Херабуна. Промір глибини і рибалка в нерест. Плюс бонус.

  Рет қаралды 1,528

Yrii Le

Yrii Le

Күн бұрын

Рекомендую переглянути інші відео:
► • Виготовлення тіла попл...
► • Простий, японський рец...
► • Який напрямок вітру пі...
▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰
У відео розповів про всі секрети та хитрощі проміру глибини вудочкою для херабуни. Також у сюжеті цікава і повчальна рибалка на карася в нерест. Ловля херабуною карася вийшла повчальною і багатьох змусить багато над чим замислитися адже були сюрпризи.
І звісно ж на рибалці розповім про рибалку.
Також для глядача буде приємний бонус у кінці відео.
▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰
0:00 - Коротко про те і се та про рибалку в нерест.
01:54 - Готую тісто, збираю снасть для херабуни.
03:19 - І раптом неспоіванка!
03:44 - З чого починається промір глибини в херабуні.
04:44 - Важливо врахувати цю дрібницю при промірі глибини в точці ловлі.
06:47 - Що потрібно знати про рух водних мас та поплавок для херабуни.
07:49 - Про глибиномір і його кріплення перед визначенням глибини в точці ловлі.
08:41 - Не допускайте цю помилку при промірі глибини.
09:46 - Ловимо карася в нерест та говоримо про рибалку.
10:14 - Про ивчення рельєфу дна в місці ловлі.
13:51 - Як ловити херабуною на однаковій дистанції.
15:03 - На рибалці про рибалку.
17:17 - Для тих хто додивився - бонус!
▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰
Канал Юрій Ле є україномовним контентом. Риболовля - це те захоплення яке народилося в дитинстві і не перегоріло до поважного віку. А так як я подолав п’ятий десяток то сподіваюся, що можу розповісти щось цікаве на цю тему. Наприклад, про японську херабуну!
√*Для контактів:
/ yuriile
▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰
#херабуна #рибалкавнерест #промірглибини

