Пікірлер
@vasilpriymak1107
@vasilpriymak1107 3 күн бұрын
Пане Юрію, щиро дякую за огляд про характеристики вудилищ китайського виробництва.
@yurii_a_le
@yurii_a_le 3 күн бұрын
Дякую і Вам, пане Василю, за перегляд, вподобайку і відгук.
@sergijpidgirskuj5966
@sergijpidgirskuj5966 5 күн бұрын
Як завжди корисно і пізнавально
@yurii_a_le
@yurii_a_le 5 күн бұрын
Дякую за перегляд!
@user-ps9ww8iv2f
@user-ps9ww8iv2f 6 күн бұрын
Вітаю, Юрій! Якою довжиною вудочки Ви користуєтесь, яку довжину порадити, дякую.
@yurii_a_le
@yurii_a_le 6 күн бұрын
Доброго здоров'я. В арсеналі в мене вудочки від 3,4 (здається) до 6 м. Найчастіше користуюся 4,5м, іноді 5 м. Поради по довжині і чому саме така є у посиланні під цим відео.
@user-ps9ww8iv2f
@user-ps9ww8iv2f 5 күн бұрын
Дякую
@yurii_a_le
@yurii_a_le 5 күн бұрын
Будь ласка.
@yurybalan6689
@yurybalan6689 6 күн бұрын
100❤
@mvsigor
@mvsigor 6 күн бұрын
Дякую за пояснення!
@yurii_a_le
@yurii_a_le 6 күн бұрын
Будь ласка.
@user-eg7oe6pv8h
@user-eg7oe6pv8h 7 күн бұрын
Вітаю, Юрій! Хочу уточнити про перший параметр. Сума чисел 5/5, 4/6, ... 1/9 при додаванні = 10. Цей параметр показує скільки частин вудлища, довжина якого поділена на 10, згинається при тестовому навантаженні. Адже кількість секцій у вудлищ різної довжини не однакова. З повагою, Валентин. P.S. Щиро дякую за рецепти тіста. Намолов собі складових компонентів... випробував Ганджибас, Холодна вода, Солодкий часник і тісто з полуничним желе. Часник чомусь проігнорувала риба, а інші - супер. І короп, і карась їли аж причмокували. Дякую.
@yurii_a_le
@yurii_a_le 7 күн бұрын
Доброго здоров"я! Чесно кажучи не зовсім зрозумів що Ви хочете уточнити. Про те, що еталоном (умовним) є десять секцій і умовна вага я сказав. Також у відео сказав, що одна лінійка, серія бланків, навіть з різною кількісттю секцій (більше, меньше десяти) китайцями визначаються як один клас. І виходять вони з 10-и секційного вудилища в цій серії (лінійки), його класу. Що це відносний показник для бланків з іншою кількістю секцій - я згоден. Але маркування, класифікація у виробника, саме така. Якщо бути точним, то краще визначати кут згину під еталонною вагою, як це було колись запровадженно у фідерних квівертипів.
@vasilpriymak1107
@vasilpriymak1107 3 күн бұрын
Друже, бачу що ти в темі про вудилища для херабуни. Порекомендуй пару надійних продавців ( магазин) на Аліекспрес. В планах є покупка вудилища 19 довжиною 4,5 м по ціні в межах три тис. грн. Буду щиро вдячний за інформацію.
@yurii_a_le
@yurii_a_le 3 күн бұрын
@vasilpriymak1107 Щось не пригадую коли ми на "ти" перейшли, напевно старість. Можливо тоді коли по молодицях разом ходили? Молодиці хоч гарні були? Крайню вудочку на згаданому Вами сайті я купував, щонайменше, років 5 тому. Дві вудки по 4,5 якими я постійно рибалю, вже навіть зняті з виробництва. Можна сказати - раритет. Тай не слідкую я за цією темою. А вудочку, якщо вибирати, то потрібно врахувати свої умови ловлі... А саме, довжина що зручна для ловлі; спеціалізація (дрібна або велика риба); клас - аматорська чи спортивна в залежності від Ваших навичок. Врахував би особисті анатомічні данні, тобто якою вагою зручно маніпулювати і т.д... Про все це я детально розповідав у відеороликах. Навіть давав поради, як "заочно" визначитися з "зручною" вагою. Тому у даному випадку кращу порада це - de gustїbus et colorїbus non est disputandum! Тай гакусьоку японець і українець сприймає по різному.
