Řešený test - 4MM101 - SOUSTAVY
13:21
21 сағат бұрын
Cramerovo pravidlo
10:34
28 күн бұрын
Cyklometrické funkce
14:03
Ай бұрын
Vektory - základní pojmy
16:41
Krásný den vážení
1:27
4 ай бұрын
Elektricky proud v kapalinách
15:23
Jak vzniká jinovatka?
5:10
9 ай бұрын
Tranzistor a dioda
15:40
10 ай бұрын
Ohmův zákon pro uzavřený obvod
13:58
Пікірлер
@11iamuyam
@11iamuyam 2 күн бұрын
Děkuju, hezké, přehledné👍🏻
@mateswednesday
@mateswednesday 2 күн бұрын
Moc děkujeme, pane Profesore!
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 2 күн бұрын
Rádo se stalo. Držím na zítra pěsti 😉
@mineminercz6431
@mineminercz6431 5 күн бұрын
Dobrý den, bude i kapitola z diskrétní matematiky?
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 5 күн бұрын
Záleží na tom, jakou specifickou část diskrétní matematiky potřebujete. Tady jsou množiny - kzbin.info/www/bejne/rn7Vm2iubJysbNE Tady je kombinatorika - kzbin.info/www/bejne/a6q1ZYWOpdh8m8k
@Martin-nu2sp
@Martin-nu2sp 17 күн бұрын
Díky moc za skvělý obsah.
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 17 күн бұрын
Jsem rád, že pomáhá 👍
@Martin-nu2sp
@Martin-nu2sp 16 күн бұрын
@@ZapiskyMF Pomáhá. Syn v 8. třídě a zrovna na práci chyběl. Díky moc.
@BenHordahoven
@BenHordahoven 17 күн бұрын
diky jses dobrej ❤
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 17 күн бұрын
🫡 ❤️
@sisimisi189
@sisimisi189 25 күн бұрын
8:50 tíhové zrychlení na zemi je 9,81 m/s² a ne 10 m/s²
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 25 күн бұрын
Ve videu říkám tuto větu: "Tíhový zrychlení dejme ZHRUBA 10". Vždy záleží na přesnosti, kterou od příkladu vyžadujeme. V tomto příkladu budou mnohem zásadnější nepřesnosti, než to, že místo 9,81 m/s² dám 10 m/s². Třeba kladivo nebude určitě vytaženo přesně 2 m nad kůl a odpor hlíny taky nebude konstantní. Ale to tam taky říkám, že je to "uvěřitelné". Takže si za použitím 10 m/s² v tomto případě stojím. Když ale půjdeme více do hloubky, tak je dobré myslet na to, že tíhové zrychlení opravdu NENÍ 9,81 m/s² (i když se tak běžně používá). Jeho hodnota se mění s nadmořskou výškou a se zeměpisnou šířkou.
@mrhoneybadger5539
@mrhoneybadger5539 27 күн бұрын
ještě vtipnější je objem kužele. když ořezáváš tužku tak ve výsledku asi 2/3 grafitu ořežeš dolu z tužky
@jozefdivis
@jozefdivis 27 күн бұрын
Jen pro přesnost (matematika už taková je). Determinant první ukázkové matice není 5 ale -5.
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 27 күн бұрын
Ou, extrémní trapas. Díky za pečlivé sledování, máte samozřejmě pravdu a sypu popel na hlavu. Zbytek je dobře.
@jankraus5525
@jankraus5525 25 күн бұрын
@@ZapiskyMF To se může stát a řekl bych, že matematikům se to často stává. Ale o ničem to nevypovídá, důležité je, že tomu rozumíte a umíte to předávat dál :) Děkuji za videa
@mrhoneybadger5539
@mrhoneybadger5539 28 күн бұрын
nemůžu přestat edgovat u tvých videí
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 28 күн бұрын
😆 👍 ❤️ Krásnou neděli přeji
@mrhoneybadger5539
@mrhoneybadger5539 29 күн бұрын
miluju jak autisticky nadšený jste z fyziky
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 28 күн бұрын
😉 moji studenti to mají taky rádi 👍
@Pavel_III
@Pavel_III Ай бұрын
Žádné domácí úkoly nezadávat, od toho je škola. Při prezenčním studiu by se v ní v rámci výuky klidně mohly psát i bakalářky a diplomky. Za video díky. Nedávno jsem zhlédl přednášku o kvantové fyzice, kde v rámci závěrečné diskuze prof, Cejnar veřejně přimlouval až apeloval a prosil, aby se na školách učily matice alespoň 2x2, mj. kvůli demonstraci nekomutativnosti násobení. Jaká to náhoda, díky videu jsem si ho hned mohl připomenout a vyzkoušet. Doporučuji k experimentům s maticemi Octave nebo Python,, oboje je zdarma. Člověk se s tím pak nemusí počítat ručně.