Пікірлер: 18
@sergijpidgirskuj5966
@sergijpidgirskuj5966 Ай бұрын
Ну в цьому відео все як завжди на висоті. А коментарі розширені то взагалі золото.
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Дякую за перегляд і відгук.
@user-zo7sb2jk9m
@user-zo7sb2jk9m Ай бұрын
Як завжди дуже вам вдячний
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Будь ласка.
@datatutashkhia5298
@datatutashkhia5298 Ай бұрын
👍👍👍🙏З Великоднем Вас!
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Дякую. Навзаєм.
@user-ck8cp4nl2e
@user-ck8cp4nl2e Ай бұрын
Дякую за цікаве і корисне відео. Особливо за той "ретуал з комлем"! Бачив у деяких ненаших відео, що так роблять але чомусь не переймався навіщо.
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Дякую за перегляд. Радий, що відео стало Вам в нагоді.
@vasilpriymak1107
@vasilpriymak1107 Ай бұрын
Дякую за інформативне відео, пане Юрію! Бажаю гарної риболовлі в 2024 році. Ну і звісно, будемо чекати від вас нових відео😊
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
І Вам дякую за перегляд. Шануйтеся!
@user-hp6ok5wn3l
@user-hp6ok5wn3l Ай бұрын
👍
@mvsigor
@mvsigor Ай бұрын
Дякую, за відео. Особисто для мене нічого нового, я вже 4-й рік практикую херабуну, і навіть зараз, воюючи на донеччині, часом знаходжу час для улюбленого хоббі. Цього року сезон ще не відкрив, трохи не до того. Може з дня на день і вдасться відпроситись в командира за "хорошу службу". Українською інформації про херабуну дуже бракує, ви робите великий вклад у розвиток цього діла, за це вам честь і хвала. Володіючи доволі фундаментальним знанням та розумінням предмету чому б вам не розробити ряд відео зі справочною інформацією по херабуні. Такий собі справочник для молодого бійця з концентрованими знаннями. Наприклад повний розбір оснастки та її варінатів, розбір вудочок та їх специфіки, розбір інфраструктури херабуни(які є зручні дрібниці, для чого вони чим їх можна замінити, що та як роблять і чого роблять саме так, а не інакше), гра поплавка при різних оснастках та погодних умовах. Це те що сходу на думку спало, а з більш системним підходом можна розробити цілком серйозний навчальний матеріал на добрих години 3. Розумію що праця титанічна, та все ж. А це вже моє особисте питання. Яка ваша практика боротьби з дрібним карасем? Мав кілька разів неприємний досвід коли цеголітка карася розміром з палець сотнями просто розриває те нещасне тісто скільки не давай глютену, а більші екземпляри так і не підходять хоча у водоймі присутні і поряд ловляться на умовну перловку.
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Дякую за перегляд і відгук. * Щодо «довідника молодого бійця». На каналі є цикл відеороликів для початківців де розглядається класифікація оснасток, те що потрібно для риболовлі і що потрібно розуміти. У циклі «руйнування міфів» є детально описана оснастка з порівнянням яка вона була і як модернізувалася. І багато іншої, на мою суб’єктивну думку - корисної інформації для початківців у херабуні. * Щодо розбору, оглядів вудочок, аксесуарів, приладдя для херабуни то в мене немає таких можливостей. Якщо є «лишня» копійка, то я не бачу сенсу, на даний момент, витрачати її на всілякі там машинки для насаджування тіста, в’язання гачків і інші приблуди. В мене воює зять, воюють колишні спів службовці, друзі, знайомі… Я краще витрачу ці кошти на їх потреби. Тай сам обзаводжусь тим, що може пригодитися під час служби, бо ця війна надовго… Тому, вибачте, поки що це не на часі. * Знімати відео на декілька годин, теж сенсу немає. Такі відео мають мізерну кількість переглядів, а монтаж двадцятихвилинного ролика, займає як мінімум дві доби, не рахуючи часу на зйомку відео. Це час, а в мене, хоч я і пенсіонер не стільки багато. Якби було багато піднисників, то можливо б це якось компенсувалось - коротке та довге відео. Тай знімати рибалку вкрай складно одному - доки увімкнув камеру - прогавив клювання... А аккумулятори теж не безмежні тай їх ненакупишся. * Щодо боротьби з дрібним карасем. Спосіб перший, пробуйте склади тіста які менше осипаються і набухають (щоб не міг щипати насадку). І звісно великий розмір тіста на гачку, щоб не міг взяти. Спосіб другий. Не зовсім херабунівський, заборонений у спорті. Колись мав певний стаж риболовного спорту тому знаю. Кулька прикорму, що розсипається при ударі об воду (схожа на ті які використовують для спортивної ловлі верховодки) і робить стовп муті у воді. Підкидаєте не сусіду по сектору, на змаганнях, а вбік від місця де ловите. Такий стовп доступної для дрібноти їжі стовідсотково збере всю дрібноту. Можливо ловити одночасно застосовуючи два способи. Шануйтеся і хай Бог Вас береже, а вдача не підводить.
@mvsigor
@mvsigor Ай бұрын