@vasilpriymak1107
@vasilpriymak1107 3 күн бұрын
@@yurii_a_le Пане Юрію, питання я адресував дописувачу user-eg7oe6pv8h. Щодо звертання на " ти" до незнайомої людини в інтернет середовищі, то це є загально прийнятою практикою. Вибачте, якщо я вас образив таким чином.
@yurii_a_le
@yurii_a_le 3 күн бұрын
@vasilpriymak1107 Я не образився, пане Василю, тай вибачатися не потрібно... Бо якось невдобно вийде - я вже на фейсбуці Вашій фотографії два облизня дав (жартую))! Щодо середовища, то на мою думку, воно не повинно змінювати загальноприйняту поведінку. То моя думка. Не нав"язую. ...і вибачайте, не зрозумів кому адресований коментар! Шануйтеся!
@user-ck8cp4nl2e
@user-ck8cp4nl2e 7 күн бұрын
Дуже корисна інформація! Дякую.
@gerbavolodumur7017
@gerbavolodumur7017 7 күн бұрын
Чим більше значення H тим важча вудка.Мій вибір 37 і 28 клас.купляв уа тао там інформація про бланк не пропадає.дякую за відео.
@yurii_a_le
@yurii_a_le 7 күн бұрын
Про те, що чим більше значення "Н" тим важчий бланк, я сказав у відео. "Н" - це показник не ваги, а потужності! Мене цікавить як він визначається, до якого параметру він прив"язаний. Дякую за перегляд!
@datatutashkhia5298
@datatutashkhia5298 7 күн бұрын
Дякую,Юрiю!👍👍👍
@user-lm9ur4hl8w
@user-lm9ur4hl8w 11 күн бұрын
Бадьорого часу доби! Де можна купити такий стілець? Дякую за відповідь. Здоров'я!
@yurii_a_le
@yurii_a_le 11 күн бұрын
Дай Боже! Ви вважаєте, що всі стільці йдуть через мене? Нещодавно бачив такий на ОЛх (наберіть херабуна). Є інтернет-магазини для шанувальників цього стилю... Пошукайте в коментарях під моїми відео по поплавках, є один з таких магазинів (по назві автора коментаря впізнаєте). Я не відслідковую хто, де і по чому продає. Зрозумійте мене вірно.
@user-zo7sb2jk9m
@user-zo7sb2jk9m 20 күн бұрын
Як завжди дуже вам вдячний
@yurii_a_le
@yurii_a_le 20 күн бұрын
Будь ласка.
@sergijpidgirskuj5966
@sergijpidgirskuj5966 21 күн бұрын
Ну в цьому відео все як завжди на висоті. А коментарі розширені то взагалі золото.
@yurii_a_le
@yurii_a_le 20 күн бұрын
Дякую за перегляд і відгук.
@user-ps9ww8iv2f
@user-ps9ww8iv2f 21 күн бұрын
Пане Юрію а якщо домішувати спеції у тісто, коріандр, корицю або сушений часник
@yurii_a_le
@yurii_a_le 21 күн бұрын
Спеції працюють по "холодній воді". Під терміном "холодна вода" прийнято розуміти період ранньої весни та пізньої осені, коли вода прозора, рослинність у водоймі не цвіте, не зеленіє і відповідно немає фітопланктону та зоопланктону (зимова сплячка від того і прозора вода). Тоді запахи підводного царства майже відсутні і спеції працюють. Коли у водоймі зазеленіли водорослі, все ожило їх ефект малодієвий. Коріандр більше підходить лящу та пліткі, а не карасю. Це ще Сабанєєв описував.
@user-ps9ww8iv2f
@user-ps9ww8iv2f 20 күн бұрын
Дякую
@yurii_a_le
@yurii_a_le 20 күн бұрын
Будь ласка!