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
Hezký den, děkuji za doporučení, na Octave se podívám. Python používám pro tvorbu matic s "hezkými" inverzemi, determinanty, vlastními čísly, hodnostmi ... . Pana Prof. Cejnara je radost poslouchat, jeho přednášky mám moc rád, spolu s Prof. Podolským jsou to asi moji nejoblíbenější přednášející. Jinak já domácí úkoly nedávám. Studenti by se doma měli učit, jen když sami chtějí a potřebují to. Povinné, známkované domácí úkoly (navíc od autority, která jim byla přidělena a nevybrali si ji) jsou za mě zvěrstvo. Asi tak stejně jako zhoubné věty typu: "MUSÍŠ se přece učit z hodiny na hodinu".
@michalvelc4428
@michalvelc4428 Ай бұрын
Povinné domací úkoly hmm, zločin asi neee. Ale jedno je jisté. Nejsou ze zákona povinné a učitel při nevypracování nesmí hodnotit daného studenta známkou.. 🤔 To jsem aspoň četl
@Fx-xn2oe
@Fx-xn2oe Ай бұрын
Čtvercová matice A typu a×a má inverzi⇒det|A| ≠ 0, tzn. Matice musí být regulární.
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
Lineární algebra je krásná 👍
@Lakik11CZ
@Lakik11CZ Ай бұрын
Chápu, chápu, dobře vysvětlené ale jenom mě mate jedna věc, co když to je tak, ze dostředivá sila neexistuje a odstředivá existuje?
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
Nic neexistuje, i kdyby něco existovalo nedalo by se to popsat, i kdyby se to dalo popsat, nedalo by se to sdělit. “Gorgias z Leontín” 😉
@Lakik11CZ
@Lakik11CZ Ай бұрын
@@ZapiskyMF 😁Asi takhle
@petrnavratil7091
@petrnavratil7091 Ай бұрын
Díky moc za videa. Zajímalo by mě, pokud se to může veřejně říct, kolik lidí u vás ve třídě maturuje z matiky nebo fyziky? U nás je fyzika mizerná, tak mě to zajímá.
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
To asi není tajná informace 😉 z matiky (školní) mám letos 21 maturantů. Z fyziky maturuje 7. Ale je pravda, že u fyziky byly i roky, kdy maturovali třeba jen tři studenti. Těch 7 je takový průměr.
@KláraFialová
@KláraFialová Ай бұрын
Wtf já tomu nerozumím 😅😂😂😂
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
To vůbec nevadí 😉
@veldranecz
@veldranecz Ай бұрын
Aniz bych znal spravne vzorecky a odvozeni, ale neda se o donutu uvazovat defacto jako o valci ? Protoze kdyz pomineme zakriveni tak je to vlastne valec a tudiz by mel byt jeho objem spocitatelny S x v. Kde S je obsah prumetny donutu a v je stredni obvod Takze pro objem bychom potrebovali pouze obsah donut kruhu :) x obvod stredni kruznice. Pokud tedy znam vzdalenost od stredu ke stredu donutu a vzdakenost od stredu k okraji mel bych byt velmi rychle schopen urcit jeho objem. Video sem nevidel cele, jestli to tam nekde zminujete tak se omlouvam a mazu ;)
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
V pohodě, nemažte, Vaše úvaha je správná. Na konci videa přesně tento přístup zmiňuji. Přesto přístup integrací je nepochybně krásný 😉
@barca2753
@barca2753 Ай бұрын
děkuju krásně vysvětleno
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
rádo se stalo 😉
@jiriraida7475
@jiriraida7475 Ай бұрын
Dobrý den, výborná práce! Máte "našláplo", a jak se říká "keep momentum"! Pakliže můžu podpořit, rád to udělám (tj.kurz nakupuji!). Přeji vše dobré a těším se na další videa.