@@yurii_a_le *Всі ваші ролики я передивився і дійсно, там є багато з того що я перелічив, але вони відзняті в художньому форматі, а я мав на увазі вижимку знань де коротко і по суті, щоб подача інформації була більше як у справочнику на відміну від научпоп літератури. * Щодо огляду аксесуарів, то я більше про мінімально необхідні речі які вже зазвичай і так є як то вудочка(з її різними строями), підставка під вудлище, стілець із кріплннями, миска з магнітом, може який органайзер, зручні дрібнички типу розгалужувачів повідців. щось таке що за невеликі гроші додає багато комфорту. Наприклад я дуже успішно використовую замість листового свинцю вольфорамову пасту яку карпятники полюбляють. *можу тільки уявити скільки то роботи монтувати відео. Довгими такі ролики звісно робити не варто, не стане ніякого терпіння 3 години дивитись, але серію роликів по 10-20хв де в кожному коротко і посуті розкрито якусь тему і виокремити їх в окремий плейліст було б круто. *за пораду щодо дрібного карася окреме спасибі. Наче і читав про такі прийоми, але не пробував ще. Треба бути готовм, мати плаваючі інгредієнти і т.п.
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
Щодо «художнього формату» та «вижимки»… Не хочу Вас образити але ролики знімаються з певними «трюками» чи «якорями» для того, щоб їх дивилися. На 30 секунді у будь якої людини, втрачається увага. На 60 секунді вона дивиться неуважно і починає втрачати інтерес до 3-4 хвилини. Тому оті «художні» штучки, жарти, зміна теми або відволікання від неї, банери що періодично з’являються - загострює увагу і утримують глядача. Напевно бачили ролики де в кадрі говорить людина і зображення скаче (збільшилося а потім зменшилося). Це теж трюк, що працює! Каналу 5 років і тільки останні два були результативними в кількості підписників та переглядів, тому що розібрався трішки у цих речах, почав аналізувати статистику (що утримує, ключові моменти, моменти втрати глядача і т.д,, і т.п.). Тому дякую за пораду але я залишуся при своїй думці. Про необхідні аксесуари і т.д. є тут: kzbin.info/www/bejne/jZmokJacfLOBaZY Про строї вудочок теж є. Ви вважаєте що комусь буде цікаво дивитися про розгалужувачі і інші дрібнички? Запевняю, що ні. Проаналізуйте кількість таких роликів за допомогою vidIQ (достатньо неплатної версії). Перші ролики такої теми ютуб ще просуває, а їх рерайти просування не мають. Ютуб цікавить оригінальний контент. Я ціную Ваше бажання допомогти порадою але в даному ракурсі вони, ті поради - не корисні. Я не хочу радити те, чим не користуюся. Вольфрамова паста, яка в нахлисті використовується в якості підгрузки підлісків і була взята на озброєння коропфішенгом не є елементом херабуни. Її ніхто не забороняє використовувати Вам чи комусь. Але навіщо викривляти те, на чому базується стиль? Людина повинна знати базу, оволодіти нею, а потім вирішувати на свій розсуд, що і як їй використовувати, замінювати чи придумувати своє. Кулібіних, які пробують винайти велосипед, на ютубі вистачає і без мене! Я навіть відмовився від декількох пропозицій магазинів робити огляди їх товару. Тому що товар може бути на «Хе», а я повинен говорити що це «супер». Я дорослий і достатньо незалежний чоловік, щоб грати в такі ігри і брехати, бо мені подарують дві пачечки китайських гачечків. …«готовим, мати плаваючі інгредієнти і т.п.» непотрібно. Плаваючого там нічого немає. Підійде будь яка прикормка для риболовлі. Тільки замішується вона по особливому. Лекцію читати на цю тему, сьогодні не хочу. Знайдіть в гуглі «настанова чи рекомендації» (дослівно назву не пам’ятаю, але її гугл викине і по такій назві, вона з малюнками, а не фото бо старе видання) по приготуванню (замішуванню) прикормки від французької фірми Sensas. Десь в 60-70х роках минулого століття вони випустили таку методичку для своїх прикормок. Вона є перекладена російською. То еталон (як придумана нумерація блешен фірмою Mepps) замішування всіх прикормок для ловлі з дна, товщі води, на глибині і т.д. Нею користуються всі спортсмени до цього часу бо базовий склад прикормок однаковий тільки відмінна ароматика та вкусові компоненти. Новішого ще ніхто нічого не придумав, хіба що влити якоїсь хімії чи чимось посипати типу флуоресцентного пастончіно. То такий умовний «велосипед» - костяк всіх прикормочних сумішей…
@yurii_a_le
@yurii_a_le Ай бұрын
...або знайдіть книгу (є в гуглі тільки що спеціально для Вас знайшов як називається) «Практическое руководство по прикормке» автори Jean Desqué & Luk Bodis (французи, спортсмени-риболови) вони цю методичку Sensas розжували до рівня пюре. Тільки ковтнути)))! На такі джерела порібно орієнтуватися, а не на аматорів, які радять свої "кулібінські винаходи".
@user-ck8cp4nl2e
@user-ck8cp4nl2e Ай бұрын
@@yurii_a_le О! Цікаво. Дякую!
Пробую самое сладкое вещество во Вселенной
00:41
TRY NOT TO LAUGH 😂
00:56
Feinxy
Рет қаралды 20 МЛН
Вудка Тріщить а Жилка Гуде. Казкова Рибалка На Два Поплавки
21:11
Тарас Демедюк. Риболовля з друзями
Рет қаралды 92 М.
Пробую самое сладкое вещество во Вселенной
00:41