@user-hp6ok5wn3l
@user-hp6ok5wn3l 21 күн бұрын
👍
@user-ck8cp4nl2e
@user-ck8cp4nl2e 21 күн бұрын
Дякую за цікаве і корисне відео. Особливо за той "ретуал з комлем"! Бачив у деяких ненаших відео, що так роблять але чомусь не переймався навіщо.
@yurii_a_le
@yurii_a_le 21 күн бұрын
Дякую за перегляд. Радий, що відео стало Вам в нагоді.
@datatutashkhia5298
@datatutashkhia5298 21 күн бұрын
👍👍👍🙏З Великоднем Вас!
@yurii_a_le
@yurii_a_le 21 күн бұрын
Дякую. Навзаєм.
@mvsigor
@mvsigor 21 күн бұрын
Дякую, за відео. Особисто для мене нічого нового, я вже 4-й рік практикую херабуну, і навіть зараз, воюючи на донеччині, часом знаходжу час для улюбленого хоббі. Цього року сезон ще не відкрив, трохи не до того. Може з дня на день і вдасться відпроситись в командира за "хорошу службу". Українською інформації про херабуну дуже бракує, ви робите великий вклад у розвиток цього діла, за це вам честь і хвала. Володіючи доволі фундаментальним знанням та розумінням предмету чому б вам не розробити ряд відео зі справочною інформацією по херабуні. Такий собі справочник для молодого бійця з концентрованими знаннями. Наприклад повний розбір оснастки та її варінатів, розбір вудочок та їх специфіки, розбір інфраструктури херабуни(які є зручні дрібниці, для чого вони чим їх можна замінити, що та як роблять і чого роблять саме так, а не інакше), гра поплавка при різних оснастках та погодних умовах. Це те що сходу на думку спало, а з більш системним підходом можна розробити цілком серйозний навчальний матеріал на добрих години 3. Розумію що праця титанічна, та все ж. А це вже моє особисте питання. Яка ваша практика боротьби з дрібним карасем? Мав кілька разів неприємний досвід коли цеголітка карася розміром з палець сотнями просто розриває те нещасне тісто скільки не давай глютену, а більші екземпляри так і не підходять хоча у водоймі присутні і поряд ловляться на умовну перловку.
@yurii_a_le
@yurii_a_le 21 күн бұрын
Дякую за перегляд і відгук. * Щодо «довідника молодого бійця». На каналі є цикл відеороликів для початківців де розглядається класифікація оснасток, те що потрібно для риболовлі і що потрібно розуміти. У циклі «руйнування міфів» є детально описана оснастка з порівнянням яка вона була і як модернізувалася. І багато іншої, на мою суб’єктивну думку - корисної інформації для початківців у херабуні. * Щодо розбору, оглядів вудочок, аксесуарів, приладдя для херабуни то в мене немає таких можливостей. Якщо є «лишня» копійка, то я не бачу сенсу, на даний момент, витрачати її на всілякі там машинки для насаджування тіста, в’язання гачків і інші приблуди. В мене воює зять, воюють колишні спів службовці, друзі, знайомі… Я краще витрачу ці кошти на їх потреби. Тай сам обзаводжусь тим, що може пригодитися під час служби, бо ця війна надовго… Тому, вибачте, поки що це не на часі. * Знімати відео на декілька годин, теж сенсу немає. Такі відео мають мізерну кількість переглядів, а монтаж двадцятихвилинного ролика, займає як мінімум дві доби, не рахуючи часу на зйомку відео. Це час, а в мене, хоч я і пенсіонер не стільки багато. Якби було багато піднисників, то можливо б це якось компенсувалось - коротке та довге відео. Тай знімати рибалку вкрай складно одному - доки увімкнув камеру - прогавив клювання... А аккумулятори теж не безмежні тай їх ненакупишся. * Щодо боротьби з дрібним карасем. Спосіб перший, пробуйте склади тіста які менше осипаються і набухають (щоб не міг щипати насадку). І звісно великий розмір тіста на гачку, щоб не міг взяти. Спосіб другий. Не зовсім херабунівський, заборонений у спорті. Колись мав певний стаж риболовного спорту тому знаю. Кулька прикорму, що розсипається при ударі об воду (схожа на ті які використовують для спортивної ловлі верховодки) і робить стовп муті у воді. Підкидаєте не сусіду по сектору, на змаганнях, а вбік від місця де ловите. Такий стовп доступної для дрібноти їжі стовідсотково збере всю дрібноту. Можливо ловити одночасно застосовуючи два способи. Шануйтеся і хай Бог Вас береже, а вдача не підводить.