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
Dobrý den, děkuji vám moc za podporu. Mějte se krásně
@lukasmajer8617
@lukasmajer8617 Ай бұрын
Super video!! :D
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
díky :-)
@martincincura6896
@martincincura6896 Ай бұрын
Ahoj Ondro, při procházení kurzu jsem narazil na problém v podsložce Základní vektorové operace - příklady (2 z 2), kde web nesprávně označuje vektor x=(1;3;4) jako správný výsledek (případně můžu doložit snímkem obrazovky), přičemž mi vychází x=(1;5;7), což podporuje i Tvoje řešení ve videu. Jinak musím ocenit propracovanost celého kurzu a rád bych se Tě zeptal v jakém rozmezí by se případně pohybovala cena kurzu po skončení bezplatné lhůty. S pozdravem Martin
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
Ahoj Martine, díky moc za upozornění, máš pravdu, překlikl jsem se u označení správné odpovědi. Už jsem to opravil. Pro bližší informace ke kurzu mě prosím kontaktuj mailem. Najdeš ho hned u úvodního videa v kurzu.
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
🔥 matikaproekonomy.thinkific.com/courses/4mm101 🔥
@franta102
@franta102 Ай бұрын
vím že tu píšu komentář už po roce vydaného videa ale musím říct že je to asi nejlepší video na vysvětlení této látky takže děkuju moc a moc mi to pomohlo! :)
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
Paráda, děkuju za reakci. Jsem rád, že je video stále funkční :-)
@Waldinart
@Waldinart Ай бұрын
Pozdravujem, ale nesúhlasím. Na snímke napr 1:15 sú všetko vektory, len nie každý je rovnaký, ale to neznanemá, že nie je vektor. Z definície : geometrický vektor (voľný vektor) = geometricky objekt, ktorý ma smer a dĺžku. Vektor je často reprezentovaný orientovanou úsečkou so začiatočným bodom A a koncovým bodom B. To spĺňaú všetky tie úsečky.
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
No to je právě ono, jsou to reprezentace vektorů ve formě orientovaných úseček, ne vektory. Ale je pravda, že když dělám se svými studenty fyziku třeba v prváku a řešíme síly, tak o té "šipce" mluvím taky jako o vektoru. Ono by bylo dost zdlouhavý říkat, že sílu zakreslíme pomocí orientované úsečky, která reprezentuje daný vektor. Při výuce člověk vždycky naráží na to, jak moc to zjednodušit, abych neubral na pravdě a zároveň to řekl srozumitelně. Ale upřímně řečeno já tu stoprocentní matfyzáckou pravdu taky nevím :-)
@jankriz9199
@jankriz9199 Ай бұрын
Taky nesnášim když lidi říkaj orientovaný šipce vektor, je to moc intuitivní. Mnohem radši jsem když se začneme bavit o lineárním diferenciálním operátoru s konstantními koeficienty z tečného prostoru diferenciální variety.
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
Krásný na tom je, že každý má svoji postačující míru poznání. Někomu stačí šipka, někomu orientovaná úsečka, někomu vektor s plnou VŠ definicí a někdo si prostě jen poklepe na hlavu 😀
@hitblek_
@hitblek_ Ай бұрын
díky, už to umím
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
Paráda :-)
@afareus3353
@afareus3353 2 ай бұрын
10:48 Tak to mi konečně v celém záběru osvětlilo to Platonovo pojetí krásna/dobra, vlastně to dokázalo, co jsem si předtím myslel! Je zajímavé nad čím furt ti metafyzici špekulují, když i tahle pouhé světská fyzika nabízí hned tolik vodítek! Všechno tedy není v objektivním stavu nějaké, ale vždy nějaké ve vztahu k něčemu, proto nemůže existovat pravda, ale jen pravda v subjektivní vztahu k něčemu. Proto taky, jak říká Sokratés, je krása/dobro vlastně vhodností, ale přesto vhodností relativní, vhodností k něčemu. Heliocentrický model není objektivně výhodněkjší, ale výhodnější ve vztahu k takovému makovému pozorování apod. Vážně jsem si během toho videa sám sobě osvětlil spousty těhlech metafyzických/fyzických zásad, které jsem sice věděl, ale možná si je neuvědomoval tolik - skvělý!👍
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF Ай бұрын
Díky moc za komentář. Takový filosofický přesah jsem ani nezamýšlel :-) Zrovna nedávno jsem poslouchal Sokratovu obhajobu. Musel to být úžasný člověk.
