу хвалить дитину, а іншого критикує. Такі дії можуть сформувати у дитини хворобливе сприйняття усякої критики.
@dmytros321111 күн бұрын
Коментар з декількох слів на підтримку контенту для просування алгоритмами ютюбу
@СвітланаЛивацька-я7н11 күн бұрын
Дякую!
@kirachorna828511 күн бұрын
Дякую за цікаве відео! Чекаю наступних!
@ОксанаГринчук11 күн бұрын
Дякую Вам! Дуже цікава та корисна інформація!
@andriiokhrimenko12 күн бұрын
Вдячний за цікаву інформацію)
@ОксанаКришталева-ъ8я14 күн бұрын
Цікаво, хто може витримати таких людей? Чи є відповідний психотип, котрий би був життєвою половинкою на довгі роки? Дякую за відповідь.
@ps_compass_202314 күн бұрын
Тривожній людині буде найважче знаходитись поруч із людиною з істероїдним розладом особистості, оскільки при наявності тривоги важливо, щоб оточення було максимально передбачуваним та контрольованим. Але якщо людина спокійна, впевнена у собі, не тривожна і відкрита до нового, то бути поруч з людиною-святом буде доволі цікаво.
@ОлександрАрхипенко-м2ю14 күн бұрын
Прояв істероїдного розладу особистості в зрілому віці, особливо у керівників, робить майже неможливим спілкування з такою людиною. Хамство, зазнайство, зневага до інших людей зашкалює. Цікаво, відчуття вседозволеності для себе і повна зневага до прав іншої людини це прояв істероїдного розладу чи це щось інше.
@ОксанаКришталева-ъ8я14 күн бұрын
Колись у мене була така учениця. Вроджена артистка. Імпровізувала на ходу, завше щось вигадувала, драматизувала. Вчитися не хотіла - все компенсовувала емоційною грою. З нею ніколи не було скучно, але на жаль, вона і досі не подорослішала. Мені здається, що люди такого типу - вічні діти, аж до пенсії!
@ps_compass_202314 күн бұрын
Так, якщо розлад виражений, то справді поведінка таких людей буде сприйматись "дитячою" навіть у дорослому віці
@dmytros321114 күн бұрын
Коментар з декількох слів на підтримку контенту для просування алгоритмами ютюбу
@ОксанаГринчук17 күн бұрын
Дякую Вам за Вашу роботу! Все чітко та зрозуміло. Тема дуже актуальна
@youtvpremium-k7v18 күн бұрын
Мій науковий керівник потім стала тарологом чи щось подібне)) Поставила мені трійку, хоча я не спала над тим дипломом ночами. Я не знаю чи я нарцис, але її коментувати з негативного боку буду і надалі😁
@ps_compass_202317 күн бұрын
Якщо обʼєктивно немає за що дякувати, то й не треба. Токсичні нарциси не визнають участь і допомогу інших людей у всіх-всіх-всіх своїх здобутках, навіть якщо стороння допомога в тому чи іншому досягненні була для всіх обʼєктивно очевидною.
@ИринаРоманенко-х3к18 күн бұрын
Дякую, дуже вчастна порада для мого чоловіка
@liudmyla211919 күн бұрын
Нудить від псевдонауки психології. Все що Вами описано, негативні риси притаманні кожній людині, бо є результатом еволюції і спадковості. Ці риси можуть проявлятися у всіх залежно від обставин. І промиваючи людям мізки цим популярним нині психологічним тлумаченням, Ви наражаєте людей стати асоціальними.
@ps_compass_202319 күн бұрын
Кожна людина має право на власну думку. Втім, не дуже зрозуміло, навіщо дивитись (або слухати) те, від чого нудить.
@ЛидияБуша19 күн бұрын
Дякую,дуже вчасно.З прикладами цікаво
@galinareznik922620 күн бұрын
Дорога колего, дуже структуроване, інформативне відео! Молодець!
@ps_compass_202319 күн бұрын
Дякую
@АннаВойна-э8ж21 күн бұрын
Дякую за ефір. Зі своїх спостережень, частіше стикаюсь зі шкідливим негативним мисленням - коли люди постійно незадоволені життям, при цьому знецінюють хороші події та старання людей. Для них позитивне мислення було би корисним - відмічати гарне довкола.
@ps_compass_202321 күн бұрын
Саме так, шкода негативного мислення очевидна, і постійно незадоволеним людям дуже потрібно навчитись бачити не лише погане навколо себе. Але беззастережне позитивне мислення, на жаль, також може виявитись неочікувано шкідливим в певних ситуаціях
@ОлександрАрхипенко-м2ю21 күн бұрын
Найбільш ризикує підприємець, бо рішення про оформлення кредиту для розширення справи має базуватися на реалістичному плануванні, а не на позитивних емоціях. Про професора з вавкою в голові - це для відволікання уваги. А от інженеру потрібне позитивне мислення для підтримання тонусу та позитивного настрою для пошуку нової роботи.
@ps_compass_202321 күн бұрын
Важливий момент в тому, що підприємець кредит уже має. А от на етапі прийняття рішення про кредит справді потрібно реалістичне планування а не позитивне мислення
@КнопкаіКузя21 күн бұрын
Шкідливо професору
@okseekoba71921 күн бұрын
Дуже цікаво вийшло з прикладами!😊
@ps_compass_202321 күн бұрын
Дякую!
@СвітланаЛивацька-я7н21 күн бұрын
Дякую!
@dmytros321121 күн бұрын
Коментар з декількох слів на підтримку контенту для просування алгоритмами ютюбу
@alessiakutynska965124 күн бұрын
Дякую вам за прекрасну українську мову
@YURI_NO_HANA25 күн бұрын
Я поки слухала відео мені на думку спало що це схоже на мого брата.. В дитинстві від був ніжний та більш " ввічливий " до нас ( я: молодша сестра і мама ) зараз від дуже часто сперечається з мамою, засуджує її за певні дії або відсутність певних дій. Він з 2020-ого багато вчиться, займається спортом, харчується тільки корисними продуктами, але також він почав критикувати мамину зовнішність та знецінювати проблеми знаючи що в неї проблеми з гормонами. Також в деякі моменти він порівнює себе та маму, типу вони одного рівня ( навіть не питайте як йому в голову прийшло порівнювати себе з жінкою 43-ох років, яка має 5 дітей і яка покладає всі сили на забезпечення нормального життя своїм дітям і при цьому сама вчиться і розвивається і працює ( ми не в Україні, тож вивчаємо державну мову ) також він не бачить жіночих проблем, типу : " якби жінки захотіли б вони б не займались проституцією а на томість вчились би " і це він казав про всі минулі століття.
@ps_compass_202325 күн бұрын
З Вашого опису більше випадає як схильність до максималізму, часто притаманну для молодих людей, які сфокусовані на собі і схильні вважати що все знають і відповідно можуть повчати інших, навіть батьків. Тут важливо зрозуміти, чи здатна молода людина розділяти емоції інших людей та як ставиться до правил та їх порушень