@mvsigor
@mvsigor 21 күн бұрын
@@yurii_a_le *Всі ваші ролики я передивився і дійсно, там є багато з того що я перелічив, але вони відзняті в художньому форматі, а я мав на увазі вижимку знань де коротко і по суті, щоб подача інформації була більше як у справочнику на відміну від научпоп літератури. * Щодо огляду аксесуарів, то я більше про мінімально необхідні речі які вже зазвичай і так є як то вудочка(з її різними строями), підставка під вудлище, стілець із кріплннями, миска з магнітом, може який органайзер, зручні дрібнички типу розгалужувачів повідців. щось таке що за невеликі гроші додає багато комфорту. Наприклад я дуже успішно використовую замість листового свинцю вольфорамову пасту яку карпятники полюбляють. *можу тільки уявити скільки то роботи монтувати відео. Довгими такі ролики звісно робити не варто, не стане ніякого терпіння 3 години дивитись, але серію роликів по 10-20хв де в кожному коротко і посуті розкрито якусь тему і виокремити їх в окремий плейліст було б круто. *за пораду щодо дрібного карася окреме спасибі. Наче і читав про такі прийоми, але не пробував ще. Треба бути готовм, мати плаваючі інгредієнти і т.п.
@yurii_a_le
@yurii_a_le 21 күн бұрын
Щодо «художнього формату» та «вижимки»… Не хочу Вас образити але ролики знімаються з певними «трюками» чи «якорями» для того, щоб їх дивилися. На 30 секунді у будь якої людини, втрачається увага. На 60 секунді вона дивиться неуважно і починає втрачати інтерес до 3-4 хвилини. Тому оті «художні» штучки, жарти, зміна теми або відволікання від неї, банери що періодично з’являються - загострює увагу і утримують глядача. Напевно бачили ролики де в кадрі говорить людина і зображення скаче (збільшилося а потім зменшилося). Це теж трюк, що працює! Каналу 5 років і тільки останні два були результативними в кількості підписників та переглядів, тому що розібрався трішки у цих речах, почав аналізувати статистику (що утримує, ключові моменти, моменти втрати глядача і т.д,, і т.п.). Тому дякую за пораду але я залишуся при своїй думці. Про необхідні аксесуари і т.д. є тут: kzbin.info/www/bejne/jZmokJacfLOBaZY Про строї вудочок теж є. Ви вважаєте що комусь буде цікаво дивитися про розгалужувачі і інші дрібнички? Запевняю, що ні. Проаналізуйте кількість таких роликів за допомогою vidIQ (достатньо неплатної версії). Перші ролики такої теми ютуб ще просуває, а їх рерайти просування не мають. Ютуб цікавить оригінальний контент. Я ціную Ваше бажання допомогти порадою але в даному ракурсі вони, ті поради - не корисні. Я не хочу радити те, чим не користуюся. Вольфрамова паста, яка в нахлисті використовується в якості підгрузки підлісків і була взята на озброєння коропфішенгом не є елементом херабуни. Її ніхто не забороняє використовувати Вам чи комусь. Але навіщо викривляти те, на чому базується стиль? Людина повинна знати базу, оволодіти нею, а потім вирішувати на свій розсуд, що і як їй використовувати, замінювати чи придумувати своє. Кулібіних, які пробують винайти велосипед, на ютубі вистачає і без мене! Я навіть відмовився від декількох пропозицій магазинів робити огляди їх товару. Тому що товар може бути на «Хе», а я повинен говорити що це «супер». Я дорослий і достатньо незалежний чоловік, щоб грати в такі ігри і брехати, бо мені подарують дві пачечки китайських гачечків. …«готовим, мати плаваючі інгредієнти і т.