@Martin07031
@Martin07031 2 ай бұрын
Tuším som spoznal tu učebnicu, ktorú držíte na začiatku videa. Nie je to náhodou učebnica fyziky pre gymnázia, časť Mechanika?
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 2 ай бұрын
Přesně tak - nakladatelství Prometheus. Jediná kompletní sada učebnic pro fyziku na SŠ. Ale musím říct, že kdysi jako žák gymnázia jsem ji nesnášel. Je hrozně "nečtivá".
@Martin07031
@Martin07031 2 ай бұрын
@@ZapiskyMF ja som si nedávno dokúpil aj ostatné, ktoré mi chýbali. Niektoré sú dosť obsiahle (napríklad Elektrina a magnetizmus, alebo Molekulová fyzika a termika) a až sa čudujem, že sa vôbec za jeden rok stihne kniha prebrať. Osobne si myslím, že si vyučujúci musí robiť skratky a učivo redukovať. A to je k novým vydaniam aj CD, kde je doplňujúca latka, ktorá sa do knihy nezmestila. Celkom s vami súhlasím, že nie sú až také čtivé ale pred rokmi som zistil, že to bolo tým, že som v tej dobe nie až tak dobre rozumel látke 😀 Preto som mal radšej štvordielnu “Fyzika pro studijní obory SOU” i keď obsahovo v nich nebolo toľko čo v učebniciach od Prometheus. Čo ma však sklamalo na Mechanike od Prometheus bolo, že v nej vôbec nebola spomenutá rovnica 2. newtonovho pohybového zákona pre rotačný pohyb M=I.e (Íčkom myslím moment zotrvačnosti a éčkom uhlové zrýchlenie). A myslim, že v knihe nie je uhlové zrýchlenie spomenuté vôbec. Až na vysokej škole som sa s týmto stretol, pričom som považoval za dosť dôležité aby to v knihe od Pometheus bolo.
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 17 күн бұрын
@@Martin07031 Souhlasím, redukce učiva je čím dál tím větší. Sám vlastně nevím, jestli je to dobře nebo špatně. Vlastně se nejvíce snažím přizpůsobit učivo třídě, se kterou mám výuku. Plošně se vše určitě stihnout efektivně nedá. Osobně rád využívám internetové zdroje + AI. Velkou inspirací je pro mě internetová učebnice od kolegy Krynického (www.realisticky.cz). Co se týče úhlového zrychlení, v Mechanice určitě není ani mezi rozšiřujícím učivem, ale právě na realisticky.cz je mu věnovaná kapitola. Obecně s rotačním pohybem jsou u studentů velké potíže.
@Martin07031
@Martin07031 16 күн бұрын
@@ZapiskyMF diky, pozriem sa na to :)
@drahomirapecinova6562
@drahomirapecinova6562 2 ай бұрын
Jsem tak moc šťastná, že učíte mého syna👍 nenávidím trojúhelníčky, to je šílený nešvar, který odnaučuje děti myslet. Děkuji děkuji děkuji♥️
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 2 ай бұрын
Já už si přijdu, že jsem na trojúhelníčky až toxicky nenávistný 😀
@jirijohn1315
@jirijohn1315 Ай бұрын
@@ZapiskyMF rozumím vaší nenávisti k trojúhelníčkům na SŠ, kde děti by už měly mít mentální stav k tomu, pochopit tyto úpravy - nicméně zkuste si vysvětlit tuto látku sedmánků v hodině fyziky, nemají matematický aparát z rovnic, aby tomuhle dokázal dostatečně porozumět. Trojúhelníčky za mě mají smysl, dokud neumí řešit rovnice a úpravu mnohočlenů.