п.» непотрібно. Плаваючого там нічого немає. Підійде будь яка прикормка для риболовлі. Тільки замішується вона по особливому. Лекцію читати на цю тему, сьогодні не хочу. Знайдіть в гуглі «настанова чи рекомендації» (дослівно назву не пам’ятаю, але її гугл викине і по такій назві, вона з малюнками, а не фото бо старе видання) по приготуванню (замішуванню) прикормки від французької фірми Sensas. Десь в 60-70х роках минулого століття вони випустили таку методичку для своїх прикормок. Вона є перекладена російською. То еталон (як придумана нумерація блешен фірмою Mepps) замішування всіх прикормок для ловлі з дна, товщі води, на глибині і т.д. Нею користуються всі спортсмени до цього часу бо базовий склад прикормок однаковий тільки відмінна ароматика та вкусові компоненти. Новішого ще ніхто нічого не придумав, хіба що влити якоїсь хімії чи чимось посипати типу флуоресцентного пастончіно. То такий умовний «велосипед» - костяк всіх прикормочних сумішей…
@yurii_a_le
@yurii_a_le 21 күн бұрын
...або знайдіть книгу (є в гуглі тільки що спеціально для Вас знайшов як називається) «Практическое руководство по прикормке» автори Jean Desqué & Luk Bodis (французи, спортсмени-риболови) вони цю методичку Sensas розжували до рівня пюре. Тільки ковтнути)))! На такі джерела порібно орієнтуватися, а не на аматорів, які радять свої "кулібінські винаходи".
@user-ck8cp4nl2e
@user-ck8cp4nl2e 21 күн бұрын
@@yurii_a_le О! Цікаво. Дякую!
@vasilpriymak1107
@vasilpriymak1107 21 күн бұрын
Дякую за інформативне відео, пане Юрію! Бажаю гарної риболовлі в 2024 році. Ну і звісно, будемо чекати від вас нових відео😊
@yurii_a_le
@yurii_a_le 21 күн бұрын
І Вам дякую за перегляд. Шануйтеся!
@szhuravell
@szhuravell 25 күн бұрын
Покищо не доріс до нахлисту, але дуже цікаво. Підкажіть, приманку потім треба огружувати? Чи вона отак як вийшла чипляється до повідця?😊
@yurii_a_le
@yurii_a_le 25 күн бұрын
Можна чіпляти до чебурашки як силіконку. Але краще всього такі приманки працюють на відвідних повідцях. Вільне, не швидке падіння дозволяє краще "грати" тими шерстинками. А щодо того "нахлист" - "не нахлист" питання спірне. Коли не було силікону, такою "проблемою" ніхто навіть не переймався.
@szhuravell
@szhuravell 25 күн бұрын
@@yurii_a_le мені здається "ложки" були завжди))
@user-ck8cp4nl2e
@user-ck8cp4nl2e 27 күн бұрын
Браво! А це точно повинно працювати. Маю досвід ловлі на вабіки. Напевно знаєте, пучки з козячої шерсті примотані на гачок. Вони досить не погано себе зарекомендували себе. Спробую зробити стрімера.
@datatutashkhia5298
@datatutashkhia5298 27 күн бұрын
👍👍👍💪
@alexbraga3489
@alexbraga3489 27 күн бұрын
Це мистецтво !!!!
@yurii_a_le
@yurii_a_le 27 күн бұрын
Я старався ;)).
@datatutashkhia5298
@datatutashkhia5298 Ай бұрын
Дякую за бездоганну та оптимальну подачу матеріалу. Це природний талант. Чекаємо на нові випуски.👍👍👍
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Дякую за добре слово і радий, що Вам довподоби. Шануйтеся!
@user-es5nx6so6i
@user-es5nx6so6i Ай бұрын
Дякую! На відео все зрозуміло, лишилося спробувати зробити своїми не досить вмілими руками
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Будь ласка. З сьомого поплавка в мене почало виходити гарно тай зміг підібрати необхідний клей, фарбу. Відпрацювати технологію виготовлення... Головне, щоб поплавок витримував грузило і тісто тай не потрібно було 10 грам свинцю мотати))). Все вийде аби було бажання!
@sashamarugenko3616
@sashamarugenko3616 Ай бұрын
Чудове відео. Згадав дитинство. Як шукав гусяче пірья, як обробляв, фарбував масляною фарбою бо в совку іншої не було а хватало її на місяць. Кільца різав з ніпельної резинки і т.д. PS Якщо не таемниця що за клей біленький використовуєте🪳
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Знайомі спогади... Секрет! Але Вам відкрию, тільки нікому не розказуйте. Titebond II Premium Wood Glue - столярний, водостійкий. Він одночасно і шпаклює. Тільки не працюйте з ним, як я, без рукавиць! Не рекомендовано за інструкцією але поспішав...
@sashamarugenko3616
@sashamarugenko3616 Ай бұрын
Дякую
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
На здоров"я!
@user-zo7sb2jk9m
@user-zo7sb2jk9m Ай бұрын
Коли розпочнеться навчання на водоймі?
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Як тільки так одразу! Заходите у прогноз погоди. Диветесь - погода у Хмельницькій області з понеділка по сьогоднішній день, потім забиваєте у Гуглі - період нересту карася і будете знати дату! Можете зателефонувати в небесну канцелярію і домовитись на раніше. Тільки не забудьте попередити, що домовились.
@user-ck8cp4nl2e
@user-ck8cp4nl2e Ай бұрын
Дякую за відео! Шкода, що без пояснень але я так розумію Вас дістало і Ви вирішили "закрити" тему.
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Приємно мати справу з мудрим чоловіком!
@mvsigor
@mvsigor Ай бұрын
Розкішний виріб. Херабуна це круте поєднання науки, та естетики. Все на воєму місці.
@Ngur100
@Ngur100 Ай бұрын
Добрий день. Дякую за гарні та змістовні відео. Якщо можливо розкажіть про вудлища якими користуєтесь. Бо я тут полазив по магазинах (і китайських теж) а їх як грязі і ціни як для князя.
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Доброго дня. Дякую і Вам за перегляд. Про вудилища для херабуни і ті якими користуюся уже розповідав. Не бачу сенсу повторюватися. У відеороликах є про стрій вудилищ для херабуни, про коропові і карасеві вудилища. Розповідав як вибрати вудилища, на що звертати увагу, розповідав чому у запасного кінчика (2а коліна) різна товщина і багато іншого... Також в коментарях під відео відповідав на схожі запитання інших користувачів. Шукайте, дивіться... Посилань і тайм кодів давати не буду, в мене на каналі самообслуговування і я теж хочу мати вільний час. Дякую за розуміння.
@heart-er6nt
@heart-er6nt Ай бұрын
Дякую за відповідь! Було цікаво.
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Будь ласка!
@vasilpriymak1107
@vasilpriymak1107 Ай бұрын
Вітаю автора та шанувальників його творчості. Я, напевно, щось пропустив, але в складі суміші на (22:11) не заслужено образили желатин (2:05)😅
@user-zo7sb2jk9m
@user-zo7sb2jk9m Ай бұрын
Буду передивлюватися
@mvpan2012
@mvpan2012 Ай бұрын
Бажаю здоров’я. Уважно слухаю і насолджуюсь. Направду. Не знаю хто ви за фахом але вмієте подати матеріал. 👌👏🤝
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
І Вам доброго здоров’я. Я й сам не знаю хто я за фахом, враховуючи те, що тричі потрапляв під дію різних директив про скорочення чисельності ЗСУ і довелося отримати декілька папірців про різні освіти аби заробляти на сім’ю, прожиття, свою пенсію. А щодо подачі матеріалу, то напевно, потрібно завдячувати тим часам, коли служив командиром взводу і доводилося навчати військовій спеціальності різних за освітою, різних за рівнем інтелекту та світогляду військовослужбовців свого взводу.