@dawidfizyk6817
@dawidfizyk6817 2 ай бұрын
W Polsce też uczy się metody trójkąta a jest to straszne tez jestem wrogiem
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 2 ай бұрын
Myslę, że to jeden z globalnych problemów ludzkości :-)
@onasndaikmcol
@onasndaikmcol 2 ай бұрын
No už jsem to konečně po těch letech pochopil. Díky
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 2 ай бұрын
respekt 😉
@filiprogie1331
@filiprogie1331 2 ай бұрын
Velmi užitečné, děkuji 🤓
@Prostekolar
@Prostekolar 2 ай бұрын
Skvělé, i díky vám jsem úspěšně složil zkoušku z matematické analýzy, děkuji 🤝
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 2 ай бұрын
Paráda. Blahopřeju k úspěšně složený zkoušce. A't se daří i nadále.
@DB-tk7cj
@DB-tk7cj 2 ай бұрын
Jsi strasne dobry
@milongebrt9399
@milongebrt9399 2 ай бұрын
Nechte jít do duelu s plochozemci už mě vážně štvou jaký bludy říkají
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 2 ай бұрын
Poslouchání plochozemců je zajímavá kratochvíle, něco, jak návštěva ZOO 😀. Viděl jsem několik "duelů" a myslím, že jsou si svou "pravdou" tak jistí, že je půjde těžko přeargumentovat, pokud mají vymyšlený vlastní vesmír.
@M_______B
@M_______B 2 ай бұрын
Má to tedy důsledek, že tělesu zvážím na rovníku menší hmotnost než na pólu? U 1,5t, což má průměrné auto už to dělá pěkných 5Kg.. to už jde změřit...
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 2 ай бұрын
Přesně tak, máte pravdu, je to měřitelný rozdíl a u auta by se na váze klidně těch 5 kg (asi 50 newtonů) objevilo. U aut se to ale v praxi neřeší a není potřeba váhy kalibrovat na konkrétní zeměpisné šířky. Pokud by se ale jednalo o přístroje, u kterých vyžadujeme opravdu vysokou přesnost, musíme je kalibrovat. Důležitý ale je, že hmotnost jako fyzikální veličina se v těchto případech nemění, ale mění se síla, kterou pak na vahách přepočítáváme na hmotnost.
@M_______B
@M_______B 2 ай бұрын
@@ZapiskyMF Díky za odpověď. Já to myslel spíš jako velmi jednoduchý experiment důkazu rotace, případně "kulatosti" země. Nějaké těžké břemeno má po ruce téměř každý a je schopný si tedy na své dané rovnoběžce spočítat kolik by měl naměřit její hmotnost. .. pozn. Samozřejmě vím, že hmotnost má těleso všude stejnou, ať na rovníku, na pólu, na měsíci, na Marsu, nebo ve volném kosmickém prostoru. Ten rozdíl vzniká pouze metodou jejího měření tady u nás na planetě, kde vše jen násobíme gravitačním zrychlením.. to jen pro případ, kdyby tu byl nějaký šťouravý fyzik ;-)
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 2 ай бұрын
Zrovna se sebetrýzním a poslouchám debatu na KZbin, kde se pře plochozemec s kosmickým inženýrem o "kulatosti" Země :-)
@jakubulrich5858
@jakubulrich5858 3 ай бұрын
To je šílený😮
@fejkswissking4173
@fejkswissking4173 3 ай бұрын
Treba písať keď je funkcia prostá aj že existuje k nej funkcia inverzná? Jako E f(x)^-1
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 3 ай бұрын
No ono záleží na tom, na co se vás kdo ptá 😉. Pokud máte zjistit, jestli je funkce prostá, tak už inverzi řešit nemusíte. Pokud ale máte třeba zjistit funkci inverzní k nějaké funkci, musíte nejdříve zjistit, jestli je ta původní funkce prostá.
@miroslavblafka546
@miroslavblafka546 3 ай бұрын
Proč u gravitačního zákona není to H taky děleno F když dělám na obou stranách to samé. Je ta H x m1 m2 lomené F ne Hxm1:2 to cele lomené F.
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 3 ай бұрын
Ono to vlastně je přesně tak, jak říkáte. V matematickém zápisu u násobení je totiž jedno, jestli napíšete třeba (a.b)/F nebo a . (b/F). Můžete si představit že v tom a . (b/F) je to vlastně jako (a / 1) . (b / F), pak už jen vynásobíte "nahoře" a "dole" a máte (a . b) / F. Ono se to do řádku píše špatně, ale snad je to v pohodě.