@user-gf5kn6mk5h
@user-gf5kn6mk5h Ай бұрын
Круть, а я справді думав викинути 😂
@user-eg7oe6pv8h
@user-eg7oe6pv8h Ай бұрын
Вітаю, пане Юрій! Десь у 82-84 роках я купував скляні трубочки у ветеринарній аптеці для виготовлення фільтрів для акваріумів. Скло цих трубок легко гнулось при нагріванні до червона у факелі газової плити зі знятою конфоркою. Трубки були в діаметрі 8-10мм довжиною приблизно 30см і посередині мали видуте каплевидне потовщення. Яке їх призначення - не знаю.
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
І Вам дай боже! Дякую за інформацію. Зараз фільтри переважно силіконові. Дешевше виробнику... Але спробую пошукати. Ще раз дякую, що відгукнулися.
@user-eg7oe6pv8h
@user-eg7oe6pv8h Ай бұрын
@@yurii_a_le Я маю на увазі напрямок пошуку - вет аптека. Хоча і там може бути все силіконове.
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Я зрозумів. Ще раз дякую.
@user-ov4ko4jv6i
@user-ov4ko4jv6i Ай бұрын
Доброго дня не звертайти увагу на "спеуів по виготовленю поплавка з сорго". Миру і здоровя.
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Доброго здоров'я! Звертати треба, бо може бути, як то кажуть - по дєлу! Головне близько до серця не брати...
@heart-er6nt
@heart-er6nt Ай бұрын
Дякую! Цього сезону протестуємо.
@heart-er6nt
@heart-er6nt Ай бұрын
Дякую за відео. Як завжди цікаво. В мене є запитання. Прийнято рахувати, що три номера (розміри) поплавка однієї серії розраховані на ловлю з різними оснастками. Тобто самий малий за розміром поплавок для ловлі з двома гачками на дні, самий великий - гачки над дном. Ну і відповідно середній розмір поплавка - один гачок на дні, інший над дном. Ви у відео, даючи характеристику видів поплавків трактуєте трохи інший підхід. Внесіть ясність. Дякую!
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
І Вам дякую за перегляд! На Ваше запитання відповім через одне відео у черговому відеоролику. Запитання цікаве і доречне.
@HerabunaFishing
@HerabunaFishing Ай бұрын
Я по назві думав буде показано як виготовляти
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
А я чомусь думав, що на моєму каналі, для свого відео "сценарії" писатиму сам... Що, коли і як фільмувати, як називати і т.п.. А той, чії думки і сподівання не виправдав просто його не переглядатиме. Чи я повинен виконувати захцянки кожного зустрічного?
@HerabunaFishing
@HerabunaFishing Ай бұрын
@@yurii_a_le ви чомусь все сприймаєте в штики, що я такого написав
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Чому це в штики? Я не можу виконувати побажання кожного - це факт. Якщо б не відповідав на коментар пана Коки, то б показувава поцес виготовлення. А коментар був доречним і цікавим! Я наприклад, про сорго як матеріал не знав і впевнений, що багато хто теж не знав... Пояснювати Вам, як від картинки заставки, тегів, назви, протяжності відео залежать перегляди - думаю зайве. Ви самі є автором каналу. Тай спровокувати на ще один коментар 🫣 теж не зайве... Якщо мої "штики" Вас образили - прошу вибачення. Присягаюся, я в Вас навіть не цілився. Не ображайтеся.
@voviks9965
@voviks9965 Ай бұрын
Так, ваше право, як монтувати видео, але більшість видео ви розповідаєте не про поплавки, а про спеца, та сарго. Це моя особлива думка
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Ціную Вашу думку, коментар, як і думку інших. У наступному відео теж буде відповідь на запитання підписника.
@mvsigor
@mvsigor Ай бұрын
Дуже тішуся що є люди в моєму хоббі які надають перевагу науковому підходу та цінують деталі.
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Як на мене, то в будь чому важливі деталі, які створюють картину того з чим ми маємо справу. Тай в часи сучасного рівня науки, вірити в Химині кури, якось і не серйозно.
@zaraza7274
@zaraza7274 Ай бұрын
👍👍👍👍👍👍👍💥💥💥💥💥💥💥💥💙🧡💙🧡💙🧡
@user-gf5kn6mk5h
@user-gf5kn6mk5h Ай бұрын
У вас можна замовити тісто?
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Я не торгую тістом.
@user-gf5kn6mk5h
@user-gf5kn6mk5h Ай бұрын
@@yurii_a_le шкода! Хотів спробувати..
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Зрозумійте мене вірно. Для того щоб вирахувати собівартість "по чуть-чуть того і того і ще того трішки" тіста "на пробу", мені потрібно цілий день рахувати скільки коштуватиме по 1, 3, 5 чи 0,5 грамів декілька десятків компонентів того чи іншого тіста. Потім вираховувати скільки тих компонентів буде в 100 грамах одного, 50 грамах - іншого і 75 грамах "ще того"... Потім ще раз перерахувати, тому що "думав буде дешевше - хочу менше"... І в результаті "заробити" аж 175 гривень, при цьому спаливши бензину на гривень 100 (для поїздки на пошту). Я колись висилав. Але справа навіть не в грошах, а у витраченому часі. Тай якби у Вас було справжнє бажання "спробувати", то я так чомусь думаю, Ви б приготували суміш самі.
@user-gf5kn6mk5h
@user-gf5kn6mk5h Ай бұрын
@@yurii_a_le І на цьому дякую 😉
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
І Вам дякую. Наразі вибачайте.
@user-gf5kn6mk5h
@user-gf5kn6mk5h Ай бұрын
Вперше про вподобання конкретної риби 👌
@_SNG_
@_SNG_ Ай бұрын
Чоловіче продай трішки на пробу.
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Торгівлею не займаюся.
@user-ky4dr2bq1t
@user-ky4dr2bq1t Ай бұрын
Про освячени гачки подяка
@igorigor5548
@igorigor5548 2 ай бұрын
Можна довго дивитись, як хтось щось робить і воно ще й гарно вдається. А зробити щось подібне самому, вже питання. Максимум, що робив колись , то поплавець з гусячого пір'я. Робіть на продаж такі речі, маєте всі заготовлені матеріали, особливо рогіз ще з осені.
@yurii_a_le
@yurii_a_le 2 ай бұрын
Будь хто може зробити, якщо є бажання. Щоб робити на замовлення, потрібно крім матеріалів мати багато вільного часу...
@gerbavolodumur7017
@gerbavolodumur7017 2 ай бұрын
Дякую за відео.Скловолокно для антенок можна висмикнути з інтернет кабеля,я так роблю.А скляні конуси доведеться замовляти з Китаю тільки трохи згодом коли вийдуть інші частини Вашого відео по виготовленні поплавка.
@yurii_a_le
@yurii_a_le 2 ай бұрын
Можна робити і без конусів. Все виходить.
@user-xz1nj8ss6o
@user-xz1nj8ss6o 2 ай бұрын
👍👍👍
@user-zo7sb2jk9m
@user-zo7sb2jk9m 2 ай бұрын
Дякую вам за відео, були б в мене такі золоті руки я б і собі зробив такого хруща, але дякую що хоч побачу такий шедевр, спробую виграти, сподіваюсь на удачу
@yurii_a_le
@yurii_a_le 2 ай бұрын
Дякую за "золоті руки" але повірте, нічого складного. Головне - бажання, вільний час і задоволення від того що робиш. І все вийде. Можливо не з першого разу але обовязково вийде. Сам перевіряв! І побий мене Боже якщо брешу. Всього доброго і шануйтеся!
@user-ck8cp4nl2e
@user-ck8cp4nl2e 2 ай бұрын
Щирі вітання! Побільше переглядів та лайків і звісно багато підписників!
@yurii_a_le
@yurii_a_le 2 ай бұрын
Дякую!