@franskaagixx
@franskaagixx 3 ай бұрын
Budu sledovat dale mne jste hrozné moc pomohl tedka v tom druhem pololetí🙌🙌💕. Prosím rozšiřujte středoskolskou i nadále a chtěla jsem se zeptat nechcete točit videa i z geometrie??
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 3 ай бұрын
Super, to jsem moc rád. Narovinu, klasická rýsovací geometrie mě fakt nebaví 😅 ale uvidíme. Určitě natočím nějakou analytickou geometrii a komplexní čísla (to máme ve třeťáku u nás na gymplu). Kdyžtak dejte vědět, jakou konkrétní část geometrie budete potřebovat 😉
@franskaagixx
@franskaagixx 3 ай бұрын
@@ZapiskyMF dobře děkuju💖💖🙏
@JosefSpenat
@JosefSpenat 3 ай бұрын
Budu se těšit na nová videa :-)
@pavelfreisleben1737
@pavelfreisleben1737 3 ай бұрын
Díky moc za tvoje videa. I když jsem dávno ze školy pryč a jako strojní inženýr jsem s matikou a fyzikou kamarád, rád se občas něco přiučím. Tohle je sice naprosto logické, ale nikdy jsem o tom takto nepřemýšlel. Znamená to tedy, že většina lidí na Zemi chodí nakřivo? Lidé v Evropě s hlavou nakloněnou k severu?
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 3 ай бұрын
Díky moc za podnět na další video 😉 . Bude zajímavé se podívat na konkrétní hodnoty a vypočítat si skutečný úhel odklonění gravitační a tíhové síly třeba pro obyvatele Evropy. Ukáže se na tom, že obrázky, které člověk používá jsou často zavádějící. To odklonění tam totiž opravdu je, ale je fakt hodně, hodně maličký.
@drChoosen
@drChoosen 3 ай бұрын
kzbin.info/www/bejne/j5ndcnqDaK2kfMU
@adamvolek663
@adamvolek663 4 ай бұрын
Skvělý video, velice mi sedí jak vysvětlujete danou látku, děkuji ;)
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 4 ай бұрын
Super, to jsem moc rád.
@franskaagixx
@franskaagixx 4 ай бұрын
Tak po prázdninách tretak na gymplu a tohle peklo mě přesně čeká,tak snad to nějak půjde, díky moc za další super video❤❤.
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 4 ай бұрын
Tak to budu držet pěsti. Třeťák je náročnej, ale určitě to půjde 😉
@jankraus5525
@jankraus5525 4 ай бұрын
Děkuji za videa, rád sleduji. A na tato témata se těším, i když to bude spíš opakování. Chtěl bych se jen pro zajímavost zeptat, v jaké aplikaci poznámky píšete (předpokládám, že nějaká aplikace na iPadu)
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 4 ай бұрын
Krásný den :-) Na zápisky používám GoodNotes6 na iPadu (za mě nejlepší na zápisky). Stříhal jsem v aplikaci InShot, teď používám CapCut na Macu.
@jankraus5525
@jankraus5525 4 ай бұрын
@@ZapiskyMF Díky za tipy :))
@tguj0437
@tguj0437 4 ай бұрын
My díky. Ted jdu na vysokou, taže se určite bude hodit (taky stavební)
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 4 ай бұрын
Super, tak se uvidíme v září :-) užijte si léto
@peterbalazi412
@peterbalazi412 4 ай бұрын
kdyz jsi pustil tlacitko tak automaticky spomalila a vyletla diky tomu do vzduchu
@Glaurung5006
@Glaurung5006 4 ай бұрын
Skvělé video, už se těším na videa s VŠ matematikou 😄
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 4 ай бұрын
Díky, já už se těším na tvorbu :-)
@fejkswissking4173
@fejkswissking4173 4 ай бұрын
po tomto oznámení se citím lépe na mou první zkoušku z matiky na vysoké škole díky:)
@ZapiskyMF
@ZapiskyMF 4 ай бұрын
No záleží, na jakou VŠ se chystáte. Třeba MatFyz by byl pro mě trochu jiná liga :-D
@fejkswissking4173
@fejkswissking4173 4 ай бұрын
@@ZapiskyMF fakulta stavební 😁